• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Λιποαναρρόφηση

anna_33

Νεοφερμένος

Η anna_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Κορίτσια καλημέρα!

Άκουσα τώρα τελευταία για μια νέα μέθοδο, την παλμική λιποαναρρόφηση. Ξέρετε κάτι για αυτό???

Σημείωση:
Οι απαντήσεις 1 έως 4 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα “Παλμική λιποαναρρόφηση”.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Η παλμική λιποαναρρόφηση, είναι ένας νέος τρόπος λιποαναρρόφησης.
Πρόκειται για ένα μηχάνημα το οποίο έχει τη δυνατότητα με μία λεπτή παλλόμενη κάνουλα να διεισδύει ανάμεσα στους ιστούς, να διαλύει και να αναρροφά το λίπος.

Έχει καλύτερο αποτέλεσμα από την κλασική μέθοδο πάντως Άννούλα.

Τα πλεονεκτήματα της μεθόδου είναι πολλά αλλά θα επικεντρωθώ στα κύρια.

Η κάνουλα είναι πολύ λεπτή και με την αφαίρεση του λίπους δεν αφίνει λακάκια στο δέρμα και πιο γρήγορο, επομένως η διάρκεια της αναισθησίας είναι μικρή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anna_33

Νεοφερμένος

Η anna_33 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Νινακι, σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση.
Είχες προσωπικη εμπειρια απο αυτη τη μεθοδο ή το εχεις ακουσει-διαβασει καπου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.
Το έχω ακούσει βασικά και έχω ρωτήσει για το συγκεκριμένο αλλά δεν έχω προσωπική εμπειρία πάνω σε αυτό.
Αν είχα πρόβλημα πάντως θα το έκανα σίγουρα!
Αυτή είναι καινούρια μέθοδος, μικρής διάρκειας και με λιγότερους εκγχειριτικούς πόνους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μια φίλη μου ενδιαφέρεται να κάνει λιποαναρρόφηση.
Προσπαθεί 20 χρόνια τώρα με δίαιτες κλπ χωρίς αποτέλεσμα.
Της πρότεινα να κοιτάξει εγχειρίσεις του στυλ στομαχικός δακτύλιος κλπ αλλά έχει κολλήσει στη λιποαναρρόφηση ώστε λέει να "φύγουν τα λιποκύτταρα που την κάνουν να πεινάει". :confused:
Τι γνωρίζετε για το θέμα;

Σημείωση:
Οι απαντήσεις 5 έως 7 προέρχονται από το θέμα με τίτλο "Λιποαναρρόφηση".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Στ αυτιά μου ακούγεται πολύ περίεργο να κάνει κάτι τέτοιο η λιποαναρρόφηση, αλλά δεν είμαι και σχετική με το θέμα οπότε..

Έχει κάνε μια θεία μου εδώ και κάποια χρόνια αλλά αντιμετώπιζε πρόβλημα τοπικού πάχους και μόνο. Έκανε δίαιτες αλλά δεν είχε χρόνο για γυμναστική και γι΄αυτό και το επέλεξε. Από τότε βρίσκεται συνέχεια σε μόνιμη δίαιτα για να μην πάρει κιλά εκεί.:/:
Απ΄όσα μας έλεγε θυμάμαι ότι στους υπερβολικά παχύσαρκους μια τέτοια θεραπεία δεν έχει αποτέλεσμα γιατί το όριο λίπους που μπορεί να αφαιρεθεί είναι σχετικά μικρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gatouni8400

Δραστήριο μέλος

Η Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός. Έχει γράψει 437 μηνύματα.
Αν είναι πολυ παχιά δε θα της κάνει κάτι η μια φορά νομίζω κ ξέρω οτι πονάει πάρα πολύ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraidoskoni

Νεοφερμένος

Η Neraidoskoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα!

Πριν από δύο χρόνια έκανα λιποαναρρόφηση στους γλουτούς σε πολύ γνωστό πλαστικό χειρούργο και δεν έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη. Υπάρχουν κάποια ελαττώματα που πιθανότατα προήλθαν από κακή τεχνική και που θα ήθελα να διορθώσω αν είναι εφικτό.

Δυστυχώς τότε δεν ήμουν καθόλου ψαγμένη και θεώρησα ότι το να παω στον υποτίθεται TOP είναι και το λιγότερο ριψοκίνδυνο για ευνόητους λόγους. Τελικά πλέον συνειδητοποίησα ότι ο εν λόγω κύριος ενδιαφέρθηκε αποκλειστικά και μόνο για τα φράγκα και για τίποτα άλλο. Όταν του είπα ξεκάθαρα ότι δεν μου αρέσει το αποτέλεσμα μου είπε ότι μπορούμε να κάνουμε κάποιες διορθώσεις στο ιατρείο του (?????). Από τότε κάτι δεν μου πήγε καλά και απέφυγα να τον ξαναεπισκεφτώ.

Άρχισα να το ψάχνω περισσότερο και διαπίστωσα ότι υπάρχουν άπειρες πελάτισσες του συγκεκριμένου "γιατρού" που όχι μόνο έμειναν ανικανοποίητες αλλά το σώμα/πρόσωπο τους υπέστη τεράστια βλάβη εξαιτίας του! Μάλιστα διάβασα σε κάποιο forum ότι έχει απειλήσει στα ίσα πελάτισσα ότι αν του κάνει δυσφήμιση θα τον πληρώνει για μια ζωή.

Δεν είμαι διατεθειμένη να το κυνηγήσω, άλλωστε δεν έχω καν αποδείξεις ότι με έχει χειρουργήσει. Δεν πήρα καμία απόδειξη στα χέρια μου ποτέ. Αυτό που θα ήθελα να μάθω είναι αν υπάρχει κάποιος πλαστικός χειρούργος που να είναι άξιος εμπιστοσύνης και πάνω απ'όλα άνθρωπος. Δεν μπορώ να ρισκάρω να ξαναπάω σε χασάπη. Έχω προσπαθήσει μέσω γνωστών να βγάλω άκρη αλλά δεν έχω καταφέρει τίποτα...

Αν δεν επιτρέπεται η δημοσίευση ονομάτων, σας παρακαλώ στείλτε μου ένα pm...

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!

Σημείωση:
Οι απαντήσεις 8 έως 25 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα “
Αποτυχημένη λιποαναρρόφηση”.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
Η δημοσίευση ονομάτων δεν επιτρέπεται.:)

Καλώς ήρθες και λυπάμαι για την περιπέτειά σου.:/:

Αν θες πες μας τι προβλήματα αντιμετωπίζεις ακριβώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraidoskoni

Νεοφερμένος

Η Neraidoskoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Σ'ευχαριστώ πολύ, Himela!

Το βασικότερο πρόβλημα είναι ότι στην δεξιά πλευρά έχει αφαιρεθεί παραπάνω λίπος απ'ότι θα έπρεπε με αποτέλεσμα να υπάρχει δυσμορφία και χαλάρωση σε ενοχλητικό βαθμό. Εκείνος επιμένει ότι αφαιρέθηκε ισόποσο λίπος και από τις δύο πλευρές, αλλά το αποτέλεσμα που υπάρχει στην άλλη πλευρά είναι τελείως διαφορετικό, πολύ πιο ομοιόμορφο, ακριβώς όπως το φανταζόμουν όταν αποφάσισα να προβώ στην επέμβαση.

Όταν του έθεσα το συγκεκριμένο πρόβλημα που μέχρι πριν δεν είχε προσέξει καν -για εκείνον όλα ήταν τέλεια- πρότεινε να αφαιρεθεί λίπος από κάποιο άλλο σημείο του σώματος μου και να εισαχθεί στο σημείο που εμφανώς έχει πρόβλημα. Και όλα αυτά θα γίνονταν στο ιατρείο του...

Για μια στιγμή σκέφτηκα να το κάνω, μετά όμως δίστασα... Δυστυχώς ή ευτυχώς είμαι πολύ αδύνατη και δεν περισσεύει λίπος από πουθενά οπότε φοβήθηκα πως προσπαθώντας να φτιάξουμε ένα σημείο, μπορεί να χαλάσουμε και κάποιο άλλο. Μετά συνειδητοποίησα πως αυτή η διαδικασία είναι έτσι κι αλλιώς επικίνδυνη για να γίνει σε ένα ιατρείο, οπότε για αρκετό καιρό το άφησα έτσι το θέμα.

Τώρα όμως έχει αρχίσει να με ενοχλεί το γεγονός ότι έδωσα τόσα λεφτά και τελικά δεν έμεινα ικανοποιημένη από το σώμα μου. Και όσο γυρίζω πίσω και θυμάμαι την αντιμετώπιση του συγκεκριμένου γιατρού στο θέμα μου, τόσο χαίρομαι που δεν πήρα την απόφαση να τον αφήσω να με χειρουργήσει για δεύτερη φορα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,001 μηνύματα.
Μα καλά βρε κορίτσι μου, πώς έγινε και δεν πήρες απόδειξη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Μα καλά βρε κορίτσι μου, πώς έγινε και δεν πήρες απόδειξη;
Εκεί κόλλησες εσύ; Οι περισσότεροι πλαστικοί δεν κόβουν (ή κόβουν για πολύ λιγότερα), για προφανείς λόγους. :mad:

Πάντως το θέμα με ενδιαφέρει κι εμένα, γιατί θέλει να κάνει λιποαναρρόφηση καλή μου φίλη (όπως είχα γράψει και αλλού) και ψάχνει γιατρό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Πω πω τι γουρούνια άνθρωποι παίρνουν πτυχία -.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraidoskoni

Νεοφερμένος

Η Neraidoskoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Himela, δυστυχώς ήμουν τόσο "ψαρωμένη" και ντράπηκα. Αδικαιολόγητο, το ξέρω. Αν και όπως λέει η Λία, εκ των υστέρων έμαθα ότι είναι πάγια τακτική να μην δίνουν αποδείξεις... Iliaki, πες το ψέματα... Απίστευτο μου φαίνεται με όσα έχω μάθει από τότε που γλίτωσα με σχετικά μικρές παρενέργειες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Βανίλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 933 μηνύματα.
Πάντως εγώ ξέρω πως όταν κάνεις λιποαναρρόφηση, όσο καλή και αν είναι, μετά θα έχεις πάλι προβλήματα αλλά σε άλλο μέρος του σώματος.. Γιατί κάπου πρέπει να αποθηκεύεται και αυτό το άτιμο το λίπος.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraidoskoni

Νεοφερμένος

Η Neraidoskoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Έχεις δίκιο Iliaki, δυστυχώς μετά από μία τέτοια επέμβαση θα πρέπει να προσέχεις τη διατροφή σου αν δεν θες να έχεις σε άλλο σημείο πρόβλημα.

Προσωπικά, μετά από δύο χρόνια που έχουν περάσει, οφείλω να πω ότι αν και είχα κάποια μικροσκαμπανεβάσματα στο βάρος, ούτε τα ψωμάκια επανήλθαν, ούτε είχα εναπόθεση λίπους αλλού. Αλλά σαφώς, αν πάρεις πχ 5-6 κιλά, κάπου πρέπει να πάνε κι αυτά οπότε θέλει προσοχή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Himela, δυστυχώς ήμουν τόσο "ψαρωμένη" και ντράπηκα. Αδικαιολόγητο, το ξέρω. Αν και όπως λέει η Λία, εκ των υστέρων έμαθα ότι είναι πάγια τακτική να μην δίνουν αποδείξεις... Iliaki, πες το ψέματα... Απίστευτο μου φαίνεται με όσα έχω μάθει από τότε που γλίτωσα με σχετικά μικρές παρενέργειες...
Βασικά αν ζητήσεις απόδειξη σε χρεώνουν παραπάνω, οπότε δεν είναι μόνο θέμα ντροπής, είναι και αν σε παίρνει.

Στην περίπτωση μου (είχα πάει για άλλο λόγο σε πλαστικό) πήρα απόδειξη για όλο το ποσό (τη χρειαζόμουν για την ασφάλεια), αλλά πλήρωσα 50% παραπάνω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Great Chaos

Περιβόητο μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών, επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,911 μηνύματα.
Δεν είμαι διατεθειμένη να το κυνηγήσω, άλλωστε δεν έχω καν αποδείξεις ότι με έχει χειρουργήσει. Δεν πήρα καμία απόδειξη στα χέρια μου ποτέ.
Αυτό που μπορείς να κάνει όμως, για να ισοφαρίσεις εάν θέλεις, είναι να τον καταγγείλεις στο πρώην ΣΔΟΕ (Υπηρεσία Οικονομικών Ελέγχων, ή δεν θυμάμαι πώς λέγεται). Καλό θα κάνεις και στις επόμενες κοπέλες. Αυτό λέγεται φοροδιαφυγή και τη σημερινή εποχή, λόγω ΔΝΤ, την κυνηγούν αγρίως...

Για μια στιγμή σκέφτηκα να το κάνω, μετά όμως δίστασα... Δυστυχώς ή ευτυχώς είμαι πολύ αδύνατη και δεν περισσεύει λίπος από πουθενά οπότε φοβήθηκα πως προσπαθώντας να φτιάξουμε ένα σημείο, μπορεί να χαλάσουμε και κάποιο άλλο.
:eek::confused::confused: Σκέφτηκες ποτέ ότι ίσως η αποτυχία να οφείλεται στο ότι έκανες μια επέμβαση την οποία ΔΕΝ χρειαζόσουν;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraidoskoni

Νεοφερμένος

Η Neraidoskoni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Marvel Hero, νομίζω πως έχεις δίκιο... Μάλλον θα την κάνω την καταγγελία μου φαίνεται... Γι'αυτό φτάσαμε εδώ που φτάσαμε, γιατί ως πολίτες τα αφήναμε όλα στην τύχη τους μέχρι τώρα... Οπότε θα κάνω από τη μεριά μου αυτό που είναι σωστό και ό,τι γίνει.

Όσον αφορά το αν ήταν δικαιολογημένη η απόφασή μου να κάνω την επέμβαση... Θεωρώ πως ήταν. Γιατί πραγματικά ένιωθα άσχημα με το σώμα μου, είχα πάθει κόμπλεξ σε σημείο να μην θέλω να βγω στην παραλία για μπάνιο το καλοκαίρι. Και -δυστυχώς ή ευτυχώς- το να νιώθω καλά με το σώμα μου για μένα είναι πολύ σημαντικό... Θα μου πεις πως πρέπει να μάθουμε να αποδεχόμαστε και να αγαπάμε τον εαυτό μας όπως είναι και θα έχεις δίκιο. Αλλά δεν ξέρω γιατί, ποτέ δεν μπόρεσα να το πετύχω αυτό.

Και για να είμαι ειλικρινής, δεν το έχω μετανιώσει, τουλάχιστον όχι ακόμη. Πραγματικά το σώμα μου είναι πιο αρμονικό τώρα και νιώθω καλύτερα. Αυτή η ατέλεια να μην υπήρχε... και θα ήμουν υπερ-ικανοποιημένη. Μακάρι να καταφέρω να βρω έναν αξιόπιστο γιατρό που θα μου εμπνεύσει εμπιστοσύνη ώστε να ξαναμπώ στο χειρουργείο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HappyDays

Νεοφερμένος

Η HappyDays αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Βριλήσσια (Αττική). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
Καλησπέρα σας και καλώς σας βρήκα!

Πριν από δύο χρόνια έκανα λιποαναρρόφηση στους γλουτούς σε πολύ γνωστό πλαστικό χειρούργο και δεν έμεινα απόλυτα ικανοποιημένη. Υπάρχουν κάποια ελαττώματα που πιθανότατα προήλθαν από κακή τεχνική και που θα ήθελα να διορθώσω αν είναι εφικτό.
...
...
Αυτό που θα ήθελα να μάθω είναι αν υπάρχει κάποιος πλαστικός χειρούργος που να είναι άξιος εμπιστοσύνης και πάνω απ'όλα άνθρωπος. Δεν μπορώ να ρισκάρω να ξαναπάω σε χασάπη. Έχω προσπαθήσει μέσω γνωστών να βγάλω άκρη αλλά δεν έχω καταφέρει τίποτα...

Αν δεν επιτρέπεται η δημοσίευση ονομάτων, σας παρακαλώ στείλτε μου ένα pm...

Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!

Εγώ έχω βρει ένα site, που είναι εξειδικευμένο για τη λιποαναρρόφηση και από 'κει αντλώ πληροφορίες γι' αυτήν. Είναι το: https://www.λιποαναρροφηση.gr
Έχει σελίδα και για τη διόρθωση προηγούμενης λιποαναρρόφησης: https://www.λιποαναρροφηση.gr/συμπληρωματικηλιποαναροφηση.aspx
Ελπίζω να βρεις εκεί κάποιες απαντήσεις στα ερωτήματά σου. Αλλιώς στείλε και email στο γιατρό του site, για να σου πει τη γνώμη του πάνω στο πρόβλημά σου και αν έχεις εναλλακτικές λύσεις.
Καλή τύχη και καλή επιλογή, αυτή τη φορά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top