Shopping Therapy

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Γι΄άλλη μια φορά kamikaze shopping! ;)

Ήμουν έξω για δουλειές, είχα λίγο ελεύθερο χρόνο, μέσα μου κάτι μου έλεγε ότι είχε έρθει η ώρα, μπήκα σε ένα γνωστό μου κατάστημα, ζήτησα μια τσάντα με πολύ συγκεκριμένα χαρακτηριστικά, βρέθηκαν μόνο δύο που τα είχαν, και αγόρασα τη μία. Και το χάρηκα! :clapup:

Συνολικός χρόνος κάτω από 15' μαζί με το ταμείο.
(για κάποιο λόγο με ζαλίζουν οι πολύωρες διαδικασίες-ψαξίματα-αμφοβολίες, λέτε να συμβαίνει κάτι?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ελαστικά αυτοκινήτου ρε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ναι! Τι ελαστικά λέω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
θα του πεις τι ελαστικα, μας έφαγε η περιέργια............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ναι! Τι ελαστικά λέω.:P

Το θυμήθηκα νωρίς.:P
Hankoon έβαλα.Μέχρι στιγμής πάνε μια χαρά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Το θυμήθηκα νωρίς.:P
Hankoon έβαλα.Μέχρι στιγμής πάνε μια χαρά!

Δε τα ξέρω.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Δε τα ξέρω.:P

Συνεργάζεται με τη volkswagen.Κι εγώ πρόσφατα τα ανακάλυψα.Τα είδα αλλού πρώτα και μετά τα έβαλα γιατί τα michelin ήταν πολύ πιο ακριβά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Επειδή δεν είμαι καλά πήγα βόλτα στα μαγαζιά (απλά για να περπατήσω) αλλά δε γύρισα σπίτι με άδεια χέρια (μόνο με άδειο πορτοφόλι :P). Λοιπόν, πήρα κάτι εσώρουχα και πυτζαμούλες -ήταν φθηνά- και πήρα αυτοκολλητάκια για τα νύχια, σφουγγαράκι για πούδρα, ξυλάκια και λίμες για τα νύχια επίσης. Πάλι καλά που δεν είχα πολλά λεφτά πάνω μου γιατί ήθελα να πάρω κι άλλα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
Επειδή δεν είμαι καλά πήγα βόλτα στα μαγαζιά (απλά για να περπατήσω) αλλά δε γύρισα σπίτι με άδεια χέρια (μόνο με άδειο πορτοφόλι :P). Λοιπόν, πήρα κάτι εσώρουχα και πυτζαμούλες -ήταν φθηνά- και πήρα αυτοκολλητάκια για τα νύχια, σφουγγαράκι για πούδρα, ξυλάκια και λίμες για τα νύχια επίσης. Πάλι καλά που δεν είχα πολλά λεφτά πάνω μου γιατί ήθελα να πάρω κι άλλα :P

Όταν πηγαίνεις έχοντας προγραμματίσει να ψωνίσεις παίρνεις και τριαξονικό μαζί; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
Όλως περιέργως όταν θέλω να ψωνίσω δε βρίσκω τίποτα και νευριάζω και όταν δε θέλω να ψωνίσω και δεν έχω λεφτά τότε βρίσκω τα καλύτερα :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αύριο μάλλον ψωνίζω αυτό:



Το βαρέθηκα το άλλο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ψώνισα ένα σετ (γόμα, ξύστρα, μολύβι, χάρακα και κασετίνα),
πριγκίπισσες της Ντίσνεϋ.

Και ένα τετράδιο Ντόρα η μικρή εξερευνήτρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ψώνισα ένα σετ (γόμα, ξύστρα, μολύβι, χάρακα και κασετίνα),
πριγκίπισσες της Ντίσνεϋ.

Και ένα τετράδιο Ντόρα η μικρή εξερευνήτρια.

Ολα αυτα μαζι?!:P
Πλεον δεν εχουν Καντυ-Καντυ ε και ξεπεσες παλι στην Ντορα!
Φτου σου για παιδι!:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Αύριο μάλλον ψωνίζω αυτό:



καλοτάξιδο να είναι.....

Εγώ πήρα ύφασμα έκανα μια υπέροχη κουρτίνα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Η αδερφή μου να δεις...:P

Πήρε τσάντα η μιρή Φραουλίτσα για να παίρνει στη νοηματική. Ολόκληρη κοπέλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Η αδερφή μου να δεις...:P

Πήρε τσάντα η μιρή Φραουλίτσα για να παίρνει στη νοηματική. Ολόκληρη κοπέλα.

Πλακα με κανεις...:P
Τλχ ειναι ροζ - κοκκινη?!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nininaou

Διάσημο μέλος

Η Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,455 μηνύματα.
Ωραιότατη είναι. Φούξια.

Θα τη δεις σίγουρα σε κανένα παιδί. Θα κυκλοφορήσει πολύ φέτος...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top