Τι προτιμούν περισσότερο οι άντρες; Μόνιμη σχέση ή απλό σεξ;

Μόνιμη σχέση ή σεξ; Σε τι νιώθετε καλύτερα;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 121)
  • Μόνιμη σχέση

    Ψήφοι: 96 79.3%
  • Σέξ

    Ψήφοι: 25 20.7%

ΜΑΙΡΗ2399

Νεοφερμένος

Η ΜΑΙΡΗ2399 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
και τι πρεπει να κανει η γυναικα οταν ενδιαφερετε να κανει σχεση με καποιον που της αρεσει και ανακαλειπτει οτι αυτος που την ενδιαφερει δειχνει οτι θελει μονο σεξ? εκτος απο το να μην ξαναασχοληθει μαζι του υπαρχει αλλη λυση?




δεν ειναι καθολου δικαιο αυτο ομως. εγω εχω καταλαβει οτι τουσ περισσοτερους αντρες τους ενδιαφερει περισσοτερο το σεξ




Εξαλλου οι αντρες επιλεγουν την γυναικα με βαση την εμφανιση. οποτε το πρωτο πραγμα που θελουν ειναι σεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

deadhead_pirate

Περιβόητο μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,774 μηνύματα.
και τι πρεπει να κανει η γυναικα οταν ενδιαφερετε να κανει σχεση με καποιον που της αρεσει και ανακαλειπτει οτι αυτος που την ενδιαφερει δειχνει οτι θελει μονο σεξ? εκτος απο το να μην ξαναασχοληθει μαζι του υπαρχει αλλη λυση?

δεν ειναι καθολου δικαιο αυτο ομως. εγω εχω καταλαβει οτι τουσ περισσοτερους αντρες τους ενδιαφερει περισσοτερο το σεξ

Ε, ας μην ξανασχοληθεί μαζί του.
Δεν ξέρω αν όντως τους περισσότερους τους ενδιαφέρει μόνο το σεξ, αλλά σίγουρα θα υπάρχουν και αυτοί που τους ενδιαφέρει η σχέση.
Keep searching......:):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΑΙΡΗ2399

Νεοφερμένος

Η ΜΑΙΡΗ2399 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
thank u. Ναι συγουρα υπαρχουν και τετοιοι αντρες μονο που δεν τους βρισκεις τοσο ευκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
και τι πρεπει να κανει η γυναικα οταν ενδιαφερετε να κανει σχεση με καποιον που της αρεσει και ανακαλειπτει οτι αυτος που την ενδιαφερει δειχνει οτι θελει μονο σεξ? εκτος απο το να μην ξαναασχοληθει μαζι του υπαρχει αλλη λυση?

αν η γυναίκα προσελκύει ΜΟΝΟ άντρες που θέλουν σεξ κι όχι σχέση, κι όχι κι άντρες που θέλουν σχέση κι απλά δεν της κάνουν σαν τύποι, τότε η γυναίκα αυτή θα πρέπει να εξετάσει ΜΗΠΩΣ και υπάρχει κάτι στην συμπεριφορά της που αυτό που βγάζει προς τα έξω είναι "είμαι μόνο για σεξ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Εγώ νομίζω πως εξαρτάται απο τον κάθε άνθρωπο..Εγώ έχω γνωρίσει και ανθρώπους που ζητούσαν μόνο sex και ανθρώπους που έψαχνα για κάτι μόνιμο!Δεν είναι σωστό πιστεύω να τους βάζουμε όλους στην ίδια μοίρα..Καθε άνθρωπος είναι ξεχωριστός και κάνει τις δικές του επιλογές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
A από βιασύνη έκανα λάθος και απάντησα μόνιμη σχέση και δεν είδα ότι το ερώτημα ήταν ''τί προτιμούν οι άντρες γενικά''. Νόμιζα ότι ήταν τι προτιμάτε εσείς προσωπικά. Οι άντρες προτιμούν σεξ στην συντριπτική πλειοψηφία, και οι γυναίκες σχέση στην συντριπτική πλειοψηφία (δυστυχώς και γάμο, κάτι που δεν καταλαβαίνω γιατί θεωρούν τόσο σημαντικό).Δεν συμφωνώ με Μοναχό και άλλους που έγραψε ότι είναι θέμα προσωπικότητας αυτή η επιλογή. Κυρίως είναι θέμα φύλου και πόσο ανεπτυγμένη έχεις την anima πλευρά σου. Οι περισσότερες γυναίκες θέλουν σχέση και γάμο ακόμα γιατί έχουν πολύ έντονη την ανάγκη της μητρότητας και της ασφάλειας, πολύ περισσότερο απ'ότι οι άντρες. Ο μόνος λόγος κάποιος άντρας να επιζητά απεγνωσμένα σχέση και όχι σεξ, είναι ότι του έχει λείψει η αγάπη και το συναίσθημα στις κρίσιμες φάσεις ανάπτυξης. Καλά τη δική μου Strangelove περίπτωση αφήστε την, γιατί θυμάμαι τον εαυτό να ερωτεύεται με το παραμικρό, κι όταν ερωτεύεσαι θέλεις σχέση συνήθως, και έπεφτα συνέχεια σε γυναίκες που ήθελαν απλώς να κάνουμε μια ομορφιά.Εκείνες ήταν οι απλές κι εγώ ο σύνθετος, ενώ το ''αναμενόμενο'' είναι οι γυναίκες να είναι σύνθετες και οι άντρες απλοί έως και λίγο ''ζώα''. Εμένα μ'αρπάζανε, όχι εγώ εκείνες, και όλες αδιαφορούσαν ή ακόμα και με θεωρούσαν πολύ θηλυκό που είχα αυτό το κόλημα της σχέσης.
Ξεμπροστιάστηκα και σήμερα, ευχαριστώ για την ψυχανάλυση :D (γράφτα και κλαύτα).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΑΙΡΗ2399

Νεοφερμένος

Η ΜΑΙΡΗ2399 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
δεν ειναι παντα ετσι.μπορει να τυχει μια γυναικα να προσελκυει αντρες που θελουν να κανουν σχεση και να μην της κανουν σαν τυποι οπως λες και ταυτοχρονα να προσελκυσει καποιον που της κανει σαν τυπος αλλα αυτος να θελει μονο σεξ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
δεν ειναι παντα ετσι.μπορει να τυχει μια γυναικα να προσελκυει αντρες που θελουν να κανουν σχεση και να μην της κανουν σαν τυποι οπως λες και ταυτοχρονα να προσελκυσει καποιον που της κανει σαν τυπος αλλα αυτος να θελει μονο σεξ.

Οπότε μια καλή λύση είναι η κάθε γυναίκα να κρατάει έναν άντρα για σχέση, κι έναν για σεξ. :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Οπότε μια καλή λύση είναι η κάθε γυναίκα να κρατάει έναν άντρα για σχέση, κι έναν για σεξ. :D:D

Δεν είναι κακό. :hmm: :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΑΙΡΗ2399

Νεοφερμένος

Η ΜΑΙΡΗ2399 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
A από βιασύνη έκανα λάθος και απάντησα μόνιμη σχέση και δεν είδα ότι το ερώτημα ήταν ''τί προτιμούν οι άντρες γενικά''. Νόμιζα ότι ήταν τι προτιμάτε εσείς προσωπικά. Οι άντρες προτιμούν σεξ στην συντριπτική πλειοψηφία, και οι γυναίκες σχέση στην συντριπτική πλειοψηφία (δυστυχώς και γάμο, κάτι που δεν καταλαβαίνω γιατί θεωρούν τόσο σημαντικό).Δεν συμφωνώ με Μοναχό και άλλους που έγραψε ότι είναι θέμα προσωπικότητας αυτή η επιλογή. Κυρίως είναι θέμα φύλου και πόσο ανεπτυγμένη έχεις την anima πλευρά σου. Οι περισσότερες γυναίκες θέλουν σχέση και γάμο ακόμα γιατί έχουν πολύ έντονη την ανάγκη της μητρότητας και της ασφάλειας, πολύ περισσότερο απ'ότι οι άντρες. Ο μόνος λόγος κάποιος άντρας να επιζητά απεγνωσμένα σχέση και όχι σεξ, είναι ότι του έχει λείψει η αγάπη και το συναίσθημα στις κρίσιμες φάσεις ανάπτυξης. Καλά τη δική μου Strangelove περίπτωση αφήστε την, γιατί θυμάμαι τον εαυτό να ερωτεύεται με το παραμικρό, κι όταν ερωτεύεσαι θέλεις σχέση συνήθως, και έπεφτα συνέχεια σε γυναίκες που ήθελαν απλώς να κάνουμε μια ομορφιά.Εκείνες ήταν οι απλές κι εγώ ο σύνθετος, ενώ το ''αναμενόμενο'' είναι οι γυναίκες να είναι σύνθετες και οι άντρες απλοί έως και λίγο ''ζώα''. Εμένα μ'αρπάζανε, όχι εγώ εκείνες, και όλες αδιαφορούσαν ή ακόμα και με θεωρούσαν πολύ θηλυκό που είχα αυτό το κόλημα της σχέσης.
Ξεμπροστιάστηκα και σήμερα, ευχαριστώ για την ψυχανάλυση :D (γράφτα και κλαύτα).

Συμφωνω απολυτα με της αποψεις σου. Εμενα μου τυχαινει να επιδιωκω να κανω μια σχεση και να πεφτω σε αντρες που απλα θελουν να περνουν καλα. Η προσφατη μου εμπειρια ομως ηταν πολυ απογοητευτικη. Μου εδειχνε καποιος διακριτικα ενδιαφερον για αρκετο καιρο.οσο περνουσε ο καιρος εγω ενθουσιαζομουν ολο και περισσοτερο. πιστευα οτι αυτος ο αντρας μπορει να μου ταιριαζει. οταν επιτελους εκδηλωσε το ενδιαφερον του χαρηκα! Συντομα ομως καταλαβα οτι τοσο καιρο ηθελε μονο σεξ.δεν του κανα τη χαρη να του κατσω ομως τον χαιρετησα ηδη! ποναει ομως αυτο γιατι εγω ενδιαφερομουν πραγματικα για εκεινον.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Οπότε μια καλή λύση είναι η κάθε γυναίκα να κρατάει έναν άντρα για σχέση, κι έναν για σεξ. :D:D

Μόλις βρήκα την λύση στο πρόβλημά μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
δεν ειναι παντα ετσι.μπορει να τυχει μια γυναικα να προσελκυει αντρες που θελουν να κανουν σχεση και να μην της κανουν σαν τυποι οπως λες και ταυτοχρονα να προσελκυσει καποιον που της κανει σαν τυπος αλλα αυτος να θελει μονο σεξ.
Εννοείς φυσιογνωμικά έτσι? γιατί δεν μπορεί να είναι ο τύπος της εφόσον άλλα θέλει εκείνη και άλλα εκείνος…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oikologos

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Περιβαλλοντολόγος. Έχει γράψει 18 μηνύματα.
Είναι λίγο φλου το "είναι ο τύπος μου". Πολλές φορές ο τύπος μας είναι αυτός που δεν μπορούμε να έχουμε ή δε ταιριάζουμε, εφόσον με το ο τύπος μου θεωρούμε αυτόν που θα μας τραβήξει περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
…μπορεί να είναι ο τύπος μου έναν άντρα που δεν με θέλει? τοτε είμαι μαζόχα. άρα όταν θα με θέλει δεν θα είναι ο τύπος μου. πάντα θα είμαστε σε διαφορετικά πλάνα…

Όταν λέμε «τύπος μου» μιλάμε για το σώμα ή για το μυαλό…? Η και για τα δυο?

Γιατί «ο τύπος μου» πρέπει να θέλει το ίδιο με μένα (να έχουμε το ίδιο μυαλό που λένε) τουλάχιστον στα βασικά, όπως τι προτίμηση έχουμε..."σεξ" ή "σοβαρή σχέση". [FONT=&quot]
[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Σεξ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Συγνωμη , πρεπει να χει γινει καποιο λαθος.

Εχει μια επιλογη μονο το πολ. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Για να απαντήσω σε μια τέτοια ερώτηση πρέπει να σκεφτώ 2 σημαντικές μεταβλητές.

1. Γυναικά
2. Τέταρτη Διάσταση.

1. Για πια Γυναικά μιλάμε; Τι συναισθήματα μου ξυπνάει; Ποίος περίπου είναι ο χαρακτήρας της;

Δηλαδή δεν εμπνέουν όλες οι γυναίκες για σχέση ασχέτως αν θα ήθελα να κάνω μαζί τους σεξ.

2. Τέταρτη Διαστάση ή αλλιώς ο χρόνος.

Πιο απλά σε τι διάθεση με πετυχαίνει; κτλ

Φυσικά και δεν θα ήθελα μόνο σεξ στην υπόλοιπη διάρκεια της ζωής μου. Γιατί εκτός ότι θα ένιωθα σαν τα Vampires που κάθε βράδυ ψάχνουν την τροφή τους, αλλά και ότι το σεξ δεν είναι το μόνο που ζητώ από το όμορφο φύλο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Μόνιμη σχέση με καλό σεξ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
αν η γυναίκα προσελκύει ΜΟΝΟ άντρες που θέλουν σεξ κι όχι σχέση, κι όχι κι άντρες που θέλουν σχέση κι απλά δεν της κάνουν σαν τύποι, τότε η γυναίκα αυτή θα πρέπει να εξετάσει ΜΗΠΩΣ και υπάρχει κάτι στην συμπεριφορά της που αυτό που βγάζει προς τα έξω είναι "είμαι μόνο για σεξ"

Η αποψη σου με βρισκει απολυτα συμφωνη !!! Θιγεις μια πλευρα του θεματος πολυ σημαντικη , που αν δεν κανω λαθος , δεν αναφερθηκε απο κανεναν .:hmm: @fandago δεν θα διαφωνησω με το : " Μονιμη σχεση με καλο σεξ " , αλλα μηπως παιζει ρολο κι η ηλικια ??? Ενας 20αρης τι να την κανει την μονιμη σχεση ? Το μονο που εχει στο μυαλο του ειναι το σεξ ( οχι βεβαια πως μεγαλωνοντας αυτο αλλαζει...!!! ) Ο αντρας εχει παντα στο μυαλο του το σεξ. Μεγαλωνοντας ομως , λογικο ειναι να ζητα και κατι περισσοτερο , κατι πιο " βαθυ " ας πουμε. Το σεξ για το σεξ , δεν αντιλεγω οτι ειναι !!!:clapup: :clapup: Αρκει ομως μονο αυτο ? Μαλλον οχι !!! Αρα , ενω συμφωνω μ'αυτο που λες , φοβαμαι οτι ειναι πολυ καλο...για να ειναι αληθινο 'η τουλαχιστον να εχει διαρκεια. Οπως λεει κι ενας φιλος μου : " Καθε μερα αστακο...??? Ας φαμε και καμμια φασολαδα! " :confused: :) :) Φυσικα δεν θα μπορουσα να μην :clapping: :clapping: :worship: :worship: τον @DrStrangelove για την πολυ " σοφη " θα' λεγα αποψη του!!! Ενας...+ ενας ! ;) Το σημειο που αναφερεις οτι ο αντρας αναζητα απεγνωσμενα σχεση, γιατι του εχει λειψει το συναισθημα κι η αγαπη στις κρισιμες φασεις της αναπτυξης του..., νομιζω οτι εκφραζει μια ΠΟΛΥ μεγαλη αληθεια !
Για να τελειωνω @*marouli* αυτα που γραφεις , δεν θα μπορουσα να μην τα " χρησιμοποιησω " σαν επιλογο , στην προσπαθεια που εκανα να εκφρασω κι εγω την αποψη μου ( εστω κι ετσι ) για το θεμα αυτο.:worry: :worry:

" Να ειμαστε ολοι καλα και να ' χουμε μια πολυ-πολυ ομορφη μερα !!! "
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
Απο την μια συμφωνω με καποιες απαντησεις σας...Αλλα απο την αλλη πιστευω οτι δεν μπορω να δωσω σαφη απαντηση... ο καθε ανθρωπος λειτουργει διαφορετικα ....

Υπαρχουν αντρες που ενω δεν σκεφτονται καθολου την ιδεα της μονιμης σχεσεις ειμαι σιγουρη ομως οτι αν βρεθει καποια μπροστα τους που να πλυρει σε μεγαλο ποσοστο τα θελω του... πιστευω οτι θα κανει σχεση...
βεβαια υπαρχει κ το αλλα...
Αν καποιος ειχε μια σχεση η οποια για τον ιδιο δεν ειχε αισιο τελος κ δεν ειναι ψυχολογικα καλα δεν θα δει με το ιδιο ματι την γυναικα που εχει γνωρησει με το αν θα την ειχε γνωρησει σε αλλη χρονικη περιοδο οπου θα ηταν ποιο καλα... ισως τοτε υπαρχουν μεγαλες πιθανοτητες να μην ασχοληθει με το τι ειναι... απλα να την δει σαν ενα "κορμη" για να καλυψει της αναγκες του...

Τωρα οσο αναφορα την ηλικεια πιστευω οτι οσο οριμαζει καποιος,οσο ποιο πολυ πλησιαζει η στιγμη που σκεφτετε-θελει να κανει οικογενεια,που θελει να γινει πατερας τοσο ποιο πολυ προσπαθει να κανει ποιο σοβαρες σχεσεις,απο μια σχεση μονο για το σεξ...

Εδω παλι μπορει να εχουμε εξερεσεις υπαρχουν ατομα που απο εφηβιακη ηλικια δεν τους αρεσει το "μονο σεξ"

Τελος ειναι κ η γυναικα το τι βγαζει σε ενα αντρα... υπαρχουν γυναικες που "φωναζουν" οτι το μονο που μπορουν να προσφερουν ειναι το σεξ...αλλες παλι δεν δινονται αν δεν υπαρχει μια ελαχιστη σιγουρια,βαση,σχεση

τελικα αναγολος την διαθεση,την ψυχολογικη κατασταση,οι ιδεες,ο τροπος σκεψεις του αντρα αλλα κ το τι γυναικα εχει απεναντη του καθοριζει το τι θελει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top