Τηλεφωνο-ADSL

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χρονια τωρα (απο το 2004) εχω τηλεφωνικη συνδεση στον ΟΤΕ, και ADSL απο εκει (αρχικα 384, με την αναβαθμιση 768, και τωρα φαινετε να ειναι 1mbps χωρις να εχω κανει κατι). Πληρωνω λοιπον παγιο τηλεφωνου, παγιο γραμης και παγιο χρησης για το internet, ολα μαζι γυρω στα 70 ευρο το διμινο. βλεπω ομως ενα σορο διαφημισεις, για μεγαλητερες ταχυτιτες και με δωρεαν χρονο ομιλιας, σε πολυ χαμηλοτερο κοστος και προβληματιζομαι. Προσφατα μαλιστα με πειρανε τηλεφωνο απο την HOL και μου προσφερουν ADSL 6mbps, 200λεπτα δωρεαν χρονο ομιλιας, και ολα αυτα με 23 ευρο τον μηνα. Δεν μιλισα εγω στο τηλεφωνο για να αρχισω της διευκρινιστικες ερωτισεις, αλλα κατα ποσο ειναι οντως 23 αυτα τα ευρο; Ειναι 23 και τελος, η ειναι 23 το παγιο γραμης και μετα σου σκανε αλλα τοσα για την χρηση, και το ΦΠΑ μπαινει μετα;
Γενικα τι παιζει με αυτα; Θα πρεπει να πληρωσω τα μαλιοκεφαλα μου στην αρχη; Θα πρεπει να πληρωσω για να παρω router και τιποτα αλλο; Θα μεινω χωρις internet κανεναν μηνα και θα ψαχνομαι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top