Μαλλιά: Πρότυπα ομορφιάς για άνδρες και γυναίκες

Ποιο στυλ μαλλιών προτιμάτε σε άνδρες και γυναίκες;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 20)
  • Άντρας με κοντό

    Ψήφοι: 11 55.0%
  • Άντρας με ενδιάμεσο

    Ψήφοι: 3 15.0%
  • Άντρας με μακρύ

    Ψήφοι: 2 10.0%
  • Άντρας καραφλός ή με ξυρισμένο κεφάλι

    Ψήφοι: 1 5.0%
  • Άντρας να 'ναι κι ό,τι να'ναι

    Ψήφοι: 3 15.0%
  • Γυναίκα με κοντό

    Ψήφοι: 2 10.0%
  • Γυναίκα με ενδιάμεσο

    Ψήφοι: 2 10.0%
  • Γυναίκα με μακρύ

    Ψήφοι: 8 40.0%
  • Γυναίκα καραφλή ή με ξυρισμένο κεφάλι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Γυναίκα να 'ναι κι ό,τι να'ναι

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Προτιμώ εξωγήινους, σκύλους, γαϊδούρια κτλ

    Ψήφοι: 3 15.0%

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Εμένα μ' αρέσουν οι άντρες με κοντό/ενδιάμεσο , αλλά ο δικός μου δε λέει να κουρευτεί :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Κοντό / ενδιάμεσο!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κάθε μήκος έχει την χάρη του.. και το μακρύ έχει και το προσόν πως μπορείς να το ..τραβάς! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Ωραία, θα του το τραβάω μέχρι να απηυδήσει και να πάει για κούρεμα!!! :D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
το μεσαίο ειναι το αγαπημένο μου.... φυσικά ο συντροφός μου μου αρέσει είτε με μεσαίου μήκους είτε με κοντο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δανάη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δανάη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.
:hmm:βασικά μου αρέσουν άντρες με μακρύ μαλλί αλλα δε πάει σε όλους!
Το σημαντικό είναι ο άλλος να έχει προσωπικότητα, το μαλλί δε παίζει κ τόσο ρόλο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Όσο πιο μακρύ(Το μαλλί), τόσο το καλύτερο;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ψήφισα μακρύ, αν και στην πράξη μου αρέσει από κοντό "αφράτο" (το λιγότερο) μέχρι τους ώμους (το περισσότερο).
Το πολύ μακρύ το βρίσκω εξίσου αντισεξουαλικό με το πολύ κοντό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσουν συνήθως οι άντρες με κοντό/ ενδιάμεσο. Ένας πρώην μου βέβαια είχε μακρύ μαλλί (μέχρι τον ώμο περίπου) και του πήγαινε πολύ. Δεν μπορώ να τον φανταστώ με κοντό γιατί έχει στρογγυλό πρόσωπο και δε θα του πηγαίνει.

Παρόλα αυτά δε θα κολλήσουμε εκεί. Απλά μάλλον προτιμώ το κλασικό μήκος που έχουν οι περισσότεροι. Έχω μία φίλη που θέλει μακρυμάλλη οπωσδήποτε!! Είναι κρίμα να μη δίνεις μια ευκαιρία στον άλλον μόνο και μόνο επειδή δεν έχει μακριά ή κοντά μαλλιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Έχω μία φίλη που θέλει μακρυμάλλη οπωσδήποτε!! Είναι κρίμα να μη δίνεις μια ευκαιρία στον άλλον μόνο και μόνο επειδή δεν έχει μακριά ή κοντά μαλλιά.

Κοίτα και εγώ θέλω μακρυμάλληδες, έχουν άλλη ομορφιά. Αλλά το μαλλί είναι κάτι που αλλάζει. Εν ανάγκη τον πιέζεις να το αφήσει να μακρύνει με εκβιασμούς και απειλές κάθε είδους.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
...ή τον βαζεις να κανει extension βρε αδελφε !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Εμας μας ρωτησε κανεις ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αν η γυναικα δεν εχει μακρυ μαλλι.....

Με καπιες εξερεσεις φυσικα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αν θέλετε μακρύ μαλλί;
Γιατί όχι;:(
Καλα ειναι δε λεω, ..αλλα ειναι ευκολο να κουρασει. Δεν ειναι πρακτικο, ζεστενεσαι πολυ, θες 2-3 ωρες ετοιμασια για να βγεις μεχρι να στεγνωσει απο το λουσιμο (ναι, πρεπει να αποφευγουμε το "μπιστολακι"), αν τα χεις ριχτα μπορει να μη βλεπεις τιποτα, αν τα χεις κοτσιδα μπορει να μη σου πανε, κλπ. Πολυ μικρη πρακτικοτητα οσο περισσοτερο μακραινουν...
Τουλαχιστον για μενα οταν μου ηταν πιο κατω απο τα πλευρα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Καλα ειναι δε λεω, ..αλλα ειναι ευκολο να κουρασει. Δεν ειναι πρακτικο, ζεστενεσαι πολυ, θες 2-3 ωρες ετοιμασια για να βγεις μεχρι να στεγνωσει απο το λουσιμο (ναι, πρεπει να αποφευγουμε το "μπιστολακι"), αν τα χεις ριχτα μπορει να μη βλεπεις τιποτα, αν τα χεις κοτσιδα μπορει να μη σου πανε, κλπ. Πολυ μικρη πρακτικοτητα οσο περισσοτερο μακραινουν...
Τουλαχιστον για μενα οταν μου ηταν πιο κατω απο τα πλευρα..

Ασε που ο φιλολογος σου μπορει να σε αποκαλεσει {και παρα την εμφανως αντρικη σωματικη σου διαπλαση} "κοπελιά" οταν του εισαι γυρισμενος πλατη:redface::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Δεν έχω και πρόβλημα αλλά όσο να ναι με μερικούς μακρυμάλληδες κάτι παθαίνω...Ένας πρωην μου είχε μακρύ μαλλί με υπέροχες φυσικές μπούκλες. Σαν πρίγκιπας ήταν! Aααααχ! :inlove: ( Στο μαλλί πάει το ανθρωπάκι. :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Δεν έχω και πρόβλημα αλλά όσο να ναι με μερικούς μακρυμάλληδες κάτι παθαίνω...Ένας πρωην μου είχε μακρύ μαλλί με υπέροχες φυσικές μπούκλες. Σαν πρίγκιπας ήταν! Aααααχ! :inlove: ( Στο μαλλί πάει το ανθρωπάκι. :P)

Αυτά είναι!
Περιγραφή του τέλειου μαλλιού. Βάβαια, προτιμώ το ατιμέλητο, αχτένιστο:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 8 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top