Το κλείνεις το κινητό ή απλά ψοφάει από μπαταρία;

Κλείνεις καθόλου το κινητό σου;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 153)

LiViNGtheLiFE

Διάσημο μέλος

Η LiViNGtheLiFE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Barista. Έχει γράψει 2,226 μηνύματα.
και βεβαια το κλεινω... δλδ ειδικα τωρα το καλοκαιρι το ξεχναω κλειστο ολη τη μερα και μονο οταν βγαινω το ανοιγω... μερικες φορες του βγαζω και την μπαταρια... βεβαια ειναι λιγακι προβλημα αλλα ενταξει... ποιος να με ψαξει καλοκαιριατικα?? στο κατω κατω υπαρχει και το σταθερο και τα skype,msn κτλ τι τα χουμε... μια χαρα ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Παλιά ήταν όλη την ώρα ανοιχτό.. Μια φορά το είχα αφήσει ανοιχτό την νύχτα και μάλιστα δεν ήταν στο αθόρυβο :( Κάποιο ηλίθιο πλάσμα με πήρε με απόκρυψη στις 2 το πρωί στην αρχή νόμιζα πως ήταν το ξυπνητήρι και σηκώθηκα :mad: Πολύ αστείο... Πάρα πολύ αστείο... Και μετά σε ρωτάνε γιατί έχεις βίαιη συμπεριφορά..! Από τότε είναι συνέχεια κλειστο.. :verymad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yozerehs

Τιμώμενο Μέλος

Ο yozerehs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,969 μηνύματα.
Πλέον, σπάνια το κλείνω το κινητό μου. Συνήθως κλείνει μόνο του λόγω έλλειψης μπαταρίας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rosa azul

Πολύ δραστήριο μέλος

Η rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,945 μηνύματα.
Ψοφαει απο μπαταρια...:/:...και οταν δεν θελω να με διακοψουν ...στο αθορυβο..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kaleidoscope

Επιφανές μέλος

Η kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,248 μηνύματα.
Το κλείνω το βράδυ όταν πάω για ύπνο και το πρωί ξεχνάω να το ενεργοποιήσω. Συνήθως το θυμάμαι το μεσημέρι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
το κλεινω το βραδυ,,το ανοιγω το πρωι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ina10039

Νεοφερμένος

Η ina τη περιμενεις? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Νεάπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Το καλό μου κινητό ψοφάει από μπαταριά ....ε?Τι να κανό πάντα τελειώνει η μπαταριά όταν κάνω κάτι.:| Έλεος! Όταν με ενοχλουνε το βάζω στο αθόρυβο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t@nia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η t@nia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 236 μηνύματα.
δεν κλεινω ποτε μα ποτε το κινητο μου, εχω τοσο καιρο να το κλεισω που φοβαμαι οτι αν αυτο συμβει αθελα μου δεν θα θυμιθω το πιν για να το ανοιξω ξανα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Δεν το κλείνω ποτέ το κινητό, σε εξαιρετικές περιπτώσεις μπορεί να το κλείσω από τα νεύρα μου για κανένα τέταρτο και να το ξανανοίξω, γενικά μόνο από μπαταρία μπορεί να κλείσει.


όταν πάω και κοιμάμαι στη ξαδέρφη μου πριν κοιμηθώ το κλείνω γιατί υπάρχουν περίεργοι εκεί και δε θέλω να ψαχουλεύουν το κινητό :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
το κλεινω το βραδυ,,το ανοιγω το πρωι.
Κ εγώ τα ίδια, εκτός αν είμαι σε ταξίδι ή διακοπές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Όλη μέρα ανοιχτό μέχρι να πάει στη μια γραμμή η μπαταρία και μετά στο φορτιστή αν είμαι στο σπίτι ή στο αμάξι.Κάποιες φορές μένω από μπαταρία αλλά όχι και πολύ συχνά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Incendioo

Νεοφερμένος

Ο Incendioo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Δεν το αφήνω συχνά να κλείνει...γιατί όταν κλείνει τα παίρνω στο κρανίο...ειδικά όταν μιλάω..όπως σήμερα το πρωί...αν κλείσει από μπαταρία σε τέτοια περίπτωση...μπορεί να φάει και καμιά τούμπα...οπότε καλύτερα γι' αυτό να μην μένει από μπαταρία...οπότε το φορτίζω κάθε βράδυ...xD
Αλλά γενικά..ποτέ δεν το κλείνω από μόνος μου...όσες φορές κλείνει...είναι από μπαταρία! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αποδυναμώνεις την μπαταρία έτσι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Κλείνω, κλείνω, κλείνω...; Α! ναι μωρέ είναι ένα κουμπάκι που το πατάς και κλείνει;:confused: μάλον....:hmm:
Τις πιο πολλές φορές κλείνει από μπαταρία, σπάνια το κλείνω, συνήθως το βάζω στο αθορυβο-όταν θέλω ησυχία-.:whistle:
Έκει όμως που τα παίρνω κρανίο πραγματικά:rant: είναι όταν μιλάω για ένα σοβαρό θέμα-ο Θεός να το κάνει- και κλείνει.
Για φόρτιση ούτε λόγος, μπορεί να μείνει κανα διήμερο "ξεφόρτιστο" και όταν το θελήσω να το βάλω να φορτίσει, ενώ ταυτόχρονα καταργιέμαι τη μαύρη ώρα και στιγμή που δεν το φόρτισα πιο πριν...:wall:
Το μεγάλο δράμα όμως αρχίζει όταν το χρειάζομαι-πραγματικά-, στο σχολείο-για πρώτη ανάγκη π.χ.: μήνυμα, βιντεοκλήση, internet-, και δεν έχω το φορτιστή ή δεν κάθομαι, εκείνη την ώρα δίπλα σε πρίζα.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Υπάρχει και ένα μικρό πραματάκι, σαν φορτιστής, που λειτουργεί με μπαταρία απλή και το συνδέεις στο κινητό όταν ξεμένεις από μπαταρία. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Incendioo

Νεοφερμένος

Ο Incendioo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Αποδυναμώνεις την μπαταρία έτσι.

Το ξέρω...αλλά δεν μπορώ να βλέπω το κινητό μου χωρίς μπαταρία...κάτι παθαίνω βρε παιδί μου! :redface::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Υπάρχει και ένα μικρό πραματάκι, σαν φορτιστής, που λειτουργεί με μπαταρία απλή και το συνδέεις στο κινητό όταν ξεμένεις από μπαταρία. ;)
Ναι, αλλά δεν είναι συμβατό με όλα τα μοντέλα κινητών.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Ξέρω ότι υπάρχουν ανάλογα βύσματα ή πως τα λένε τέλος πάντων.
Πρόσφατα είχα δει σε ένα φυλλάδιο για τα διαφορετικά καλώδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas365

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Ξέρω ότι υπάρχουν ανάλογα βύσματα ή πως τα λένε τέλος πάντων.
Πρόσφατα είχα δει σε ένα φυλλάδιο για τα διαφορετικά καλώδια.

Ναι;:confused: Θα το ψάξω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Δεν μπορώ να το βλέπω χωρίς μπαταρία..νομίζω πως κάτι μου λείπει:whistle:... Και εννοείται πως δεν το κλείνω..δεν το έχω κάνει ποτέ! Όταν κλείνει μόνο του από μπαταρία τότε το φορτίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top