Προτάσεις για δώρα στο έτερον ήμισυ!

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Να του δώσω πράγματα να έχει να μου φέρει στο κεφάλι άμα τον εκνευρίσω;
Ευχαριστώ δεν θα πάρω :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Ετσι οπως τον κοβω, το καλητερο δωρο που εχεις να του κανεις ειναι ενα κενο κουτι, το ανοιγει, μενει εκπληκτος και του λες "Το σκεφτικα πολυ, τελικα ειναι το μονο που θα εκτιμισεις"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Ή του κάνεις το καλύτερο δώρο που μπορεί να δεχτεί...
Εσένα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ν ισχυει η παραπανω εξησωση (με αυτον που βρικες μαλλον οχι... :P τα παντα για να μην του βρουμε δωρο εχει κανει ο τυπας... :P) Παρτου ενα τασακι να εχει στο γραφειο του
ή παρτου κανα ηλεκτρονικο τσιγαρο να κοψει το διαολο..:worry:

Μισεί τις κάλτσες και τις γόβες
καλα πού τον βρηκες?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Μια ξυριστική μηχανή.
Μια τσάντα.
Ένα πορτοφόλι.
Από κείνες τις βλακείες που βάζουμε τα κλειδιά.
Κάλτσες. λολ νο.
Κάποιο κασκόλ για το χειμώνα που' ρχεται και γάντια.
Μια ζώνη.
Κάνα μπουφανάκι.
Μια αντζέντα.
Μια ομπρέλα.
Κάτι σε μπουρνούζι;


Ή αυτά όλα μαζί;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Μια ξυριστική μηχανή.
Μια τσάντα.
Ένα πορτοφόλι.
Από κείνες τις βλακείες που βάζουμε τα κλειδιά.
Κάλτσες. λολ νο.
Κάποιο κασκόλ για το χειμώνα που' ρχεται και γάντια.
Μια ζώνη.
Κάνα μπουφανάκι.
Μια αντζέντα.
Μια ομπρέλα.
Κάτι σε μπουρνούζι;


Ή αυτά όλα μαζί;
Πολλά από αυτά είναι ξενέρωτα ή απλά σκέτες βλακείες.
Seriously ρε πριντσες, κάλτσες;:PΟMΠΡΕΛΑ;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ή παρτου κανα ηλεκτρονικο τσιγαρο να κοψει το διαολο..:worry:

Έχει και δεν το χρησιμοποιεί παρότι θα με βόλευε να μη συνοδεύω συνέχεια ένα φουγάρο :P

καλα πού τον βρηκες?:P

Άμα ήταν συνηθισμένος κι εύκολος, το μόνο βέβαιο είναι πως δεν θα ήμουν μαζί του :redface:

Ετσι οπως τον κοβω, το καλητερο δωρο που εχεις να του κανεις ειναι ενα κενο κουτι, το ανοιγει, μενει εκπληκτος και του λες "Το σκεφτικα πολυ, τελικα ειναι το μονο που θα εκτιμισεις"

Αυτό δεν' κακό και είν' και πρωτότυπο, θα το σκεφτώ μήπως κάπως το εμπλουτίσω.. :hmm:

Ή του κάνεις το καλύτερο δώρο που μπορεί να δεχτεί...
Εσένα!!

Βασικά εκείνος όντως δεν θέλει δώρο, αλλά εγώ δεν αισθάνομαι καλά να είμαι με εντελώς άδεια χέρια!

Μια ξυριστική μηχανή.
Μια τσάντα.
Ένα πορτοφόλι.
Από κείνες τις βλακείες που βάζουμε τα κλειδιά.
Κάλτσες. λολ νο.
Κάποιο κασκόλ για το χειμώνα που' ρχεται και γάντια.
Μια ζώνη.
Κάνα μπουφανάκι.
Μια αντζέντα.
Μια ομπρέλα.
Κάτι σε μπουρνούζι;


Ή αυτά όλα μαζί;

Τσάντες, πορτοφόλια δεν κρατάει, τα λεφτά είναι μονίμως χύμα και τα ψάχνει. Ξυριστική πήρε πρόσφατα μαμώ την γκαντεμιά μου. Από τα άλλα μόνο το μπουφανάκι και το κασκόλ μου κάθονται κάπως καλά, αλλά δεν ξέρω αν φοράει κασκόλ γενικά και μπουφανάκι, φοράει όλο fleece και γιλέκα από πάνω. Τεσπά, θα πάω Τρίτη βόλτα στα μαγαζιά, στην χειρότερη θα βρω κάτι για το σπίτι μας και κομπλέ. Ώχουυυυυυυυυυυυυυυυ :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Πάρε του κάτι εντελώς συμβολικό.
Κάτι ίσως που να σας θυμίζει την γνωριμία σας,ή κάποια "ιδιαίτερη" στιγμή και για τους δυό σας.
Δεν έχει σημασία άν είναι ακριβο ή όχι,η κίνηση και η σκέψη μετράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Kι όμως το βρήκα! Του αγόρασα κουπόνι για βιολογικό καθαρισμό αυτοκινήτου μέσα έξω. Το χει ούτως ή άλλως πεντακαθαρο, νομίζω θα το εκτιμήσει πολύ που θα του το κάνουν σαν καινούργιο :D Εντάξει, ρομαντικό δεν το λες, αλλά εδώ που φτάσαμε, είναι τουλάχιστον προσωπικό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
κάντου το τραπέζι. (έξω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Kι όμως το βρήκα! Του αγόρασα κουπόνι για βιολογικό καθαρισμό αυτοκινήτου μέσα έξω. Το χει ούτως ή άλλως πεντακαθαρο, νομίζω θα το εκτιμήσει πολύ που θα του το κάνουν σαν καινούργιο :D Εντάξει, ρομαντικό δεν το λες, αλλά εδώ που φτάσαμε, είναι τουλάχιστον προσωπικό!
Μην σου πω καλύτερα να το πας εσύ για τον καθαρισμό (το παίρνεις όταν δεν το χρειάζεται και πας "για ψώνια") οπότε είναι και έκπληξη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ωραία, αφού πήγε εκεί η δουλειά κάνε του αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

diotima

Διάσημο μέλος

Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,480 μηνύματα.
Μια πιπα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Katerina S

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 207 μηνύματα.
Πολλά από αυτά είναι ξενέρωτα ή απλά σκέτες βλακείες.
Seriously ρε πριντσες, κάλτσες;:PΟMΠΡΕΛΑ;;;

Εμενα μου φαινονται πολυ πρακτικα! γτ οχι? Ετσι θα φανει οτι τον φροντιζει κιολας:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Εμενα μου φαινονται πολυ πρακτικα! γτ οχι? Ετσι θα φανει οτι τον φροντιζει κιολας:P
ΟΜΠΡΕΛΑ;ΚΑΛΤΣΕΣ;


Αν μου'παιρνε η κοπέλα μου ομπρέλα θα την χώριζα ρε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Πολλά από αυτά είναι ξενέρωτα ή απλά σκέτες βλακείες.
Seriously ρε πριντσες, κάλτσες;:PΟMΠΡΕΛΑ;;;

:(

Στις κάλτσες είπα "λολ νο".
Νε ρε, ομπρέλα. Γιατί όχι;
Ή το μπουρνούζι, πού το πας;
Τον βλέπει, του λέει "μωρό μου μια στιγμή να φέρω το δώρο σου". Πάει στο μπάνιο, φοράει το μπουρνούζι και του κάνει έκπληξη. "κοίτα τι σου πήρααααααααα!" και φυσικά φοράς μόνο το μπουρνούζι. Ε, άμα δε του αρέσει είναι ξενέρωτος. :redface:

Αν μου'παιρνε η κοπέλα μου ομπρέλα θα την χώριζα ρε.
Ετοιμάσου να με χωρίσεις σε ένα μήνα. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Τον βλέπει, του λέει "μωρό μου μια στιγμή να φέρω το δώρο σου". Πάει στο μπάνιο, φοράει το μπουρνούζι και του κάνει έκπληξη. "κοίτα τι σου πήρααααααααα!" και φυσικά φοράς μόνο το μπουρνούζι. Ε, άμα δε του αρέσει είναι ξενέρωτος. :redface:
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΕΓΚΡΙΝΩ, ΕΓΚΡΙΝΩ!

Ετοιμάσου να με χωρίσεις σε ένα μήνα. :/
Αν μου κάνεις αυτό με το μπουρνούζι, δε σε χωρίζω μανάρι μου, μα την παναγία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

καλη ιδεα..:rolleyes::shifty::shifty:8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.

Καλή ιδέα, αλλά θέλω να του πάρω κάτι που δεν το χει καθημερινά :redface::P

Μην σου πω καλύτερα να το πας εσύ για τον καθαρισμό (το παίρνεις όταν δεν το χρειάζεται και πας "για ψώνια") οπότε είναι και έκπληξη.

Καταπληκτικό σενάριο, θένκς! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Αν του παιρνες κάτι σε ρούχο? Ένα ωραίο πουλόβερ πχ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top