Starbucks

Τα Starbucks σας αρέσουν;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 237)

Polyanna

Νεοφερμένος

Η Polyanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δε μου αρέσουν καθόλου τα Starbucks. Μα καθόλου όμως. Μα εντελώς καθόλου! Μια φορά ζήτησα καφέ και μου έφεραν ένα πυχτό ζαχαρούχο πράμα που το παράτησα μετά από μερικές γουλιές. μπααααα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
γιδι ευχαριστουμε!
παραειναι ασχημο... ακου 480!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Συγνώμη βρε παιδιά, αλλά τι σχέση έχει αν χρηματοδοτεί το ροντέο ή αν είναι χορηγός του Αστέρα Κολοπετινίτσας;
Δηλαδή όσα προϊόντα αγοράζεται, ψάχνετε να βρείτε που είναι χορηγοί; Ε και;
Ακόμα κι αν σας αρέσει το προϊόν, το μποϋκοτάρετε επειδή δεν συμφωνείτε με τη χορηγία;

Η tofu έχει πρόβλημα με τα ροντέο, και καλά κάνει και σκέφτεται έτσι. Για τους Magic για πλάκα το είπα, αν και οπαδός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tofugirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Συγνώμη βρε παιδιά, αλλά τι σχέση έχει αν χρηματοδοτεί το ροντέο ή αν είναι χορηγός του Αστέρα Κολοπετινίτσας;
Δηλαδή όσα προϊόντα αγοράζεται, ψάχνετε να βρείτε που είναι χορηγοί; Ε και;
Ακόμα κι αν σας αρέσει το προϊόν, το μποϋκοτάρετε επειδή δεν συμφωνείτε με τη χορηγία;

Έχει μεγάλη σχέση . Τα χρήματα που δίνεις στο προϊόν είναι ψήφος εμπιστοσύνης στην εταιρεία και τις πρακτικές της. Προσωπικά προσπαθώ να μποϋκοτάρω ένα προϊόν αν δω ότι η εταιρεία χρησιμοποιεί μεθόδους που βλάπτουν το περιβάλλον ή στηρίζει εκμετάλλευση αδυνάτων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Έχει μεγάλη σχέση . Τα χρήματα που δίνεις στο προϊόν είναι ψήφος εμπιστοσύνης στην εταιρεία και τις πρακτικές της. Προσωπικά προσπαθώ να μποϋκοτάρω ένα προϊόν αν δω ότι η εταιρεία χρησιμοποιεί μεθόδους που βλάπτουν το περιβάλλον ή στηρίζει εκμετάλλευση αδυνάτων.
Εγώ τα χρήματα που δίνω, είναι για να αγοράσω ένα καφέ.
Και θέλω ο καφές να ταιριάζει στις απαιτήσεις μου. Ολα τα υπόλοιπα με αφήνουν αδιάφορο, πολύ δε περισσότερο αν είχα την αυταπάτη οτι το ευρώ μου θα υποχρεώσει μια εταιρία να αλλάξει μεθόδους και πρακτικές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Εγώ τα χρήματα που δίνω, είναι για να αγοράσω ένα καφέ.
Και θέλω ο καφές να ταιριάζει στις απαιτήσεις μου.

:thumbup:
μια απο τα ιδια ισχυει και για μενα..
απλα τα πραγματα...
:)

και περι Starbucks, δεν ειναι ασχημα...αλλα εχω πιει αλλου και καλυτερο καφε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Ήθελα απλά να ποστάρω ότι τα καλύτερα starbucks (στην αττική) είναι στην κηφισιά :) (όχι αυτά που είναι επί της Λ.Κηφισίας). Πήγα προχθές κ ήταν λες κ βρισκόμουν σε σαλέ της Ελβετίας (που δεν έχω πάει ποτέ μου! :D) όλη η διακόσμηση είναι ξύλινη κ έχει σόμπες στα τραπέζια έξω (πολύ σημαντικό !!!!!!! αν με πιάνετε μερικοί μερικοί ;)) Γενικά το προτείνω ανεπιφύλακτα στους λάτρεις....



(δυστυχώς δεν βρήκα εικόνα να βάλω :/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Τα σταρμπακς αρέσουν πάρα πολύ στη μαμά μου!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ήθελα απλά να ποστάρω ότι τα καλύτερα starbucks (στην αττική) είναι στην κηφισιά :) (όχι αυτά που είναι επί της Λ.Κηφισίας). Πήγα προχθές κ ήταν λες κ βρισκόμουν σε σαλέ της Ελβετίας (που δεν έχω πάει ποτέ μου! :D) όλη η διακόσμηση είναι ξύλινη κ έχει σόμπες στα τραπέζια έξω (πολύ σημαντικό !!!!!!! αν με πιάνετε μερικοί μερικοί ;)) Γενικά το προτείνω ανεπιφύλακτα στους λάτρεις....



(δυστυχώς δεν βρήκα εικόνα να βάλω :/:)
Αυτά που είναι πίσω από τη Χλόη, ε; :)


Είναι καταπληκτικός ο πάνω όροφος! Ειδικά επειδή είναι για μη-καπνίζοντες. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Ναι αυτά :)

Δεν ξέρω αλλά εγώ ξετρελάθηκα. Γίνεται το επόμενο meeting μας να το κάνουμε εκεί? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ναι αυτά :)

Δεν ξέρω αλλά εγώ ξετρελάθηκα. Γίνεται το επόμενο meeting μας να το κάνουμε εκεί? :P
Κανόνισε μέρα κι όσοι πιστοί έρχονται. :D


Πες πχ αύριο/μεθαύριο την τάδε ώρα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Είναι καταπληκτικός ο πάνω όροφος! Ειδικά επειδή είναι για μη-καπνίζοντες. :D
Mπαρδον ; Δηλαδη εχει και χωρο για καπνιζοντες ; !! :confused: Πρωτη φορα το ακουω ! Και σοκαρομαι. Και ο επανω οροφος κιολας ; Που ο καπνος απο κατω ανεβαινει πανω ; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Mπαρδον ; Δηλαδη εχει και χωρο για καπνιζοντες ; !! :confused: Πρωτη φορα το ακουω ! Και σοκαρομαι. Και ο επανω οροφος κιολας ; Που ο καπνος απο κατω ανεβαινει πανω ; :/:
Θεωρητικά όχι. Θεωρητικά το "μέσα" στα Starbucks είναι για μη-καπνίζοντες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Και ο επανω οροφος κιολας ; Που ο καπνος απο κατω ανεβαινει πανω ; :/:


Ίσως γι αυτό να είναι ο επάνω όροφος ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ηuh ? Για να πηγαινει ο καπνος απο κατω στους πανω ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Γίνεται το επόμενο meeting μας να το κάνουμε εκεί? :P
Πες ώρα, ήμερα και ήρθα ... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ωχ, σόρρυ, εγώ κατάλαβα οτι ο επάνω όροφος είναι για τους καπνίζοντες :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Δεν πίνω καφέ, οπότε δεν μπορώ να κρίνω . Η σοκολάτα τους πάντως είναι άθλια. Βέβαια, ο κόσμος δεν πάει στα starbucks για την σοκολάτα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Kαλά, εδώ ο κόσμος δεν πάει στα Στάρμπακς γενικώς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top