Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Σου αρέσουν και τα δύο το ίδιο; Ίσως κάνω λάθος αλλά μου φαίνεται πως τα old skool είναι πιο ανθεκτικά από τα κλασσικά :hmm:Γενικά πάντως τα vans έχουν το κακό ότι τρυπάνε ευκολα μπροστά :/:

Ναι, αν και νομίζω με τα old skool θα "σκάει" το πόδι μου.:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.






Άντε να αλλαξει η διάθεση μας πηξαμε στο νερό φετος....και στα σκούρα χρώματα του χειμώνα...ας βγει ο ηλιος να αρχίσουμε να φοράμε ανοιχτόχρωμα!:D

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Θέλω κριτικές:


Τα παρέλαβα σήμερα, προσέξτε τι θα πείτε (από εδώ: 1, 2). :P
Κάποιος καλός mod να κάνει resize τις εικόνες διότι δεν μ'αφήνει και δεν ξέρω πώς. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Πως σας φαίνονται;; :D:D
Ποιο απο τα δυο περισσοτερο??
Για να δω τις κριτικές σας!!!!










Κι εγω τα ιδια blue. Τα φαρδια περαν του οτι δε μου πανε καθολου εκτος αν προκειται για καμμια λινη παντελονα ή καλο υφασμα παντελονα, ολα τα υπολοιπα καζουαλ φαρδια δε μου πηγαινουν καθολου και αγαπω τις καμπανες, εχω ακομα εδω και χρονια και ψαχνοντας, ολο και κατι βρισκω...

και εγώ τα πρώτα ψηφίζω,
μόνο που ελπίζω να ξέρεις ότι τα παπούτσια αυτά δεν είναι για περπάτημα, άλλο που έχουν γίνει της μόδας,
είναι αγωνιστικά παπούτσια trail, τα οποία φοράνε οι αθλητές βουνού,
δεν κάνουν για περπάτημα, αν για αυτό τα θες.

εγώ πάλι ψήνομαι για NB foam,



α ρε adidas, φωτιές που άναψες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 875331

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Για τα χρωματιστά παπούτσια πάνω, θα πονούσαν τα ματάκια μου αν τα βλεπά χωρίς φόρμα και χωρίς να αθλείται αυτός που τα φοράει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.

Πόσο γλυκούλι.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.

memento_mori

Νεοφερμένος

Η memento_mori αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 113 μηνύματα.
και εγώ τα πρώτα ψηφίζω,
μόνο που ελπίζω να ξέρεις ότι τα παπούτσια αυτά δεν είναι για περπάτημα, άλλο που έχουν γίνει της μόδας,
είναι αγωνιστικά παπούτσια trail, τα οποία φοράνε οι αθλητές βουνού,
δεν κάνουν για περπάτημα, αν για αυτό τα θες.

Γενικά ακούω πολύ,να διαχωρίζουν τα αθλητικά και δεν μπορώ να συλλάβω την βασικότερη αιτία. Αφού ταιριάζουν για άσκηση,γιατί να μην κάνουν και για χαλαρό περπάτημα; Εξηγήστε στην άσχετη. :redface:
Τα συγκεκριμένα,δεν τα έχω δοκιμάσει και δεν ξέρω,αλλά παρόμοια salomon [σαν αυτά περίπου] που είχα,τα φορούσα συχνά πυκνά,ειδικά όταν ήμουν στο πόδι όλη μέρα.Ντάξει,επηρέαζε και η μόδα,που τα 2/3 του σχολείου ήταν με σαλομον και νορθ φεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Γενικά ακούω πολύ,να διαχωρίζουν τα αθλητικά και δεν μπορώ να συλλάβω την βασικότερη αιτία. Αφού ταιριάζουν για άσκηση,γιατί να μην κάνουν και για χαλαρό περπάτημα; Εξηγήστε στην άσχετη. :redface:
Τα συγκεκριμένα,δεν τα έχω δοκιμάσει και δεν ξέρω,αλλά παρόμοια salomon [σαν αυτά περίπου] που είχα,τα φορούσα συχνά πυκνά,ειδικά όταν ήμουν στο πόδι όλη μέρα.Ντάξει,επηρέαζε και η μόδα,που τα 2/3 του σχολείου ήταν με σαλομον και νορθ φεις. :P
Επειδη εχουν χοντρη σολα και ειναι σαν να φορας τακουνι (τουλαχιστον εγω για αυτο τα αποφευγω!):)
Βεβαια καποιοι τα φοραν επειδη ειναι πολυ ανετα και περπατανε ολη μερα.Αρα ειναι θεμα πως το βλεπει κανεις και βεβαια πως τα συνδυαζεις με τα υπολοιπα ρουχα που φορας!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Εγώ δεν βρίσκω κάτι κακό στο να φοράει κάποιος που δεν αθλείται "αθλητικά" παπούτσια, με κυρτή σόλα ας πούμε μόνο σε περίπτωση που αυτός ο κάποιος δεν βάζει τον κώλο του κάτω όλη μέρα. :P

Εγώ πχ βλαστημάω που δεν πήρα αθλητικά αντί για τα midiru που έχω (μποτάκια adidas) τις μέρες που έχω μάθημα απο δω και απο κει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Γενικά ακούω πολύ,να διαχωρίζουν τα αθλητικά και δεν μπορώ να συλλάβω την βασικότερη αιτία. Αφού ταιριάζουν για άσκηση,γιατί να μην κάνουν και για χαλαρό περπάτημα; Εξηγήστε στην άσχετη. :redface:
Τα συγκεκριμένα,δεν τα έχω δοκιμάσει και δεν ξέρω,αλλά παρόμοια salomon [σαν αυτά περίπου] που είχα,τα φορούσα συχνά πυκνά,ειδικά όταν ήμουν στο πόδι όλη μέρα.Ντάξει,επηρέαζε και η μόδα,που τα 2/3 του σχολείου ήταν με σαλομον και νορθ φεις. :P


Υπάρχουν ένα σωρό κατηγορίες αθλητικού παππουτσιού, η κυριότερη είναι αυτή που χωρίζει τα αθλητικά παππούτσια
σε ανώμαλου δρόμου και ασφάλτινου δρόμου.

Η συγκεκριμένη εταιρεία ειδικεύεται σε παππούτσια trail, δηλαδή παππούτσια για ανώμαλο δρόμο, από απλό χωματόδρομο μέχρι δρόμο βουνού, με ό,τι αυτό συνεπάγεται στην κατασκευή τους.

Ως εκ τούτου, ο προορισμός τους αυτός, τα έχει κάνει λιγότερο λειτουργικά σε σχέση με τα αθλητικά ασφάλτινου δρόμου,
αν δοκιμάσεις και τα δύο, θα δεις τη διαφορά, και κυρίως τα πόδια και η μέση σου που είναι και το ζητούμενο.

Για να τα ξεχωρίζεις θα κοιτάς τη σόλα τους, όσα έχουν "δοντάκια" είναι για ανώμαλο δρόμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Τι όμορφα που είναι και τα τρία τους. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • add_b34309____new.jpg
    add_b34309____new.jpg
    117.1 KB · Εμφανίσεις: 173
  • aey_232-011028___ay001.jpg
    aey_232-011028___ay001.jpg
    209.7 KB · Εμφανίσεις: 120
  • deb_cleida4022___.jpg
    deb_cleida4022___.jpg
    116.2 KB · Εμφανίσεις: 183

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Βλέπεις κάτι ωραία φορεματάκια, σαν αυτό που έβαλε η Μάιρα από πάνω, και έχουν αυτό το απαίσιο χοντρό κόψιμο στα μανίκια.WHY. Θα ήταν πολύ πιο όμορφο με πιο λεπτές τιράντες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Βλέπεις κάτι ωραία φορεματάκια, σαν αυτό που έβαλε η Μάιρα από πάνω, και έχουν αυτό το απαίσιο χοντρό κόψιμο στα μανίκια.WHY. Θα ήταν πολύ πιο όμορφο με πιο λεπτές τιράντες!

eww. nΟοoway.:confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
το φορεματάκι, είτε με φαρδιές είτε με λεπτές τιράντες, είναι πολύ χαριτωμένο. τα μαύρα σανδάλια πάλι.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
καλά, το καταλάβαμε ότι έχεις αντίθετη άποψη. δεν χρειάζεται να την εκφράζεις με τόση υπερβολή. for fuck's sake. :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.




Μου έφεραν αυτά για το Πάσχα. Καλά δεεεν ενθουσιάστηκα κιόλας αλλά ωραία είναι. :P
Εγώ για αγορές δε ξαμολύθηκα ακόμη. Μόνο για ανθοδέσμες. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.




Μου έφεραν αυτά για το Πάσχα. Καλά δεεεν ενθουσιάστηκα κιόλας αλλά ωραία είναι. :P
Εγώ για αγορές δε ξαμολύθηκα ακόμη. Μόνο για ανθοδέσμες. :hehe:
Η δευτερη μπλουζα εχει και ωραιο ρητο!:P
Με γεια σου Αλμα καλοφορετα!!
Τι ανθοδεσμες λες ;Εσυ θα πας για ψωνια οταν πας στην πολη να δεις και για το κινητο,υπομονη!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Η δευτερη μπλουζα εχει και ωραιο ρητο!:P
Με γεια σου Αλμα καλοφορετα!!
Τι ανθοδεσμες λες ;Εσυ θα πας για ψωνια οταν πας στην πολη να δεις και για το κινητο,υπομονη!:hehe:

Ναι, βασικά και οι δύο έχουν ωραίο quote πάνω, αλλά λίιιιγο κοινές, δεβαριέσαικαλέςείναι.:P:D

Βγήκα σήμερα να κάνω ανοιξιάτικη ανθοδέσμη.:redface: Άσε γιατί δεν αποφασίζω με τίποτα.:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wherever

Δραστήριο μέλος

Η wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 474 μηνύματα.
Ναι, βασικά και οι δύο έχουν ωραίο quote πάνω, αλλά λίιιιγο κοινές, δεβαριέσαικαλέςείναι.:P:D

Βγήκα σήμερα να κάνω ανοιξιάτικη ανθοδέσμη.:redface: Άσε γιατί δεν αποφασίζω με τίποτα.:mad:
Βρηκες λουλουδια καθολου γιατι εμας λογω κρυο ανοιξαν ελαχιστα!
Ακομα να διαλεξεις εσυ; :P
Ειμαι οφ τοπικ και ειμαι καλα!:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top