[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Και αναρωτιόμουν τις προάλλες γιατι το Λια-κό μαλλί ήταν έτσι οπως ήταν!:D:D:D

Τωρα μου λύθηκε η απορια!:D

Ηταν εντελώς αχτένιστο!!!:D:D

ωχ εγώ γιατί νομίζω πως το Λιακι είχε πάει κομμωτήριο :D:worry::worry::D:D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Και αναρωτιόμουν τις προάλλες γιατι το Λια-κό μαλλί ήταν έτσι οπως ήταν!:D:D:D

Τωρα μου λύθηκε η απορια!:D

Ηταν εντελώς αχτένιστο!!!:D:D


:eek:

7!!

αυτα δε τα λενε σε γυναικες!:mastigio
τι σου μαθαινω τοσο καιρο??:hmm:
(διορθωσε το οσο ειναι ωρα):pc:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Αυτή κάνει και μπούκλες;
Όχι..:(
Είναι μόνο για ίσιωμα αλλά ισιώνει και μαλλιά τύπου Τάμτας (μανούλα:whistle:)
Για μπούκλες ενα επαγγελματικό ψαλίδι νομίζω,θα σε ικανοποιούσε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Thanks mindcircus, θα το κοιτάξω αυτό που λες! Μήηηπως ξέρεις και κανένα κομμωτήριο που να έχει στην Αθήνα;

Heptamer είχα πάει κομμωτήριο τότε ΛΟΟΟΟΛ! Απλά το χτένισμα ήταν τέτοιο που χάλασε εύκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Heptamer

Δραστήριο μέλος

Ο Heptamer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 688 μηνύματα.
Heptamer είχα πάει κομμωτήριο τότε ΛΟΟΟΟΛ! Απλά το χτένισμα ήταν τέτοιο που χάλασε εύκολα.

Για να κανω χρηση της προσφιλής σου αγγλικής:

easy come (hairstyle),easy go (kaputt)!!:D:D:D:D

Y.Γ. Μια χαρά ηταν το χτένισμά σου!
Κανεις σε σε "μεμφεται" - αλλά (απλά) όλοι σε πειράζουν!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Thanks mindcircus, θα το κοιτάξω αυτό που λες! Μήηηπως ξέρεις και κανένα κομμωτήριο που να έχει στην Αθήνα;

που να εχει τι? το μηχανημα η να κανει πετυχημενα μαλλια?(ισια η μπουκλα)
αν εννοεις το μηχανημα θα το βρεις σε μαγαζι που πουλα προιοντα κομμωτηριου πχ δαφνης και ξενος(πατα στο γκουγκλ και θα σου βγαλει περιοχες!!)

Για να κανω χρηση της προσφιλής σου αγγλικής:

easy come (hairstyle),easy go (kaputt)!!:D:D:D:D

Y.Γ. Μια χαρά ηταν το χτένισμά σου!
Κανεις σε σε "μεμφεται" - αλλά (απλά) όλοι σε πειράζουν!:D:D

μπραβο παλικαρι μου!;)

μακους !!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
που να εχει τι? το μηχανημα η να κανει πετυχημενα μαλλια?(ισια η μπουκλα)
αν εννοεις το μηχανημα θα το βρεις σε μαγαζι που πουλα προιοντα κομμωτηριου πχ δαφνης και ξενος(πατα στο γκουγκλ και θα σου βγαλει περιοχες!!)

Που να έχει το μηχάνημα καλέ!
Έτσι όπως το διάβασα κατάλαβα ότι το πουλάνε σε κομμωτήρια :P
Thanks!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Λια, το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να πας σε ενα καταστημα οπου πωλουν προιοντα κομμωτηριου(βλ. ΔΑΦΝΗΣ) και να ζητησεις απο καποια πωλητρια να σε βοηθησει να επιλεξεις το καταλληλο.
Αυτες γνωριζουν πολλα περισσοτερα απο ολες εμας μαζι και το σιγουρο ειναι οτι θα σου προτεινουν το καταλληλο επαγγελματικο προιον για τις αναγκες των μαλλιων σου, το οποιο προφανως θα ειναι καποιο με κεραμικες πλακες και ιονιστη.
Αλλα οπως και να εχει, οσο και να προστατευουν οι κεραμικες πλακες την τριχα, δεν παυει να ειναι ο,τι χειροτερο μπορει να κανει κανεις σε καθημερινη βαση.
Καλυτερα να εχεις μια κοπελα να ερχεται σπιτι σου να σου τα ισιωνει καθε 2-3 μερες παρα να τα καψεις...
Διοτι εαν το χρησιμοποιεις καθε μερα ή ακομα και 2-3 φορες την εβδομαδα, θα τα καταστρεψεις. Στανταρντ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Λια, το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να πας σε ενα καταστημα οπου πωλουν προιοντα κομμωτηριου(βλ. ΔΑΦΝΗΣ) και να ζητησεις απο καποια πωλητρια να σε βοηθησει να επιλεξεις το καταλληλο.
Αυτες γνωριζουν πολλα περισσοτερα απο ολες εμας μαζι και το σιγουρο ειναι οτι θα σου προτεινουν το καταλληλο επαγγελματικο προιον για τις αναγκες των μαλλιων σου, το οποιο προφανως θα ειναι καποιο με κεραμικες πλακες και ιονιστη.
Αλλα οπως και να εχει, οσο και να προστατευουν οι κεραμικες πλακες την τριχα, δεν παυει να ειναι ο,τι χειροτερο μπορει να κανει κανεις σε καθημερινη βαση.
Καλυτερα να εχεις μια κοπελα να ερχεται σπιτι σου να σου τα ισιωνει καθε 2-3 μερες παρα να τα καψεις...
Διοτι εαν το χρησιμοποιεις καθε μερα ή ακομα και 2-3 φορες την εβδομαδα, θα τα καταστρεψεις. Στανταρντ!

αυτο ισχυει.
ειναι τρομερη καταστροφη για τα μαλλια.
φαντασου μισελ το βαζεις στους 200 βαθμους!
βγαινει ατμος!
ισως με τα μαλλια που εχεις να προσπαθουσες να βρεις εναν τροπο να ταφηνεις φυσικα ειτε κανοντας ενα ευκολο κουπ η με κοκκαλακια, με καποιον φυσικο τροπο δηλαδη και να μην τα ταλαιπωρεις καθημερινα γιατι μετα... τζιβα το μαλλι! καμμενο και θαμπο!:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Σοβαρά; Δεν είναι το ίδιο με το πιστολάκι;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Michelle γιατί δε δοκιμάζεις να βάλεις ρόλεϋ για τις μπούκλες;
Όταν είχα τα μαλλιά μου πιο κοντά (στο δικό σου το μήκος) το έκανα.
Τα έλουζα, τα στέγνωνα με το πιστολάκι ελαφρώς, τα τύλιγα και κοιμόμουν με αυτά. Το πρωί είχαν στεγνώσει τελείως και ήταν πολύ καλά.

Υπάρχουν 2 είδη, τα σκέτα και αυτά που τα βράζεις. Δεν ξέρω πως τα λένε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Σοβαρά; Δεν είναι το ίδιο με το πιστολάκι;;

Εννοειται πως οχι!
Τι λεμε τοση ωρα?! :P
Προσωπικα, δε θα στο προτεινα...


Michelle γιατί δε δοκιμάζεις να βάλεις ρόλεϋ για τις μπούκλες;
Όταν είχα τα μαλλιά μου πιο κοντά (στο δικό σου το μήκος) το έκανα.
Τα έλουζα, τα στέγνωνα με το πιστολάκι ελαφρώς, τα τύλιγα και κοιμόμουν με αυτά. Το πρωί είχαν στεγνώσει τελείως και ήταν πολύ καλά.

Υπάρχουν 2 είδη, τα σκέτα και αυτά που τα βράζεις. Δεν ξέρω πως τα λένε
Νομιζω οτι κατα κυριο λογο το θελει για ισιωμα...
Αλλα αληθεια, πως βγαινουν τα μαλλια με τα ρολευ?? Δε βαζεις καμμια φωτο απο το νετ να δω?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Ε τότε δεν το παίρνω, ευχαριστώ που μου το είπατε!! Εγώ νόμιζα ότι η φθορά που προκαλεί στα μαλλιά είναι σαν πιστολάκι!
Ηρώ πόση ώρα σου έπαιρνε να βάλεις τα ρόλει; Μου φαίνεται τρομερά time consuming! Και πως κοιμόσουν με αυτά, δεν σε ενοχλούσαν; Επίσης, δεύτερη μέρα άντεχαν, ή έπρεπε να το κάνεις καθημερινά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Neraida;649489 Ν[FONT=Verdana:
ομιζω οτι κατα κυριο λογο το θελει για ισιωμα...
Αλλα αληθεια, πως βγαινουν τα μαλλια με τα ρολευ?? Δε βαζεις καμμια φωτο απο το νετ να δω?
[/font]

Δεν μπορώ να σου βάλω μια φώτο συγκεκριμένη, γιατί το αποτέλεσμα ποικίλει από το τι τρίχα έχεις, πόσο μακριά είναι τα μαλλιά σου, αλλά και αν τα θες με έντονες μπούκλες ή όχι.

Γίνονται πάντως πολύ φυσικές και επειδή δεν είναι με πιστολάκι λάμπουν και είναι πολύ απαλά τα μαλλιά.. άσε που μοσχοβολάνε! (δεν ξέρω αν το έχετε παρατηρήσει, αλλά κάθε φορά που αφήνω τα μαλλιά μου να στεγνώσουν μόνα τους διατηρείτε το άρωμα του σαμπουάν, ενώ με το πιστολάκι αλλοιώνεται)
Αν δεν τις θες εντονες μπορείς να τα χτενίσεις με μια πηρούνα απαλά για να ξεμπερδευτούν.


Τώρα που το θυμήθηκα θα τυλιχτώ μου φαίνεται απόψε και όπως βγουν!:D

Ε τότε δεν το παίρνω, ευχαριστώ που μου το είπατε!! Εγώ νόμιζα ότι η φθορά που προκαλεί στα μαλλιά είναι σαν πιστολάκι!
Ηρώ πόση ώρα σου έπαιρνε να βάλεις τα ρόλει; Μου φαίνεται τρομερά time consuming! Και πως κοιμόσουν με αυτά, δεν σε ενοχλούσαν; Επίσης, δεύτερη μέρα άντεχαν, ή έπρεπε να το κάνεις καθημερινά;

Παίρνει σίγουρα πολύ λιγότερη ώρα από το να τα κάνεις με το ψαλίδι!:P
Για την ακρίβεια δε σου παίρνει πάνω από 10 λεπτά.
Φαντάσου στο δικό μου κεφάλι και είναι τόσο.. στο δικό σου κανα 5λεπτο.
Το καλύτερο είναι να τους βάλεις λίγο αφρό πριν τα τυλίξεις και λακ αφού τα ξετυλίξεις.
Κρατάνε το ίδιο με οποιοδήποτε χτένισμα. Αν σου κρατάει το ίσιωμα δηλαδή θα σου κρατήσουν κι αυτά.
Στον ύπνο δεν ενοχλούν καθόλου εκτός και αν κοιμάσαι ανάσκελα.:P
Ούτε λύνονται ούτε τίποτα.

εντιτ:
Πάντως μην περιμένεις να το πετύχεις με την πρώτη.
Την πρώτη μέρα θα ξυπνήσεις, θα τα δεις και θα πεις.. "χμμ έπρεπε να τα είχα τυλίξει έτσι"
Τη δεύτερα μέρα θα βγουν καλύτερα και την τρίτη θα το έχεις βρει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Κατσε να σου πω περιληπτικα:D τα δικα μου σχολια μιας κι ειναι ωρα κους κους για μενα!:D

εχω απολα οσα εχουν ειπωθει, τα μαλλια μου ειναι ισια, παρα πολλα με κανονικη τριχα και μακρια επισης οποτε δε χρειαζομαι ισιωμα αλλα οταν ειναι να κανω μπουκλα χρειαζομαι κατι δυνατο και πολυ λακ γιατι απο το βαρος σε μια ωρα εχουν πεσει. μη πω δε αν εχει υγρασια!:confused:

πιστολακι: καλο για στεγνωμα(πολλες φορες ταφηνω να στεγνωσουν μονα τους) αλλα πρεπει ναχεις ''χερι'' για να τα ισιωσεις η να κανεις μπουκλα, θελει τεχνη την οποια εγω δεν κατεω!:redface:

κεραμικο ισωτικο(αυτο που σου ειπα):καταστροφη σκετη για τα μαλλια, ειναι για λιγες φορες αν θελεις να κανεις μιαν εμφανιση, αλλα η δουλεια που κανει ειναι εξαιρετικη και συντομη*σε 20λεπτο και ουτε εχεις ξεμπερδεψει!) βαζεις τη λακ σου κι ετοιμη!

ρολλευ!απολα τα ειδη ρολλευ συστηνω βραστα(εχουν νερο μεσα, τα βραζεις σε νερακι και τα στροφογυρνας στα στεγνα μαλλια, προτιμω τα χοντρα που κανουν χοντρρες αερινες μπουκλες αλα βουγιουκλακη:redface: - αλλα και τα λεπτα αν θελεις να κανεις καποιο χτενισμα, πχ να πιασεις μερικα μπροστινα μπουκλακια και να τα μαζεψεις πισω με ωραια τσιμπιδακια.)μεχρι να βρασουν εχεις βαφτει, τα βαζεις, ντυνεσαι και σε 20λεπτο τα βγαζεις. ετοιμη!

τα αλλα ρολλευ θελουν νωπα μαλλια ισως απο το βραδυ να ταχεις βαλει η να καθεσαι να στεγνωνεις με το πιστολακι.
τι βαρετο! ασε που ποναει το κεφαλι σου μετα κι εχεις νευρα χωρις λογο:P!

αλλη λυση ειναι η μονιμη κομμωτρια που θαρχεται μερα παρα μερα να στα φτιαχνει.

τι τραβαμε εχετε σκεφτει? και μονο που γραψα ολαυτα σκεφτηκα :eek::eek:

:clapup:
(σημασια εχει ομως το αποτελεσμα και μπρος τα καλλη τι ειν ο πονος!);)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Με όσα άκουσα τελικά μου φαίνεται δεν θα αλλάξω ποτέ αυτό που έχω.. (:hug:)

Λοιπόν, τα μαλλιά μου τα έχετε δει- είναι σπαστά, ίσια πάνω, μπούκλες κάτω. Με έχει σώσει ένα μηχάνημα της Babyliss, σχετικά παλιό μοντέλο, που το χρησιμοποιώ καθημερινά για να ισιώνω τη φράντζα και τις ατίθασες τούφες. Ειλικρινά το λατρεύω, γιατί μέσα σε 10 λεπτά έχει θερμανθεί (δεν έχει ατμούς και τέτοια), του κάνω ένα πέρασμα και αφήνει το μαλλί ακριβώς όπως το θέλω. Δεν το κάνει φυσικά τελείως ίσιο- ούτε κατα διάννοια- αλλά το κάνει λείο και στιλπνό στο σημείο όπου το έχω περάσει, και αυτό είναι που προσωπικά προσπαθώ να πετύχω οπότε είμαι απόλυτα ευχαριστημένη! :angel:

Το έχω αρκετά χρόνια, και η μόνη φορά που μου προκάλεσε ζημιά ήταν όταν για ένα μήνα τουλάχιστον μου την είχε δώσει και ίσιωνα όλο το μαλλί συνέχεια, κάνοντας ένα και δύο και τρία περάσματα για να είναι όσο πιο ίσιο γίνεται. Εκεί το κατέστρεψα και πήγα το έκοψα πολύ γιατί οι άκριες δε βλέπονταν..
Για μηχάνημα για μπούκλες δεν έχω ιδέα.. Τα αφήνω απλά τελείως φυσικά, να στεγνώσουν χωρίς πιστολάκι, όταν δε θέλω να είναι σπαστά- ίσια. :)


Είναι το Babyliss C29a- δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμη στο εμπόριο και δυστυχώς δε θυμάμαι καθόλου τιμή.. Μπορείς όμως να ρωτήσεις σε κάποιο κατάστημα, αν σε ενδιαφέρει :)




Για μηχάνημα για μπούκλες δεν έχω ιδέα.. Εγώ απλά τα αφήνω να στεγνώσουν φυσικά, χωρίς πιστολάκι, και γίνονται από μόνα τους. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ax...αυτό είχα πάρει κι εγώ Καλυψούλι...με όλα τα εξαρτήματα (για μπούκλες κλπ)...
Το μόνο που ευχαριστήθηκα ήταν οι μπούκλες...για ίσιωμα no way :P
Επίσης πραγματικά αγριεύουν απίστευτα τα μαλλιά....τα νιώθω πολύ ξερά....

Για ίσιωμα προτιμώ επαγγελματικό πιστολάκι....
Κι εμένα το χέρι μου δεν έπιανε στην αρχή και τώρα μια χαρά...
Είναι θέμα εξάσκησης!

Για μπούκλες, ότι είπε η Ηρώ...
Εγώ έχω τα ρόλευ που είναι σαν σφουγγάρι....και κοιμόμουν άνετα....
Στη αρχή βέβαια βγήκα και σαν την μικρή Λουλού ένα πράγμα...αλλά είναι μέχρι να μάθεις πως θες να τα τυλίξεις...
Ας πούμε όταν τα είχα μακριά...τα τύλιγα μέχρι την μέση και έτσι όπως έπεφταν άρχιζαν ίσια και στο τέλος έκαναν μπούκλα...
Αυτό βέβαια το κάνεις και με πιστολάκι φτάνει να ξέρεις την τεχνική...
Εγώ την έμαθα κοιτώντας προσεχτικά πως μου τα έκανε η κομμώτρια και μετά από πολλές προσπάθειες το πέτυχα κι αυτό :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
κοριτσια για ισιωμα συστηνω το πιστολακι. σταθερη αξια. καλη βουρτσα και δυνατο πιστολακι. για μπουκλες υπαρχει τροπος και με το πιστολακι αν θες.


(τωρα για τα ρολευ που λετε, μια απορια εχω ασχετη με το θεμα αλλα ας την πω να πουμε και λιγο τον πονο μας.. πως εμφανιζεσαι βραδυατικα να σε δει ο μποιφρεντ ρε παιδι μου με γεματο το κεφαλι ρολευ??:worry: ασε που αν βαλεις και καμια μασκα θα ειναι σαν τις ταινιες που σε βλεπει και βαζει τις φωνες ο καημενος:hehe::hehe: )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Ποτέ με μπόυφρνετ ρόλευ!!!!
Δεν συμβαδίζουν!
Ποτέ...ποτέ...ποτέ!!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
κοριτσια για ισιωμα συστηνω το πιστολακι. σταθερη αξια. καλη βουρτσα και δυνατο πιστολακι. για μπουκλες υπαρχει τροπος και με το πιστολακι αν θες.


(τωρα για τα ρολευ που λετε, μια απορια εχω ασχετη με το θεμα αλλα ας την πω να πουμε και λιγο τον πονο μας.. πως εμφανιζεσαι βραδυατικα να σε δει ο μποιφρεντ ρε παιδι μου με γεματο το κεφαλι ρολευ??:worry: ασε που αν βαλεις και καμια μασκα θα ειναι σαν τις ταινιες που σε βλεπει και βαζει τις φωνες ο καημενος:hehe::hehe: )

κοιτα ενα τιπ-τωρα μου ρθε:D μπορεις να φορας ενα νυχτικο και...νεικιντ.
λες να κοιταξει τα ρολλευ η να παει αλλου το ματι του??
νομιζω πως θα ξεχασει τα ρολλευ.
οσο για τη μασκα...
χμ...
υπαρχουν αυτες οι διαφανεις-τζελ ειναι σαν κρεμουλα.
οποτε κανεις τη δουλεια σου και δυο σε ενα.

:lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top