Πώς ήταν η ψυχολογία σας κατά την εφηβεία;

Akratitos

Νεοφερμένος

Ο Akratitos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 100 μηνύματα.
Εμενα με χαλαει ρε γαμωτο που νοιαζεσαι τοσο πολυ για τους βαθμους και περιμενεις απο αυτους να ομορφηνεις την ζωη σου. Υπαρχουν σημαντικοτερα πραγματα απο αυτα τα εικονικα. Ξερω πολλα παιδια του 20 που το Σαββατο δεν εχουν εναν φιλο να πανε μια βολτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,966 μηνύματα.
Η αλήθεια είναι ότι φοβάμαι δεν ξέρω γιατί πάντα πίστευα ότι είναι μόνος μου αν και έχω φίλους .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Πιστεύω πως πρέπει να είσαι συγκεντρωμένος στους στόχους και να μην ψάχνεις φίλους διότι απλούστατα μπορεί να μην ταιριάζετε. Εσύ να θέλεις να διαβάσεις για να περάσεις σε μία σχολή και αυτοί να ξενυχτάνε, να πηγαίνουν στα μπαρ κοκ.

Όταν με το καλό περάσεις στην σχολή που θέλεις θα βρεις φίλους .......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 806 μηνύματα.
Ρε focke τι ειναι αυτα που λες στο παιδι ρε? Να μην εχει φιλους?Και γιατι να βρει στο πανεπιστημιο φιλους εκει δεν θα εχει διαβασμα? Σου εκανε και like το αλλο το εξυπνοπουλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,966 μηνύματα.
Παιδιά έχω φίλους όμως δεν βγαίνω έξω πολλές φορές μαζί τους .Επισης δεν έκανα εγώ like.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Ρε focke τι ειναι αυτα που λες στο παιδι ρε? Να μην εχει φιλους?Και γιατι να βρει στο πανεπιστημιο φιλους εκει δεν θα εχει διαβασμα? Σου εκανε και like το αλλο το εξυπνοπουλι

Λίγοι φίλοι και καλοί. Άλλο το διάβασμα του πανεπιστήμιου και άλλο του σχολείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,966 μηνύματα.
Συμφωνω ειδα και αλλους που εχουν 30 φιλους και δεν ξερουν τι συμβαινει,καθως ο ενας ειναι χειροτερος απο τον αλλον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Παιδιά εγώ δεν ξέρω εάν πέρασα εφηβεία γιατί δεν είχα "συμπτώματα" να το πω εφηβείας όπως έχουν πολλά παιδιά. Δεν ξέρω αν πέρασα νορμάλ ήρεμη εφηβεία. Αλλά συμβαίνει κάτι το παράξενο και δεν ξέρω εάν μπορώ να το αποδώσω στην εφηβεία ή σε κάτι άλλο αν και πρόσφατα έμαθα ότι περνάς δεύτερη εφηβεία γύρω στα 22 -25 χρόνια. Εγώ από το 2015 μπορώ να πω που ήμουν 19 -20 άρχισα να εκδηλώνω "συμπτώματα" όπως νεύρα, ευσιγκηνησία τρομερή, επιθετικότητα, απομόνωση και έλλειψη διάθεσης για τα πάντα. Δεν ξέρω αν αυτή είναι καθυστερημένη εφηβεία αλλά κράτησε μέχρι λίγο πριν το καλοκαίρι του 2017. Εδώ και ένα μήνα με δύο είναι και λες ότι διανύω μία 2η εφηβεία με μόνο "σύμπτωμα" την ευσυγκινησία και την αντίδραση και να με επηρεάζουν τα πάντα και μεταπτώσεις διάθεσης . Δεν έχω ιδέα κατά πόσο έζησα ή ζω καθυστερημένες εφηβείες, ή απλά είναι κρίσεις που δεν δικαιολογούνται σε εφηβεία πχ αλλά σε κάτι άλλο :ermm: ; :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top