Τι φοράτε στη βραδινή σας έξοδο;

thebest20

Νεοφερμένος

Ο thebest20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά όταν βγαίνω βράδυ προσπαθώ να ντύνομαι όσο πιο καλά μπορώ αλλά βάσει την ηλικία μου.Πχ δεν θα βάλω ποτέ κουστούμι.Απεχθάνομαι τους τύπους της ηλικίας των 19-23 που φοράνε κουστούμι.Εννοείται όμως πως θα βάλω ένα ωραίο πουκαμισάκι λευκό κυρίως ή μαύρο μέσα από ένα μαύρο καλό jean παντελόνι με μια ωραία δερμάτινη ζώνη με ασημένια αγκράφα,μαύρα καλά παπούτσια,όχι όμως λουστρίνια που φοράνε μερικοί και ένα ωραίο κοντό μαύρο δερμάτινο ή άλλο μπουφάν με φερμουάρ κουμπωμένο ως τη μέση...και ένα ωραίο στυλ μαλλιών,καρφάκια με μύτες κυρίως.Απεχθάνομαι τα πουλόβερ και ζιβάγκο.Επίσης τα T-shirts μόνο το καλοκαίρι μου αρέσουν και μόνο αυτά χωρίς γιακά.Και εννοείται μέσα από άσπρο πουκάμισο θα βάλω άσπρο αμάνικο φανελάκι...με μαύρο πουκάμισο μαύρο φανελάκι.Περιμένω τις απόψεις σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κατ'αρχάς καλώς ήρθες :)
Στο θέμα μας τώρα, για τον εαυτό μου συνήθως φοράω μια φούστα (απλή και καθημερινή όχι αμπιγιέ πράγματα :P ) και ένα πουλοβεράκι το χειμώνα και κοντομάνικο το καλοκαίρι. Μπότες φοράω συνήθως το χειμώνα και πέδιλα το καλοκαίρι. Γενικά δεν μπυ αρέσει το πολύ κυριλέ ντύσιμο ούτε στους άντρες ούτε στις γυναίκες. Γενικά το ντύσιμο που προτιμώ στους άντρες είναι ένα τζιν και μια μπλούζα/πουλόβερ κατά προτίμιση μαύρη. Παπούτσια μάλλον αθλητικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω κάτι συγκεκριμένο, ανάλογα με τα κέφια. Συνήθως φοράω φούστες και φουστάνια, αλλά σε κάζουαλ στυλάκι. Το βράδυ η βασική διαφορά από το πρωινό μου στυλ είναι ότι θα βαφτώ και θα βάλω και κανά πιο καλό παπούτσι. Το πιο extreme που κάνω είναι αν πάω σε club ας πούμε να βάλω κανά πιο παλαβό μπλουζάκι ή κανά κοντό φουστάνι με κανά μεγάλο κόσμημα ή χρωματιστό κολάν-καλσόν. Στην τρίχα δεν θα με δεις ποτέ!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Τι λες ωρέ, δεν υπάρχει πιο σεξι ντύσιμο στους άντρες απο κουστούμι! Α και κάτι μακριές καμπαρντίνες που φοράνε είναι απίστευτες! Βέβαια όντως, δεν είναι για μικρές ηλικίες, αλλά είναι υπέροχα. :drooling: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Α και κάτι μακριές καμπαρντίνες που φοράνε είναι απίστευτες!

Ναι, κι εμένα μου αρέσουν πολύ οι μακριές καμπαρντίνες! Πολύ στυλάτες.:P Τα κουστούμια πάλι δεν μου αρέσουν καθόλου, με χαλάνε πολύ. Πολύ όμως.:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ναι, κι εμένα μου αρέσουν πολύ οι μακριές καμπαρντίνες! Πολύ στυλάτες.:P Τα κουστούμια πάλι δεν μου αρέσουν καθόλου, με χαλάνε πολύ. Πολύ όμως.:confused:

Αν το κουστούμι ξέρεις να το φοράς και να το συνδιάζεις είναι ωραίο.
Το βασικό για ένα κουστούμι είναι να έχεις και το ανάλογο ύψος/σώμα, με το παντελόνι μια μαυρη ζιβάγκο και ένα σουέτ καφέ σακάκι κάνεις τρελό ντύσιμο.
Μπορείς ακόμα να μην φοράς γραβάτα και πάρα πολύ μεγάλο ρόλο παίζει ποιός το έχει ράψει, ένα hugo boss, valentino ή ένα καλοραμένο artisti italiani είναι όλα τα λεφτά.
Απο την άλλη γούστα είναι αυτά! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Μπότες φοράω συνήθως το χειμώνα και πέδιλα το καλοκαίρι.

Παλι καλα που δεν τα φορας αναποδα.. :whistle: :P


Αν το κουστούμι ξέρεις να το φοράς και να το συνδιάζεις είναι ωραίο.

+1 :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Το κουστούμι δεν μου αρέσει καθόλου μα καθόλου στους άντρες (ιδιέταιρα της ηλικίας μου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Τι λες ωρέ, δεν υπάρχει πιο σεξι ντύσιμο στους άντρες απο κουστούμι! Α και κάτι μακριές καμπαρντίνες που φοράνε είναι απίστευτες! Βέβαια όντως, δεν είναι για μικρές ηλικίες, αλλά είναι υπέροχα. :drooling: :P
καλα οι καπαρντινες ειναι τελειες αλλα ο αντρας πρεπει να εχει και λιογο υψος για να δειχνουν πιο ωραιες!
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
προσωπικα 7 στις 10 φορες βαζω φουστα με ενα ωραιο μπλουζακι , μποτες το χειμωνα , πεδιλα το καλοκαιρι. παντα βαζω σκουλαρικια ή κατι κρεμαστο.ααα 7 στις 10 φορες βαζω καλοκαιρινη μπλουζα και το χειμωνα γτ αν ειναι να παω σε κλαμπ χορευω και ζεσταινομαι:redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Γενικά πάντως για καθημερινό ντύσιμο και όχι για "επίσημες" εξόδους (τύπου κλαμπ) αλλά για καφέ, μου αρέσει στους άντρες το αμπέχονο (έτσι δε λέγεται εκείνο το πράσινο υφασμάτινο μπουφάν? :redface: ).

p.s. Μη με κράξετε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
τι ειναι αυτο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Δεν έχω βρει καμιά φωτογραφία στο ίντερνετ να σε βοηθήσω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maggie

Περιβόητο μέλος

Η Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 5,843 μηνύματα.
Ανάλογα...
Χειμώνας
  • Φούστα μακριά (αν είναι να πάω σινεμά ή για κανένα καφεδάκι) ή φούστα κοντή (για club ).
  • Παντελόνι ή τζιν ή κανονικό.
  • Από παπούτσια : μπαρέτες ή μπότες,όχι αθλητικά
  • μπλούζες : ό,τι να 'ναι αρκεί να είναι ωραίο και κατάλληλο για την περίσταση!
  • Μακρύ τζιν παλτουδάκι
Καλοκαίρι

  • Φούστα κοντή συνήθως ή και μακριά
  • Παντελόνι τζιν
  • Κοντό φουστανάκι με κάπρι από κάτω
  • Φουστάνι
  • παπούτσια: Πέδιλα ή μπαρέτες
  • μπλούζες: τυραντάκι ή στράπλες ή κάτι παρεμφερές

Αυταάαα!!
:D
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως ένα συμπέρασμα βγήκε απο όλο το thread: Όλες οι γυναίκες λατρέυουν τις καμπαρντίνες στους άντρες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Πάντως ένα συμπέρασμα βγήκε απο όλο το thread: Όλες οι γυναίκες λατρέυουν τις καμπαρντίνες στους άντρες :P

εεεε ναι ειναι πολυ ωραιες!!!!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Ανάλογα την έξοδο, άν και σχεδών πάντα ειμαι τζίν και μλουζίτσα απλή, σπάνια θα βάλω κ'άτι καλύτερο, έτσι και αλιώς σε κλαμπάκι ή σε καφέ ποιος ο λόγος να βάλω κάτι καλύτερο;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ανάλογα τα κέφια και την έξοδο, θα είμαι ντυμένη από κυριλέ έως πολύ κυριλέ. Βασικα οπωσδήποτε θα βάλω τακούνια, γόβες/μπότες/πέδιλα. Προσπαθώ να προτιμώ τα φορέματα και τις φούστες, τον χειμώνα τα συνδυάζω 9 στις 10 φορές με δίχτυ. Γενικά θέλω να νιώθω περιποιημένη :)

Στους άντρες τώρα με τρελαίνουν τα κουστούμια, αλλά δεν τα θέλω και συνέχεια. Κι ένα πιο καλό πουκαμισάκι απλά αρκεί (εκτός αν μιλάμε για το μωρό μου που είναι Θεός και με τζιν και μαύρο μακώ! :D). Σημασία δίνω και στα παπούτσια.. είναι καλύτερο όταν δεν ειναι πολύ σπορ (πχ σπορτέξ) :) Κατά τα άλλα.. τους προτιμώ γυμνούς τα βράδια! :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
Οτι φοράω και την υπόλοιπη μέρα. Τζην με πουκάμισο σπορ και αθλητικά παπούτσια, ψιλοαλήτικο ντύσιμο.
Αλλωστε το ντύσιμο πρέπει να ταιριάζει και με το μέρος που θα πας.
Απεχθάνομαι το ¨καλό - κυριλέ - καθώς πρέπει" ντύσιμο, και σε μένα και στις γυναίκες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
Σημασία δίνω και στα παπούτσια.. είναι καλύτερο όταν δεν ειναι πολύ σπορ (πχ σπορτέξ) :) Κατά τα άλλα.. τους προτιμώ γυμνούς τα βράδια! :P:P

δηλαδη σημερα που φοραω εκεινα που δεν σ'αρεσουν δεν θα με αφησεις να σε βγαλω ωξω;;;;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top