Γκάφες στο πρώτο ραντεβού...

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kassie:
Λοιπον, βρισκομαστε σε γνωστη καφετερια παραλιακου χωριου, οπου ολοι γνωριζουν ολους κι εγω καλουμαι για αλλη μια φορα να κρατησω φαναρι....Στην πραγματικοτητα, ο κουκλος απλωνει το χερι του και οταν το μαζευει περνει σβαρνα το γεματο μπουκαλι μπυρα που βρισκεται μπροστα του και φυσικα χυνεται ολη σε συγκεκριμενο σημειο στο παντελονι του:P . Παντα τετοια:D !

και έτσι καταρρίπτεται κυρίες και κύριοι, το είδωλο. Προφανώς σου άρεσε περισσότερο μετά από αυτή τη φάση, φαντάζομαι :P:D μη σχολιάσω για την πάσα που σου έδωσε, να τον κεράσεις την επόμενη μπύρα...και πάει λέγοντας :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Στα πρώτα ραντεβού είμαι άψογος. Να μην κρατήσω κάτι και για μετά????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
αα,εγώ έχω master σε κάτι τέτοια.. :/: το σκηνικό έχει ως εξής:1η φορά που βγαίνω μ'ένα παιδί που γουστάρω τρελά και επιτέλους επέστρεψε από εξωτερικό που σπούδαζε και είπαμε να βρεθούμε για μπυρίτσα...έχει περάσει λοιπόν αρκετή ώρα και μέχρι τότε δεν είχα πει/κάνει καμιά βλακεία,οπότε λέω "εντάξει την γλυτώσαμε..! :D"..μέχρι που φτάνει εκείνη η αποφράδα η ώρα,όπου το παιδί με ρωτάει με λάγνο ύφος "και τώρα πότε θα ξαναβρεθούμε..??"..οπότε εκεί,τα χάνω τελείως,κολλάω και θέλοντας να πω κάτι μεταξύ σοβαρού και αστείου (εντάξει,είπαμε..δεν χρειαζόταν να καταλάβει ότι "κόβω φλέβες" κιόλας.. :redface:),γυρνάω και του λέω -με ύφος που νόμιζα ότι θα καταλάβαινε ότι έκανα πλάκα+ότι αυτό που θα'λεγα ήταν ειρωνικό..:/:- "Ποτέ!!Σιγά μην ξαναβγώ μαζί σου..τόσο χάλια που περάσαμε..." :eek: ..πόσο μ@λ@κισμένη είμαι,που το συνέχισα κιόλας...!!! :'(:whatever: ε,φυσικά,το παιδί έμεινε να με κοιτάει σαν μπούφος με αυτό που του είπα...κι όταν κατάλαβα κι εγώ πώς ακούστηκε αυτό που είπα τελικά,σε σύγκριση με το πώς ήθελα να το πω και ν'ακουστεί,το ν'ανοίξει η γη και να με καταπιεί,ήταν ό,τι πιο απλό+ανώδυνο επιθυμούσα να μου συμβεί εκείνη τη στιγμή.... :redface::fool: :vava: :ermm: :fool::fool::fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από burbuja:
αα,εγώ έχω master σε κάτι τέτοια.. :/: το σκηνικό έχει ως εξής:1η φορά που βγαίνω μ'ένα παιδί που γουστάρω τρελά και επιτέλους επέστρεψε από εξωτερικό που σπούδαζε και είπαμε να βρεθούμε για μπυρίτσα...έχει περάσει λοιπόν αρκετή ώρα και μέχρι τότε δεν είχα πει/κάνει καμιά βλακεία,οπότε λέω "εντάξει την γλυτώσαμε..! :D"..μέχρι που φτάνει εκείνη η αποφράδα η ώρα,όπου το παιδί με ρωτάει με λάγνο ύφος "και τώρα πότε θα ξαναβρεθούμε..??"..οπότε εκεί,τα χάνω τελείως,κολλάω και θέλοντας να πω κάτι μεταξύ σοβαρού και αστείου (εντάξει,είπαμε..δεν χρειαζόταν να καταλάβει ότι "κόβω φλέβες" κιόλας.. :redface:),γυρνάω και του λέω -με ύφος που νόμιζα ότι θα καταλάβαινε ότι έκανα πλάκα+ότι αυτό που θα'λεγα ήταν ειρωνικό..:/:- "Ποτέ!!Σιγά μην ξαναβγώ μαζί σου..τόσο χάλια που περάσαμε..." :eek: ..πόσο μ@λ@κισμένη είμαι,που το συνέχισα κιόλας...!!! :'(:whatever: ε,φυσικά,το παιδί έμεινε να με κοιτάει σαν μπούφος με αυτό που του είπα...κι όταν κατάλαβα κι εγώ πώς ακούστηκε αυτό που είπα τελικά,σε σύγκριση με το πώς ήθελα να το πω και ν'ακουστεί,το ν'ανοίξει η γη και να με καταπιεί,ήταν ό,τι πιο απλό+ανώδυνο επιθυμούσα να μου συμβεί εκείνη τη στιγμή.... :redface::fool: :vava: :ermm: :fool::fool::fool:

Λίγο offtopioc κ κουτσομπολίστικο :P:P Τί έγινε τελικά με το παιδί?:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από maik85:
Λίγο offtopioc κ κουτσομπολίστικο :P:P Τί έγινε τελικά με το παιδί?:redface:

χαχαχαα..:P βασικά,τότε που είχε παιχτεί το σκηνικό αυτό -πριν 2 χρόνια περίπου-,μετά από την έξοδό μας,μιλήσαμε καμια-δυο φορές στο τηλ. και μετά τίποτα.. :'( χάσαμε τελείως επαφή.. :'(:'( όμως,κάποια στιγμή,ήρθαν έτσι τα πράγματα και ξαναμιλήσαμε,ξαναβρεθήκαμε και τώρα πια,δεν μπορώ να πω κάτι άλλο πέρα του ότι είναι ο μεγαλύτερος έρωτας της ζωής μου..!!! :inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Κι ένα τλτ που θυμάμαι (γιατί έχω κάνει πολλάαααα:D ) έχω βγει με κάποιον μόλις πρωτοξεκίνησα να οδηγώ και κάνουμε βόλτα με το δικό μου αμάξι.Τεσπα οδηγώ και συζητάμε και προσπαθώ να είμαι άνετη,σε καποιο φανάρι βγάζω απο το ντουλαπάκι μαντηλάκι να καθαρίσω το γυαλιά μου κι εξακολουθώ να του μιλάω,κάποια στιγμή χαμηλώνω το βλέμμα και συνηδειτοποιώ ότι καθαρίζω το γυαλιά μου με σερβιετάκι:redface: :redface: :redface: :redface: :redface: Ευτυχώς μετά απο αυτό μας έπιασε και τους δύο νευρικό γέλιο και χαλάρωσα :D Επίσης σταμάτησα να βαζω σερβιετάκια στο ντουλαπάκι του αυτοκινήτου απο φόβο μην με σταματήσει η τροχαία και μαζί με την άδεια τους δώσω και κανένα carefree(είμαι λιγάκι αφηρημένη:P ):D


lolllllll:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ, εγώ να πω ένα, αν και δεν είναι στο πρώτο ραντεβού...
Ήμαστε στο σπίτι της θείας του ευρωπαϊκού καλού μου, κάπου στην Ελβετία.. μετά από τα βαφτίσια των παιδιών της ξαδέλφης του.
Την οικογένεια την ξέρω καιρό, κάποιους απλά τους είχα δει, άλλους τους έβλεπα για πρώτη φορά, αλλά έτσι κι αλλιώς είχα στρες, γιατί λόγω διαλέκτου δεν καταλάβαινα πολλά και τα έθιμα είναι αλλιώς... anyway!

Σε κάποια φάση, κάνω να προσεγγίσω το γιο του ξαδελφου του, ένα δίχρονο που δεν καταλάβαινε τα "καλά" γερμανικά καλά, μόνο διάλεκτο... και τον παίρνω στους ώμους μες στο σπίτι, να κάνουμε παιχνιδάκια...!
Ε, σε κάποιο σημείο ήταν ένα χαμηλό φωτιστικό από βαρύ κρύσταλλο: ΜΠΑΜ η κεφάλα του μικρού!!!
Αυτός έμεινε να κοιτάει σα χάνος, να καταλάβει τι του συνέβει, εγώ έμεινα να τον παρατηρώ να καταλάβω αν θέλει να κλάψει...!!
Οπότε εμπνευσμένη από το αντίστοιχο επεισόδιο Φιλαράκια, απλά του έβαλα πιο χαμηλά το καπέλο του και τον έβγαλα έξω με τους άλλους, καλύπτοντας ό,τι ήθελε να πει με ελληνικά, ότι και καλά του μάθαινα κάτι...!
Ευτυχώς ούτε καρούμπαλο έκανε, ούτε με πήραν χαμπάρι...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
αχ δενε χει κανα εικονιδιο το στεκι με καμια μεγαλη μουτζα???
αχαχαχαχαχα ρε παλιογιδο, να να ναααααα!!! ναααααα!!!!
το παιζακι το κα'μενουλικο!
ΝΑ ΝΑ ΝΑΑΑΑΑ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Εγώ την έκανα την βλακεία αλλα ευτυχώς δεν φάνηκε, είχα ραντεβού με τον άντρα μου, το πρώτο, τηλεφωνιόμασταν αλλα δεν είχαμε δεί ποτέ φώτο ο ένας του άλλου, έτσι κλείσαμε ραντεβού στο αμάξι του μια στάνταρ ώρα, εκείνος επειδή δεν με είχε δεί πήγε ποιό κάτω να δεί τι φρούτο θα δεί πρώτη φορά.

Οπως λοιπόν ανέβενα για να πάω στο αμάξι, βλέπω ένα νεαρό να με κοιτάζει στα μάτια, γυρίζω το βλέμμα σε στύλ καμακιού, χαμογέλασα και άφησα να περάσει η στιγμή, μέσα μου έλεγα, άρε γμτ μακάρι να είναι τέτοιο κουκλί, αλλα μετά σκέυτηκα ότι έχω και κάποιον να με περιμένει:redface:

Φτάνω στο αμάξι και αυτός πουθενά, τότε κάνω το εξής, λέω κερατά με έστησες θα πάω πίσω και να δώ τι θα γίνει με τον άντρα τον καλό που στεκόταν στην γωνία...

Φαντάζεστε φυσικά ποιός ήταν αυτός, αφήστε που όταν πήγα πάλι να χαμογελάσω μου λέει: η Μαρίνα; ναι του απαντάω, έλα ρε ο Μιχάλης είμαι....:worry:

Ευτυχώς που τότε είμουν ντροπαλή, άν μηλούσα θα έκανα την ποιό μεγάλη πατάτα του κόσμου:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Γκάφες στο 1ο ραντεβού?

... ενώ ήμουν έτοιμη κ περίμενα (κανά τέταρτο) να χτυπήσει από λεπτό σε λεπτό το κουδούνι για να βγούμε... είχα πάρει παραμάσχαλα ένα μπουκαλάκι ούζο, λόγω άγχους, κ το έπινα σιγά σιγά (2 γουλίτσες έλεγα μωρέ, δεν θα πιω πολύ). Μέχρι που χτύπησε τελικά κ εγώ το είχα πιει όλο :redface:.

Αποτέλεσμα? Μύριζα ποτίλα όλο το βράδυ :redface: (έστω κ αν είχα πλύνει 3 φορές τα δόντια μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γκάφες στο 1ο ραντεβού?

... ενώ ήμουν έτοιμη κ περίμενα (κανά τέταρτο) να χτυπήσει από λεπτό σε λεπτό το κουδούνι για να βγούμε... είχα πάρει παραμάσχαλα ένα μπουκαλάκι ούζο, λόγω άγχους, κ το έπινα σιγά σιγά (2 γουλίτσες έλεγα μωρέ, δεν θα πιω πολύ). Μέχρι που χτύπησε τελικά κ εγώ το είχα πιει όλο :redface:.

Αποτέλεσμα? Μύριζα ποτίλα όλο το βράδυ :redface: (έστω κ αν είχα πλύνει 3 φορές τα δόντια μου)

:lol:

Τους μπεκρηδες κι αν δικασουνε, αδικα θα με κρεμασουνε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Γκάφες στο 1ο ραντεβού?

... ενώ ήμουν έτοιμη κ περίμενα (κανά τέταρτο) να χτυπήσει από λεπτό σε λεπτό το κουδούνι για να βγούμε... είχα πάρει παραμάσχαλα ένα μπουκαλάκι ούζο, λόγω άγχους, κ το έπινα σιγά σιγά (2 γουλίτσες έλεγα μωρέ, δεν θα πιω πολύ). Μέχρι που χτύπησε τελικά κ εγώ το είχα πιει όλο :redface:.

Αποτέλεσμα? Μύριζα ποτίλα όλο το βράδυ :redface: (έστω κ αν είχα πλύνει 3 φορές τα δόντια μου)
:blink: Παλι καλα που δεν αργησε καμια ωρα δλδ ! Θα χες φτασει να χεις αιμα στο αλκοολ σου !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
:lol:
Τους μπεκρηδες κι αν δικασουνε, αδικα θα με κρεμασουνε; :P

:blink: Παλι καλα που δεν αργησε καμια ωρα δλδ ! Θα χες φτασει να χεις αιμα στο αλκοολ σου !

:redface::redface::redface:












:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Eγώ πάλι μια γκάφα που ακόμα θυμάμαι και γελάω, δεν ήταν στο πρώτο ραντεβού, αλλά στο πέμπτο ή έκτο, όπου ο άνθρωπος με είχε πάει στο (άδειο) σπίτι του αδερφού του και μου έδειχνε κάτι φωτογραφίες από τα βαφτίσια του ανιψιού του (του γιου του αδερφού του δλδ). Σε πολλές από τις φώτο λοιπόν παρατήρησα πως ήταν κι ο παπάς μέσα.. λέω λοιπόν μόλις είδαμε όλο το άλμπουμ:

-"Κούκλος ο μικρός.. αλλά γιατί βγάλατε τον παπά σε όλες τις φώτο;"
Ολιγόλεπτη παύση.
-"..γιατί είναι ο πατέρας μου!"
Ολιγόλεπτη παύση.
-"Καμιά τσίχλα έχεις;"

:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Εγώ είχα γίνει αρκετά ρεζίλι σε κάποιο ραντεβού, δυστυχώς ήταν επαγγελματικό ραντεβού οπότε η χαζομάρα μου μετράει για διπλή.... Είχα πάει στην καφετέρια που είχαμε κανόνισει με την τωρινή εργοδότρια μου. Κουβαλούσα ένα σωρό χαρτιά κι από το σπίτι σκεφτόμουν μην ξεχάσω το ένα, το άλλο. Έτσι μέσα στην ζάλη μου αντί να πάρω το κινητό μου πήρα μαζί ... το τηλεκοντόλ
Κι έτσι όταν κάθισα στην καρέκλα μου, έβγαλα τα τσιγάρα, τον αναπτήρα και το τηλεκοντόλ!! Ευτυχώς που είχε χιούμορ η κοπέλα και δεν με πέρασε για τρελή! Θυμάμαι που μου είπε κάτι του στυλ "κι αν βαρεθούμε αλλάζουμε και κανάλι ε;"

Καλό μου βρέφος, αν θες να μοιραστείς τις εμπειρίες σου σχετικά με τις χυλόπιτες που έχεις φάει, μπες εδώ.

Εγώ την μεγαλύτερη γκάφα που έχω κάνει ποτέ, ήταν πριν πολλά πολλά χρόνια (το 1993 συγκεκριμένα)όπου είχα δώσει ραντεβού με έναν τύπο που τον είχα δει 2-3 φορές στην ζωή μου, αλλά είχαμε κρατήσει τηλεφωνική επικοινωνία για 10 μήνες περίπου και λόγω του νεαρού της ηλικίας μου, τον είχα ερωτευτεί σφόδρα! Όταν κανονίστηκε λοιπόν να συναντηθούμε, εγώ δεν θυμόμουν καθόλου το παρουσιαστικό του, με αποτέλεσμα να μπω σε άλλο αυτοκίνητο και να πιάσω κουβέντα με άλλον άνθρωπο, ο οποίος φυσικά με κοίταγε καλά καλά, απορώντας ποιά είναι αυτή η τρελή που μπαίνει με τόση άνεση στο αμάξι του !!!!

Χμ, εγώ να πω ένα, αν και δεν είναι στο πρώτο ραντεβού...
Ήμαστε στο σπίτι της θείας του ευρωπαϊκού καλού μου, κάπου στην Ελβετία.. μετά από τα βαφτίσια των παιδιών της ξαδέλφης του.
Την οικογένεια την ξέρω καιρό, κάποιους απλά τους είχα δει, άλλους τους έβλεπα για πρώτη φορά, αλλά έτσι κι αλλιώς είχα στρες, γιατί λόγω διαλέκτου δεν καταλάβαινα πολλά και τα έθιμα είναι αλλιώς... anyway!

Σε κάποια φάση, κάνω να προσεγγίσω το γιο του ξαδελφου του, ένα δίχρονο που δεν καταλάβαινε τα "καλά" γερμανικά καλά, μόνο διάλεκτο... και τον παίρνω στους ώμους μες στο σπίτι, να κάνουμε παιχνιδάκια...!
Ε, σε κάποιο σημείο ήταν ένα χαμηλό φωτιστικό από βαρύ κρύσταλλο: ΜΠΑΜ η κεφάλα του μικρού!!!
Αυτός έμεινε να κοιτάει σα χάνος, να καταλάβει τι του συνέβει, εγώ έμεινα να τον παρατηρώ να καταλάβω αν θέλει να κλάψει...!!
Οπότε εμπνευσμένη από το αντίστοιχο επεισόδιο Φιλαράκια, απλά του έβαλα πιο χαμηλά το καπέλο του και τον έβγαλα έξω με τους άλλους, καλύπτοντας ό,τι ήθελε να πει με ελληνικά, ότι και καλά του μάθαινα κάτι...!
Ευτυχώς ούτε καρούμπαλο έκανε, ούτε με πήραν χαμπάρι...!!!

Eγώ πάλι μια γκάφα που ακόμα θυμάμαι και γελάω, δεν ήταν στο πρώτο ραντεβού, αλλά στο πέμπτο ή έκτο, όπου ο άνθρωπος με είχε πάει στο (άδειο) σπίτι του αδερφού του και μου έδειχνε κάτι φωτογραφίες από τα βαφτίσια του ανιψιού του (του γιου του αδερφού του δλδ). Σε πολλές από τις φώτο λοιπόν παρατήρησα πως ήταν κι ο παπάς μέσα.. λέω λοιπόν μόλις είδαμε όλο το άλμπουμ:

-"Κούκλος ο μικρός.. αλλά γιατί βγάλατε τον παπά σε όλες τις φώτο;"
Ολιγόλεπτη παύση.
-"..γιατί είναι ο πατέρας μου!"
Ολιγόλεπτη παύση.
-"Καμιά τσίχλα έχεις;"

:redface::P

Ενα καλό που θυμάμαι αλλα δεν ήταν ραντεβού.Διακοπές με παρέα στην Μήλο,έξοδος για καφέ με παιδιά που είχαμε γνωρίσει εκεί κι ανάμεσα τους κάποιος που μου άρεσε.Είχα καταφέρει να χωρεσω σε ένα τέλειο λευκό λινό παντελόνι το οποίο ίσα που κούμπωνε μετά απο 15μέρες κραιπάλη και πιώματα.Με το καλησπέρα σας που στρογγυλοκάθομαι ακριβώς απέναντι του μπιννννννννν το κουμπί του παντελονιού εκτοξέυεται κάτω απο το τραπέζι:redface: Δεν κατάλαβε κανείς τι έγινε απλά επι 2μιση ώρες καθόμουν σταυροπόδι σαν να είχα πάθει αγκύλωση, μετά δανείστηκα μια ζακέτα κι έδεσα στην μέση μου προκειμένου να φύγουμε:P

Αυτό δεν ήταν γκάφα δική μου αλλά έγινα ρεζίλι.Πιτσιρίκα (γύρω στα 14) ζαχάρωνα τον γιο αυτών που είχαν το μινι μάρκετ απέναντι απο το πατρικό μου.Έχω κατέβει λοιπόν το μεσημεράκι που δεν είχε δουλειά να του κάνω παρέα κι ενώ μιλάμε μια χαρά σκάει μύτη το αδερφάκι μου :devil: έξαλλο αρχίζοντας να φωνάζει:Εδώ είσαι;Σε ψάχνει η μαμά,είπε πρώτα να έρθεις να μαζέψεις όλα αυτά που είναι πεταμένα στο δωμάτιο σου και μετά να κάνεις βόλτες:redface: :redface: Μόλις φτάσαμε σπίτι τον έδειρα(τότε ακόμη μπορούσα:P ).

Κι ένα τλτ που θυμάμαι (γιατί έχω κάνει πολλάαααα:D ) έχω βγει με κάποιον μόλις πρωτοξεκίνησα να οδηγώ και κάνουμε βόλτα με το δικό μου αμάξι.Τεσπα οδηγώ και συζητάμε και προσπαθώ να είμαι άνετη,σε καποιο φανάρι βγάζω απο το ντουλαπάκι μαντηλάκι να καθαρίσω το γυαλιά μου κι εξακολουθώ να του μιλάω,κάποια στιγμή χαμηλώνω το βλέμμα και συνηδειτοποιώ ότι καθαρίζω το γυαλιά μου με σερβιετάκι:redface: :redface: :redface: :redface: :redface: Ευτυχώς μετά απο αυτό μας έπιασε και τους δύο νευρικό γέλιο και χαλάρωσα :D Επίσης σταμάτησα να βαζω σερβιετάκια στο ντουλαπάκι του αυτοκινήτου απο φόβο μην με σταματήσει η τροχαία και μαζί με την άδεια τους δώσω και κανένα carefree(είμαι λιγάκι αφηρημένη:P ):D


Είχα να γελάσω παααααααααααρα πολύ καιρό ετσι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Αναμένω και για καινούργια κατορθώματα σας!!! :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
δεν ηταν ραντεβου. σε καλοκαιρινες διακοπες στην πανεμορφη κερκυρα μερες πηγαινα στην ιδια καφετερια γιατι ειχα εντονο φλερτ με σερβιτορο του καφε.:P
το τελευταιο βραδυ λοιπον, με κερναει κατι σφηνακια και πριν τσουγκρισουμε μου λεει να μη χαθουμε στην αθηνα περιμενωντας ο ανθρωπος να του δωσω κινητο.. εγω λοιπον απαντησα: ''εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε''

μη περιμενετε συνεχεια. δενε χει. ο ανθρωπος γουρλωσε τα ματια του και εφυγε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
love angel πρέπει να είσαι πολύ καλή Ακατάληπτη σουρεολαγνεία ε; :P

Υ.γ.: Προφανώς είχε κάποια λογική η απάντηση σου. Ποία όμως; :P

Το ότι είχαμε να γράψουμε σε αυτό το θέμα 2 χρόνια σημαίνει ότι ήμασταν γαμάτοι εραστές ή ότι δεν βγαίναμε ραντεβού; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dark angel

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μια ξενη! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Θα σας πω κατι το οποιο μου ειχε μεινει !Ημουν 16 τοοοοοοοσο προσφατα [χχαχαχ]και ειχα γνωρισει εναν νεαρο γοητευτικο 15 χρονων ενα χρονο σιγα μωρε !Και τοτε εμενα με τους γονεις μου λοιπον το σπιτι οπου μεναμε ηταν στην εξοχη και με τον νεαρο ειχαμε δωσει ραντεβου αλλα ειμασταν και με 2 φιλους μας ενας δικος του και ενας δικος μου.Θα συναντιομασταν σε ενα λοφακι λοιπον συναντηθηκαμε αλλα κατα δικο μου λαθος μαλλον η κατα βλακεια του φιλου μου νομιζαμε οτι ερχοταν με πονηρο σκοπο [τι θελω να ακουω τους αλλους ]πριν μιλησουμε αρκετα καθως αυτος στρεφοταν προς την αλλη μερια εκανα νοημα στον φιλο μου να φυγουμε κατα καποιο τροπο ειχα μετανιωσει και αρχησαμε να τρεχουμε πανω κατω ως που κρυφτηκαμε επειτα τρεξαμε σε ενα αλλο λοφακι καθως μας πλησιαζαν και ο κακιασμενος ο βασκος δεν με ακουσε [του εκανα νοημα να μην του πει]και του ειπε με βρηκε και του ειπα να χωρισουμε [α ναι τα ειχαμε !]οποτε τι να πω να με βλεπατε ειχα γινει χαλια ποσο χορτο λασπη και αγκαθια ειχα παπαπα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.
Το ότι είχαμε να γράψουμε σε αυτό το θέμα 2 χρόνια σημαίνει ότι ήμασταν γαμάτοι εραστές ή ότι δεν βγαίναμε ραντεβού; :hmm:

Μάλλον ήσασταν δεσμευμένοι εδω και 2 χρόνια...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gorgonokoritso

Πολύ δραστήριο μέλος

Η zenia.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,328 μηνύματα.
ας πω και γω ενα περιστατικο
δεν ειναι απο ραντεβου, αλλα απο την πρωτη "συνευρεση" με τον τοτε συντροφο μου
τα ειχαμε λιγο καιρο, και μια μερα ημασταν σπιτι του και αποφασισαμε να γινει το μοιραιο...
αφου προχωραγε το .... θεματακι, ξαφνικα του λεω οτι μου μυριζει κατι σαν φραουλα
και ο ιδιος το μυρισε αλλα δεν ηξερε τι ηταν
τελικα ηταν το αρωμα του προφυλακτικου και δεν το ειχαμε καταλαβει... :redface::redface::whistle::whistle::whistle::whistle:
επισης, στην ιδια φαση, εγινε και ενα αλλο περιστατικο...
το κρεβατι του ηταν σε κουκετα, και ειχαμε ξαπλωσει στο κατω μερος
οποτε καποια στιγμη (δεν θυμαμαι πως ακριβως) σηκωνει το κεφαλι του και χτυπαει στοπανω κρεβατι..
κατι το χτυπημα, κατι η φραουλα, ειχαμε ξεκαρδιστει στα γελια..... :P:P:redface::redface::redface::redface::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top