Pretty Little Liars

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Η που εστρωσε η σειρα η που τη συνηθισα:). Τα επεισοδια 10 και 11 της πρωτης σεζον τολμω να πω πως ηταν πολυ καλα.

Επισης μεσα σε δυο μερες εχω δει τα μισα επεισοδια της πρωτης σεζον και αυριο το πρωι στις 8 δινω μαθημα:P. Μας κατεστρεψαν οι "Ομορφες Μικρες Ψευτρες"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Αστα να πανε. :P
Εγω μολις τελειωσα το 18ο επεισοδιο.

Καλη τυχη Κωσταντινε, για αυριο ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Η που εστρωσε η σειρα η που τη συνηθισα:). Τα επεισοδια 10 και 11 της πρωτης σεζον τολμω να πω πως ηταν πολυ καλα.

Επισης μεσα σε δυο μερες εχω δει τα μισα επεισοδια της πρωτης σεζον και αυριο το πρωι στις 8 δινω μαθημα:P. Μας κατεστρεψαν οι "Ομορφες Μικρες Ψευτρες"...

Αχχαχααχ, σε φάγαμε παιδάκι μου, δεν μας έλεγες απ'την αρχή πως έχεις εξεταστική, να σε αποτρέψουμε; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δήμητρα95

Νεοφερμένος

Η demi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καθε τριτη εχει Pretty Dirty Secrets online μεχρι να βγει το καινουργιο επεισοδιο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Τι σας έχω; :P

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Μη το δεις! Όχι ότι είναι κανένα τρελό spoiler, αλλά δεν έχει νόημα! :P

Επειδή το Α' μέρος της 3ης σεζόν της σειράς τελείωσε, αποφάσισαν μέχρι το Halloween Special (23/10) να βγάλουν 8 επεισόδια μικρού μήκους, όπου δεν πρωταγωνιστούν τα κορίτσια, αλλά οι "σκοτεινοί" χαρακτήρες της σειράς, για να τρυπώσουμε λίγο και στις δικές τους ζωές.

:)

Ποια είναι η κοπέλα που διαγράφει τα μηνύματα; Η μητέρα του Γκάρρετ βγήκε απ'το νοσοκομείο και είναι έτοιμη και για ταξίδι; Και τα ρούχα γιατί δεν τα έχει πάρει απ'το καθαριστήριο; Πολύ περίεργα δεν είναι όλα αυτά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PieMaker

Δραστήριο μέλος

Ο Φιλοποιμην αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 702 μηνύματα.
Μολις τελειωσα την 1η σεζον και εχω μεινει μαλακας:eek:...

Πολυ δυνατο το season finale, απο ενα σημειο και μετα ετρωγες το ενα χαστουκι μετα το αλλο και εμενες απλως να παρακολουθεις τις εξελιξεις με κομμενη ανασα.
Δεν εχω ιδεα απο που θα το πιασουν στη δευτερη σεζον και πως θα μπορεσουν να μπουν τα πραγματα σε μια ταξη. Το κουβαρι εχει μπλεχτει για τα καλα και δε νομιζω πως αυτο διορθωνεται ευκολα.

Τωρα χρειαζομαι ενα καλο διαλειμμα μεχρι να ξεκινησω τη 2η σεζον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
Εχουν ν δουν ακόμα τα ματιά σου :P

Το pds δεν υπάρχει στα ελληνικά; Δν ξέρω αγγλικα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Εγώ έχω φτιάξει υπότιτλους για τη μάνα μου, αλλά επειδή ντρέπομαι να τους ανεβάσω, θες να στους στείλω; Χρονικά εφαρμόζουν στο mp4 των βίντεο του youtube!
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

souzana

Δραστήριο μέλος

Η souzana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 443 μηνύματα.
και πως θα τα δω θα βλέπω το βίντεο και μετά θα βλέπω τους υπότιτλους;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Αν θες στα στέλνω εγώ, έχω που έχω παρανομήσει κατεβάζοντάς τα! :P

Στείλε το mail σου με πμ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

a posse ad esse

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η a posse ad esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 352 μηνύματα.
Ξεκίνησα να τη βλέπω χθες και έχω κολλήσει!! Είναι τέλεια!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Καλά... κοιμάστε; :P



Λάουραααα; Πού είσαι; :'(
Μη μ'αφήνετε σαν την παλαβή να ποστάρω! Όλοι από νωρίς πήγατε για ύπνο απόψε; :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εδώ εδώ είμαι. :redface:

Ρε συ να σου πω κάτι; Δε μ' αρέσει τελικά αυτό με αυτή τη σειρά{PDS}.
Μου φαίνεται ότι μας μπλέκει πιο πολύ και μας αποσυντονίζει.
Θα προτιμούσα αυτά να τα κόλλαγαν στα επόμενα επεισόδια, έτσι δεν έχει πλάκα, ούτε νόημα. -.-
Δηλαδή τα βλέπεις και δε σου προσφέρει κάτι, είναι σαν να μη το είδες ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Έλα ρε, είναι μικρά κομμάτια του ατελείωτου παζλ που λέγεται Α. :laugh:

Εμένα το βασικό που δεν μ'αρέσει, είναι ότι έχω την αίσθηση πως θα μπλέξουν ακόμα περισσότερο τα πράγματα στο Β' μέρος. Δηλαδή η καινούργια μάλλον ξέρει τη Cece ή γνωριζόταν με την Alison. Ο Α απειλεί μέχρι και τον Garret, ενώ ο Jason μάλλον δεν είναι τόσο αθώος όσο έδειχνε. Το μπλέκουν το μπλέκουν, να δω πως θα το ξεμπλέξουν μετά! Άσε που στις σεζόν 1&2 πήγαιναν Β' λυκείου αντίστοιχα, τώρα θεωρητικά, δεν έχουν μόνο τις 3&4 για τη τελευταία χρονιά; Δεν μπορούν να το τραβήξουν επ'αόριστον. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Κι εγώ αυτό πιστεύω, ότι θα μπλέξουν πάρα πολύ, άσε που σύμφωνα με όλα αυτά τα βιντεάκια θα μπουν κι άλλοι καινούργιοι στο σενάριο, που κατά 99,9% να' ναι ύποπτοι για Α, ή γενικά θα έχουν σχέση με Α.
Δηλαδή οκ, το κουράσαμε ήδη κι έχω εκνευριστεί αυτή τη στιγμή, γιατί θέλω να αρχίσει να έχω λόγο να βρίζω.

είναι σίγουρο ότι θα' χει και 4η σεζόν;
4η και τέλος; Κάτι μου λέει ότι θα πάει και παραπέρα :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Δεν έχει ανακοινωθεί κάτι ακόμα για 4η σεζόν, λογικά μέσα στο χειμώνα θα αποφασιστεί. Βρήκα μόνο αυτό:

A few days ago, Teen Vogue released an interview with Ashley Benson (Hanna) where the Pretty Little Liars star dished that she had heard rumors that "the producers are talking about doing four seasons [of PLL] and then wrapping it up with a feature film."

και

[...]showrunner Marlene King has since said "there is no definitive end to PLL the TV show."


Μαλακία, επειδή έχει τηλεθέαση, να το τραβάνε από παντού για να κρατήσει. Πόσο καιρό θα πηγαίνουν σχολείο πια; Δεν θα αποφοιτήσουν, να πάνε να σπουδάσουν, να ησυχάσουν κι αυτές κι εμείς; Και πόσοι Α υπάρχουν πια; Δίκιο είχε κι ο Κων/νος, θα 30αρίσει κι η Spencer έτσι όπως πάμε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.
Κι εγώ αυτό πιστεύω, ότι θα μπλέξουν πάρα πολύ, άσε που σύμφωνα με όλα αυτά τα βιντεάκια θα μπουν κι άλλοι καινούργιοι στο σενάριο, που κατά 99,9% να' ναι ύποπτοι για Α, ή γενικά θα έχουν σχέση με Α.
Δηλαδή οκ, το κουράσαμε ήδη κι έχω εκνευριστεί αυτή τη στιγμή, γιατί θέλω να αρχίσει να έχω λόγο να βρίζω.

είναι σίγουρο ότι θα' χει και 4η σεζόν;
4η και τέλος; Κάτι μου λέει ότι θα πάει και παραπέρα :|
Στη 5η σεζόν, θα δούμε τα κορίτσια να δίνουν Παναμερικάνικες εξετάσεις, να μπαίνουν στο Πανεπιστήμιο (η Χάνα μπήκε σε ΤΕΙ) και να συναναστρέφονται κομματόσκυλα, τα οποία τις κολλάνε λύσσα. Η Σπένσερ, που δε μας έχει συνηθήσει καθόλου σε κάτι τέτοια, αρχίζει να δαγκώνει ανεξέλεγκτα και στέλνει το μισό Ρόουζγουντ(?) στο νοσοκομείο.
Τη σεζόν θα κλείνει ένα μήνυμα του Α,
Bitches!
pun intended! xoxoxoxo
-A
το οποίο κάνει τη Σπένσερ, για άλλη μία φορά, να αφρίσει.


Δεν έχει ανακοινωθεί κάτι ακόμα για 4η σεζόν, λογικά μέσα στο χειμώνα θα αποφασιστεί. Βρήκα μόνο αυτό:



και




Μαλακία, επειδή έχει τηλεθέαση, να το τραβάνε από παντού για να κρατήσει. Πόσο καιρό θα πηγαίνουν σχολείο πια; Δεν θα αποφοιτήσουν, να πάνε να σπουδάσουν, να ησυχάσουν κι αυτές κι εμείς; Και πόσοι Α υπάρχουν πια; Δίκιο είχε κι ο Κων/νος, θα 30αρίσει κι η Spencer έτσι όπως πάμε!
Καλά, οι άλλοι που 15 χρόνια τώρα έχουν αλλάξει μία τάξη, δε σε πειράξανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top