Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Τι ωραια που ειναι !!:DΑυτο θα κανω ...αν πετυχει!!Τα εχει πιασει ολα τα μαλλια στην κοτσιδα ε;Και πισω δεν θα φαινεται καπως;;
Γιατι το λες αυτο; (για το χρωμα) Εχω δυο επιλογες προς το παρον η θα μοιαζω με πασχαλιτσα(διοτι το κοκκινο εχει λιγο ασπρο μεσα) η θα ειμαι ασορτι με το φοντο του κεντρου και ειδικα με το γκαζον! :whistle: Θα διαλεξω στην τυχη παντως εκεινες τις μερες εκτος αν βρω τιποτα αλλο:P

Είναι ένας κότσος και οτι έχει περισσέψει το έχει κάνει πλεκτό στεφάνι, αν κατάλαβα καλά. Σίγουρα θα υπάρχει βίντεο αν δυσκολεύεσαι, αλλιώς βρες κάποια φίλη που ξέρει απο τέτοια και βάλτη να στο κάνει, αν δε θεωρείς ανάγκη να πας σε κομμώτρια. Εγώ πχ, έχω θεία κομμώτρια και κάνω εκεί οτι έχει σχέση με το μαλλί, αν βιάζομαι όμως πάω στη γειτόνισσα μου και μου τα κάνει.:P
Το λέω γιατί εν τέλει δεν φόρεσα κάποιο "ταιριαστό" παπούτσι, αλλά γόβα μπεζ. Αν ήταν, θα ήταν καλύτερα το πράσινο. Γενικά το πράσινο είναι για γήινα χρώματα (μπεζ, καφέ) ενώ στο κόκκινο με το μπλε πχ και το μαύρο δεν είναι άσχημο. Άσε που προσωπικά αγαπάω μαύρο με κόκκινο.
Ψηφίζω κόκκινο πάντως, το φοράς με μαύρο ή άσπρο παπούτσι και είσαι εντάξει.

Παρεπιπτόντως, τι καφέ και τι πράσινο είναι τα παπούτσια και το φόρεμα;:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και εμένα μου αρέσει το κλασικό κόκκινο φόρεμα - μαύρες γόβες, αλλά πολύ σικάτο είναι και με μπεζ γόβες! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Είναι ένας κότσος και οτι έχει περισσέψει το έχει κάνει πλεκτό στεφάνι, αν κατάλαβα καλά. Σίγουρα θα υπάρχει βίντεο αν δυσκολεύεσαι, αλλιώς βρες κάποια φίλη που ξέρει απο τέτοια και βάλτη να στο κάνει, αν δε θεωρείς ανάγκη να πας σε κομμώτρια. Εγώ πχ, έχω θεία κομμώτρια και κάνω εκεί οτι έχει σχέση με το μαλλί, αν βιάζομαι όμως πάω στη γειτόνισσα μου και μου τα κάνει.:P
Το λέω γιατί εν τέλει δεν φόρεσα κάποιο "ταιριαστό" παπούτσι, αλλά γόβα μπεζ. Αν ήταν, θα ήταν καλύτερα το πράσινο. Γενικά το πράσινο είναι για γήινα χρώματα (μπεζ, καφέ) ενώ στο κόκκινο με το μπλε πχ και το μαύρο δεν είναι άσχημο. Άσε που προσωπικά αγαπάω μαύρο με κόκκινο.
Ψηφίζω κόκκινο πάντως, το φοράς με μαύρο ή άσπρο παπούτσι και είσαι εντάξει.

Παρεπιπτόντως, τι καφέ και τι πράσινο είναι τα παπούτσια και το φόρεμα;:):D
Βρηκα κατι βιντεακια που δειχνουν πως ταφτιαχνουν.Βασικα βρηκα και την πλεξιδα καταρρακτη που αφηνεις και μαλλι κατω..κρυο θα κανει το βραδυ ας παρω τα μετρα μου!:PΠερα απο την πλακα δεν θα μου αρεσει τοσο μαζεμενα τα μαλλια τωρα που το ξανασκεφτομαι..
Ολο και καποια θα με βοηθησει θα δω !
Τα χρωματα ειναι
Πρασινο του πευκου

Και το καφε το σκουρο κατω κατω στην εικονα και το διπλα το πιο ανοιχτο (εχω δυο καφε παπουτσια -στο περιπου παντα τα χρωματα !)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Και εμένα μου αρέσει το κλασικό κόκκινο φόρεμα - μαύρες γόβες, αλλά πολύ σικάτο είναι και με μπεζ γόβες! :D

Τώρα που το σκέφτομαι, σα να έχεις δίκιο.:D

Βρηκα κατι βιντεακια που δειχνουν πως ταφτιαχνουν.Βασικα βρηκα και την πλεξιδα καταρρακτη που αφηνεις και μαλλι κατω..κρυο θα κανει το βραδυ ας παρω τα μετρα μου!:PΠερα απο την πλακα δεν θα μου αρεσει τοσο μαζεμενα τα μαλλια τωρα που το ξανασκεφτομαι..
Ολο και καποια θα με βοηθησει θα δω !
Τα χρωματα ειναι
Πρασινο του πευκου

Και το καφε το σκουρο κατω κατω στην εικονα και το διπλα το πιο ανοιχτο (εχω δυο καφε παπουτσια -στο περιπου παντα τα χρωματα !)

Δηλαδή, καφέ σκούρο και "καμηλί"; :P Το πράσινο του πεύκου θα μου άρεσε με το σκούρο πάντως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κανένα από τα δύο δεν με ενθουασιάζει ιδιαίτερα, αλλά αν είχα να διαλέξω ανάμεσα σ'αυτά τα δυο θα έλεγα το πρώτο. Εχει πιο έντονα και ζωηρά χρώματα σε αντίθεση με το άλλο που μου φαίνεται πολύ πιο βαρετό.


Προσωπικά οι καμπάνες δεν μ'αρέσουν καθόλου, ίσως βέβαια φταίει και ότι δεν τις πρόλαβα άρα δεν τις φόρεσα και ποτέ.

Αυτά τα φαρδιά παντελόνια που λες μου δημιουργούν ενδιάμεσα συναισθήματα. :P Είναι πιο πολύ θέμα στυλ. Ή θα το βάλεις και θα σου πηγαίνει τρομερά ή θα φαίνεται γελοίο. Εμένα μ'αρέσουν πολύ αυτά τα παντελόνια, κι επειδή γενικά έχω κάτι το χίπικο λέω να τα τολμήσω φέτος :D


Τα λινά φαρδιά παντελόνια μ'ερέσουν επίσης πολύ και από ίσια γραμμή το μόνο που θα φορούσα θα ήταν κάτι τέτοιο. Φαίνονται πολύ βολικά και προσωπικά τα βρίσκω πολύ όμορφα. Συν άλλο ένα παντελόνι στην λίστα μου:D



Από φαρδιά τζιν τα boyfriend είναι αγαπημένα! Είναι άνετα, βολικά, δεν κολλάνε πάνω σου. Ό,τι πρέπει!
Κι αυτά όμως πιστεύω πως δεν πάνε σε όλα τα σώματα. Δεν έχει να κάνει τόσο με αδύνατο ή παχουλό σώμα, όσο με το αν μπορείς να τα υποστηρίξεις και αν σε κολακεύουν. Έχω δει φαρδύ τζιν σε κοπέλα με παραπάνω κιλά και της πήγαινε πολύ, έχω δει σε κοπέλα με κανονικά κιλά και δεν της έστρωνε καθόλου και σε κοπέλα πολύ αδύνατη που ναι μεν της πήγαινε αλλά από πίσω της φουφούλιαζε.


Εγώ έχω το καλό ότι κι αν βάλω να μου στρώνει ωραία. Και στενά και φαρδιά και λινά και φόρμες. Μόνο με τα κολάν δεν έχω πολύ καλή σχέση. Γενικά πάντως μπορώ να πω πως είμαι τυχερή σε αυτό το θέμα :thumbsup:

Κι εγω ετσι νομιζω πως στο πρωτο θα καταληξω. Ειναι παπουτσια κυριως για τρεξιμο σε χωματοδρομο, γιαυτο σας φαινονται χοντροκομμενα, παντως στο ποδι ειναι σαφως πολυ πιο κομψα..

Η πρωτη εικονα που παρεθεσες στις παντελονες, αυτες ναι, αυτες τις φοραω μου αρεσουν πολυ το καλοκαιρι με τοπακια στενα απο πανω και σανδαλακια ή πλατφορμες.

Τα τελευταια ομως, αυτα ειναι που δε μου αρεσουν, δε μου πηγαινουν δηλαδη. Παιζει ρολο και το στυλ της καθε γυναικας.

Κολαν φοραω πολυ, πολυ ανετα. Αλλα τα συνδυαζω με μποτα ή μποτακι, αρα το προτιμω για χειμωνα. Καλοκαιρι φορεματακια, σορτσακια, παντελονες που ανεβασες... Και ειναι και πιολυ τις μοδας οι συγκεκριμενες, εχω δηδ καποιες και θαθελα να εμπλουτισω την ντουλαπα μου με μερικες ακομα ή εμπριμε ή και μονοχρωμες αερινες, αχ αντε καλοκαιρακι που εισαι?????


Φυγε παλιοχειμωνα ξουτ ξουτ!!!!!

Γεια σας!!
Μετα το Πασχα παντρευεται ενας γνωστος μου και πρεπει να παω...οποτε θελω βοηθεια!!:redface:
Λοιπον εχω ενα πρασινο φορεμα λιγο πανω απο το γονατο με τιραντες και καφε παπουτσια.Αν κανει κρυο ομως θελω ενα σακακι/ζακετα.Ακουω γνωμες!!(χρωμα,κτλ)
Επισης θα ειμαι πολυ ακυρη αν φορεσω παπουτσι στυλ πεδιλο με τακουνι η ειναι πολυ νωρις ακομα ;:confused:Βασικα το τραπεζι θα γινει σε μαγαζι που τα τραπεζια ειναι στο γκαζον οποτε θελει κατι με οχι πολυ μυτερο τακουνι αλλα και καπως καλο, σε γαμο παμε αλλωστε!:P Τι αλλο μπορω να βαλω; Για πειτε καμια ιδεα..
Επισης θελω και κανενα χτενισμα να μου πειτε αν γινεται:redface:Εχω μακρια (καπου στη μεση)σπαστα μαλλια.Να τα κανω καμια μπλεγμενη κοτσιδα που βλεπω παντου να τελειωνουμε ;:ermm:Κομμωτηριο δεν παω παντως θελω να τα φτιαξω μονη μου!:P


Γενικα τη ζακετα αποφυγε την, δεν ειναι για γαμο. Το σακακι ειναι μια καλη ιδεα ή μια λεπτη για την εποχη καπαρντινα μπορεις να φορεσεις για απο πανω. Αναλογα με τα παπουτσια που θα φορεσεις πρεπει να διαλεξεις και χρωμα καπαρντινας ή σακακιού εκτός αν παρεις κατι κοντα στο χρωμα του φορεματος- οχι βεβαια το ιδιο χρωμα αλλα κοντινο χρωμα.

Τα μπεζ και τα καφε παπουτσια πανε πολυ, το γκαζον μη σε τρομαζει, επιτηδες θα το χουν αφησει αποτιστο οποτε δε θα χωνεται το τακουνι μεσα. Βεβαια ποτε δεν ξερεις, οποτε ενα δευτερο χαμηλο σανδαλακι επισημο μαζι σου, εχε το καλου κακου. Εγω ειμαι υπερ του τακουνιου και του αρκετα ψηλου, αλλα αυτο εξαρταται απο σενα, τι βολευεσαι, τι νιωθεις πιο ανετα. Το πεδιλο μην το φοβασαι, βαλτο. Σε γαμους μεχρι και χειμωνα φορανε πεδιλο. Εγω θα το εβαζα, οπως επισης μια αλλη επιλογη ειναι μια κλειστη γοβα. Αλλα αν εχεις ηδη ωραια παπουτσακια, μην το σκεφτεσαι.

Χμ τα μαλλια σου?Δεν ξερω το στυλ σου... Μια κοτσιδα ειναι μια ωραια ιδεα αν μπορεις να την κανεις να φαινεται καλη. Να τα ισιωνες και να τους εδινες ογκο?

Μην ξεχασεις το τσαντακι!

https://store.attrattivo.gr/product.aspx?zpid=4100
Είναι απλά πανέμορφη, αλλά 50 ευρώ μου φαίνονται πολλά για μια φούστα!:/:

Εμενα δε μου αρεσει, δεν ξερω λιγο γιαγιαδε μου κανει, βεβαια δε σε ξερω, μπορει σε εσενα να πηγαινει... Στην κοπελια ομως της φωτο δεν της παει καθολου!
Ειναι βισκοζ γιαυτο εχει 50, πιστευω απο υφασμα και μονο τα αξιζει...

Ευχαριστω Alma!!:D
Εγω παντα φλατ φοραω αλλα επειδη ειμαι ανω των 22 δεν θα γλυτωσω την γκρινια των συγγενων και της μαμα μου αν δεν φορεσω στο γαμο κατι ψηλο!!:whistle:
Βρηκα και ενα κοκκινο φορεμα χθες!!Αν δεν κανει κρυο αυτο θα βαλω να ειμαι και μεσα στο πασχαλινο κλιμα!!:P Το πρασινο ωραιο χρωμα ειναι γιατι δεν σ αρεσει;;
Αυτο το στεφανι πλεξουδα τι ειναι; καμια φωτο υπαρχει;
Σε ολους τους γαμους που εχω παει παντα τα ισιωνω τα μαλλια μου!!Ειπα φετος να κανω μια αλλαγη!!:P
Μπορει να τα αφησω και κατω να τα κανω σγουρα με μια χωριστρα και δυο τσιπιδακια στο πλαι κι ετοιμο!Σιγα μη σκασω !!:P

Ωραια, οποτε βαλε το κοκκινο με μπεζ/καφε πεδιλα, μπεζ/καφε καπαρντινα, σουπερ!
Ειχα αγορασει κι εγω για επισημα ενα κοκκινο φορεμα και το ειχα συνδυασει ετσι!

Αρχική Δημοσίευση από wherever;4158525 [img:
https://www.e-steki.gr/images/imported/2015/03/250pxColor_icon_brown_v2svg-1.png[/img]

Αχ τι ωραια που ειναι ολα αυτα τα χρωματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Αρκετές φίλες μου έχουν πρόβλημα με το κουτουπιε, δηλαδη το ποδι το χειμωνα ειναι οκ, αλλα το καλοκαιρι με σανδαλια και πεδιλα; :(
ακομα και οι πιο αδυνατες
τι προτεινετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Τι πρόβλημα εννοείς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
δηλαδη ακομη και να σ κανει το παπουτσι, και σε ολο το υπολοιπο ποδι να ειναι πολυ ομορφο, το κουτουπιε το κανει πολυ ασχημο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
@Mindcircus κοκκινο -πρασινο :1-1 Με μπερδεψατε αλλα μαλλον θα φορεσω το κοκκινο!Θα παω να δω απο βδομαδα για σακακι μαλλον σε καφε αποχρωσεις οπως το παπουτσι..
Τσαντακια εχω ,καφε ασπρα ροζ οτι θες !!Ολα θα πηγαινουν αλλα μαλλον το ασπρο θα παρω!!:)
Αυτο με το γκαζον ειναι αξεχαστη εμπειρια !!Το ειχαν βρεξει/ποτισει απο το πρωι ,και σε ακριβο κεντρο μαλιστα, και το βραδυ που ηταν ο γαμος ολες την πατησαμε!!:P:PΠηγαιναμε καπως ειχε πολυ γελιο!!
Πεδιλακι ψηλο θα βαλω τελικα!
Αυτα το κλεισαμε για τωρα!!!
Ευχαριστω για τις συμβουλες!!!
Θα σας φερω μπουμπουνιερες!!:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Οποιο χρωμα φορεματακι και να βαλεις ειναι ωραια και τα δυο! Και καλη επιλογη τα ψηλοτακουνα!
Παντως δυσκολη εποχη το Πασχα για γαμο, εγω προτιμω τους φθινοπωρινους και καλοκαιρινους γαμους που σιγουρα δεν κανει κρυο, ειναι πιστευω οι καλυτερες εποχες!
Αντε και στα δικα σας κοριτσια! :D

δηλαδη ακομη και να σ κανει το παπουτσι, και σε ολο το υπολοιπο ποδι να ειναι πολυ ομορφο, το κουτουπιε το κανει πολυ ασχημο


Εννοεις να ειναι πχ φουσκωτο το κουντεπιέ ή πολυ λεπτό? Δεν εχω προσεξει ποτε κατι τετοιο σε γυναικα. Πιστευω πως μονο οσες εχουν το θεμα το προσεχουν. Αν εχεις ομορφα περιποιημενα ποδαρακια, ωραια βαμμενα νυχακια, ποιος θα προσεξει μια μικρη λεπτομερεια? Να φορανε οι φιλες σου κανονικα τα πεδιλακια και τα σναδαλακια τους και να μη δινουν σημασια σε τυχον ελαττωματακια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Bethany

Νεοφερμένος

Η Bethany αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
εννοω φουσκωτο, ευχαριστω για τις συμβουλες..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για κορίτσια θα προτιμούσα το πρώτο. Το δεύτερο μου φαίνεται λιγάκι αγορίστικο. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Στα authentic θεωρώ απαίσιο το πάνω μέρος με τα κορδόνια που είναι τόσο κλειστό. Εγώ παίρνω τα vulcanized, μου φαίνονται πολύ πιο όμορφα από τα κλασσικά. Αλλά και τα old skool είναι πολύ ωραία :thumbup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Είμαι σε τεράαστιο δίλημμα. Δε μπορώ να διαλέξω τίποτα.:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
Εγω πηρα αυτα.Tα γνωστα superga.Mοιαζουν με vans λιγο.Πως σας φαινονται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Είμαι σε τεράαστιο δίλημμα. Δε μπορώ να διαλέξω τίποτα.:/:
Σου αρέσουν και τα δύο το ίδιο; Ίσως κάνω λάθος αλλά μου φαίνεται πως τα old skool είναι πιο ανθεκτικά από τα κλασσικά :hmm:Γενικά πάντως τα vans έχουν το κακό ότι τρυπάνε ευκολα μπροστά :/:

Εγω πηρα αυτα.Tα γνωστα superga.Mοιαζουν με vans λιγο.Πως σας φαινονται;
Μ'αρέσουν πολύ :thumbup: Κάποτε τα ήθελα κι εγώ αλλά τα έβρισκα μόνο σε άσπρα! Από που τα πήρες αν επιτρέπεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleop

Πολύ δραστήριο μέλος

Η kleop αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,469 μηνύματα.
aye Τα πηρα απο ενα μαγαζι στο Βολο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.

Εμένα μαρέσουν και τα δυο, ειδικά τα authentic σκέφτομαι να τα πάρω σε μωβ ή σε κόκκινο και τα έχω ήδη σε πράσινο. Μέσα στη παπουτσοθήκη είναι αλλά όταν τα είχα πάρει δεν είχα τόσο κόλλημα με τα vans στην πορεία απέκτησα. Πάρε τώρα αυτό που σου αρέσει περισσότερο και αργότερα αγοράζεις και το άλλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top