Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,702 μέλη και 2,403,963 μηνύματα σε 74,709 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 190 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το νυφικό των ονείρων σας....

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 15:05, 27-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από christinelle
Ε μα κι εσύ, δεν είναι Γιαννης είναι Γιαννάκης. Εγω με το ένα εξηντακάτι και τακούνια για stripper να βάλω δεν το σώζω!
Θα σε πάρω στους ώμους μου και όταν έρθει η ώρα να σου περάσουν τα στέφανα θα λυγίζω τα γόνατά μου. Αν ενώσουμε το υψος σου και το ύψος μου, πρέπει να μαστε ένας Φασούλας και κάτι!!!!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε: στις 01:06, 31-07-12:

Είμαι γεροντοκόρη. Χα χα χα! Πάντως σας εύχομαι να παντρευτείτε τον άντρα των ονείρων σας και να βρείτε και το νυφικό των ονείρων σας.
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 07:42, 31-07-12:

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε: στις 08:42, 31-07-12:

http://www.milanoo.com/Ivory-Chiffon...s-p122214.html

Kάτι τέτοιο??
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 08:50, 31-07-12:

Ωραίο είναι σαν ιδέα, κάπως προχειροφτιαγμένο δεν σου φαίνεται?
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε: στις 09:01, 31-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Ωραίο είναι σαν ιδέα, κάπως προχειροφτιαγμένο δεν σου φαίνεται?
Τώρα που το ΄λες... φαινετε σαν να στέγνωσε στην κρεμάστρα και δε σιδερωθηκε.... Πάντως είναι μια ιδέα κι αυτή, σ' αυτό το στυλ μου αρέσουν περισσότερο....
Ισως αυτό να φαίνεατι πιο οκ...

http://www.milanoo.com/Empire-Waist-...own-p3763.html
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε: στις 09:13, 31-07-12:

Αν και αγοράκι,και όχι ιδιαίτερος fan του γάμου....
Το δικό μου "Νυφικό των ονείρων(if you know what i mean)",είναι το παρακάτω:

Η τελετη σε στενό κύκλο...Η νύφη,η κουμπάρα...And myself
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 09:26, 31-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rainbow Blues
Τώρα που το ΄λες... φαινετε σαν να στέγνωσε στην κρεμάστρα και δε σιδερωθηκε.... Πάντως είναι μια ιδέα κι αυτή, σ' αυτό το στυλ μου αρέσουν περισσότερο....
Ισως αυτό να φαίνεατι πιο οκ...

http://www.milanoo.com/Empire-Waist-...own-p3763.html
Ναι το δεύτερο φαινεται καλύτερο.
Κι εμένα μου αρέσει αυτό το στυλ, του νυφικού-φορέματος..
Το θεωρώ σικ.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

H Rainbow Blues ... έγραψε: στις 10:32, 07-08-12:

Kαι το hairdo των ονείρων να υποθέσω οτι μπαίνει στο ίδιο thread....

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 10:46, 07-08-12:

Πολύ όμορφο είναι, ρομαντικό.
Εγώ θα τα αφήσω κάτω τα μαλλιά μου, είναι μακρυά ξανθά και δεν θα δειχνουν ωραία με αυτό το χτένισμα.
Θα τα πιάσω κάπως μισά, θα έχει έξω έξω και κάποιες μπούκλες..
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,789 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε: στις 18:21, 07-08-12:

Πάντως εγώ δεν έχω βρει ακόμα το νυφικό των ονειρών μου.
Δηλαδή ναι, άμα δω κάποιο θα πω "Α, τι γλυκούλι και όμορφο" αλλά όχι να το δω φορεμένο πάνω μου.
Πιστεύω τα περισσότερα είναι ίδια και βαρετά, εγώ μάλλον θα ήθελα κάτι άλλο, χωρίς να ξέρω τι.
Όχι ότι θα παντρευτώ ποτέ με θρησκευτικό, αλλά κουβέντα να γίνεται μωρέ.
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 09:26, 08-08-12:

Αρχική Δημοσίευση από prinCess.
Πάντως εγώ δεν έχω βρει ακόμα το νυφικό των ονειρών μου.
Δηλαδή ναι, άμα δω κάποιο θα πω "Α, τι γλυκούλι και όμορφο" αλλά όχι να το δω φορεμένο πάνω μου.
Πιστεύω τα περισσότερα είναι ίδια και βαρετά, εγώ μάλλον θα ήθελα κάτι άλλο, χωρίς να ξέρω τι.
Όχι ότι θα παντρευτώ ποτέ με θρησκευτικό, αλλά κουβέντα να γίνεται μωρέ.
Ναι συμφωνώ απόλυτα μαζί σου.
Πιστεύω πως το νυφικό το βλέπουμε και μας κάνει κλικ.
Και όντως, όλα συνηθισμένα και βαρετά είναι.
Princess το προηγούμενό σου avatar ήταν πιο γλυκούλι.
Παράθεση

^Dark Angel^ (Χρυσα)

Δραστήριο Μέλος

H Χρυσα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H ^Dark Angel^ έγραψε: στις 14:19, 10-08-12:

Δεν ειναι καποιο απο αυτα το νυφικο των ονειρων μου,αλλα τα βρισκω πολυ ωραια.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 14:23, 10-08-12:

Το πρώτο μου φαίνεται λες και θα γίνει ο γάμος σε κάστρο, και ο γαμπρός θα ναι ιππότης.
Ειναι πολύ όμορφο.
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,131 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 13:44, 09-10-12:

Μετά από αρκετή αναζήτηση στο διαδίκτυο, σε αυτό το σαιτ βρήκα πολλά κομμάτια που μου άρεσαν. Σοβαρά και στυλάτα. Μην κάνετε τον κόπο να μπείτε όσες θέλετε την Άρτα με τα Γιάννενα πάνω σας.

Για δοκιμές Κολωνάκι και Γλυφάδα τρεχάτε!
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 14:05, 09-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Μετά από αρκετή αναζήτηση στο διαδίκτυο, σε αυτό το σαιτ βρήκα πολλά κομμάτια που μου άρεσαν. Σοβαρά και στυλάτα. Μην κάνετε τον κόπο να μπείτε όσες θέλετε την Άρτα με τα Γιάννενα πάνω σας.

Για δοκιμές Κολωνάκι και Γλυφάδα τρεχάτε!
Ναι είναι πολύ γνωστός οίκος νυφικών αυτός.
Αρκετά φινετσάτα, ναι.
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 09:17, 10-10-12:

Κορίτσια θέλω τη γνώμη σας.
Βρήκα αυτό το νυφικό, και πιστεύω ότι είναι ότι πιο όμορφο έχω δει.
Είναι απλό, φινετσάτο, χωρίς χάντρες και μπιχλιμπίδια, με τη δαντέλα που του δίνει μια ρομαντική αίσθηση και όχι υπερβολικά απλό ώστε να μοιάζει με απλό φόρεμα.
Τι λέτε?
Συνημμένα Αρχεία
Τύπος Αρχείου: pdf pronovias343333.pdf (215,7 KB, 147 αναγνώσεις)
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,662 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 09:32, 10-10-12:

κοριτσια,το νυφικο το βρηκατε
ο γαμπρος υπαρχει?
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε: στις 09:34, 10-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
κοριτσια,το νυφικο το βρηκατε
ο γαμπρος υπαρχει?
Αμέ.... Κοτζάμ μονόπετρο φοράμε. Αμ πως...!!!!
Παράθεση

Natalia Secret

Διακεκριμένο μέλος

H Natalia Secret αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

H Natalia Secret έγραψε: στις 10:52, 10-10-12:

Γάμος;;;; (χωρίς παρεξήγηση )
-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους