Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Α ναι; Βλέπω αρκετό καιρό τις σειρές που βάζει το Star μετά τις 12 και δεν θυμάμαι να το έχω δει!
Αυτή είναι η βλακεία με αυτό το κανάλι και με τα άλλα βασικά... ξεκινάνε όποτε θέλουν μια σειρά και μετά όποτε θέλουν την σταματάνε! :mad:

Απλά, είχα την αίσθηση ότι από το Star είχα δει το trailer τόοτε, και μου άρεσε σαν concept. :hmm: Αλλά μπορεί να το μπερδεύω και με κάτι άλλο.:redface:

Πώς σου φάνηκε το πρώτο; :D
Αν και είναι νωρίς ακόμα για να καταλάβεις τι παίζει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Απλά, είχα την αίσθηση ότι από το Star είχα δει το trailer τόοτε, και μου άρεσε σαν concept. :hmm: Αλλά μπορεί να το μπερδεύω και με κάτι άλλο.:redface:

Πώς σου φάνηκε το πρώτο; :D
Αν και είναι νωρίς ακόμα για να καταλάβεις τι παίζει...

Το πρωτο επεισόδιο το είχα δει καιρό πριν το δείξει το Star, μου άρεσε και για αυτό το κατέβασα αλλά έπεσαν άλλα πράγματα στην μέση και συνεχώς ανέβαλλα να δω τα υπόλοιπα! Τώρα λογικά τα μισά θα τα βλέπω από την τηλεόραση και τα άλλα μισά από τον υπολογιστή, έτσι για ποικιλία! :P
Το μόνο αρνητικό για εμένα είναι οτι ορισμένες σκηνές είναι λιγάκι αηδιαστικές, γενικά δεν μπορώ τις σκηνές με αίματα και τα συναφή, και βάζω το χέρι μου μπροστά! :redface:

Μέχρι τώρα πάντως, τα 2 επεισόδια που έχω δει, είναι ενδιαφέροντα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Το πρωτο επεισόδιο το είχα δει καιρό πριν το δείξει το Star, μου άρεσε και για αυτό το κατέβασα αλλά έπεσαν άλλα πράγματα στην μέση και συνεχώς ανέβαλλα να δω τα υπόλοιπα! Τώρα λογικά τα μισά θα τα βλέπω από την τηλεόραση και τα άλλα μισά από τον υπολογιστή, έτσι για ποικιλία! :P
Το μόνο αρνητικό για εμένα είναι οτι ορισμένες σκηνές είναι λιγάκι αηδιαστικές, γενικά δεν μπορώ τις σκηνές με αίματα και τα συναφή, και βάζω το χέρι μου μπροστά! :redface:

Μέχρι τώρα πάντως, τα 2 επεισόδια που έχω δει, είναι ενδιαφέροντα! :D

Ε, μερικούλια είναι κάααπως αλλά παλεύονται.:D
Όταν ακούς τον Walter Bishop να μιλά, ξεχνιέσαι.:P

Ελπίζω να σου αρέσουν και τα επόμενα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna13

Νεοφερμένος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Έχω πορωθεί με την σειρά :P το κακό είναι ότι είδα τα επεισόδια όλα μαζί και τώρα πρέπει να περιμένω κάθε βδομάδα για καινούριο.. πφφφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

DimitrisTH

Νεοφερμένος

Ο DimitrisTH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Hello και από ένα νέο μέλος. Καλωσήρθα! Χαίρομαι που βλέπω ότι υπάρχουν πάρα πολλοί Έλληνες που τους αρέσει το Fringe διότι πιστεύω ότι είναι μια εξαιρετική σειρά που αδικείται στο USA λόγω της βλακείας:kill: του Αμερικανικού κοινού και του FOX network(ας με συμπαθάνε οι Αμερικανοί φίλοι μας:whistle:). Βέβαια θα μου πείτε γούστα είναι αυτά και ο καθένας βλέπει ό,τι θέλει, όμως δεν αντέχω άλλο :whatever:Grey's Anatomy και Glee:whatever: να βαράνε κόκκινο στα νούμερα κι εμείς -οι Fringefans- να προσευχόμαστε για 4η σεζόν! Η σειρά είναι πανέξυπνη και πραγματικά, εκτός ολίγων επεισοδίων, άκρως ενδιαφέρουσα. Η παραγωγή -J.J. ο Τεράστιος-:worship::worship::worship:, το εξαιρετικό καστ καθώς και οι mind-blowing καταστάσεις (βλέπε φινάλε 1ης σεζόν) αξίζουν την αναγνώριση. Κι επιτέλους δώστε εκείνο το αναθεματισμένο Emmy στους Anna Torv & John Noble!!! Λοιπόν, Αμερικάνε φίλε μου ξύπνα από το λήθαργό σου και την αχόρταγη όρεξή σου για σαπουνόπερες -και junk food- και δες Fringe ώστε να ανέβουν τα damn:verymad: Nielsen ratings και να σκεφτείς λίγο out-of-the-box:hmm: για μια φορά ακόμη, μετά την Lost εποχή, κι εμείς να περάσουμε ένα όμορφο καλοκαίρι επιστρέφοντας για 4η φορά το Σεπτέμβρη. Ουφ!!! Τα είπα και ηρέμησα...!:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Fringe renewed for a 4th season
Έχω πορωθεί κι εγώ με τη σειρά :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Ευχαριστούμε Bill Slayer για τα νέα! Καλοδεχούμενα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Το τελευταίο επεισόδιο (νομίζω προτελευταίο πλέον :P) με την Ολίβια ..περίεργη, ήταν απολαυστικότατο! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisTH

Νεοφερμένος

Ο DimitrisTH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Το τελευταίο επεισόδιο (νομίζω προτελευταίο πλέον :P) με την Ολίβια ..περίεργη, ήταν απολαυστικότατο! :D

Στο 3x17 ή στο 3x18 αναφέρεσαι? Τι σου άρεσε συγκεκριμένα? Πες μας...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

busted

Νεοφερμένος

Ο busted αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
Φοβερη σειρα δηλωνω κι εγω φαν :Ρ Η 2η χρονια ηταν υπερτατη!
Εχω μεινει λιγο πισω στα επεισοδια ομως λογω χρονου.. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
καθώς και οι mind-blowing καταστάσεις (βλέπε φινάλε 1ης σεζόν) αξίζουν την αναγνώριση.
Καλωσήρθες αγαπητέ φίλε, χαίρομαι να βλέπω ανθρώπους με καλό γούστο (ο Walter, ειδικά όταν πίνει απ' αυτό που σ' εμάς δεν δίνει, είναι απολαυστικότατος, όλα τα λεφτά μιλάμε...).

Θα ήθελα απλά να πω, μιας και ανέφερες το τελευταίο επεισόδιο της 1ης σαιζόν, ότι παραδόξως εμείς δεν καταφέραμε να το δούμε, αν και κάναμε τρεις προσπάθειες. Και τις τρεις φορές, μας πήρε ο ύπνος μακαρίως που να πάρει ο Πλούτωνας...:clapup: Ρε λες να είχε ο Walter ρίξει τίποτε περίεργα υποσυνείδητα μηνύματα εμβόλιμα κάθε 18 καρέ κι άλλοι να φτιάχτηκαν, ενώ άλλοι ναρκώθηκαν;:hmm: Γαμώτο, το ήξερα ότι δεν τα σηκώνω τα παραισθησιογόνα...:hehe:

Το τελευταίο επεισόδιο (νομίζω προτελευταίο πλέον :P) με την Ολίβια ..περίεργη, ήταν απολαυστικότατο! :D
Πραγματικά, διασκέδασα κι εγώ με την ψυχή μου με την Ολίβια να κουβαλάει μέσα την τον Μπέλλυ και να κάνει καμάκι στην Άστριντ, ειδικά δε με την προσπάθεια της Ολίβιας να παραστήσει κάπως τον τόνο της φωνής του Μπέλλυ. :loltooth:

Ιδιαίτερα γέλασα με την εξής σκηνή: Ο Μπέλλυ/Ολίβια λέει στον Walter ότι θα μπορούσε να τον βάλει, εάν δεν έβρισκε κατάλληλο φορέα, μέσα στο σώμα της αγελάδας που έχουν στο εργαστήριο. Εκείνος κοιτάει πλάγια τον Μπέλλυ και του λέει: "ναι, όμως να ξέρεις ότι θα είμαι αναγκασμένος να σε αρμέγω καθημερινά", οπότε εκείνος του αποκρίνεται: "ΟΚ, να βάλεις την Άστριντ να το κάνει"...:hehe:

Και να σκεφτεί κανείς ότι το συγκεκριμένο επεισόδιο ήταν το χειρότερο από πλευρά θεαματικότητας στις ΗΠΑ, μιλάμε έπιασε βύθουλα. Άλλοι άνθρωποι, διαφορετική αίσθηση του χιούμορ...:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DimitrisTH

Νεοφερμένος

Ο DimitrisTH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καλωσήρθες αγαπητέ φίλε, χαίρομαι να βλέπω ανθρώπους με καλό γούστο (ο Walter, ειδικά όταν πίνει απ' αυτό που σ' εμάς δεν δίνει, είναι απολαυστικότατος, όλα τα λεφτά μιλάμε...).

Θα ήθελα απλά να πω, μιας και ανέφερες το τελευταίο επεισόδιο της 1ης σαιζόν, ότι παραδόξως εμείς δεν καταφέραμε να το δούμε, αν και κάναμε τρεις προσπάθειες.:/:

Καλώς σας βρήκα! Καλά ο Walter είναι θεός! Δηλαδή συνεχίζεις να παρακολουθείς τη σειρά χωρίς να έχεις δει το φινάλε της 1ης σαιζόν???!!!:eek::eek::eek:
Βρες χρόνο! Από τα καλύτερα φινάλε τηλεοπτικής σειράς ever!


Και να σκεφτεί κανείς ότι το συγκεκριμένο επεισόδιο ήταν το χειρότερο από πλευρά θεαματικότητας στις ΗΠΑ, μιλάμε έπιασε βύθουλα. Άλλοι άνθρωποι, διαφορετική αίσθηση του χιούμορ...:/:


Γούστα είναι αυτά. Πάντως το αμερικανικό κοινό προτιμάει οικογενειακές κωμωδίες συνήθως. Δύσκολα μια σειρά sci-fi κάνει μεγάλα νούμερα(π.χ. Lost). Εν πάση περιπτώσει, δεν το προχωράω γιατί θα νευριάσω πάλι με το Αμέρικα!:mad: Η αλήθεια είναι ότι μου φάνηκε μέτριο το συγκεκριμένο επεισόδιο. Βασικά, δεν μου άρεσε και πολύ η όλη φάση με την Bellivia εξ'αρχής, γι'αυτό και είμαι λίγο επιφυλακτικός με αυτή τη θεματολογία. Anyway, είναι μια εξαιρετική σειρά με εξαιρετικό καστ και εξαιρετικές ερμηνείες...Όλα εξαιρετικά δηλαδή!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Μπορεί να μου πει κάποιος σε ποιο επεισόδιο δείχνει πως η Ολίβια του άλλου σύμπαντος είναι έγκυος; Γιατί έπαθα πολιτισμικό όταν το είδα και δεν ξέρω ποιο επεισόδιο μου λείπει, αφού τελευταία είμαι νομάς! :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Θα πρέπει να είναι το S03E13.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ρε παιδιά είδατε το τελευταίο επεισόδιο; :D

Τι στο καλό
δεν υπήρξε ποτέ ο Peter;
θα μας τρελάνουν τελείως; Ποιος περιμένει τώρα μέχρι τον Σεπτέμβρη-Οκτώβρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έλα ντε :mad: Μας άφησαν στα κρύα του λουτρού οι άτιμοι. Καλό φινάλε πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
hallo!!!
Μια μικρή βοήθεια παρακαλώ :)
Είδα κανα δύο επεισόδια του fringe στο star και μου κέντρισε το ενδιαφέρον... Τωρα δεν ξέρω αν έχετε δει στο star αλλά στο σημερινό επεισόδιο
η ξανθιά έλεγε στο μεγάλης ηλικίας (walter?) ότι θα πει στον Peter ότι ... δεν είναι αποδω τέσπα :P, αλλά μετά, όταν τησ επιτέθηκε ο αδελφός μιας παλιάς της συμμαθητριας και αυτόν σκέφτηκε να πάρει πρώτο αποφάσισε να μην του το πει, αλλά ο γεράκος (walter?) της είπε ότι αποφάσισε να κόψει τα ψέμματα και θα ξεκινήσει από το να πει την αλήθεια στον Peter
Και εκεί τελείωσε το επεισόδιο. Λογικα s01 είναι αυτά [και επίσης λογικά κανένας λόγος δεν υπήρχε να μπουν σε spoiler αλλά just in case Που κάποιος θέλει να το ξεκινήσει τώρα], αλλά έχετε καμιά αίσθηση αν είναι αρχή/τέλος/μέση σαιζόν, που περίπου βρίσκομαι τέλος πάντων, ώστε... εχμ... να ξέρω βρε παιδί μου ποια είναι τα επόμενα επεισόδια!!! :redface:

εδιτ:... αφήστε το βρήκα... 2χ16 επεισόδιο... μλκ την επιασα απο τη μέση τελικά τη σειρά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αθηνα μη το κανεις αυτο ! Απλα ΜΗ! Δες την απο την αρχη ! Αξιζει η σειρα, και εξαλλου τωρα τελειωσε η 3η σαιζον, και μεχρι να βγει 4η εχεις πολυ χρονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Αθηνά να σου πω κι εγώ: ΜΗ το κάνεις αυτό! Ήδη χάλασες στον εαυτό σου κάτι που εγώ έπαθα ένα ψιλοσοκ μόλις το είδα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
αρα τι???
Να το πιάσω από την αρχή? [έχω ...εχμμ... βρει τα 3 πρώτα επεισόδια, αλλά δεν τα έχω δει ακόμα και μπορώ να βάλω να ...βρω και τα υπόλοιπα]
Να μην το δω at all?

:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top