Καλοκαιρινές διακοπές: Πού θα θέλατε να πάτε φέτος;

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Αν ξέρεις κάτι που δεν ξέρω, θα με βγάλεις από μεγάλο κόπο. Πάντως απ' όσο ξέρω δεν έχει :/:

Αν θυμαμαι καλά (που παίζει και να μην θυμάμαι καθότι εχω πολλά χρονια να πάω με ΚΤΕΛ) υπήρχε καποιο δρομολόγιο προς Ιστιαία που έμπαινε και Αγ.Αννα. Βεβαια ίσως να μην κατέβαινε Αγκάλη. Θα το ερευνήσω πάντως, αν και φανταζομαι το χεις ερευνήσει καλύτερα από μενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Merci beaucoup παιδακια, ψηθηκαμε για Αγια Αννα, μαλλον θα εξορμησουμε κατα κει :D
Με κτελ κτλ ποση ωρα ειναι περιπου;

Επισης κουφονησια εχει κανει κανεις καμπινγκ;

Λεπον...παιρνεις λεωφορειακι απο σταθμο Λιοσιων για Ιστιαια ...κανει μια ωρα και 10 λεπτακια μεχρι Χαλκιδα, μαζευει κοσμο και απο κειθε...και μετα αλλη 1 1/2 ωρα για Αγια Αννα....;)
Αν πατε θα περασετε πολυ καλα :D

Τελη Ιουλη θα ειμαι και εγω εκει:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Τελη Ιουλη θα ειμαι και εγω εκει:P:P:P
Μήπως να ανέβω και εγώ στα πάτρια εδάφη; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες..Το site το ειχα βρει και εγω..Στον αρμενιστη εκλεισα δωματιο..Καλα ειναι?Θα εχω και αμαξακι βεβαια για γυρες..

Ομορφα ειναι...αλλα να πας για μπανιο στον Καμπο...λιγοτερο κοσμο απο Αρμενιστη...δλδ Μεσακτη(ετσι λεγεται η παραλια)...
Να πας οπωςδηποτε σε ολα τα πανηγυρια που θα γινουν οσο θα εισαι εκει...Αληθεια ποιο διαστημα θα εισαι εκει, να σε πω τι παιζει απο πανηγυρια...Επλιζω να εισαι 15 Αυγουστου και να μη χασεις αυτο της Λαγκαδας...:whistle:
Να επισκεφτεις Να λιγο πιο περα απο Αρμενιστη...Καμπο οπως σου ειπα....Ραχες το βραδυ...και οπωσδηποτε να πας πρωι για καφε και τοστακι στον Αυγα στον Ευδηλο!!!!!!!!!! θα με θυμηθεις..!!
Επισης να πας οπωσδηποτε Μαγγανιτη στη παραλια ονοματι Σευχελλες..καταπληκτικα γαλαζια νερα..εξου και η ονομασια...και επισης στο λιμανι του Μαγγανιτη εχει ενα ωραιο μαγαζι για ουζα και ο,τι αλλο φανταστεις με υπεροχη θεα...να πατε εκει μετα το μπανακι!
Αλλα μερη που αξιζουν να δεις..ειναι τα δυο φραγματα παλι στη βορεια Ικαρια....
Τωρα, προς νοτια...ωραιο μερος ειναι ο Φαρος και βρισκεται προς αεροδρομιο...επισης το Καρκιναγρι δεν ειναι ασχημο....
Σε γενικες γραμμες η βορεια Ικαρια ειναι απαιχτη και να την ξεζουμισετε!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ωραια, πσυθοιται για μιτινγκ στην Αγια Αννα :P

Nεραιδονι, λεμε το επομενο σουκου, αλλα ετσι οπως μας παει ισως παει και αργοτερα τελικα :X

(Για Αρμενιστη.. στη Χαλκιδικη δε μιλουσαμε? Ειναι ολα αυτα τα αγνωστα μερη στη Χαλκιδικη και δεν τα χω παρει χαμπαρι η αλλαξαμε θεμα? :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μήπως να ανέβω και εγώ στα πάτρια εδάφη; :P

Μα εισαι χαζουλης που εισαι απο Ευβοια και δεν την εχεις γυρισει..
Βεβαια εισαι Κρητη..αλλα ρε μαναρι μου..αλλο η ελια και αλλο το πευκο!:P:P:P

Να ανεβεις να ανεβεις!:D
Να παρεις το κοριτσι και να ερθεις!:D

Ωραια, πσυθοιται για μιτινγκ στην Αγια Αννα :P

Nεραιδονι, λεμε το επομενο σουκου, αλλα ετσι οπως μας παει ισως παει και αργοτερα τελικα :X

Νεξτ σ/κ θα ειμαι βορεια Ευβοια γιατι εχω βαπτιση...αλλα οχι Αγια Αννα...πιο πανω...προς Ελληνικα, Βασιλικα μερια!:D:P

(Για Αρμενιστη.. στη Χαλκιδικη δε μιλουσαμε? Ειναι ολα αυτα τα αγνωστα μερη στη Χαλκιδικη και δεν τα χω παρει χαμπαρι η αλλαξαμε θεμα? :P)

Οχι καλε......για ΙΚΑΡΙΑ μιλαμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Βεβαια εισαι Κρητη..αλλα ρε μαναρι μου..αλλο η ελια και αλλο το πευκο!:P:P:P
Ποιο πεύκο; This? Laaaaast summer! Αφού τα κάψανε ρε :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Που καλε...?!
Τη βορεια Ευβοια δεν τολμανε να την αγγιξουν!!
Κεντρικη και νοτια καηκε...που εκει ουτως ή αλλως δεν ειχε και πολλα πραγματα!
Κανε τη διαδρομη για βορεια Ευβοια και θα με θυμηθεις!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Μαααααα.. αφουυυυ..
Ε, δεν ειπε οτι θα παει και Χαλκιδικη;
Τελος παντων, ΑΓιαννης και τα ρεστα στην Ικαρια δεν παιζουν μια φορα, εγω για Χαλκιδικη μιλουσα :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Μαααααα.. αφουυυυ..
Ε, δεν ειπε οτι θα παει και Χαλκιδικη;
Τελος παντων, ΑΓιαννης και τα ρεστα στην Ικαρια δεν παιζουν μια φορα, εγω για Χαλκιδικη μιλουσα :pfff:

:P:P:P:P:P
Δεν ηξερα παντως οτι ειχε Αρμενιστη στη Χαλκιδικη...λες να μιλουσε για Χαλκιδικη και οχι για Ικαρια?!:eek:
Με μπερδευεις!:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
Kαλά δεν ξέρεις τον Aρμενιστή Χαλκιδικής και ξέρεις της Ικαρίας; :P

Κορπς για νησί που έλεγες εγώ σου προτείνω Ίο για παρέα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Αυτες τις ημερες κλεινω μια εβδομαδα στην Ικαρια..Μπανια και πανυγηρια..οτι πρεπει θα ειναι!!:clapup::clapup::clapup:
Ε θα παω και καμια 5 μερες χαλκιδικη,κλασσικα camping στο δευτερο ποδι..*

Αντε σιγα σιγα να ερθουν και οι διακοπες γιατι επηξα στην κολοπολη!!

p.s. Εχει παει κανεις Ικαρια?Γνωμες?

Aρμενιστης = καμπινγκ στο δευτερο ποδι. NIKHΣΑ ΝΙΚΗΣΑ :pfff: :P

(Ρε jrot6 εμφανισου ρ'αγοριμ να μας πεις επιτελους που πας)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
https://www.e-steki.gr/showpost.php?p=488887&postcount=377

Δες εδω καλε....σε μενα απανταει που του λεω για Ικαρια!:P
Αιντε και παραλιγο να με μπερδεψεις!:P
Ξεμπερδεψου τωρα!:devil:
Για Αρμενιστη της Ικαριας ελεγε!!!;)

Αντζυ μου..δυο φορες εχω παει Χαλκιδικη και θυμαμαι μονο την Καλλιθεα!:P
Ενω Ικαρια παω απο το '96!;):devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Ενταξει λοιπον.. σας αφηνουμε να τα πειτε τοτε για την Ικαρια σας, μην ενοχλουμε κιολας. :pfff:

Αντζυ η Ιος περασε σαν ταινια μπροστα απ'τα ματια μου, αλλα δεν ξερω αν ειμαι σε φαση με πολλη ορεξη για κρεπαλες (και να μαζευω απο κρεπαλες τους αλλους). Φετος θελω να διαλογιστω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Ενταξει λοιπον.. σας αφηνουμε να τα πειτε τοτε για την Ικαρια σας, μην ενοχλουμε κιολας. :pfff:

Μπα...εγω θελω να με παρακολουθειτε!:devil:
Φτιαχνομαι!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Giou so kinki!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μπα...εγω θελω να με παρακολουθειτε!:devil:
Φτιαχνομαι!!!:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Οκ...Λορυ...αττενσιον - μαιντ χορ....πα μαλ...πα μαλ..:whistle::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
post whore μη γινεις μονο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jrot6

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο jrot6 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,535 μηνύματα.
Ομορφα ειναι...αλλα να πας για μπανιο στον Καμπο...λιγοτερο κοσμο απο Αρμενιστη...δλδ Μεσακτη(ετσι λεγεται η παραλια)...
Να πας οπωςδηποτε σε ολα τα πανηγυρια που θα γινουν οσο θα εισαι εκει...Αληθεια ποιο διαστημα θα εισαι εκει, να σε πω τι παιζει απο πανηγυρια...Επλιζω να εισαι 15 Αυγουστου και να μη χασεις αυτο της Λαγκαδας...:whistle:
Να επισκεφτεις Να λιγο πιο περα απο Αρμενιστη...Καμπο οπως σου ειπα....Ραχες το βραδυ...και οπωσδηποτε να πας πρωι για καφε και τοστακι στον Αυγα στον Ευδηλο!!!!!!!!!! θα με θυμηθεις..!!
Επισης να πας οπωσδηποτε Μαγγανιτη στη παραλια ονοματι Σευχελλες..καταπληκτικα γαλαζια νερα..εξου και η ονομασια...και επισης στο λιμανι του Μαγγανιτη εχει ενα ωραιο μαγαζι για ουζα και ο,τι αλλο φανταστεις με υπεροχη θεα...να πατε εκει μετα το μπανακι!
Αλλα μερη που αξιζουν να δεις..ειναι τα δυο φραγματα παλι στη βορεια Ικαρια....
Τωρα, προς νοτια...ωραιο μερος ειναι ο Φαρος και βρισκεται προς αεροδρομιο...επισης το Καρκιναγρι δεν ειναι ασχημο....
Σε γενικες γραμμες η βορεια Ικαρια ειναι απαιχτη και να την ξεζουμισετε!:D

Ευχαριστω για τις πληροφοριες..4-12 Αυγουστου θα ειμαι.Τα τσεκαρα τα πανηγυρια(αλλωστε ειναι ενας και απο τους λογους που παω) και εχει στις 6,8 και 10 Αυγούστου..
Οταν γυρισω θα σου πω πως μου φανηκε..Το μονο κακο ειναι οι 21 ωρες στο καραβι απο Καβαλα για Αγιο κυρηκο..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top