Ποιο είναι το αγαπημένο σας video game για Η/Υ;

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
ολα τα total war, και ειδικά το ROME

Εγώ προτιμώ το Medieval II, είναι πολύ πιο παλέψιμο το campaign του... Στο Rome με τα χίλια ζόρια γλίτωνα τα riots...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Independent

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς Σπιτιέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Λατρέψα τα Total War series αλλα ειδικοτερα το Rome Total War λόγο εποχής και μόνο. Ίσως να ξεκινήσω σε 5-10 λεπτά το medieval :D Οταν λες ακριβε το medieval 2 εννοεις το Kingdoms? :/

Εν πασει περιπτώση το CoD4 και βέβαιως το Flight Simulator X ! (λογο προσωπικου κολλήματος :))
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Εγώ προτιμώ το Medieval II, είναι πολύ πιο παλέψιμο το campaign του... Στο Rome με τα χίλια ζόρια γλίτωνα τα riots...

Εγώ πάλι τερμάτισα δυο φορές το Rome, μία με τους Ιουλίους και μία με τις Ελληνικές πόλεις. Επίσης τερμάτισα μια φορά το Barbarian invasion με τη Βυζαντινή Αυτοκρατορία (Eastern Roman Empire). Το medieval 2 δεν μπόρεσα να το τερματίσω καθώς έδωσα πολλή σημασία στο να κάνω ισχυρό και οικονομικά εύρωστο κράτος (με τους Άγγλους) ενώ μάλλον θέλει πιο γρήγορες κινήσεις και να κατακτάς πιο γρήγορα περιοχές...

Λατρέψα τα Total War series αλλα ειδικοτερα το Rome Total War λόγο εποχής και μόνο. Ίσως να ξεκινήσω σε 5-10 λεπτά το medieval :D Οταν λες ακριβε το medieval 2 εννοεις το Kingdoms? :/

Εν πασει περιπτώση το CoD4 και βέβαιως το Flight Simulator X ! (λογο προσωπικου κολλήματος :))

Πριν βγει το Rome, υπήρχε ήδη παιχνίδι Medieval. Μετά το Rome βγήκε το Medieval 2. Το Kingdoms είναι επέκταση του Medieval 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Independent

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς Σπιτιέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγώ πάλι τερμάτισα δυο φορές το Rome, μία με τους Ιουλίους και μία με τις Ελληνικές πόλεις. Επίσης τερμάτισα μια φορά το Barbarian invasion με τη Βυζαντινή Αυτοκρατορία


Πολύ όμορφα παιχνίδια και τα 2! Θέλω να (ξανα) βαλω τους βαρβαρους. :) Για το Medieval 2 δεν ξερω ακομη είχα ασχοληθεί λίγο αλλα το παράτησα :)

Όσο για το Rome τωρα. Επειδη βαριομουν να ξανα τερματησω το κανονικο κατεβασα καποιο Mods και βρηκα την υγεία μου. Επαιζα τους Πελλοπονισιακους πολεμους και το Diadochi :D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Independent

Νεοφερμένος

Ο Θωμάς Σπιτιέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 39 μηνύματα.
:O :O Ξεκίνησα τελικά το Medieval 2 total war με το Βυζάντιο!

Τόσο δύσκολο παιχνιδι δεν εχω ξαναπαίξει! (Μιλάμε χωρής κωδικούς κτλ)

ουαου! ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΙ MONGOLS AND TIRUMIDS!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
:O :O Ξεκίνησα τελικά το Medieval 2 total war με το Βυζάντιο!

Τόσο δύσκολο παιχνιδι δεν εχω ξαναπαίξει! (Μιλάμε χωρής κωδικούς κτλ)

ουαου! ΚΑΤΑΡΑΜΕΝΟΙ MONGOLS AND TIRUMIDS!

Είσαι με τα καλά σου ρε;;; Γιατί ξεκίνησες εκεί πέρα;;; Είναι ίσως το πιο δύσκολο σημείο... Ειδικά αν δεν έχεις εξεικειωθεί με το game... Γι' αυτό υπάρχει και η Αγγλία...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Just Cause 2 + Mafia 2.. :D
Ευτυχώς δεν έχω μόνο ένα αγαπημένο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
1)Canis Canem Edit

2)Call Of Duty 2

3)Battlefield Vietnam

4)GTA San Andreas

5)Unreal Tournament
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

g1wrg0s

Επιφανές μέλος

Ο 01001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 9,074 μηνύματα.
1)

2)

3)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.






Kane and lynch! Mπομπάτο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eva.p

Νεοφερμένος

Η eva.p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
assassins creed (1, 2, και brotherhood)

left 4 dead (1 και 2 )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
Kane and lynch

τι ειναι η υποθεση λεει;;;;ειναι γνωστο;;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Hitman!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
pro evolution soccer και ενα παιχνιδι που μου εκανε πολυ καλη εντυπωση ειναι το nfs the run
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.


Καὶ στὸ τέλος κάνουμε τὸν Ἑρρίκο Α΄ ἀλοιφὴ 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

yperoxi

Δραστήριο μέλος

Η yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 526 μηνύματα.
Sims (2,3) κ όλα τα expansions τους (το απόλυτο κόλλημα!!!!!), τα DOOM, black and white, plants vs zombies (πολύ πλάκα! κ πολύ εθιστικό!), zuma, feeding freenzy, τα monkey island (καταπληκτικά!), phadasmagoria, reprobates (ωραία πλοκή κ ατμόσφαιρα), limbo (ωραίο αλλά μπορεί κ να σου σπάσει κ τα νεύρα), angry birds...αυτά νομίζω...........:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Δάσκαλος/α και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
Pro Evolution Soccer αλλα και το Football Manager(για το τελευταιο εκανα και θεμα,αλλα φαινεται πως ειμαι ο μονος που παιζει το συγεκριμενο παιχνιδι...:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Pro Evolution Soccer αλλα και το Football Manager(για το τελευταιο εκανα και θεμα,αλλα φαινεται πως ειμαι ο μονος που παιζει το συγεκριμενο παιχνιδι...:P)
το βαριεμαι απιστευτα το manager :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
το βαριεμαι απιστευτα το manager :P

βρε ουστ ολοι σας manager και ξερω ψωμι!!!!



για οποιον ενδιαφερεται εξαιρετικες μεταγραφες ειναι
ματεραζι και ριβας(απο ιντερ και οι 2 ως ελευθεροι).σε καθε ομαδα που εχω παρει(τουλαχιστον για ελληνικο πρωταθλημα πετανε...)
κατα τα αλλα κλασσικα ελευθερος γκαλιτσιος,jan kozak...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top