Shopping Therapy

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Καλορίζικο!:clapup:
Καλοτάξιδο! :clapup:
:alljumpy:
Σου εύχομαι να κάνεις τις ομορφότερες βόλτες τις ζωής σου μαζί του, όπως και τα καλήτερα ταξίδια (πάντα με καλή παρέα;) !)!

Διαολινα μας μικρη καλοταξιδο το αμαξακι σου και καλε βολτες να εχεις!:clapup: :clapup:


Ευχαριστω πολυυυυυυ! :clapping::clapping::clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smart

Πολύ δραστήριο μέλος

Η smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,139 μηνύματα.
Ω misslittledevil με γειά!!!:clapup:
Καλοτάξιδο!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
ΜΕΓΕΙΑ σε όσους ψώνισαν καινούρια πράγματα !!!



misslittledevil , καλοτάξιδο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Ω misslittledevil με γειά!!!:clapup:
Καλοτάξιδο!!!!!!!!!!!!:clapup::clapup:

ΜΕΓΕΙΑ σε όσους ψώνισαν καινούρια πράγματα !!!



misslittledevil , καλοτάξιδο :)


Φχαρστω! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALR

Νεοφερμένος

Ο Thanasis P. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Άντε καλοτάξιδο! Εγώ περιμένω το δικό μου μέσα στην επόμενη εβδομάδα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Το καινουριο μου αμαξι! :clapup: :clapup: :clapup:

Οκ, δεν το πηρα ακομα στα χερια μου αλλα το "εκλεισα" χθες.. :clapup::clapup::clapup:


:vroum::vroum::vroum::vroum::vroum: :vroum::vroum::vroum::vroum::vroum:

Μεγια, καλοτάξιδο και με ασφάλεια πάντα, σου εύχομαι οτι καλύτερο:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Καλά βλακείες γράφω στο Μίνη Συνέντευξη, μάλλον δεν έδωσα εγώ λεφτά για αυτό που πήρα, μιας και είπε ο ιχλίμπεντιχ να μου το πάρει αυτός για Χμας!!
Είναι ένα πουλόβερ... μα, ΕΝΑ πουλόβερ... άχου το!! Μπεζουλοάσπρο, με χοντρή πλέξη από χοντρές άσπρες, μπεζ, καραμελί και λίιιγο γκριζουλές κλωστές, πλεξούδες... και τεράααστιο γιακά!!! Χουρ χουρ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
καλοταξιδο διαβολάκι!!! και προσεκτικα στο δρομο ε??? φοραμε ΠΑΝΤΑ ζώνη!!! ;)

εμείς το σάββατο αγοράσαμε καινουριο δέντρο και κατι λιγες μπαλες για να τις συνδυασουμε με αυτες που ειχαμε, και επισης πηρα και ενα Disney Trivial Pursuit!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Άντε καλοτάξιδο! Εγώ περιμένω το δικό μου μέσα στην επόμενη εβδομάδα! :D

Μεγια, καλοτάξιδο και με ασφάλεια πάντα, σου εύχομαι οτι καλύτερο:)

καλοταξιδο διαβολάκι!!! και προσεκτικα στο δρομο ε??? φοραμε ΠΑΝΤΑ ζώνη!!! ;)

Ευχαριστω πολυ παιδακια! :bigarmhug

(Ζωνη εχω την κακια συνηθεια -και τωρα- να μην φοραω, αλλα.. :|)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Α πα πα, καλέ!!! Οπωσδήποτε ζώνη!!!!!!!!!!!!!!!!!! :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Πήγα με την φίλη μου να ψωνίσει και πήρα κι εγώ μερικά πραγματάκια.:redface: Αλλά όλα σε εξευτελιστικές τιμές. Τα γράμματα του ονόματός μου για την πόρτα μου, γαντάκια, φο σκουλαρίκια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μεγειά



Κι εγώ θέλω να πάρω κανένα σκουλαρικάκι!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πήρα μια μαύρη μπλουζίτσα με τον στόχο για την καταπολέμιση του καρκίνου του στήθους :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Μεγειά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ααααα άσε... έχω και σε ρόζ, έχω και σε βραδυνή με παγιέτες... και θέλω και σε άσπρη κάποια στιγμή :P
έχω ένα ψιλοκόλλημα με αυτές τις μπλούζες.... θεωρώ ότι έχουν πραγματικά πολύ μεγάλη αξία και δε με νοιαζει καθόλου που είναι λιγο τσιμπημενες στις τιμες τους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Και καλά κάνεις. Μου έλεγε ο πατέρας φίλου, ογκολόγος στο επάγγελμα, ότι όχι μόνο έχουν κάνει κέρδη, από αυτήν την εκστρατεία, αλλά και πολύ σημαντικά κέρδη. Ποσοστικά δηλαδή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Θα πάω στο καινούριο stock center που άνοιξε στη Θεσσαλονίκη. Τεράστιο και με εξευτελιστικές τιμές απ' ό,τι άκουσα. Παντελόνια diesel με 70 euro, φόρμες και παπούτσια NIKE με 30 euro.
Πιστεύω όλο και κάτι θα πάρω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Είναι η φίλη μου εδώ και με παρέσυρε πάλι!:redface: Αγόρασα μια τσάντα που ήθελα πολύ καιρό και δεν την έπαιρνα επειδή ήταν ακριβή. Αλλά την βρήκα κάπου με φοιτητική έκπτωση και δεν αντιστάθηκα! Και 2 πάμφθηνες ζωγραφιές Βρετανών για το δωμάτιό μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Κι εγώ σήμερα έκανα τρελό shopping!:clapup: :clapup: :clapup: Αγόρασα δύο μαύρα μπλουζάκια ζιβάγκο, μια γκρι μακριά μπλούζα για πάνω από κολάν (ναι, τοομολογώ είμαι θύμα της μόδας:D ), μια μαύρη δερμάτινη τσάντα και μια καρδούλα κόσμημα για το λαιμό:) . Α, ανι και σκουλαρίκια μαύρους κρίκους!

Υ.Γ Να δω πως θα τα κουβαλήσω όλα αυτά στην Ελλάδα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top