[Άνδρες] Στυλιστικές συμβουλές!

lady31ath

Νεοφερμένος

Η lady31ath αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Τι ειναι φετος στη μοδα......για αντρες.....

-----εαν σε ενδιαφερει η μοδα στο εξωτερικο θα μπεις σε διαφορα sites μεγαλων εταιριων που εχουν και καταστηματα στην Ελλαδα.....απλα δεν νομιζω οτι ειναι αυτο για την ηλικια σου....δεν εισαι ακομα "κουστουμι" δηλαδη στελεχος σε εταιρια....για να καιγεσαι για το ποιος απο το εργασιακο σου περιβαλλον εβαλε πρωτος τη νεα μοδα.....

.....αναλογα με την περιοχη που μενεις πηγαινε στα αντρικα καταστηματα εκει και ρωτησε τις πωλητριες......τσεκαρε βιτρινες..... αυτη ειναι η εμπορικη μοδα.....οι αντρες δεν εχουν τοσο μεγαλο θεμα στα χρωματα.....οπως οι γυναικες......
το μαυρο παιζει κλασσικα παντα.....απο εκει και περα για βραδινη εξοδο.....εντυπωσιαζουν τα αξεσουαρ στον αντρα......
μπορεις να βαλεις ενα κλασσικο παντελονι μαυρο με λευκο πουκαμισο που ειχες και περσι αρκει να βαλεις το φετινο χρωμα στη γραβατα....αλλα και παλι ποσο χρονων ειπαμε πως εισαι?

εαν σε ενδιαφερει το καθημερινο ντυσιμο και ιδιαιτερα το πιο σπορ..... πηγαινε σε μερη που συχναζουν παιδια της ηλικιας σου και δες τι φορανε.....το mall ειναι γεματο νεολαια που φοραει τα πιο περιεργα......οχι απαραιτητα τα πιο καλα..... τι να σου πω.......ειναι δυσκολο αυτο που ρωτας γιατι δεν ειναι καλο να βαλεις κατι εξω απο τα νερα σου.......αν και μπορει να παιξει και σαν μπαλαντερ αυτο.........εαν εισαι πιο αθλητικος να βαλεις κατι κυριλε και να δειξει πανω σου σωστα αφηνοντας τις γυναικες αναυδες......δεν νομιζω οτι θα σε βοηθησουμε ιδιαιτερα απο εδω οσο καλη προθεση και εαν εχουμε..... πρεπει να βγεις και να ριξεις μια ματια στο τι φορανε οι αλλοι ......και ισως να αντιγραψεις το στυλ τους.... αρκει να σου πηγαινει.....

πρεπει να παρεις ενα φιλο σου..... και να πατε να δειτε τι παιζει στα μαγαζια......ή να ρωτησεις καποια φιλη σου τη γνωμη της..... δεν ειναι κακο να ρωτησεις και τη μητερα σου για αυτο.......να πατε να ριξετε μια ματια μαζι.....αφου εχεις παει με εναν φιλο σου......για να σου τα αγορασει φυσικα....χρειαζεσαι ενα σπονσορα.....χαχαχαχα......ε πες της πως θελεις να δειχνεις καλος για καποια κοπελα και σιγουρα θα συγκινηθει για το αγορακι της που μεγαλωνει και ανησυχει για το εαν αρεσει στα κοριτσια......εκτος εαν το παρει στραβα οποτε σε βλεπω ντυμενο με ρασο.....χαχαχαχαχα
συγνωμη για το χιουμορ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
κι αλλους που φοραγαν το ιδιο σωβρακο 4 μερες, αλλους που πηγαιναν για κουρεμα μετα κοπων και βασανων στον κουρεα της γειτονιας
για να ειμαι ειλικρινης..
σε αυτην τη κατηγορια ανηκω και εγω:hehe::hehe::hehe:8)

εσεις ποια κατηγορια προτιματε γυναικες?8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
να σου πω την αληθεια οχι :P αλλα ευχαριστω για τη βοηθεια.
Εγω ψαχνω κατι για σαββατο που παμε σε κλαμπς κτλπ γι' αυτο ντυνομαι το σαββατο και πιο επισημα, δηλ. το στυλ μου δεν μπορω να πω οτι ειναι εφηβικο. Λοιπον το τζιν μου το ζακετακι και το παπουτσακι τα φοραω στο σχολειο γιατι οπως και να το κανουμε ειναι καζουαλ ρουχα.
Αν είναι για βραδινή έξοδο, θα πρότεινα ένα καρό πουκάμισο στα χρώματα μου προτιμάς, με ένα τζιν και ίσως πράσινα ή άσπρα παπούτσια (γενικά να συνδυάζεται με το χρώμα της μπλούζας:))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
@lady31ath

απο εκει και περα για βραδινη εξοδο.....εντυπωσιαζουν τα αξεσουαρ στον αντρα......
μπορεις να βαλεις ενα κλασσικο παντελονι μαυρο με λευκο πουκαμισο που ειχες και περσι αρκει να βαλεις το φετινο χρωμα στη γραβατα....αλλα και παλι ποσο χρονων ειπαμε πως εισαι?

Φοραω πιο καζουαλ ρουχα στο σχολειο, αλλα πιο "καλα" ρουχα το σαββατο βρε παιδι μου. Δεν εχει σημασια η ηλικια μου. Και ναι!Φοραω και γραβατες και πουκαμισα αμα λαχει. Δεν μ' αρεσει να περιοριζουμε στα της "ηλικιας" μου. Και αυτο που ρωταω ειναι τι θα φορεθει φετος ... Θελω να μου προτεινετε κατι στυλατο, κατι το οχι συνηθισμενο (π.χ. τζιν). Και αν μου προτεινετε κτ τετοιο, παρακαλω περιγραψτε το γιατι υπαρχουν απειρα σχεδιαααα :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
για το ντυσιμο..το τζιν δεν ειναι καλο υφασμα,,δεν αναπνεει και ειναι σκληρο και ακουνητο;).

Υπαρχουν στην αγορα τζιν λεπτου υφασματος, πιο φαρδια κιολας, οποτε εκει δεν εχεις προβλημα.
Οι φορμες μου αρεσουν στους ανδρες και γενικα το σπορ ντυσιμο.
Βλεπω κατι γιλεκα και δε μαρεσουν καθολου, γενικα το ντυσιμο το πολυ στημενο δε μου αρεσει, αλλα αν αρεσει στον αλλο και του πηγαινει...δε του χαλαμε χατηρι. Οπως μου αρεσει το δερματινο σακακι, το σακακι γενικα, τα χρωματα, το πουκαμισο και τα παπουτσια ναναι προσεγμενα. Αλλα γιαυτο λεω ο καθενας εχει το στυλ του, εγω εχω στο μυαλο μου ενα προτυπο αλλα ενας αλλος που θα φορα οσα δε μου αρεσουν, μπορει να του ταιριαζουν!
Πονηρούλα! Τίποτα δε σου ξέφευγε! :redface:
ελα καλε, θυμησου ποσοι φορουσαν φορμες επιτηδες κατεβασμενες, ητανε στυλ, θες δε θες το βλεπες. Αμαν:redface:Το κανουν και σημερα τα παιδια, αλλα η εναρξη εγινε την εποχη μου ;) (ασε με να την παινεψω, γιατι ημασταν γαμ///τοι!:P)
για να ειμαι ειλικρινης..
σε αυτην τη κατηγορια ανηκω και εγω:hehe::hehe::hehe:8)

εσεις ποια κατηγορια προτιματε γυναικες?8)

Μωρε Αγγελε, μπανιο εκανες αυτες τις μερες?:confused: Διοτι οταν κανουμε μπανιο... αλλαζουμε και σωβρακο!:redface::P
Δεν προτιμω ουτε τις ανταυγειες ουτε το 4ημερο σωβρακο. Προτιμω αθλητικους τυπους με στυλ και τυπο, γουστο και το ντυσιμο τους να ειναι αναλογο με την τσεπη τους και το μυαλο τους. Κι αυτο που θα πω (επειδη ειμαι αρκετα παρατηρητικη στο ντυσιμο και στη συμπεριφορα ανδρων, ευτυχως κανεις δεν το καταλαβαινει:P) το ξαναειπα και νομιζω ειναι σημαντικο---> Οταν ενας ανδρας ντυνεται μιμουμενος προτυπα, ειτε ειναι φιλοι, ειτε ειναι εταιρειας ρουχα(πχ ντυμενος απο πανω ως κατω με αρμανι εμενα δε μου λεει κατι αν δεν ξερει να το συνδυασει) χανει πολλους ποντους. Ετσι νομιζω γω τουλαχιστον...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Οι φορμες μου αρεσουν στους ανδρες και γενικα το σπορ ντυσιμο.
ωω..εγω το χειμωνα φορμες φοραω πολυ...8)
Προτιμω αθλητικους τυπους με στυλ και τυπο, γουστο και το ντυσιμο τους να ειναι αναλογο με την τσεπη τους και το μυαλο τους
ουτε να με εβλεπες μπροστα σου..:hehe:

Μωρε Αγγελε, μπανιο εκανες αυτες τις μερες?:confused:
πριν λιγο εκανα..
ειμαι φρεσκος και μοσχομυριστος.
οποια προλαβε προλαβε..:hehe::hehe:8)
ειναι ιστορικη μερα..:rofl::rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
πριν λιγο εκανα..
ειμαι φρεσκος και μοσχομυριστος.
οποια προλαβε προλαβε..:hehe::hehe:8)
ειναι ιστορικη μερα..:rofl::rofl:

Τι διάολο, σε περίοδο αναπαραγωγής είσαι και έφτασε η μυρωδιά της τεστοστερόνης μέχρι εδώ; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
πριν λιγο εκανα..
ειμαι φρεσκος και μοσχομυριστος.
οποια προλαβε προλαβε..8)
ειναι ιστορικη μερα..:rofl::rofl:
:hehe:
παιδακι μου:hehe:δε λεω τωρα :hehe: λεω τις μερες εκεινες τις 4 που πηγαινες σχολειο.. αυτα που λεγαμε με τα σωβρακα:hehe:
αει στο καλο σου:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
θελω να ακουσω την αποψη σας γι' αυτα τα παππουτσια... ποιο σας αρεσει ποιο πολυ? τα θελω κυριως για σαββατο... αν εχετε να προτεινετε κατι καλυτερο πολυ ευχαριστως

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το πρωτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
το πιο ξενερωτο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.
τα θελω κυριως για σαββατο.

:confused:

μου αρέσουν κυρίως τα πρώτο (αν και όχι περισσότερο από το τέταρτο)
τα φοράω και εγώ :redface:
κυρίως την κυριακή (ξημερώματα στην λειτουργία , μέσα στους καπνούς και τα θυμιατά καθώς προσκυνάω)
αμήν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
θελω να ακουσω την αποψη σας γι' αυτα τα παππουτσια... ποιο σας αρεσει ποιο πολυ? τα θελω κυριως για σαββατο... αν εχετε να προτεινετε κατι καλυτερο πολυ ευχαριστως

Νομίζω ότι το τρίτο θα είναι μια χαρά:)

Αν είναι για πολύ επίσημη έξοδο, τότε το δεύτερο.

Το πρώτο ούτε να το σκεφτεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
θελω να ακουσω την αποψη σας γι' αυτα τα παππουτσια... ποιο σας αρεσει ποιο πολυ? τα θελω κυριως για σαββατο... αν εχετε να προτεινετε κατι καλυτερο πολυ ευχαριστως

Κανένα.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.
Το να ακουω ενα παιδι στην ηλικια σου να μου μιλαει για συνδιασμους και για κοστος ντυσιματος με κανει να απορω που πηγε η ανεμελια και η αδιαφορια, και ποσο βαθια εχουν εισχωρισει τα κοινωνικα πρεπει...
+άπειρο.
Εγώ βέβαια δεν εκπλήσσομαι, κάθε άλλο. Απλώς ήθελα να εκφράσω τη συμφωνία μου με το φίλτατο. Κοίτα να δεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
ε προτεινετε τιποτααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NikoTexXx

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,554 μηνύματα.
:confused:

μου αρέσουν κυρίως τα πρώτο (αν και όχι περισσότερο από το τέταρτο)
τα φοράω και εγώ :redface:
κυρίως την κυριακή (ξημερώματα στην λειτουργία , μέσα στους καπνούς και τα θυμιατά καθώς προσκυνάω)
αμήν
ποιο τεταρτο ?:whistle:
και ειναι ανδρικα... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katalinos

Δραστήριο μέλος

Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 700 μηνύματα.

Mr Positive

Δραστήριο μέλος

Ο Mr Positive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Εμένα πάντως μου άρεσε από τα τρία το μεσαίο...:redface:

Μιλάω για τα τρία ζευγάρια παπούτσια που μας παρέθεσε ο Νίκοτεξ. :hehe:

Όσο για εκείνα τα υπέροχα δεκάποντα τακουνοφόρα βατραχοπέδιλα, θα τα πάρω το Φλεβάρη, όταν θα ντυθώ drug queen - Μικρή Γοργόνα...:loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top