Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Έγινα ξανθιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Αληθεια;:confused: Με για! Αααα Λυσιστατη ειμαι καλα!

Ναι, για να φαίνομαι πιο νέα.:P Μου πάει, δεν λέω, αλλά μάλλον δεν θα το ξανακάνω. Και μελαχρινή μια χαρά ήμουν. Πρέπει να αγαπάμε το χρώμα των μαλλιών που μας έδωσε ο Θεός. Anyway! Είχα δικαίωμα στην αλλαγή!
Χαίρομαι που είσαι καλά!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ναι, για να φαίνομαι πιο νέα.:P Μου πάει, δεν λέω, αλλά μάλλον δεν θα το ξανακάνω. Και μελαχρινή μια χαρά ήμουν. Πρέπει να αγαπάμε το χρώμα των μαλλιών που μας έδωσε ο Θεός. Anyway! Είχα δικαίωμα στην αλλαγή!
Χαίρομαι που είσαι καλά!:clapup:

χαχαχχ! Ειμαι καλα χαρη σε καποιον που αγαπω πολυ:redface: χωρις να το ξερει:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

νΑίφος

Δραστήριο μέλος

Η νΑίφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 676 μηνύματα.

Γιατί δεν έχω χρόνο για αυτά που πραγματικά θέλω να κάνω, γιατί ακόμη κι όταν έχω χρόνο είμαι υπερβολικά κουρασμένη για να κάνω κάτι, γιατί του χρόνου πρέπει να πάω να δώσω κ*λ*οπανελλαδικές...
γιατί..απλώς γιατί δεν αντέχω..είμαι έτοιμη να εκραγώ..γι'αυτό..νομίζω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Γιατί δεν έχω χρόνο για αυτά που πραγματικά θέλω να κάνω, γιατί ακόμη κι όταν έχω χρόνο είμαι υπερβολικά κουρασμένη για να κάνω κάτι, γιατί του χρόνου πρέπει να πάω να δώσω κ*λ*οπανελλαδικές...
γιατί..απλώς γιατί δεν αντέχω..είμαι έτοιμη να εκραγώ..γι'αυτό..νομίζω...

Υπομονή. Σε λίγα χρόνια θα καταλάβεις πως αυτά που σε προβληματίζουν τώρα δεν είναι αληθινά προβλήματα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Υπομονή. Σε λίγα χρόνια θα καταλάβεις πως αυτά που σε προβληματίζουν τώρα δεν είναι αληθινά προβλήματα. :)

Νομίζω πως αυτό είναι από τα άσχημα πράγματα που σου λένε οι μεγάλοι σε κάθε ηλικία. :P Να σου μειώνουν την αξία αυτού που σε προβληματίζει.

Συμφωνώ πάρα πολύ μαζί σου, μα πάρα πολύ, αλλά όταν αντιμετωπίζεις κάποιο, που εσύ τη δεδομένη στιγμή θεωρείς, πρόβλημα, τότε δίνεσαι ολοκληρωτικά και σε αφήνει να σε πάρει και από κάτω και από όλα.

Όταν μου το λέγανε αυτό, με εκνεύριζε γιατί έλεγα "ΟΚ το γνωρίζω, αλλά ΑΥΤΟ με απασχολεί τώρα, οπότε τι κάθεσαι και μου λες; Χ***α για το πως θα το βλέπω σε λίγα χρόνια. :P'' Εν ολίγοις.
Το μόνο βέβαιο στο τέλος είναι ότι θα συμβεί αυτό που λες!


Ον τόπικ:

Όχι και στη καλύτερη φάση.Εργασίες και πάλι εργασίες. Περιμένω την επόμενη εβδομάδα και μετά θέλω να ξυπνήσω μέσα Ιανουαρίου πάλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Η Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.
Δεν διαφωνώ, ίσα ίσα συμφωνώ μαζί σου.
Σε κάθε ηλικία, το ότι μας προβληματίζει, μας φαίνεται βουνό.
Ακόμα και ένα παιδάκι που δεν μπορεί να πάει στο πάρτυ της συμμαθήτριας, νιώθει πως είναι το μεγαλύτερο πρόβλημα του κόσμου.

Γι αυτό οι μεγαλύτεροι, προσπαθούν να εξηγήσουν ότι το εκάστοτε πρόβλημα των νεαρών ηλικιών είναι ανάξιο άγχους.

Όχι για να μειώσουν το πρόβλημα, αλλά για να χαλαρώσουν και να ξεαγχώσουν τον προβληματισμένο νέο..

(Για καλό συμβαίνει, δεν προσπαθεί κανείς να το παίξει ξερόλας).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Σε αυτή που μια φορά είπα να πω την αλήθεια σε κάποιον και τον πλήγωσα:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Στην φαση Γιουχουυυυ!!!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Σε φάση που έφαγα το κορόιδεμα της ζωής μου διότι έγινα ξανθιά. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αδαμαντια52071

Πολύ δραστήριο μέλος

Η νυσταλέα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,935 μηνύματα.
Σε φαση << σε 5 μηνες δινω Πανελλαδικες>> ...


καταλαβαινεται....






ΓΑΜΑΕΙ ΑΥΤΗ Η ΦΑΣΗ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sisoula

Νεοφερμένος

Η sisoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Σε δυο φάσεις.. η πρώτη είναι μια μελαγχολία ένα ψυχοπλάκωμα μια μοναξιά που με έχει πιάσει τον τελευταίο καιρό ..Αυτό οφείλεται στους και καλά φίλους μου?
Από τους ανθρώπους που πιστεύω ότι δεν υπάρχω γι'αυτούς και με πιάνει ένα γιατί.. Η δεύτερη έχει να κάνει με το θέμα του διπλώματος, ενώ θέλω σαν τρελή να πάρω το δίπλωμα με πιάνει μια φοβία όπως τι θα κάνω όταν πιάσω τιμόνι στα χέρια μου μήπως τρακάρω με την πρώτη μήπως γίνω ρεζίλι μήπως την ώρα που δίνω πορεία κάνω κανένα λάθος και κοπώ και τέτοια. Θέλω πάρα πολύ να πάρω δίπλωμα και να έχω ένα αμαξάκι να κάνω τις βόλτες μου, να νιώσω λίγο ανεξάρτητη αλλά φοβάμαι και δεν θέλω να φοβάμαι γιατί αγχώνομαι πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Σε πολύ όμορφη φάση..! Σιγά-σιγά φτιάχνω μόνη μου τη ζωούλα μου όπως τη θέλω εγώ και όλα πάνε πολύ καλά...! Φυσικά πάντα υπάρχουν δυσκολίες και εμπόδια αλλά τα ξεπερνάω.! Και νιώθω αρκετά τυχερή με την ευκαιρία που μου προέκυψε αλλά επιτέλους δικαιώνομαι και ξέρω πλέον τι αξίζω αφού μπόρεσα να την αξιοποιήσω όπως έπρεπε αλλά και να την πάω ένα βήμα παρά πέρα..!! Και συνεχίζω μπρος ολοταχώς.! ! !:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Στην φαση θα συμφωνησω με την αλμα θα σου σπασω το seat βλακα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ρεντροουζ13

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μόσχα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ναύπλιο (Αργολίδα). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Η φάση είναι Σκατά as always :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Στην φαση με την γαμημενη ψυχολογια απο χθες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top