Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,843 μέλη και 2,411,110 μηνύματα σε 75,059 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 513 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποια ήταν η τελευταία ταινία που παρακολουθήσατε;

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 09:19, 13-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
καλα βρε παιδια γιατι δεν σας αρεσαν οι πειρατες; εμενα μου αρεσαν παρα πολυ..
Νομίζω μόνο σε μένα και άντε ένα δύο δεν άρεσε.
Προσωπικά δεν μαρέσε η "γραφικότητα" σε όλους τους χαρακτήρες και παρόλο που είχε σενάριο το τράβηγμα από τα μαλλιά στις μάχες για να βγάλει δύο ταινίες. Εγώ βαρέθηκα.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε: στις 11:49, 14-09-06:

Χμ...είδα λίγο προς το τέλος χτες το Simon στην τηλεόραση. Όσο είδα μου άρεσε, έστω και αποσπασματικά.
Μετά από αυτό είχε μια ταινία στον άλφα, που δεν ξερω τον τίτλο, και επειδή ξεκινούσε με ατύχημα -εκρηξη αεροπλάνου, και φαντάστηκα θα είναι τύπου "Οι Αγνοούμενοι" ή κάτι τέτοιο, έκατσα να το δω..... τελικά τσάμπα το ξενύχτι... που τα βρίσκουν τα σενάρια και τα γράφουν βρε παιδιά;;; Απόρω ώρες και φορές...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 17:26, 14-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από AstRoPeLeKi
Χμ...είδα λίγο προς το τέλος χτες το Simon στην τηλεόραση. Όσο είδα μου άρεσε, έστω και αποσπασματικά.
Το ειχα δει στο σινεμα αυτο, οταν ειχε βγει. Αρκετα καλο.
Σε μαθαινει να προσεχεις τον οποιονδηποτε, ακομα και τον ιδιο σου τον "εαυτο".
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 20:39, 14-09-06:

¨Noσοκόμα Μπέτυ¨

ΠΟΛΥ μου άρεσε
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 21:30, 14-09-06:

To σαββατο ειδα το V for Vendetta ... Πραγματικα αξιζει μετα 1000
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 09:15, 15-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
To σαββατο ειδα το V for Vendetta ... Πραγματικα αξιζει μετα 1000
Είδες που σου έλεγα. Μεγάλη ταινία.

Εγώ είδα χθες Ice Age 2. Σε γενικές γραμμές απλά χαριτωμένο και όπως και στο πρώτο πάλι καλά που υπάρχει και ο Scratch που ευτυχώς στο δύο συμμετέχει περισσότερο. Είναι όλα τα λεφτά το παλικάρι.Αν δει κανένας το dvd του μπορεί να μου πει αν έχει έξτρα με το παλικάρι όπως είχε το πρώτο?
Kill Sid.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:15, 15-09-06:

Είδες που σου έλεγα. Μεγάλη ταινία.
ειχες δικαιο ... απο τις ελαχιστες ταινιες που μου αρεσαν τοσο πολυ ... περιμενω πως και πως να ερθει η λια μου σπιτι μου ... ωστε να την ξανα δω
Παράθεση

Troll

Δραστήριο Μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 183 μηνύματα.

O Troll έγραψε: στις 17:17, 15-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Troll
Επιτέλους πέτυχα ξενοίκιαστο και πήρα το Sillent hill. Καταπληκτική ταινία, το καλύτερο θρίλερ που έχω δεί ποτέ έως τώρα. Σε κρατάει σε εγρήγορση σε όλη σχεδόν τη διάρκειά της. (Εντάξει με εξαίρεση τα πρώτα λεπτά μέχρι να καταλάβεις τί παίζει και να αρχίσει η δράση) Άξιζε η αναμονή τόσων ημερών.
Δυστυχώς αυτό που είδα δεν ήταν το sillent hill - έτσι νόμιζα. Το έργο που είδα είναι το The hills have eyes. (Νόμιζα ότι είναι το ίδιο... Ένας φίλος μου με διαφώτησε ) Τέλοσπάντων όπως και να έχει το έργο είναι κορυφή και το προτείνω με τα χίλια - Θα πρέπει πάντως να διευκρηνηστεί ότι είναι έργο για γερά στομάχια, σε κάποιες φάσεις γίνεται πραγματικά αηδιαστικό.
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 17:56, 15-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Αυτό είναι που σχετίζεται με το 911?
Ναιι, αυτη ειναι..δειχνει και καλα πως ηταν το ταξιδι σε ενα απ'τα αεροπλανα που ειχαν αεροπειρατες. "ΚΟΜΜΑΤΑΚΙ" προπαγανδιστικο, αλλα καθεις με τις αποψεις του :X
Παράθεση

drteddy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο drteddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O drteddy έγραψε: στις 13:21, 17-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Troll
Δυστυχώς αυτό που είδα δεν ήταν το sillent hill - έτσι νόμιζα. Το έργο που είδα είναι το The hills have eyes. (Νόμιζα ότι είναι το ίδιο... Ένας φίλος μου με διαφώτησε ) Τέλοσπάντων όπως και να έχει το έργο είναι κορυφή και το προτείνω με τα χίλια - Θα πρέπει πάντως να διευκρηνηστεί ότι είναι έργο για γερά στομάχια, σε κάποιες φάσεις γίνεται πραγματικά αηδιαστικό.
Δεν ξέρω γιατί, αλλά προτιμώ την πρώτη version της ομώνυμης ταινίας του Wes Craven. Χωρίς τα ειδικά εφέ της τελευταίας, λιγότερο αηδιαστική, αλλά εξίσου τρομακτική
Παράθεση

drteddy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο drteddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 99 μηνύματα.

O drteddy έγραψε: στις 13:23, 17-09-06:

Επίσης, συστήνω ανεπιφύλακτα το Capote. Συγκλονιστική ερμηνεία του πρωταγωνιστή που υποδύεται τον ομώνυμο συγγραφέα.
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε: στις 15:25, 17-09-06:

Εγώ ξαναείδα το X-Men The Last Stand. Επιτέλους X-MEN. Και είδα και το Running Scared.
Πωπω βία και ψυχασθένεια! Τι έβλεπα και μάρεσε μικρότερος. Θέλω ποιο ελαφρολαικά πράγματα ποια!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 22:36, 17-09-06:

Το Μοnster House!
Ωραίο ήταν! Το είδα με την αδελφή μου
Παράθεση

nikolas17 (Νίκος)

Διάσημο Μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 689 μηνύματα.

O nikolas17 έγραψε: στις 22:53, 17-09-06:

Αα λολ Maggie το είδα και εγώ το Monster House.
Δεν μπορώ να πω, καλό ήταν αν και σε μερικά σημεία ήταν λίγο μη προσεγμένο
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 23:50, 17-09-06:

Το monster house κι εγω το ειχα δει.
Μου αρεσε αρκετα!Τρελαινομαι για animation τι να κανω;
Μερικες ατελειες τις ειχε αλλα μην ξεχναμε οτι δεν βασιζεται και στην φιλοσοφια animation εργων τυπου ice age.
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε: στις 08:58, 18-09-06:

Σκερι Μουβι 4.
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 22:10, 20-09-06:

Είδα το "My super ex-girlfriend" με την Uma Thurman. Πολύ γέλιο, τίποτα με βαθύ νόημα φυσικά αλλά περνάς πολύ καλά.
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 22:25, 20-09-06:

American History X απλά άριστη
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 00:08, 21-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από lost_in_space
American History X απλά άριστη
Aπο τις καλυτερες ταινιες που εχουν βγει ποτε....
Ειδα κι εγω το scary movie 4 και νταξ' ενω εβγαζε γελιο φενεται καθαρα οτι καπου το εχουν κουρασει το θεμα... Αλλα πουλαει κι ετσι θα συνεχισουν λογικα.
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 00:12, 21-09-06:

final destination 3, καλουλι
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους