Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,707 μέλη και 2,404,031 μηνύματα σε 74,711 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 558 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Έντονοι πόνοι στην κοιλιά

Volkswagen Fan (je m'appelle fotis.)

Διακεκριμένο μέλος

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,110 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 23:12, 24-03-17:

Λοιπόν σήμερα που γύρισα από το Σύνταγμα γιατί είχα παρέλαση ήμουν μόνος στο σπίτι . Ξαφνικά μου ήρθε μια έντονη επιθυμία ντρέπομαι που το λέω να ( αερίστω ) αυτο κράτησε για κανένα 8 λεπτο και μετά με έπιασε έντονη επιθυμία για αφόδευση . Είναι κακό αυτο
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ιππολύτη

Διάσημο Μέλος

H Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 18 ετών . Έχει γράψει 793 μηνύματα.

H Ιππολύτη έγραψε: στις 23:41, 24-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από fotisapple
Λοιπόν σήμερα που γύρισα από το Σύνταγμα γιατί είχα παρέλαση ήμουν μόνος στο σπίτι . Ξαφνικά μου ήρθε μια έντονη επιθυμία ντρέπομαι που το λέω να ( αερίστω ) αυτο κράτησε για κανένα 8 λεπτο και μετά με έπιασε έντονη επιθυμία για αφόδευση . Είναι κακό αυτο
Ναι, μάλλον πεθαίνεις.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ultraviolence (Odi)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Odi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Εσθονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,254 μηνύματα.

O ultraviolence i look spooky but i'm really nice έγραψε: στις 23:46, 24-03-17:

Απο την χαρά που έκανες παρέλαση ήταν. Χεστηκε απ'τη χαρά του δεν λέει ο λαός;
Πέρα απ'την πλάκα, δεν βρίσκω λόγο ανησυχίας.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο je m'appelle fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,110 μηνύματα.

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 00:05, 25-03-17:

Ευχαριστώ ν
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Volkswagen Fan : 25-03-17 στις 00:09.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 07:03, 25-03-17:

Μάλλον ήταν από το άγχος μου.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Volkswagen Fan : 25-03-17 στις 07:27.
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 10:29, 25-03-17:

Ευχαριστώ και παλι
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Volkswagen Fan : 25-03-17 στις 10:33.
Παράθεση

juste un instant (Βασίλης)

Επιφανές Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 3,351 μηνύματα.

O juste un instant Examens, histoire, économie FINI - 1 heu έγραψε: στις 10:33, 25-03-17:

Αν σε πιασει κι άλλο κόψιμο, βλέπω ν'αραδιαζεις 15 μηνύματα στη σειρα...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 12:32, 25-03-17:

Γιατί έχεις πρόβλημα ?
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O Volkswagen Fan έγραψε: στις 15:44, 25-03-17:

Ο γιατρός μου είπε ότι ήταν από το άγχος .
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Volkswagen Fan : 25-03-17 στις 15:58.
Παράθεση

Ερινύς (Rin)

Επιφανές Μέλος

H Rin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 12,220 μηνύματα.

H Ερινύς Ab aeterno. έγραψε: στις 23:43, 27-03-17:

Τι ακούμε και μεις οι γιατροί καμιά φορά...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SkyBlu

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H SkyBlu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 109 μηνύματα.

H SkyBlu έγραψε: στις 00:51, 28-03-17:

Μια γενική συμβουλή που μου είχαν δώσει διαφορετικοί γιατροί όταν είχα οξεία σκωληκοειδίτιδα και μετά κολικό νεφρού, είναι ότι οι πόνοι στην σκοιλιά μπορεί να προκαλούνται από πολλά και διάφορα σημεία/προβλήματα του σώματός μας, ειδικά αν είσαι γυναίκα. Οπότε, όταν δεν ξέρουμε γιατί μας πονάει και χρειάζεται να απευθυνθούμε σε ειδικό, καλό θα ήταν να μην παίρνουμε παυσίπονο γιατί αλλάζει τα κλινικά συμπτώματα και κάνει πιο δύσκολη τη διάγνωση.
Παράθεση

hack3r

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο hack3r αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός λογισμικού και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,551 μηνύματα.

O hack3r έγραψε: στις 06:17, 28-03-17:

Φώτη τρώγε πολλές πολλά λαχανικά γιατί οι φυτικές ίνες βοηθάνε στην καλή λειτουργία του εντέρου και θα χέζεις πιο άνετα. Επίσης ψάξε να δεις μήπως σε πειράζει κάποια τροφή όπως το γάλα. Εγώ αν πιο κρύο γάλα μετά είμαι κατευθείαν για τουαλέτα.

Επίσης όταν σε πονάει η κοιλιά κατά πάσα πιθανότητα έχεις εγκλοβισμένα αέρια μέσα που σου φουσκώνουν το έντερο δεν έχεις kron's disease.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

panagiotis econ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο panagiotis econ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 494 μηνύματα.

O panagiotis econ έγραψε: στις 02:08, 30-03-17:

Αρχική Δημοσίευση από Ερινύς
Τι ακούμε και μεις οι γιατροί καμιά φορά...
Ερωτησεις του κωλου

Υ.Γ Διαβαζω τις απαντησεις κι εχω ξεραθει. Να στε καλα παιδες
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους