Ρούχα για επίσημες περιστάσεις

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Κάπου μετά το Πάσχα.
Εγώ σκεφτόμουν όλα άσπρα.
Άμα βρω καμιά φωτό τι σκέφτομαι να βάλω, θα βάλω.

Και οι ολόσωμες φόρμες είναι ωραίες. Πάντως μία συμβουλή. Μην ξεχυθείς από τώρα στις αγορές. Πάνε 1-2 εβδομάδες πριν την βάφτιση για να δεις και πως θα είναι ο καιρός πάνω κάτω. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Και οι ολόσωμες φόρμες είναι ωραίες. Πάντως μία συμβουλή. Μην ξεχυθείς από τώρα στις αγορές. Πάνε 1-2 εβδομάδες πριν την βάφτιση για να δεις και πως θα είναι ο καιρός πάνω κάτω. ;)
Δεν είχα σκοπό από τώρα. Ευχαριστώ πάντως για τη συμβουλή.
Σκεφτόμουν κάτι σε τέτοιο στυλ ή μήπως θα είναι λες και πάω για καφέ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Δεν είχα σκοπό από τώρα. Ευχαριστώ πάντως για τη συμβουλή.
Σκεφτόμουν κάτι σε τέτοιο στυλ ή μήπως θα είναι λες και πάω για καφέ;

Εμένα πάντως μ'αρέσει πολύ αυτό το στυλ. Και η μητέρα μου πάνω κάτω τέτοιο στυλ είχε. Κοίτα, μην σκέφτεσαι "πρέπει να ντυθώ έτσι, γιατί είναι βάφτιση και είμαι νονά", ντύσου πάνω απ'όλα άνετα. Όχι τίποτα άλλο, σκέψου ότι θα είσαι τόσες ώρες στο πόδι. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Εμένα πάντως μ'αρέσει πολύ αυτό το στυλ. Και η μητέρα μου πάνω κάτω τέτοιο στυλ είχε. Κοίτα, μην σκέφτεσαι "πρέπει να ντυθώ έτσι, γιατί είναι βάφτιση και είμαι νονά", ντύσου πάνω απ'όλα άνετα. Όχι τίποτα άλλο, σκέψου ότι θα είσαι τόσες ώρες στο πόδι. :P
Ναι, το ξέρω. Δεν είναι η πρώτη φορά που βαφτίζω.
Γι αυτό θέλω να αποφύγω τις πολλές γκλαμουριές ώστε να αισθάνομαι άνετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Ναι, το ξέρω. Δεν είναι η πρώτη φορά που βαφτίζω.
Γι αυτό θέλω να αποφύγω τις πολλές γκλαμουριές ώστε να αισθάνομαι άνετα.

Τί ώρα είναι η βάφτιση?

Αν ειναι απογευμα και εχει και τραπεζι μετα ειναι πιο σοβαρα τα πραγματα, αν ειναι πρωι και ακομα και να εχει τραπεζι, θα ειναι σαφώς πιο χαλαρα και άνετα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Τί ώρα είναι η βάφτιση?

Αν ειναι απογευμα και εχει και τραπεζι μετα ειναι πιο σοβαρα τα πραγματα, αν ειναι πρωι και ακομα και να εχει τραπεζι, θα ειναι σαφώς πιο χαλαρα και άνετα :)
Πρωί θα είναι.
Άρα με παίρνει να φορέσω κάτι απλό εεεεεεε;;;;;;;
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Πρωί θα είναι.
Άρα με παίρνει να φορέσω κάτι απλό εεεεεεε;;;;;;;
:P

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

(αυτοσχεδιασε ελευθερα:D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




Το πρώτο με χίλια.... και παρόλο που η κοπέλα το φορά με τυπου αθλητικά παπουτσακια...είναι πολυ super!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DreamsRevenge

Περιβόητο μέλος

Η DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,757 μηνύματα.
Οι προτάσεις της venividivici είναι άψογες, δεν το συζητώ :D

...αν τώρα γίνει η βάφτιση προς το καλοκαίρι ή αρχές φθινοπώρου και μάλιστα θα είναι σε πρωινή ώρα, εγώ θα φορούσα άνετα μια παντελόνα σαν αυτή
με μια απλή λινή πουκαμίσα από πάνω για άνεση.
Ως νονά θα έχεις και το μωρό στα χέρια για καποιες στιγμες...

Παπούτσι ένα μαλακό μοκασίνι σε έντονο χρώμα ίσως κόκκινο για να κανει τη διαφορα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Οι προτάσεις της venividivici είναι άψογες, δεν το συζητώ :D

...αν τώρα γίνει η βάφτιση προς το καλοκαίρι ή αρχές φθινοπώρου και μάλιστα θα είναι σε πρωινή ώρα, εγώ θα φορούσα άνετα μια παντελόνα σαν αυτή
με μια απλή λινή πουκαμίσα από πάνω για άνεση.
Ως νονά θα έχεις και το μωρό στα χέρια για καποιες στιγμες...

Παπούτσι ένα μαλακό μοκασίνι σε έντονο χρώμα ίσως κόκκινο για να κανει τη διαφορα?

Τα βαφτίσια θα γίνουν μέσα Μαίου. Δεν ξέρω πόσο καλόκαιρι θα είναι τότε.
Κι εμένα μου άρεσαν πολύ οι προτάσεις της Veni. Έπιασε το στυλ μου ακριβώς. Στην αρχή κι εγώ σκεφτόμουν κάτι σε λευκό ταγέρ σαν την πρώτη εικόνα της Veni. Αλλά μου άρεσε πολύ και το δεύτερο σύνολο από κάτω. Απλά στη δεύτερη εικόνα θα έβαζα και μια λεπτομέρεια στο λαιμό για να μη φαίνεται το μπλουζάκι "άδειο". Αλλά τώρα που το σκέφτομαι δεν είναι βολικό να φοράς κρεμαστά εκείνη την ημέρα γιατί το μωρό μπορεί να τα τραβάει. Οπότε άκυρο το κρεμαστό. Μάλλον κανένα σκουλαρίκι.
Και η δική σου πρόταση μου άρεσε πάρα πολύ Dreams. Είναι πάλι στο στυλ μου αυτό που προτείνεις οπότε δε θα αισθάνομαι έξω από τα νερά μου.
Στα κόκκινα παπούτσια έχω μια ένσταση. Δεν αγαπώ πολύ το κόκκινο χρώμα πάνω μου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
Ρούχα για τη βραδιά των Χριστουγέννων





 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Παιδιααα :D
θελω την βοηθεια σας! Στις 4 Ιανουαριου εχω μια βαπτιση στη οποια εχω καποιον παρπανο ρολο απο μια απλη καλεσμενη ( θα τραβαω βιντεο + μοιρασμα μπομπονιερων, γλυκων, μαρτυρικων). Θα προτιμουσα ενα φορεμα... Εξ αιτιας των καλεσμενων αλλα και της ολης καταστασης θα ηθελα κατι λιτο, οχι πολυ κοντο.

Θελω κατι που να τονιζει το υψος που εχω ( 1.70)
Εχω αρκετο στηθος και δεν ειμαι οδοντογλυφιδα αλλα ουτε πολυ γεματη.
Εκανα μια βολτα στα μαγαζια αλλα δεν εχω πολυ ελευθερο χρονο για να ψαξω αοριστα με την ησυχια μου!
Καθε ιδεα ειναι καλοδεχουμενη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Λοιπόν αν και δεν φοράω και δεν τα πάω καθόλου καλά με τα φορέματα θα σου προτείνω μερικά που έψαξα και είδα και μου ψιλοάρεσαν σε χρώματα και σχέδιο.

Εδώ!

Ένα άλλο, αν έχετε Stradivarius σχετικά κοντά, είναι αυτό:

και αυτό:

Αν έχετε attr@ttivo και μπορείς να πας και υπάρχουν ακόμα:
και

και το πίσω μέρος σε αμάνικο, παρόμοιο:

Υ.Γ. Εντάξει δεν έχω καλό γούστο αλλά έψαξα.:mastigio
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Λοιπόν αν και δεν φοράω και δεν τα πάω καθόλου καλά με τα φορέματα θα σου προτείνω μερικά που έψαξα και είδα και μου ψιλοάρεσαν σε χρώματα και σχέδιο.

Εδώ!

Ένα άλλο, αν έχετε Stradivarius σχετικά κοντά, είναι αυτό:

και αυτό:

Αν έχετε attr@ttivo και μπορείς να πας και υπάρχουν ακόμα:
και

και το πίσω μέρος σε αμάνικο, παρόμοιο:

Υ.Γ. Εντάξει δεν έχω καλό γούστο αλλά έψαξα.:mastigio
Ατρατιβο εχουμε! Κι μου αρεσε πολυ το πρωτο απο το ατρατιβο! Οποτε θα παω να κοιταξω αν υπαρχει! Το δευτερο απο το ατρατιβο πολυ ωραιο αλλα κοντο για τους λογους που προανεφερα:P
Ντανκε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leuki kataigida

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 368 μηνύματα.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evani

Νεοφερμένος

Η evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Καμιά ιδέα για γυναικείο ντύσιμο σε βάπτιση?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.
καλοκαιρι η χειμωνα??απλη καλεσμενη η νονα??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evani

Νεοφερμένος

Η evani αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
τώρα τέλη του μήνα είναι και είμαι απλή καλεσμένη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

life12

Πολύ δραστήριο μέλος

Η life12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,588 μηνύματα.

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top