Shopping Therapy

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω αγορασα ενα τελειο πουλοβερ για το αμορε μου!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
εγω χθες αγορασα αθλητικά παπούτσια... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Εμείς πήγαμε προχτές με το μωρό μου και αγοράσαμε χριστουγενιάτικα!:santa: Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι μου έκανε σαν να ψώνιζα με ενα 5χρονο!:panwkatw: Το ένα χέρι στο καρότσι και το άλλο στα ράφια:vroum: "θέλω κι αυτό, κι αυτό ,κι αυτό, κι αυτό...:jumpy: " και " αχου! κοίτα δεν είναι τέλειο?":thumbsup: ,"αχ κι αυτό δεν είναι γλύκα:inlove:", "ποιό να πάρω?", "Θα τα πάρω όλα!!!!":yahoo:
:laugh::laugh: :laugh: μόνο το μπάνιο που δεν μου στόλησε (ακόμα):laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
yeah! Τέλεια μπράβο! Χριστούγεννα! Η πιο χαρούμενη περίοδος για αγορές :)

Εγώ αγόραα ρούχα για την ορκομωσία :) thats all ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
yeah! Τέλεια μπράβο! Χριστούγεννα! Η πιο χαρούμενη περίοδος για αγορές :)

Εγώ αγόραα ρούχα για την ορκομωσία :) thats all ;)

Νιντζάκι ορκίζεσαι; Τι ωραία!:D Θυμήθηκα τώρα που έκανα ψώνια για την δικιά μου ορκομωσία πριν 1,5 χρόνο.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εγώ βλακειούλες πήρα, αλλά το απόλαυσα!
Πήρα κάτι καλτσάκια για να φοράω με τις μπαλαρίνες μου, σοκολατάκια για τους γονείς και διάφορα μικροκαλλυντικούλια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Αγόρασα (καλά,όχι εγώ.. Οι γονείς μου,αλλά είναι για μένα :redface: ) μία μεγάααλη ντουλάπα για τα ρούχα μου από το ΙΚΕΑ... Πολύ ωραία είναι!! Μας βγήκε ο πάτος βέβαια να τη συναρμολογήσουμε,εμένα και του πατέρα μου, αλλά άξιζε τον κόπο... Και οι οδηγίες γενικά ένα αίσχος ήταν γιατί μόνο οδηγίες δεν έγραφαν...
Δεν πειράζει όμως,το αποτέλεσμα ήταν καλό :happy:



edit Γιδάκι , Ninjaki και torry μεγεια :)


Το μεγειά σωστά το γράφω τόσο καιρό ή λάθος? Έτσι για να ξέρω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Αγόρασα (καλά,όχι εγώ.. Οι γονείς μου,αλλά είναι για μένα :redface: ) μία μεγάααλη ντουλάπα για τα ρούχα μου από το ΙΚΕΑ... Πολύ ωραία είναι!! Μας βγήκε ο πάτος βέβαια να τη συναρμολογήσουμε,εμένα και του πατέρα μου, αλλά άξιζε τον κόπο... Και οι οδηγίες γενικά ένα αίσχος ήταν γιατί μόνο οδηγίες δεν έγραφαν...
Δεν πειράζει όμως,το αποτέλεσμα ήταν καλό :happy:



edit Γιδάκι , Ninjaki και torry μεγεια :)


Το μεγειά σωστά το γράφω τόσο καιρό ή λάθος? Έτσι για να ξέρω :redface:

με γειά, κοριτσάκι μας!!! άντε να γεμίζει με όμορφα πράγματα!!

(και ναι, γράφεται "με γειά", αλλά προέρχεται από το με υγεία... σαν το "γειά μας" όταν τσουγκρίζουμε...! ;))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Σε ευχαριστώ Γιδι μου και για την επεξήγηση :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πάλι σήμερα ψώνισα. Σλιπάκια με το κιλό:redface: (αλλά ωραία!), 2 βιβλία και πήγα και σουπερμάρκετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
yeah! Τέλεια μπράβο! Χριστούγεννα! Η πιο χαρούμενη περίοδος για αγορές :)

Εγώ αγόραα ρούχα για την ορκομωσία :) thats all ;)
Μεγιά, Συγχαρητήρια για την ολοκλήρωση της σχολής σου αλλά σχετικά με την ορκομωσία μεγάλη χάρη τους έκανα που πήγα κιόλας και στις 2. Είναι δυστυχώς υποχρεωτική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Αγόρασα μια τέλεια κορνίζα και σουβέρ για το δωμάτιό μου στην Αθήνα, πιτζάμες μωβ χρώματος και για την κολλητή μου που έρχεται και έχει γενέθλια ένα σετ μακιγιάζ και παντόφλες Μπομπ Σφουγγαράκη.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Ενα ζευγάρι ασυρμάτων pmr για να μιλάω με το μωρό μου που δουλεύει ως αργά στο καράβι(1-2χμ από εδώ!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Μπιχλιμπίδια για να κάνω δώτο στον ιχλίμπεντιχ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Το καινουριο μου αμαξι! :clapup: :clapup: :clapup:

Οκ, δεν το πηρα ακομα στα χερια μου αλλα το "εκλεισα" χθες.. :clapup::clapup::clapup:


:vroum::vroum::vroum::vroum::vroum: :vroum::vroum::vroum::vroum::vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
ΒοΛτΑ? Καλοριζικο διαβολινα, μεγειες!

Μετα απ'αυτο οιμπαλαρινες μου φανταζουν τοσο μικρες :( :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Καλοτάξιδο να είναι!:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
ΒοΛτΑ? Καλοριζικο διαβολινα, μεγειες!

Μετα απ'αυτο οιμπαλαρινες μου φανταζουν τοσο μικρες :( :P

Ελα βρε.. :console:

Ευχαριστω πολυ παντως κοριτσακια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

torry

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών. Έχει γράψει 396 μηνύματα.
Καλορίζικο!:clapup:
Καλοτάξιδο! :clapup:
:alljumpy:
Σου εύχομαι να κάνεις τις ομορφότερες βόλτες τις ζωής σου μαζί του, όπως και τα καλήτερα ταξίδια (πάντα με καλή παρέα;) !)!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eχει γραψει κανενας αλλος αντρας...εαν οχι....μην με παρετε με τις ντοματες ε!
Λοιπον σημερα πηρα ενα ζευγαρι παπουτσια αθλητικα.(ακομα ενα)
Φοραω πολυ συχνα αθλητικα γιατι ριχνω αρκετο περπατημα εδω στην Ιταλια και μου χρησιμευουν και για το gym.Γενικα με ξεκουραζουν αρκετα περισσοτερο απο τα αλλα.
Ειναι της ΑDIDAS και λεγονται a3.Πολυ ωραια (κατα την γνωμη μου) ανετα κι ελαφρια!

Διαολινα μας μικρη καλοταξιδο το αμαξακι σου και καλε βολτες να εχεις!:clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top