Για τι θέματα τσακώνεστε συνήθως;

Buggs

Διάσημο μέλος

Ο Buggs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,045 μηνύματα.
Αν δεν μου λέει γιατι θέλει να τσακωθούμε, τσακωνόμαστε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Οταν θέλει να πάμε πάλι στην ιδια καφετέρεια... τσακωνόμαστε....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nar

Νεοφερμένος

Η Nar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Τσακωνόμαστε για μικρά πράγματα, όταν νιώθω οτι με παραμελεί (κι ας με έχει πάρει 4 τηλέφωνα μεσα στη μέρα και γω κανένα),ή όταν βγώ για καφέ με κάποιον συμφοιτητή μου (σπάνια, αλλα ζηλευει σε αυτή τη περίπτωση). Στους 6 μήνες που είμαστε μαζί μόνο ένας ήταν σοβαρός λόγος που είχαμε τσακωθεί.. Βρήκα ένα μήνυμα στο κινητό του (το οποίο κοίταξα με τη συγκατάθεσή του) προς κάποια πρώην του το οποίο κατα τη γνώμη μου καθόλου φιλικό δεν ήταν. :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
Επιτέλους βρήκα άνθρωπο με τον οποίο τσακώνομαι και σε συζητήσεις για διάφορα θέματα, πέρα από τα "σε ζηλεύω-με ζηλεύεις" (που εκεί το παρακάνει κάπως). Επίσης έχουμε φοβερή πλάκα όταν τσακωνόμαστε γιατί κάνουμε κ οι δύο σαν πεισματάρικα μωρά κ το καταλαβαίνουμε όταν τελειώσει ο καυγάς :redface:

Με τους πρώην ή δεν είχα συζητήσεις ή συμφωνούσαν μαζί μου για να τελειώνουν γρήγορα οι συζητήσεις :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xanp

Δραστήριο μέλος

Η Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 668 μηνύματα.
Βασικές διαφωνίες σε σοβαρά θέματα όπως:
1. Εγώ λέω να μην φάμε σουβλάκι και ο άντρας μου λέει να μη φάμε μπρόκολο και γίνεται χαμός περί ανθυγιεινού και μπρόκολου που βρωμάει (:P)
2. Ποίος θα πάρει ποιο αμάξι και στο τέλος ο καθένας παίρνει πάντα το δικό του
3. Αν τελικά παραγγείλουμε εκείνα τα σουβλάκια αρχίζει ένας τσακωμός με ανταλλαγή ειρωνικών σχολίων περί πάχους και εγκυμοσύνης (ναι ο άντρας μου πήρε πολλά κιλά στην εγκυμοσύνη :D:D)
4. Τέλος και καλύτερος λόγος όλων ποίος αγαπάει τον άλλον περισσότερο οπότε κάποια στιγμή που επιμένει ότι αυτός περισσότερο εγώ του λέω δεν σε αγαπώ καθόλου ε και αρπαζόμαστε...:eek::eek:

Τα παιδία παίζει....:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Επιτέλους βρήκα άνθρωπο με τον οποίο τσακώνομαι και σε συζητήσεις για διάφορα θέματα, πέρα από τα "σε ζηλεύω-με ζηλεύεις" (που εκεί το παρακάνει κάπως). Επίσης έχουμε φοβερή πλάκα όταν τσακωνόμαστε γιατί κάνουμε κ οι δύο σαν πεισματάρικα μωρά κ το καταλαβαίνουμε όταν τελειώσει ο καυγάς :redface:

Με τους πρώην ή δεν είχα συζητήσεις ή συμφωνούσαν μαζί μου για να τελειώνουν γρήγορα οι συζητήσεις :/:

χαχαχα αυτο ακριβως!

να συμπηρωσω οτι τσακωνομαστε για τις ζηλιες μου:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top