Τι σας "τη δίνει" σε έναν άνθρωπο;

StingAs7

Νεοφερμένος

Ο StingAs7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Μου τη δινει ο αλλος να πουλαει ψευτομαγκια για να αποδειξει κατι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Να μη με κοιτάει στα μάτια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Οι κουτσομπόληδες, ειδικά αν βγάζουν και αβάσιμα συμπεράσματα / προβλέψεις για τρίτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ελενη_

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ελενη_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
το ψεμα αρχικα(και συνεπως και η υποκρισια και οτι συνεπαγεται) ειναι πιστευω το χειροτερο ελαττωμα ενος ανθρωπου.. επισης δεν αντεχω με τιποτα να ειναι καποιος στενομυαλος.. τα υπολοιπα αντεχονται :Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.
Οι ψευτοκουλτουριαρηδες και οι μονιμως κακοκεφοι ανθρωποι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wonderfool

Νεοφερμένος

Η wonderfool αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
η βλακεία και ο εγωκεντρισμός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 986132

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολλά μου την δίνουν, αλλά κυρίως μου την δίνει η υποκρισία, τα ψέματα και γενικότερα το καθετί μη γνήσιο κι αληθινό. Επίσης, η εκμετάλλευση, η μη ύπαρξη τρόπων & διακριτικότητας, το να επιβάλλεσαι στον άλλον και να είσαι παρτάκιας -να μην λαμβάνεις υπόψιν τα θέλω του άλλου.

Αυτά μου έρχονται πρόχειρα στο μυαλό αυτή τη στιγμή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dragon

Νεοφερμένος

Η dragon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
Εκνευριζομαι με ανθωπους που κανουν οτι τα ξερουν ολα κ παντα εχουν αποψη για ολα λεγοντας ασυναρτησιες τις περισσοτερες φορες!
Θυμωνω επισης με αυτους που μιλανε ακαταπαυστα χωρις να σεβονται τον συνομιλητη τους κ κανουν ενα τρομερο μονολογο χωρις ουσια.
Με ενοχλει η αχαριστεια καθως κ η αναισθησια κ πιο πολυ αυτους που ειναι αγενης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Γενικά οι παρωπίδες.

Το να μην είναι κάποιος ανοιχτός, να μην θέλει να ακούσει άλλες απόψεις και το χειρότερο απ όλα, το να μην χαμογελάει.

Εγώ είμαι λίγο χάχας, γι αυτό. Με ψυχοπλακώνουν οι άνθρωποι που δεν χαμογελούν.

Κάτι άλλο που σιχαίνομαι είναι το να μην έχει τρόπους καλής συμπεριφοράς.

Το να τρώει δηλαδή με ανοιχτό το στόμα, το να ακούγονται ήχοι όταν τρώει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Το να τρώει δηλαδή με ανοιχτό το στόμα, το να ακούγονται ήχοι όταν τρώει.



αυτο το παλεύω να το διορθώσω ακόμα... πάντως πάω καλά, ήδη έμαθα να χρησιμοποιώ το πηρούνι (ποτε ποτε),
και να μην σκουπίζομαι στο τραπεζομάντηλο. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
αυτο το παλεύω να το διορθώσω ακόμα... πάντως πάω καλά, ήδη έμαθα να χρησιμοποιώ το πηρούνι (ποτε ποτε),
και να μην σκουπίζομαι στο τραπεζομάντηλο. :(

Μπορείς να κυλοφορείς και με σαλιάρα για σκουπίζεσαι όποτε θες!! :P:P:P

Σοβάρα τώρα προφανώς είναι επιρροή της μαμάς.
Από μικρά μας μάθαινε κανόνες. Πχ φέρνουμε την πετσέτα στο στόμα μας για να σκουπιστούμε, δεν πάμε το πρόσωπό μας στην πετσέτα. Μας μάθαινε πως διπλωνουμε την πετσέτα, πως χρησιμοποιούμε τα σωστά πηρούνια, τα σωστά κουταλάκια..
Ε και μας έκανε ψωνάρες! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Μπορείς να κυλοφορείς και με σαλιάρα για σκουπίζεσαι όποτε θες!! :P:P:P

Σοβάρα τώρα προφανώς είναι επιρροή της μαμάς.
Από μικρά μας μάθαινε κανόνες. Πχ φέρνουμε την πετσέτα στο στόμα μας για να σκουπιστούμε, δεν πάμε το πρόσωπό μας στην πετσέτα. Μας μάθαινε πως διπλωνουμε την πετσέτα, πως χρησιμοποιούμε τα σωστά πηρούνια, τα σωστά κουταλάκια..
Ε και μας έκανε ψωνάρες! :P



dammit, να γιατί αποτυγχάνω σε όλα τα επίσημα δείπνα με αστακό :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Η δειλία...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
η μιζέρια,η αναισθησία,η αδιαλλαξία και ο εγωκεντρισμός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Η τσιγκουνιά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kit-kat

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,739 μηνύματα.
η μικροψυχία,η υπεροψία και φυσικά η τσιγκουνιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Η άσκοπη κλάψα, η γκρίνια... the list goes on and on
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loony

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,754 μηνύματα.
Να χρησιμοποιεί φράσεις όπως "εμένα δεν μου αρέσει να μιλάω για τον εαυτό μου..." και να συνεχίζει, "γενικά σε όλους τους τομείς της ζωής μου είμαι πολύ μυστηριώδης, πχ τότε που τα είχα με την κούλα μπλα μπλα μπλα"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Backdrop

Δραστήριο μέλος

Η Backdrop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 676 μηνύματα.
:hmm::hmm:
Ισως ένα φαινόμενο των καιρών...... Η εκμετάλλευση των "δυνατών" στους πιο "αδύναμους"!
Στις μέρες μας είναι πιο έντονο από ποτέ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

just smile!

Δραστήριο μέλος

Η just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μακροχώρι (Καστοριά). Έχει γράψει 442 μηνύματα.
Ωραιο θέμα............Εχω πολλά να γραψω...Για αυτο ενω γενικα ειμαι συμπαθητικη νομιζω στους ανθρωπους δεν κανω ευκολα καλες φιλιες.
Λοιπόν............:
1Η τσιγκουνιά(οχι το να δωσεις 10 και να πεις μια φορα δεν θελω αλλα να ''τυχαινει'' να μην εχει απο λεφτα μεχρι γομα)
2Ο ναρκισσισμος(ειδικα αν δεν εισαι καθολου ωραιος)
3Η υποκρισια(1 ,2 ,3.....10 ψεματα παει στο καλο αλλα η υποκρισια με αηδιαζει)
4Η μιζερια και η γκρινια(εκανα παρεα τα τελευταια δυο χρονια με μια κοπελα που της φταινε ολα.Εχω κόψει 6 μηνες την παρεα μαζι της πριν απο ενα μηνα μου περασε η καταθλιψη)
5Οι ανουσιες σχεσεις(μονο για να χεις παρεα η αγορι/κοριτσι)
6ΤΟ εν λογω ατομο να εχει αποψη επι παντος ενω δεν ξερει τιποτε
7Η αεργια και η τεμπελια(συνεχομενη οχι μιια ωρα/μερα/βδομαδα)
8Οι ''προχωρημενοι'' που απο 12 καπνιζουν παιρνουν ναρκωτικα πηδ*****αι.Δεν εχω τιποτα ουτε με τους καπνιστες ουτε με τους χρηστες ναρκωτικων ούτε με το μσεξ απλα μου τη δινει που τα κανουν ειτε τους αρεσει ειτε οχι μονο για να το παιξουν μεγαλοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top