Γυναικεία ρούχα

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κοίτα, και το Περιστέρι με βολεύει! Αλλά μάλλον Τρίτη... :P

Τράβα στο άλλο, Τρίτη δεν μπορώ :P
Τη Δευτέρα που έχω οδοντογιατρό έχει κανονίσει να έχει ελεύθερο από δουλειές ο hubby για να κρατήσει το μωρό
Εκτός ..... αν έρθεις σπίτι για καφέ :shifty:
(αλλά γμτ.... είναι κι ο μπαμπας μου :/:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
ΚΑΤΩ Η ΔΙΚΤΑΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΟΥΑΝ ΣΑΙΖ

1) Τα heel δε μου αρέσανε
2) Τα Mango για γρήγορης κατανάλωσης τα εκτιμώ
3) Αττρατίβο μεικς μαι χαρτ μπιτ φαστερ
4) ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΤΑ ΠΣΩΝΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Τι θες ρε χάχα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Να σε ξεμπροστιασω αλλα κρατιεμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Τράβα στο άλλο, Τρίτη δεν μπορώ :P
Τη Δευτέρα που έχω οδοντογιατρό έχει κανονίσει να έχει ελεύθερο από δουλειές ο hubby για να κρατήσει το μωρό
Εκτός ..... αν έρθεις σπίτι για καφέ :shifty:
(αλλά γμτ.... είναι κι ο μπαμπας μου :/:)

Εγώ θα το έπινα το καφεδάκι με το μπαμπά σου, αλλά δεν ξέρω κατά πόσο βγαίνει έτσι κι αλλιώς το όλο σχέδιο..! :hmm:
Αχ... ΑΜάν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ποτέ δεν με ένοιαζε απο πού και πώς θα πάρω ρούχα, τώρα με την αλλαγή που περνάω λόγο δουλειάς παίρνω απο το k&g είναι για όλα τα γούστα, με φροντίζει όσο μπορεί έτσι ωστε να προσαρμοστώ στο νέο λούκ..

Πάντως λόγο πάχους τώρα προτυμώ ρούχω που κάνουν σούρες σε κοιλιά και φούστες που καλύπτουν το εκτόπισμα μου, προσωρινό μέχρι να χάσω κιλά:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Λέω να πάω για ψώνια! Στα περιοδικά έχω τρελαθεί με τα ρούχα. Πήγατε σε κανά μαγαζί να προτείνετε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Άνοιξαν Η&Μ στην Σαλόνικα και τα ξέσκισα. Μουαχαχαχα! :hehe:
Έχω μια ιδιαίτερη συμπάθεια στα H&M γιατί ήταν η πρώτη μου επαφή με τέτοιου είδους ρουχομάγαζα πριν από κάποια χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Στο κοσμος ανοιξαν h&m?
FENA ΣΟΥ ΡΧΟΜΑΙ.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Το Heel Χαλάνδρι έκλεισε λόγω βλακείας με τον χώρο. Μπορεί κάποιος να μου δώσει οδηγίες για το πού είναι το Heel Αιγάλεω έχοντας σαν βάση το μετρό?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kassie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος. Έχει γράψει 342 μηνύματα.
Μ' αρέσει πολύ το Baron στο Χαλάνδρι (έχει διάφορα σχέδια: toi & moi, bsb, rebecca blu κ.α.). Επειδή είμαι κοντά στο Mall το επισκέπτομαι συχνότατα! Τώρα θέλω να επισκεφτώ το simple charactere, μου είπαν ότι έχει ωραία ρούχα και είδα κάποια κομμάτια της JLo που μου άρεσαν πολύ:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
για H&M έχετε άποψη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
για H&M έχετε άποψη;

στο εξωτερικό ψώνιζα συχνά, εδώ λιγότερο. Είναι να το πετύχεις, άλλες φορές έχει καλά πράγματα και άλλες όχι! Επίσης έχω ψωνίσει και εσώρουχα, μέχρι τώρα καλά μου έχουν βγει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Εσώρουχα και πιτζάμες H&M εννοείται. Πάντα καλά ήταν, αν και τα δαντελωτά σουτιέν θέλουν καλή πρόβα.

Πουλόβερ μπα. Βέβαια μιλάνε οι Άλπεις.

Τα άλλα οκ, αν και τα πολύ τρέντικα "Α" μπλουζάκια μπαίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Εκτός των προαναφερθέντων καταστημάτων έτυχε τώρα με τις εκπτώσεις να ψωνίσω και από το μαγαζί sfera στο the mall δεν ξέρω αν υπάρχει και αλλού..Η μπλούζα και το τζιν που πήρα από εκεί είναι καλής ποιότητας και σε πολύ λογική τιμή...Επίσης έχει ρούχα και για κλασικό ντύσιμο και για πιο νεανικό και σπορ..Έμεινα ικανοποιημένη, αν τυχόν περάσετε καμιά βόλτα ρίξτε μια ματιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nana

Δραστήριο μέλος

Η Nana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 602 μηνύματα.
Βαριέμαι γενικά τα ψώνια (να περπατώ και να κοιτώ βιτρίνες :/: ) γι'αυτό πάω σε ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ μαγαζιά... Συνήθως ψωνίζω από Attrativo, κάποιες φορές από Helmi και αν μου κάτσει κάτι καλά στο μάτι από BSB και Staff...

Επειδή όμως και η αγορά παπουτσιών ανήκει στα ψώνια, από πού αγοράζετε παπούτσια (όχι αθλητικά) και πώς σας φαίνονται; Τα πόδια μου είναι πολύ ευαίσθητα και "χτυπιούνται" πολύ εύκολα και έτσι μου είναι δύσκολο να βρω ένα καλό παπούτσι... Οπότε, τελευταία παίρνω Camper τα οποία μου αρέσουν πολύ! :D Το μόνο πρόβλημα είναι η τιμή. :redface: Πρόσφατα είδα και τα Clarks. Έχεις κάποια σας ιδέα αν είναι καλά, με αντοχή και μαλακά στο περπάτημα (το βασικότερο) ; :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Τσεκαρε τα vagabond
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Τα Clarks είναι πολύ καλά και βολικά. Είναι η αγαπημένη μάρκα της μαμάς μου που έχει και πρόβλημα στα πόδια λόγω μηνίσκου. Πάντως προτιμώ Camper και Hush Puppies.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ανακάλυψα τα Mat Fashion :inlove:
έχουν υπέροχα ρούχα σχέδια μοντέρνα για στρουμπουλά - χοντρά κοριτσάκια σαν εμένα κι ακόμα μεγαλύτερα από εμένα
εγώ στα Mat φοράω 1 ή 2 νούμερο ανάλογα με το σχέδιο και τα νούμερα τους φτάνουν ως 5 νομίζω :D


πρέπει να σας πω ότι έφτιαξε η διάθεση μου :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top