Πού θα θέλατε να πάτε διακοπές;

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Από Ελλάδα:

  • Κάλυμνο
  • Κω
  • Ρόδο
  • Κέρκυρα
  • Θεσσαλονίκη
  • Σαμοθράκη
  • Πάρο
  • Κρήτη σίγουρα

    Είναι τόσες οι ομορφιές στην Ελλάδα που δεν αρκεί ένα ποστ να γράψεις τις περιοχές.Γενικά θα ήθελα να κάνω τις διακοπές μου σε διάφορα μέρη.:redface:
Από εξωτερικό το καλοκαίρι θα ήθελα να επισκεπτώ την Αίγυπτο,την Τουρκία και όποιες άλλες χώρες της Ασίας έχουν αρκετά μουσεία που να προβάλουν τον αρχαίο πολιτισμό τους για να τα εξερευνήσω:redface:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Παντού.. Απο το πιο κοντινό μέρος μέχρι το πιο μακρινό.
Εξάλλου θέλω να γυρίσω όλο τον κόσμο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
τώρα στις Σκανδιναβικές χώρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Greysanatomy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Greysanatomy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Καλοκαίρι
1) Αυστραλία
2)Μπόρα Μπόρα
3)Φίτζι
4) Phi Phi island Ταιλάνδη
5) Ιαπωνία
6)Κίνα
7) Μαλδίβες
8) Παναμάς
9) Νότια Γαλλία

Χειμώνας
Νέα Υόρκη
Αυστρία
Ρώσία
Αγγλία
Ισλανδία
Νορβηγία-Σουηδία-Φινλανδία
Σιβηρία
Αλάσκα
Παταγονία

Χριστούγεννα

Λαπωνία
Παρίσι
Νεα Υορκη


Λοιπές χρονολογίες

Ινδία
Αίγυπτο
Αριζόνα
Μαρόκο
Ντουμπάι
Νεπαλ
Μογγολία
Θιβετ
Περού
Νησιά Πάσχα
Κωνσταντινούπολη
Κροατία
Βραζιλία
Αργεντινή
Ισπανία
Αμαζόνιο
Σαχάρα



Ναι έχω κόλλημα με τα ταξίδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Ζιμπάμπουε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
φθινόπωρο: 1)από εξωτερικό:Λονδίνο,Στοκχόλμη,Νέα Υόρκη 2)από Ελλάδα:Αθήνα,Λευκωσία(η Κύπρος είναι Ελληνική !!!)
χειμώνας: 1)από εξωτερικό:Γαλλία,Μόσχα,Βερολίνο,Κωνσταντινούπολη,Τόκιο 2)από Ελλάδα:στον Όλυμπο
Άνοιξη:1)από εξωτερικό:Ρώμη,Μαδρίτη 2)από Ελλάδα:Βόλο,Ναύπλιο
Καλοκαίρι:1)από εξωτερικό:Σίδνεϊ,Χαβάι,μπόρα μπόρα,Μαλδίβες 2)από Ελλάδα:να είχα ένα καραβάκι και να πήγαινα σε όλα τα Ελλήνικα νησιά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Λονδίνο:



Αίγυπτος:



Αυτοί οι προορισμοί είναι όνειρα ζωής. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Georgia394

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Georgia394 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 188 μηνύματα.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.

dimpaokara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 344 μηνύματα.
Ποσο παιζει να θελω να παω Λονδινο!!;;!!:clapup::clapup::inlove::inlove:

Λονδίνο και Παρίσι:alljumpy: ,ελπίζω κάποτε να πάω,εγώ πάντως στην 3η λυκείου θα προτείνω να πάμε σε ένα από αυτά τα μέρη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Χριστουγεννα στο Μοναχο :redface::redface: ( μαλλον θα πραγματοποιηθει ^_^)
Καποια στιγμηηη στην Νεα Υορκη
Βενετια οπως και δηποτε :inlove:
Μια ανοιξη στο Βερολινο!!
Στην Βιεννη εναν χειμωνιατικο μηνα
Επισης εναν χειμωνιατικο μηνα στο Salzburg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Χριστουγεννα στο Μοναχο :redface::redface: ( μαλλον θα πραγματοποιηθει ^_^)
Καποια στιγμηηη στην Νεα Υορκη
Βενετια οπως και δηποτε :inlove:
Μια ανοιξη στο Βερολινο!!
Στην Βιεννη εναν χειμωνιατικο μηνα
Επισης εναν χειμωνιατικο μηνα στο Salzburg

Για Χριστουγεννα κλασεις ανωτερο και το Βερολινο και η Βιεννη απο το Μοναχο. Το Μοναχο αξιζει να πας για λιγες μερες την περιοδο του Oktoberfest...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Για Χριστουγεννα κλασεις ανωτερο και το Βερολινο και η Βιεννη απο το Μοναχο. Το Μοναχο αξιζει να πας για λιγες μερες την περιοδο του Oktoberfest...

Ich denke das Berlin ist schöner im Frühling als im Winter! :hmm: η αδερφη μου εχει παει τον Απριλη και μου εχει πει τα καλυτερα:redface:. Καλα για την περιοδο του Oktoberfest δεν το συζητω... Η Αυστρια ειναι υπεροχη τον χειμωνα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ich denke das Berlin ist schöner im Frühling als im Winter! :hmm: η αδερφη μου εχει παει τον Απριλη και μου εχει πει τα καλυτερα:redface:. Καλα για την περιοδο του Oktoberfest δεν το συζητω... Η Αυστρια ειναι υπεροχη τον χειμωνα!

Ολες τις εποχες ειναι καλο. Αλλα τα Χριστουγεννα νομιζω χτυπαει τοπ. Το διαστημα δηλαδη 25/11-25/12. Ισως η πιο αδιαφορη περιοδος ειναι γυρω στο Φεβρουαριο.

Γενικα μπροστα στο Βερολινο, το Μοναχο ειναι μια μετριοτητα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ολες τις εποχες ειναι καλο. Αλλα τα Χριστουγεννα νομιζω χτυπαει τοπ. Το διαστημα δηλαδη 25/11-25/12. Ισως η πιο αδιαφορη περιοδος ειναι γυρω στο Φεβρουαριο.

Γενικα μπροστα στο Βερολινο, το Μοναχο ειναι μια μετριοτητα...

Βασικα αυτη τη περιοδο ( μαλλον) θα ειμαι στο Μοναχο:P οποτε θα σου πω... Δεν ξερω εγω το Μοναχο το εχω τοπ στη καρδια μου... Νομιζω οτι ειναι μια πολη την οποια πρεπει να επισκεφτει ο καθενας μας... Ειναι ενα ''κινητο μουσειο''
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.

Βασικα αυτη τη περιοδο ( μαλλον) θα ειμαι στο Μοναχο:P οποτε θα σου πω... Δεν ξερω εγω το Μοναχο το εχω τοπ στη καρδια μου... Νομιζω οτι ειναι μια πολη την οποια πρεπει να επισκεφτει ο καθενας μας... Ειναι ενα ''κινητο μουσειο''

Κοιτα και η πρωτευουσα συνισταται για λατρεις των μουσειων. Εγω που δν ειμαι τετοιος, βρηκα το Μοναχο απλα μετριο. Με απογοητευσε να πω την αληθεια, περιμενα πολυ περισσοτερα. Οχι μονο χανει σε συγκριση με το Βερολινο, αλλα και απο το Αμβουργο. Δν ξερω, ισως οι Βαυαροι εχουν δημιουργησει ενα μυθο γυρω απο το Μοναχο και νομιζεις οτι ειναι Η πολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Κοιτα και η πρωτευουσα συνισταται για λατρεις των μουσειων. Εγω που δν ειμαι τετοιος, βρηκα το Μοναχο απλα μετριο. Με απογοητευσε να πω την αληθεια, περιμενα πολυ περισσοτερα. Οχι μονο χανει σε συγκριση με το Βερολινο, αλλα και απο το Αμβουργο. Δν ξερω, ισως οι Βαυαροι εχουν δημιουργησει ενα μυθο γυρω απο το Μοναχο και νομιζεις οτι ειναι Η πολη.
:redface::redface:
Κοιτα... Βασικα.. στο Μοναχο εχω παει 2 φορες αλλα οχι χριστουγεννα. Εμενα μου αρεσε :redface: γενικα μου αρεσε ο ρυθμος των κτιριων κλπ. Χωρις να θελω να μειωσω βεβαια το Βερολινο που δεν το εχω υποσχεθει ( ελπιζω να το επισκεφτω τον Ιουλιο). Οπως και να εχει ολες οι γερμανικες πολεις ειναι ερωτας :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

merry poppins

Δραστήριο μέλος

Η merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 425 μηνύματα.
Εγω θα θελα, φθινοπωρο ή Χριστουγεννα στο New York



Για αυτους που θελουν να πάνε Λονδινακι, είναι πολύ ομορφο τα Χριστουγεννα...
ολες τις εποχες λεει αλλα ειδικα τα Χριστουγεννα ειναι...τοσο λαμπερο

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
Μακάρι αυτό το τριήμερο να ήμουν πολύ μακριά να κανα διακοπές, αλλά μάλλον θα περιορίσω τις τριήμερες διακοπές μου εδώ...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Detectiveal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Detectiveal αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Σκωτία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top