Pretty Little Liars

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.
Σιγά τα 15 χρόνια κι εσύ, το γάμησες.
Που τα μόνα γενέθλια που έχουμε δει είναι του Φιτζ μου φαίνεται περίεργο. Τι στο διάολο, αυτοί εκεί κάνουν πάρτυ για να γιορτάσουν τα πάντα, τα γενέθλια ξεχάσανε; :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Insomnie

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,461 μηνύματα.

Χριστιάννα ^^

Διάσημο μέλος

Η Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,571 μηνύματα.

dirtylittlevamp

Νεοφερμένος

Η Zoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Η σειρά γαμάει,την λατρεύω. Αλλά συμφωνώ ότι αυτό με το pds είναι ψιλομαλακία!
ας είχαν τουλάχιστον μεγαλύτερη διάρκεια τα επεισόδια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaroSter

Νεοφερμένος

Η Μάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
εγω ειχα κολλησει ασχημα πρωτο κυκλο αλλα στους επομενους ξενερωσα λιγο !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dirtylittlevamp

Νεοφερμένος

Η Zoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Ο πρώτος και ο δεύτερος μου άρεσαν πολύ.Ο τρίτος ήταν όντως ξενέρα,νομίζω ότι τώρα ξύπνησαν λίγο.Ίσως τώρα που αποκάλυψαν και τον ? μόνο σε εμάς,να αποκτήσει λίγο ενδιαφέρον.Αν και δεν ήθελα να χαλάσουν τους ?,είναι οι αγαπημένοι μου.:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
παιδια ολοι εσεις ελληνες φανς του pll?και ελεγα οτι ημουν εξαιρεση... :P τεσπα εχω ακουσει διαφορα οτι θα το βαλει το σταρ οπως και το the lying game,hart of dixie,nikita,κ.α. εχετε ακουσει τιποτα?α!btw εχω διαβασει τα βιβλια και το χω ψαξει πολυυυυυ οποτε εχω πολλες θεωριες αν θελει κανεις εδω ειμαι :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dirtylittlevamp

Νεοφερμένος

Η Zoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Κι εγώ το ίδιο νόμιζα κι έπαθα σοκ όταν είδα πόσοι είμαστε.<3
Διάβασα πως το star έδειξε διαφήμιση με τις σειρές που θα προβάλλονται το χειμώνα και είχε όλα αυτά που είπες και το PLL!
Μακάρι να το βάλουν,δε θα με χάλαγε καθόλου μια επανάληψη!!!
Για πες λοιπόν θεωρίες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ναι και γω χαιρομαι που θα το βαλει !!μια φιλη μου που το βλεπει και αυτη(την αναγκασα)!:P εχει απογοητευτει επειδη υποτιθεται ηταν το μυστικο σηριαλ που το ξεραμε μονο εμεις..που κρινοντας απο εδω δεν ισχυει.. :P λοιπον...θεωριες να γραψω σιγουρα? δεν θελω να το χαλασω σε κανεναν..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dirtylittlevamp

Νεοφερμένος

Η Zoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Έχεις δίκιο!δεν είναι σωστό.
Απλά μ'αρέσει πολύ να το συζητάω γιατί σκέφτομαι και υποπτεύομαι κι εγώ διάφορα.Μ'αρέσει πάντως πολύ όλο αυτό το μυστήριο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
δες το the lying game!ειναι της sara shepard (της συγγραφεα του pll) και εχει κι αυτο μυστηριο και ετσι!αν και φυσικα τιποτα σαν το pll!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dirtylittlevamp

Νεοφερμένος

Η Zoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Είχα δει στο youtube κάποια βίντεο και δε μ'ενθουσίασε..
Αλλά θα του δώσω μια ευκαιρία.Θενξ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaroSter

Νεοφερμένος

Η Μάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
Εγω παντως εκανα αμην να μην μου πει κανεις ποιος ειναι ο Α και σε οτι σαιτ εμπαινα απεφευγα να το κοιταξω κ το εμαθα τελειως τυχαια... ακουσα μια κοπελα που το πε σε μια αλλη :knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
οποτε καλα εκανα που δεν τα πα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εγω παντως εκανα αμην να μην μου πει κανεις ποιος ειναι ο Α και σε οτι σαιτ εμπαινα απεφευγα να το κοιταξω κ το εμαθα τελειως τυχαια... ακουσα μια κοπελα που το πε σε μια αλλη :knife:

:confused:

Αυτό το λένε κατά καιρούς πολλοί, αλλά αδυνατώ να πιστεύω οτιδήποτε "κυκλοφορεί". Όλα είναι υποθέσεις, θεωρίες και φήμες.
Μέχρι να το δω με τα ματάκια μου δε πιστεύω τίποτα.
Ούτε σεις μη στηρίζεστε πολύ σ' αυτά, γιατί συνήθως είναι μούφα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dirtylittlevamp

Νεοφερμένος

Η Zoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγώ είχα δει στο youtube τον -Α που ανακαλύπτουν στο τελευταίο του 2ου,όταν ήμουν ακόμα στο 6ο του πρώτου.
Είναι όντως ξενέρα..Αλλά τότε δε με ένοιαζε και τόσο. Το καλοκαίρι,τις Τετάρτες,δεν έμπαινα twitter ή σε σελίδες του pll στο facebook για να μην πάρει τίποτα το μάτι μου.Άλλο όμως τι κυκλοφορεί σε spoiler κτλ.,και άλλο τι φαντάζεται ο καθένας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
ειναι λιγο σπασιμο οντως..εγω εμαθα ποιος ειναι ο Α απο βικιπαιδεια καταλαθος οταν τελειωνα πρωτη σεζον.αλλα δεν μπορω να σταματησω να ψαχνω θεωριες ειμαι υπερβολικα κολλημενη!!!και εχω βρει κιολας ;) τεσπα αυτα..για πειτε αγαπημενο χαρακτηρα..εμενα η alison αν και ειναι λιγο..εσας?

διαβασα οτι θα ειναι εξι οι σεζον εκτος αν πεσουν τα νουμερα που τοτε θα μειωθουν οι σεζον...αλλα δεν το βλεπω να πεφτουν!!οποτε μαλλον αργουμε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dirtylittlevamp

Νεοφερμένος

Η Zoe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Θα σκάσω αν πρέπει να περιμένω τόσο!!
ΣΠΕΝΣΕΡ!
Την Άλισον κι εγώ τη συμπαθώ.Μ'αρέσει εμφανισιακά η Έμιλυ και αγαπώ Χάνα,έχει πολύ πλάκα.(όπως και την ηθοποιό την Ashley Benson)
Η αγαπημένη μου με διαφορά είναι όμως η Σπένσερ!ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩΩ.<3 Είναι πανέξυπνη!
Από αγόρια είμαι ερωτευμένη με Τόμπυ και πάω άπειρα τον Κέιλεμπ,έχει γαμάτο χαρακτήρα.Και επίσης λιώνω για Νόελ!
Τέλος οι Ezria με αφήνουν αδιάφορη,δεν έχουν τίποτα ιδιαίτερο και είναι και λίγο βαρετοί..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sweet11

Νεοφερμένος

Η sweet11 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 48 μηνύματα.
συμφωνω με ολα(we love spence!!) εκτος απο κειλεμπ..χαλια χαλια δεν μου αρεσει...ενω ο Ρεν....κουκλι!!δεν ξερω αν το χεις προσεξει η Σπενσερ εχει ολους τους κουκλους : Wren,Toby.. ;) α και ο jason ειναι μαναρι αν και πολυ μυστηριος....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MaroSter

Νεοφερμένος

Η Μάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει 49 μηνύματα.
:confused:

Αυτό το λένε κατά καιρούς πολλοί, αλλά αδυνατώ να πιστεύω οτιδήποτε "κυκλοφορεί". Όλα είναι υποθέσεις, θεωρίες και φήμες.
Μέχρι να το δω με τα ματάκια μου δε πιστεύω τίποτα.
Ούτε σεις μη στηρίζεστε πολύ σ' αυτά, γιατί συνήθως είναι μούφα.
Απλα επειδη πριν την σειρα υπηρχαν τα βιβλια υποτιθεται οτι ο Α θα ειναι αυτος του βιβλιου...βεβαια ποτε δεν ξερεις μπορει επειδη ξερουν πολλοι ποιος ειναι να το αλλαξουν αλλα δεν νομιζω γιατι ηδη προς τα εκει το πανε...:confused:

Θα σκάσω αν πρέπει να περιμένω τόσο!!
ΣΠΕΝΣΕΡ!
Την Άλισον κι εγώ τη συμπαθώ.Μ'αρέσει εμφανισιακά η Έμιλυ και αγαπώ Χάνα,έχει πολύ πλάκα.(όπως και την ηθοποιό την Ashley Benson)
Η αγαπημένη μου με διαφορά είναι όμως η Σπένσερ!ΤΗΝ ΛΑΤΡΕΥΩΩ.<3 Είναι πανέξυπνη!
Από αγόρια είμαι ερωτευμένη με Τόμπυ και πάω άπειρα τον Κέιλεμπ,έχει γαμάτο χαρακτήρα.Και επίσης λιώνω για Νόελ!
Τέλος οι Ezria με αφήνουν αδιάφορη,δεν έχουν τίποτα ιδιαίτερο και είναι και λίγο βαρετοί..
H Spencer ενω εμφανισιακα δεν ειναι τιποτα ιδιαιτερο εχει πολυ ωραιο στυλ και φοβερη προσωπικοτητα οποτε κολλας μαζι της !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top