Ποιο είναι το μεγαλύτερο διάστημα που έχετε περάσει μακριά από το σύντροφο σας;

lilith

Δραστήριο μέλος

Η Ισιδώρα Π. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας. Έχει γράψει 608 μηνύματα.
.

Το μεγαλύτερο διάστημα που έχουμε αντέξει χώρια... είναι 20 μέρες !!!

.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Αν δεν κάνω λάθος το μεγαλύτερο διάστημα που έχει τύχει να περάσω μακρυά από το αγόρι μου ήταν 1 εβδομάδα.... Δεν περνούσαν οι μέρες με τίποτα... Ένιωθα τόσο μα τόσο άσχημα... :(
Καλά, εγώ στενοχωριέμαι ακόμα κ αν δεν δώ κ 1 μέρα το αγόρι μου.. Στενοχωριέμαι, όλα μου φταίνε κ γενικά είμαι πολύ κακόκεφη..:inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1 μηνας νομιζω. αντεχω και παραπανω βεβαια...αλλα παθαινω ενα κατιτις.
απλα η ζωη μου δεν εξαρταται απο αυτο, οσο και αν νιωθω το κατιτις που λεγαμε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

truffinho

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 1,416 μηνύματα.
Τον Αύγουστο θα κάνω να τη δω 10 μέρες. Αυτό θα είναι το μεγαλύτερο διάστημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Βρε παιδιά το θεωρώ λογικό να σου λείπει ο άλλος όταν έχεις καιρό να τον δεις και να τον θέλεις εδώ και τώρα...και να πέφτεις και ψυχολογικά....
Αλλά βλέπω κάτι 2 μέρες και τρελάθηκα...και μία βδομάδα και ήμουν χάλια...
Δηλαδή η ζωή έχει νόημα και είναι υπέροχη μόνο όταν ο άλλος είναι συνέχεια δίπλα σου; Μακριά του δεν υπάρχει ζωή ή τίποτα που να σας γεμίζει; :hmm:

Δεν αναφέρομαι σε κάποιον συγκεκριμένα αλλά αυτό με τόσο λίγο καιρό μακριά και τόσο ψυχοπλάκωμα δεν μου φαίνεται και νορμάλ :worry:

Και δεν μιλάω εκ του ασφαλούς...ούτε είμαι τόσο αναίσθητη απλά για τόσο λίγο μακριά μου φαίνεται υπερβολικό... Τι να πουν και οι άλλοι (βάζω κι εμένα μέσα) που είναι μήνας και μακριά από το έτερον ήμισυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Βρε παιδιά το θεωρώ λογικό να σου λείπει ο άλλος όταν έχεις καιρό να τον δεις και να τον θέλεις εδώ και τώρα...και να πέφτεις και ψυχολογικά....
Αλλά βλέπω κάτι 2 μέρες και τρελάθηκα...και μία βδομάδα και ήμουν χάλια...
Δηλαδή η ζωή έχει νόημα και είναι υπέροχη μόνο όταν ο άλλος είναι συνέχεια δίπλα σου; Μακριά του δεν υπάρχει ζωή ή τίποτα που να σας γεμίζει; :hmm:

Δεν αναφέρομαι σε κάποιον συγκεκριμένα αλλά αυτό με τόσο λίγο καιρό μακριά και τόσο ψυχοπλάκωμα δεν μου φαίνεται και νορμάλ :worry:

Και δεν μιλάω εκ του ασφαλούς...ούτε είμαι τόσο αναίσθητη απλά για τόσο λίγο μακριά μου φαίνεται υπερβολικό... Τι να πουν και οι άλλοι (βάζω κι εμένα μέσα) που είναι μήνας και μακριά από το έτερον ήμισυ :P
Εγώ θεωρώ οτι οι πρώτες μέρες είναι οι χειρότερες, οπότε δεν μου φαίνεται παράξενο αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Εγώ θεωρώ οτι οι πρώτες μέρες είναι οι χειρότερες, οπότε δεν μου φαίνεται παράξενο αυτό.

Εγώ πάλι από 2 βδομάδες και πάνω αρχίζω και φρικάρω... :P
Το πρώτο καιρό ζω την ελευθερία μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
\:(
Καλά, εγώ στενοχωριέμαι ακόμα κ αν δεν δώ κ 1 μέρα το αγόρι μου.. Στενοχωριέμαι, όλα μου φταίνε κ γενικά είμαι πολύ κακόκεφη..:inlove:

Καλά εγώ θα τρελαινόμουν αν είχα αγόρι και έπρεπε να το βλέπω κάθε μέρα :confused:
Ακούγεται πνικτικό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Κι εγώ αυτό παθαίνω για αυτό στο τέλος μένω μόνη!
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Κι εγώ αυτό παθαίνω για αυτό στο τέλος μένω μόνη!
:P

Ε μα κάθε μέρα;!;! Καλύτερα μόνη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Καλά εγώ θα τρελαινόμουν αν είχα αγόρι και έπρεπε να το βλέπω κάθε μέρα :confused:
Ακούγεται πνικτικό.

Ολα τα πρεπει ειναι πνικτικα. Ετσι δεν ειναι? Αν ηθελες να τον βλεπεις καθε μερα δεν νομιζω να σε επνιγε!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Ολα τα πρεπει ειναι πνικτικα. Ετσι δεν ειναι? Αν ηθελες να τον βλεπεις καθε μερα δεν νομιζω να σε επνιγε!:)

Σωστά :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Exactly, κι εμένα μου αρέσει πολύ όταν περνάμε πολύ χρόνο μαζί, είναι ο καλύτερός μου φίλος, μ' αρέσει όταν κάνουμε ρομαντικά ταξίδια κλπ, αλλά και όταν μαγειρεύουμε κάτι χαζό και αράζουμε στο κρεβάτι με ταινία...

Αλλά πού και πού λέω, όπα... θέλω λίγο χρόνο για ΜΕΝΑ. Για τους φίλους μου, ή απλά μόνη μου...

Ε, από κει και πέρα, κυμαίνεται... Με τον πρώτο μου το χα μόνιμο απωθημένο, να μοιραζόμαστε τα μικρά και απλά, λόγω απόστασης... Με τον δεύτερο, ένιωθα ότι αυτός τραβούσε τις γραμμές του και πού και πού επιλέγαμε να μη βλεπόμαστε... Αλλά όοολη την ώρα μαζί... νο νο νο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Ποιό είναι το μεγαλύτερο διάστημα που έχετε περάσει μακριά απο το σύντροφο σας

Xμ, σήμερα είναι Τρίτη, πρώτη του μηνός... επτά χρόνια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Xμ, σήμερα είναι Τρίτη, πρώτη του μηνός... επτά χρόνια.

Τόσο είχε μείνει ο παππούς μου μακριά από τη γιαγιά μου στο πρώτο του μπάρκο στα καράβια :P Όταν γύρισε στην Ελλάδα παντρεύτηκαν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Σε 4 μέρες θα είμαστε μακριά για 10 μέρες, σνιφ κλαψ λυγμ :'(

Καλά δεν πειράζει καιρός για τρέλες...:P

(πλακίτσα...:bleh:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
4 μερες (και ητανε πραγματικα χαλια....:((
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
μμμ... γυρω στη 1 εβδομαδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ENTY

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Η εγχειρηση πετυχε, ο ασθενης απεβιωσε... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 224 μηνύματα.
Νομιζω στο στρατο οταν ημουν, 2-3 μηνες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Saddy

Νεοφερμένος

Η Saddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
γύρω στις 3 και κάτι μήνες λόγω απόστασης, πολύ δύσκολο νόμιζα οτι αυτό ήταν θα χωρίζαμε...αλλα ευτυχώς όλα καλά κ' όλα ωραία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top