Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

D_G

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,938 μηνύματα.
Δεν νευριάζω εύκολα, αλλά αν με πιάσει, έχω πονοκέφαλο όλη μέρα και πίνω depon αναβράζον του 1 gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
κλαιω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Δεν μου αρέσει όταν έχω νεύρα να μου μιλάνε. Προτιμώ να μείνω μόνη μου, με τις σκέψεις μου, να ηρεμήσω. Γενικά προσπαθώ να ελέγχω τις αντιδράσεις μου. Επίσης, όταν έχω νεύρα λέω συχνά το ''Ε ρε tweety μου'' εννοώντας ''Ε ρε π@!στη μου''. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας ;

Θυμάμαι τη κοπέλα μου,
α τη πουτ@ν@ με παράτησε!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Θυμάμαι τη κοπέλα μου,
α τη πουτ@ν@ με παράτησε!:mad:
Έτσι όμως νευριάζεις πιο πολύ, ή έστω γίνεσαι πιο χάλια ψυχολογικά, or not;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Δεν νευριάζω εύκολα, αλλά αν κάποιος προσπαθήσει να με νευριάσει, θα μετανιώσει που το έκανε. Π.χ. μια φορά, πέρυσι, κάποια παιδιά με κορόιδευαν για πολύ ώρα, αλλά εγω δεν έδινα σημασία... Συνέχιζαν, όμως, και εγώ άρχισα να νευριάζω, μέχρι που έφτασα πια στο "αμήν", σκέφτηκα: "φτάνουν οι ευγένειες" και άρχισα να φωνάζω, στη μέση της πλατείας και να έχω γίνει ρεζίλι. Μετά, όμως, είχαν το θράσος να συνεχίσουν. Έτσι, εγώ:verymad:.... Ήμουν, έτοιμος να τους χτηπήσω, ενώ όλοι με κρατούσαν, για να μη γίνει τίποτα. Βέβαια εγώ σταμάτησα, εν τέλει, χωρίς να πάθει κάποιος κάτι! Πήγα, αμέσως, στο σπίτι μου και άρχισα τον πόλεμο με το μαξιλάρι.

(Περιττό να πω, πως το δωμάτιο μου, γέμισε με πούπουλα. Είχα τόσα νεύρα που έσκισε η μαξιλαροθήκη και βγήκαν όλα τα πούπουλα, έξω :whistle:)

Γι'αυτό κατ' εμέ, ο πόλεμος με το μαξιλάρι, είναι το καλύτερο ηρεμιστικό:P Τις περισσότερες φορές, όμως, απλά φωνάζω και τα νεύρα μου, εξαφανίζονται. Το μαξιλάρι την πληρώνει, σε πολύ ακραίες περιπτώσεις:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
δένω και ξεδένω την μαξιλαροθήκη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ToxicLips

Δραστήριο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών. Έχει γράψει 770 μηνύματα.
Χαχαχα θυμάμαι μια φορά που είχα τα νεύρα μου τι είχα κάνει:
1.Πετούσα από δω και απο κει τα μαξιλάρια (δεν έπιασε)
2.(συγγνώμη σε όσους αρέσει) Έσκισα μια αφίσα του Χατζηγιάννη (δεν έπιασε)
3.Άκουσα μουσική-έγινα χειρότερα (δεν έπιασε)
4.Πέταξα το βιβλίο της Γεωμετρίας από το παράθυρο (δεν έπιασε)
5.Έσπασα ένα βαζάκι που δεν μου άρεσε (δεν έπιασε)
6.Καταλάθος έδωσα μια μπουνιά στον τοίχο και άλλαξα τα φώτα στο χέρι μου..(τι λετε έπιασε ή όχι?)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

softkings

Νεοφερμένος

Η softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
οταν εχω νευρα βριζω τα βαζω με ολους και κοπαναω οτι βρω μπροστα μου....υστερα κλεινομαι στο δωματιο μου και πεταω πραγματα πανω στη κλειδωμενη πορτα..τελευταια φαση ολου αυτου: δεν μιλαω σε κανεναν περιμενωντας να μου ζητησουν συγγνωμη για να βρω αφορμη να ξεσπασω λιγο ακομα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
οταν εχω νευρα βριζω τα βαζω με ολους και κοπαναω οτι βρω μπροστα μου....υστερα κλεινομαι στο δωματιο μου και πεταω πραγματα πανω στη κλειδωμενη πορτα..τελευταια φαση ολου αυτου: δεν μιλαω σε κανεναν περιμενωντας να μου ζητησουν συγγνωμη για να βρω αφορμη να ξεσπασω λιγο ακομα..



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ακουω πολυ πολυ δυνατα μεταλιες!! Και βγαζω εκει ολη μου την διαθεση να σκοτωσω ανθρωπο... Στις σπανιες περιπτωσεις που τα νευρα μου κρατανε για πολυ, δεν μπορω να τα ελεγξω κοινως...

Αν και συνηθως, απλως επιβαλλομαι στον εαυτο μου και δεν του επιτρεπω να εξοργιστει παραπανω... Καθως αν δεν μπορουσα να κανω κατι τετοιο θα χα μεγαλο προβλημα μιας και νευριαζω πολυ πολυ συχνα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
οταν εχω νευρα βριζω τα βαζω με ολους και κοπαναω οτι βρω μπροστα μου....υστερα κλεινομαι στο δωματιο μου και πεταω πραγματα πανω στη κλειδωμενη πορτα..τελευταια φαση ολου αυτου: δεν μιλαω σε κανεναν περιμενωντας να μου ζητησουν συγγνωμη για να βρω αφορμη να ξεσπασω λιγο ακομα..
:eek::eek::eek:
Να σου ζητήσουν συγγνώμη γιατί εσύ είχες νεύρα και τα έβαλες μαζί τους; :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εγω δεν εχω ποτεεεεε νευραααα!!!


:mad::mad::ropalo::ropalo::beating::beating::mpinelik::mpinelik::rant::rant::xtipao::xtipao::kill::kill:

:boxing:

Βεβαια οι φιλοι μου μου λενε ''αλλοιμονο οταν θες να ξεσπασεις σαυτον που στα προκαλεσε''
Αλλα δε το καταλαβαινω, εγω ειμαι ηρεμη.:P Πλακα κανω. Κανονικη με θεωρω.
Δεν προκειται να ενοχλησω αν δε με ενοχλησουν. Αν με ενοχλησουν ομως, ζονγγκκκ.
Συνηθως λοιπον οταν εχω νευρα, την πεφτω σε αυτο που μου τα προκαλεσε. Δεν ειμαι ουτε αυτοκαταστροφικη ουτε αδικη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moseek

Νεοφερμένος

Η moseek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
βγαίνω βολτα με καλή παρέα για να ηρεμήσω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

softkings

Νεοφερμένος

Η softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
:eek::eek::eek:
Να σου ζητήσουν συγγνώμη γιατί εσύ είχες νεύρα και τα έβαλες μαζί τους;

να μου ζητησουν συγγνωμη γιατι μου προκαλεσαν τα νευρα απλα δεν το εξηγησα καλα:redface:

δεν πιανει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
δεν πιανει!

Γιατι βρε τα χεις δοκιμασει ?:/:
Μη μου πεις ναι, μη μου πεις ναι!
(χαζα ειστε και πατε και παιρνετε χαπια???)
Στειλτε ολους τους αλλους στα τσακιδια και μην αυτομαστιγωνεστε με χημειες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

softkings

Νεοφερμένος

Η softkings αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
οχι βρε πλακιτσα εκανα ελπιζω να μη φτασω ποτε σε αυτο το σημειο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lacky

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Tουλίπα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 208 μηνύματα.
Ειμαι οξυθυμη γενικα, αλλα δεν μου κρατανε πολύ τα νευρα..
Δεν υπάρχει περίπτωση να κρατήσω κακία, αλλα την ώρα που είμαι στην τσίτα καλύτερα να μην μου μιλάει κανείς...:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kwnstantina K.

Νεοφερμένος

Η Κωνσταντίνα - Ελευθερία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
ΦΩΝΑΖΩ τα λεω ,ξεθυμαινω..ε και μετα ισως κλαψω και λιγο!
Αλλα μιλαμε για νευρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top