Trash of the Day!

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Δεν είμαι σίγουρη ότι ταιριάζει απόλυτα εδώ, αλλά δεν μπορώ ν' αντισταθώ! Πρέπει να το μοιραστώ! :hehe:

https://www.youtube.com/watch?v=AAVn4-17Bjs

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Εγώ είμαι του κλασικού ρεπερτορίου και δεν μπορώ ν' αντισταθώ στην πανηγυριώτικη ατμόσφαιρα με τα κλαρίνα, τα κοψίδια σε λαδόκολλα, τη φέτα ψητή σε αλουμινόχαρτο, χύμα ρετσίνα και διονυσιακή αποχαλίνωση ηθών και φρένων. Και πάνω απ' όλα...

Τα ματάκια σου με καίνε, γιατί είσαι μανεκένε...

please enjoy:

https://www.youtube.com/watch?v=q6bkLP3Mz9M&feature=related
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Είμαστε όλοι άρρωστοι. Ξενοφών Ιωαννίδης, το alter ego του Τέρη Χρυσού.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
ΤΟ αριστούργημα!

https://www.youtube.com/watch?v=ROGypHEW0dI

Τέζα, μένω τέζα
κάθε φορά που σε βλέπω με το νέο σου αγόρι
δεν ξέρω τι με πιάνει, συγγνώμη
σα να με κόβει ένας κρύος αέρας
sorry, και πάλι sorry
είμαι χορηγός αρνητικής ενέργειας

Να ξέρεις πως χαίρομαι, αλήθεια
που βρήκες το δρόμο σου
που ξέρεις τι θέλεις
σου έλεγα πως όλα είναι μία συνήθεια
γι' αυτό με το ζόρι μαζί μου μη μένεις

Και τώρα που είμαστε φίλοι
χωρίς ενοχές πια βρισκόμαστε όλοι
ρωτάς να σου δώσω μια γνώμη
τι είναι στ' αλήθεια αυτό που σ' αγχώνει
τι θες να σου πω για το νέο σου αγόρι

Έχει κάπως χαμηλή αυτοεκτίμηση
και δεν έχει ίσως άδικο γι' αυτό
κατά τ' άλλα όμως είναι μια χαρά παιδί
μπράβο, καλή επιλογή

Είναι κάπως βαρετός και ασουλούπωτος
όμως φαίνεται πολύ καλό παιδί
χαχανίζει και παγώνουν όλοι γύρω του
μπράβο, καλή επιλογή

Τέζα, μένω τέζα
κάθε φορά που σε βλέπω με το νέο σου αγόρι
δεν ξέρω τι με πιάνει, συγγνώμη
σα να με κόβει ένας κρύος αέρας
sorry, και πάλι sorry
είμαι χορηγός αρνητικής ενέργειας

Μπράβο, μπράβο, να είστε ευτυχισμένοι
δεν έχεις λόγο να 'σαι πια αγχωμένη
βρήκες στ' αλήθεια αυτό που ζητούσες
δεν έχει όλα αυτά που σ' εμένα μισούσες

Γιατί όμως ζητάς τη δική μου τη γνώμη
τι είν' αυτό που στ' αλήθεια σ' αγχώνει
δεν είσαι σίγουρη ή απλά με τσεκάρεις
τι λόγο έχω εγώ αφού τον γουστάρεις

Έχει κάπως χαμηλή αυτοεκτίμηση
και δεν έχει ίσως άδικο γι' αυτό
κατά τ' άλλα όμως είναι μια χαρά παιδί
μπράβο, καλή επιλογή

Είναι κάπως βαρετός και ασουλούπωτος
όμως φαίνεται πολύ καλό παιδί
χαχανίζει και παγώνουν όλοι γύρω του
μπράβο, καλή επιλογή


:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Όταν έχεις ακούσει το 7 nations army σε εκτέλεση των white stripes τότε η εκτέλεση
ανάκτορο - αράμπιk ριμίξ με τα τουμπερλέκια να βαρούν ανελέητα τότε wtf!?!?!?!

https://www.youtube.com/watch?v=88-NWEuccl4&feature=share
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Όταν έχεις ακούσει το 7 nations army σε εκτέλεση των white stripes τότε η εκτέλεση
ανάκτορο - αράμπιk ριμίξ με τα τουμπερλέκια να βαρούν ανελέητα τότε wtf!?!?!?!

https://www.youtube.com/watch?v=88-NWEuccl4&feature=share


όχι ρε συ :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marina289

Δραστήριο μέλος

Η μαρινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών. Έχει γράψει 687 μηνύματα.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
tila tequila - I fucked the dj https://www.youtube.com/watch?v=4JVxLvOFXyA&feature=related έχει και τους στίχους!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eveRd'noRmalgUy

Νεοφερμένος

Ο eveRd'noRmalgUy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
Ο Δήμος που έγινε ....Καρλότα και το σουξέ του(ή μάλλον "της") ...:D https://www.youtube.com/watch?v=rOahuhD5nNc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Πολλοί θα διαφωνήσουν μαζί μου αλλά εγώ θα το βάλω στο trash...

Κλαίω κι οδηγώ στην Αττική οδό
και κάτω απ' τη ζακέτα φοράω νυχτικό


Για όσκαρ είναι αυτός ο στίχος... :fool:

Πολλές γυναίκες πάντως φαντάζονται κάπως έτσι τον εαυτό τους όταν θα χωρίσουν από έναν μεγάλο έρωτα :P
Να κλαίνε, φορώντας μόνο ένα νυχτικό και να έχουν βγει στους δρόμους και να πηγαίνουν όπου τους βγάλει. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.
ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ..........:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eirhnh papazo

Νεοφερμένος

Η eirhnh papazo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Φάε σπόρια
τσικι τσικι τα σποράκια :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top