Ρολόγια χειρός

ShatteredIce

Δραστήριο μέλος

Η ShatteredIce αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 573 μηνύματα.


εγώ έχω αυτό ( dolce&gabbana visionnaire ) αλλά το φοράω σπάνια γιατί γενικά δεν μου αρέσουν τα ρολόγια:D:D
προτιμώ το κινητό για να δω την ώρα:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jo_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Σήμερα είδα αυτό και μου άρεσε πολύ. Είναι σχετικά φθηνό για ρολόι...το βρήκα στα 75 ευρώ και μου φαίνεται ρολόι με αντοχές.

120 λεει δίπλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.

Jo_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Elizabeth Blackburn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Α! ενταξει τότε! Αρχισε να μαζευεις λεφτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.

Πάντα έλεγε ένα Donna Karan ρολόι. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgiaglukoula

Νεοφερμένος

Η georgiaglukoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Θεεικο το ρολόι του Αγγελου κ γω έψαχνα καιρό ένα ευμεγεθες ρολογακι αν κ κοντουλα λεπτούλα γυναίκα.κ με βοήθησε ο φίλος drifter τσεκάρει τα TENDENCE κ είναι απαικτα κ μάλιστα είμαι πλέον ιδιοκτήτρια του ποιο ωραίου χε χε...02043011αν κ όταν το έψαχνα στα ελληνικα site mou φάνηκε ακριβό το βρήκα όμως σ'ενα site www.nanos-sports.com το οποίο είναι partner shop με την Tendence k έβγαινε καμία σχέση με τα ελληνικα...επίσης μου κανε εντύπωση που επικοινώνησαν μαζι μου μετα απο 1βδομαδα να με ρωτήσουν αν είμαι ευχαριστημένη κ αν θα ήθελα να λάμβανε όλα τα νέα για oversize ρολόγια.τελος πάντων τα προτείνω ανεπιφύλακτα ευχαριστώ φίλε drifter k nanos-sports:)

Δεν κάνω διαφήμιση απλά σας τα προτείνω γιατι ήμουν άσχετη με τα ρολόγια κ τώρα τα λατρευω κ χαίρομαι που βρήκα ένα σωστό μαγαζι να τα αγοραζω:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Εχω αυτο


Αλλα εχει φθαρει το λουρι και πρεπει να το αντικαταστησω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DRIFTER

Νεοφερμένος

Ο DRIFTER αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
To nanos είναι γερμανικό, ε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bemanos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μοριακός Αρχιτέκτονας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.
εχω αυτο εδω και εναμισι χρονο ....γ@μαει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Τον τελευταίο καιρό για πιο casual φοράω αυτό





(swatch)


και για καλό ένα Omega constellation.. :redface: (το οποίο παρεμπιπτόντως ήταν πανάκριβο, σαν τα μάτια μου το προσέχω :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
και εναμισι χρονο ....γ@μαει!

ε,,για να το λενε master of G αναμενομενο ηταν..:worry:

Θεεικο το ρολόι του Αγγελου

που το ξερεις?:worry:
έχω ένα ρολόι ΝΑ με το συμπαθιο:confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgiaglukoula

Νεοφερμένος

Η georgiaglukoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Για το Tendence www.nanos-sports.com ναι ειναι γερμανικό αλλα επειδή το έψαξα καλα πριν το πάρω είδα οτι ο ιδιοκτήτης είναι Έλληνας (κ χάρηκα να σου πω που κάποιος ήταν έλληνας ένιωσα ποιο ασφαλής :)
Πάντως εγω ήμουν ευχαριστημένη απο την αγορα μου κ πραγματικά θέλει προσοχή γιατι πριν αγοράσω απο το συγκεκριμένο shop έπεσα σε ψιλό περίεργο site ελληνικό που ευτυχώς δεν έκανα τίποτα.
Εύχομαι να βοήθησαν όσο μπορω

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.
εγω πηρα πριν κατι μηνες ενα της GO καπου 150 ευρω, δεν θυμαμι ακριβως. μπορει και λιγοτερο. μια βλακεια ειναι τι ηθελα και το πηρα; εχει πετρουλεες γυρω γυρω και εγω φοραω φορμες,καμια σχεση δηλαδη.:/::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
το επόμενο.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φώτης09

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Φώτης09 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Υδραυλικός και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,161 μηνύματα.

elise.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Εχω ένα Swatch vintage που μου είχε κάνει δώρο η κολλητή της μητέρας μου και ήταν αγορασμένο από Ελβετία, είναι πολύ όμορφο, λεπτό με καφέ δερμάτινο λουρί και μικρό χρυσό καντράν. Και έχω και ένα παλιό με ασημί καντράν, d&g σε γκρι/γαλάζιο...Απεχθάνομαι τα μεγάλα ρολόγια με στρας, τα λευκά ρολόγια και τα πλαστικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Μήπως ξέρει καμμιά ποιάς εταιρείας είναι το ρολόι που δε λέει να βγάλει μήνες απο το χέρι της η Μενεγάκη με το πορτοκαλί λουράκι; Και καλά κάνει που δε το βγάζει κι εγώ το ίδιο θα έκανα! Κολλάω κι εγώ με το ρολόι κι ο,τιδήποτε κι αν φοράω, ταιριάζει/δεν ταιριάζει απ'το χέρι μου δεν το βγάζω. Και το θέλω αυτο το ρολόι...!!! Σνιφ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ορίστε, mind. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Τι θα είχε η Μενεγάκη, φτηνιάρικο; Ζαμέ. :hehe:

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top