Αρχείο από το παιχνίδι

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angie_Ann

Διάσημο μέλος

Η Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,330 μηνύματα.
*Κίνηση που χτυπάει το μέτωπο με το χέρι της...*

Τι λες βρε συνονόματη, σ' έχω και σε συμπάθεια! :P Aντε πες ότι είπα να συγκρουστώ με τον Slayer όπως λες και όπως είχα πει να κάνουμε εμείς (που δεν είχαμε κάνει όπως θυμάσαι γιατί ως δολοφόνος είμαι και πολύ μάπα το καρπουζι και κάνω κρα απ' τα 200 μέτρα), γιατί να τον προτείνω πρώτη και καλύτερη για δολοφόνο ( έτσι νομίζω τουλάχιστον) . Διάβασα ποστ του και είπα το παιδί δεν μας τα λέει καλά. Το δήλωσα. Δεν με πίστεψε κάποιος σε εκείνη την φάση. Τέλος.

Βγάλτε με, ούτως η άλλως εξεταστική έχω, χρόνο για χάσιμο δεν έχω (υποτίθεται :P)

Ειλικρινά σ' αυτό το παιχνίδι (από πριν 1 ή και παραπάνω χρόνια) δεν θυμάμαι να με ακολουθεί ποτέ κανείς. Θυμάμαι όλο να λέω ψηφίστε αυτόν ψηφίστε εκείνον και η απάντηση α άντζυ περίεργα μας τα λες δολοφόνος είσαι! και μετά άμα έβγαινα σωστή, αχ ναι δίκιο είχε η άντζυ δεν την άκουσα κρίμα. Μετά όμως πάλι από την άρχή τα ίδια! Πάλι ψηφίστε τούτον, ψηφίστε εκείνον η Άντζυ, πάλι όχι δεν μας τα λες καλά, πάλι αχ δολοφόνος είσαι συ ε; πάλι βγαίνει πολίτης, πάλι αχ ναι ναι κρίμα δεν σ' ακούσαμε!

Ε άντε βγάλτε με να δω τι θα καταλάβετε. Τουλάχιστον δεν θα μπορώ να θεωρηθώ υπαίτια για την αποτυχία των πολιτών...:D

υγ. όχι ότι λέω να με ακολουθήσετε σ' αυτή την φάση, μιας και δεν έχω βγάλει κάποιο ασφαλές συμπέρασμα. Αλλά και πάλι το ότι δεν έχω πει ακόμα αχ δολοφόνοι ειναι αυτός, αυτός και εκείνος και τσιράκι εκείνος δεν σημαίνει ότι ειμαι δολοφόνος! Σε άλλους γύρους τυχαίνει σε άλλους όχι, δεν είμαι ο σούπερμαν και ο μπάτμαν :P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Να σε εχω, καμμια αντιρρηση, αλλα δωσε κανα ποστ απο την Ηρω που να φωναζει για την ενοχη της, πλιζζζζ...:redface:


Αν θες να πάω πίσω και να διαβάσω όλα τα ποστ για να σου δείξω ποιο ακριβώς είναι, δεν θα το κάνω γιατί από την μια βαριέμαι, αφάνταστα πολύ, και από την άλλη, είναι η γενική αίσθηση που μου αφήνει η Ηρώ στο παιχνίδι, ο τρόπος που παίζει, τι λέει, η αύρα (:P) της ρε παιδί μου!
Αν ψάχνεις λογική στις σκέψεις μου, ατύχησες! :redface:


Πλάκα μας κάνεις βρε κοπελιά; Για ξαναπαρτο αλλιώς... ;)

Όπως και να το πάρω αν κολλήσει κάτι στο μυαλό μου, κόλλησε και ξεκολλάει μόνο όταν γίνει! :redface:
Με άλλα λόγια, πρέπει να φύγεις για να μου φύγει η υποψία!


Η Άντζυ πάντως όσο γράφει τόσο πιο αθώα μου φαίνεται! Ελπίζω μόνο στο τέλος να μην έχω κάνει τόσο λάθος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Όπως και να το πάρω αν κολλήσει κάτι στο μυαλό μου, κόλλησε και ξεκολλάει μόνο όταν γίνει! :redface:
Με άλλα λόγια, πρέπει να φύγεις για να μου φύγει η υποψία!

Και σε μένα. :)
Και ψάχνω τέταρτο για πρέφα- κανόνισε να είσαι εσύ, μικρό και αθώο. χμ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Πλάκα μας κάνεις βρε κοπελιά; Για ξαναπαρτο αλλιώς... ;)
Καλα αυτο τωρα ειναι επιχειρημα ; ΠΑντως εαν ειναι, μπορουν να το λενε και οι 2 πλευρες εις αεί !

Ειλικρινά σ' αυτό το παιχνίδι (από πριν 1 ή και παραπάνω χρόνια) δεν θυμάμαι να με ακολουθεί ποτέ κανείς. Θυμάμαι όλο να λέω ψηφίστε αυτόν ψηφίστε εκείνον και η απάντηση α άντζυ περίεργα μας τα λες δολοφόνος είσαι! και μετά άμα έβγαινα σωστή, αχ ναι δίκιο είχε η άντζυ δεν την άκουσα κρίμα. Μετά όμως πάλι από την άρχή τα ίδια! Πάλι ψηφίστε τούτον, ψηφίστε εκείνον η Άντζυ, πάλι όχι δεν μας τα λες καλά, πάλι αχ δολοφόνος είσαι συ ε; πάλι βγαίνει πολίτης, πάλι αχ ναι ναι κρίμα δεν σ' ακούσαμε!
Eνταξει . Να σε ακουσουν/με τωρα. Αλλα ταξε μας και τιποτα ; :whistle:

υγ. όχι ότι λέω να με ακολουθήσετε σ' αυτή την φάση, μιας και δεν έχω βγάλει κάποιο ασφαλές συμπέρασμα. Αλλά και πάλι το ότι δεν έχω πει ακόμα αχ δολοφόνοι ειναι αυτός, αυτός και εκείνος και τσιράκι εκείνος δεν σημαίνει ότι ειμαι δολοφόνος! Σε άλλους γύρους τυχαίνει σε άλλους όχι,
Αααα μια μας τα λες ετσι, μια αλλιως ! Να σε ακουσουμε ή οχι ; Και αν ναι, από ποιο σημειο και μετα ; :P


δεν είμαι ο σούπερμαν και ο μπάτμαν :P:P:P
Μπορει να εισαι ο Spiderman ομως. (πςςςςς.....τάπαααα....:P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Καλα αυτο τωρα ειναι επιχειρημα ; ΠΑντως εαν ειναι, μπορουν να το λενε και οι 2 πλευρες εις αεί !

Εαν ειχες διαβασει τα ποστς, δε θα αναρωτιοσουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill_1992

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 4,713 μηνύματα.
Μπήκα μόνο και μόνο για να ψηφίσω...:P
Η Άντζι φαίνεται αθώα,το ίδιο και η Κακή Επιρροή.Κάποιος παίκτης που δεν κάνει πολλά ποστ πρέπει να είναι δολοφόνος...θα μπορούσε να είναι ο Λόριεν που είχε ψηφίσει Κακή Επιρροή(χωρίς λόγο για μένα...)
Ψηφίζω Λόριεν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Και σε μένα. :)
Και ψάχνω τέταρτο για πρέφα- κανόνισε να είσαι εσύ, μικρό και αθώο. χμ
Γκουχ γκουχ. Αν και παίζεται η πρέφα με 4 άτομα (σε γύρους), χρειάζεσαι μόνο 3 άτομα για να παίξεις. :P

Λίστα για Τετάρτη 18 Φεβρουαρίου 2009

  1. Angie_Ann: Ηρώ
  2. Bill_Slayer: Lorien
  3. Corpse Bride:
  4. Dark_kronos: Lorien
  5. fantasmenos:
  6. Ηρώ:
  7. jrot6:
  8. Kakerlak: Κακή Επιρροή
  9. Κακή Επιρροή:
  10. kalypso: Κακή Επιρροή
  11. Lorien:
  12. Neraida: Angie_Ann
  13. Phoebe: Ηρώ
  14. Youki:
Ψήφοι
2 Ηρώ
2 Κακή Επιρροή
2 Lorien
1 Angie_Ann

Αποχωρήσεις (τα ονόματα είναι links)

  1. Resident Evil (ψηφοφορία)
  2. η νοσοκόμα έσωσε τη δολοφονία
  3. fantasmenos (ψηφοφορία) >> πολίτης

Απουσίες
1 Lorien

(άμα δειτε κάνα λάθος να πείτε, άνθρωπος ειμαι! :P)
ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΤΕ: πρέπει ΟΛΟΙ να έχετε κάνει ΞΕΚΑΘΑΡΟ ποστ με τη ψήφο σας ως τις 20.00! (δλδ. όχι "νομίζω εσύ είσαι" αλλά "ψηφίζω νικ" :D)

Σήμερα μαθαίνετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Πως προέκυψε ρε παιδιά αυτός ο Bill?
Πείτε και σε μένα


Ο Μπιλ για μένα προέκυψε επειδή κι ο Φαντασμένος (όπως η Αθηνά) έδωσε όνομα φεύγοντας
Και μιας που ο Φαντασμένος αποδείχτηκε πολίτης, αν βγει ο Μπιλ σε μέρα που φαίνεται η ιδιότητα και φανεί δολοφόνος, θα σημαίνει ότι ο Φαντασμένος ήταν Ρουφιάνος
Αν φανεί πολίτης θα σημαίνει ότι ήταν Τσιράκι....

ΟΜΩΣ
Ο Φαντασμένος έδωσε και το δικό μου όνομα
Κι επειδή ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΜΑΙ, και επειδή δεν είμαι δολοφόνος... πιστεύω τελικά ότι ο Φαντασμένος δεν είναι ο ρουφιάνος
ΑΡΑ για μένα τελικά αθωώνεται ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ο Μπιλ

Δεν ξέρω πως φτάσαμε στο συμπέρασμα πάλι ότι είμαι ένοχη αλλά κουράστηκα να απολογούμαι και να ψάχνω δικαιολογίες, βγάλτε με, απλά κατά προτίμηση αύριο που φαίνεται η ιδιότητα ώστε να μην είσαστε παραπλανημένα και μέσα στην καλή χαρά ότι βγάλατε δολοφόνο

Κακερλακ, το ότι ο Φαντασμένος δεν ήταν δολοφόνος, δεν σε κάνει αυτόματα αθώα γιαυτό πρόσεχε


Πιστεύω ότι κάπου εδώ θα σκάσει μύτη και η ψήφος της Ηρουλίνας σε μένα
Το γιατί τώρα, το αφήνω για αργότερα

η ψήφος μου αργότερα


edit
Καλυψώ, κάνεις λάθος ή...κάνω λάθος εγώ που σε θεωρώ αθώα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Χελωνίτσε stay out of this. :pfff:

:P:P

---------------------------

Καλημέρες! Έχω δύο λεπτά για να σας απαντήσω και μετά κλείνω.
Λόριεν, για μένα τα πράγματα έχουν πάρει τέτοια τροπή που είναι πλέον ξεκάθαρα. Μόνος σου είπες ότι από όσα έχεις διαβάσει η Κακή Επιρροή σου φαίνεται η πιο ένοχη μέχρι στιγμής.
Από εκεί και πέρα τα επιχειρήματά μου τα έχω εκθέσει παραπάνω, ...με το παραπάνω. :P
Σε καλώ να ανατρέξεις και αν κάτι σου φαίνεται μη ξεκάθαρο πες μου να σ'το εξηγήσω.

Ο Μπιλλ_Σλειερ και η Φοίβη δεν μου τα λένε καλά. Η Φοίβη όχι τόσο πολύ- ο Μπιλλ_Σλειερ μετά το παραπάνω ποστ μου φαίνεται ότι έσκαψε λίγο μόνος του το λάκο του.

Η Ηρώ για μένα είναι ΑΘΩΑ και δεν καταλαβαίνω καν γιατί την έχετε ψηφίσει!
Αμα είναι πείτε μου κι εμένα βρε παιδιά, να δούμε μήπως τα χω εγώ λάθος στο μυαλό μου- αλλά μην μου πείτε πάλι για ένστικτα, εδώ επιχειρήματα θέλω. could you do that for me?

Η ψήφος μου μένει στην ΚουΕ (σοζ ΚουΕδίνωμ :redface:)
κάποιος πρέπει να μένει σταθερός σε αυτό το παιχνίδι... :P


Πάω. Καλημέρες :)


εδιτ.
Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή:
ΟΜΩΣ
Ο Φαντασμένος έδωσε και το δικό μου όνομα
Κι επειδή ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΜΑΙ, και επειδή δεν είμαι δολοφόνος... πιστεύω τελικά ότι ο Φαντασμένος δεν είναι ο ρουφιάνος
ΑΡΑ για μένα τελικά αθωώνεται ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ο Μπιλ

Ένα πράγμα αν μπορείς να μου εξηγήσεις...
Γιατί για το ρόλο της Αθηνάς ως ρουφιάνα πείστηκες τόσο εύκολα και άρχισες να φτιάχνεις ρεύμα προς την Κάκερλακ; Ενώ ο άλλος που σύμφωνα με τα όσα ξέρουμε θα μπορούσε να είναι ρουφιάνος, ω τι σύμπτωση έδωσε το όνομά σου! Άρα δεν είναι...
Αυτό μόνο να μου εξηγήσεις κι αν είσαι πειστική μπορεί να αλλάξω πορεία πλεύσης.
Για την ώρα πάω στα καράβια μ
:giveup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Γιατί δεν λες να καταλάβεις....:mad::mad::mad::mad:

Ότι είμαι αθώωωωωωωααααα
και η εμμονή σου μόνο αθώα δεν σε κάνει.


Σε κάλυψα????
Ρε συ καρκελακι...διαβαζεις τα ποστ? Ποια εμμονή? Με σένα? Που? Θα με τρελανεις??? Με μπερδεύεις με κάποιον άλλο?
:worry:
Ψηφισα Φαντασμένο και να σε έχω αναφέρει σε ένα ποστ μου από την αρχή του παιχνιδιού και αν.

Ας πάμε λοιπόν στην προηγούμενη ψηφοφορία.
Παρατηρούμε ότι αυτοί που δεν ψήφισαν Resident Evil είναι οι:
Angie_Ann, Bill_Slayer, Corpse Bride, Dark_kronos, Κακή Επιρροή, Neraida, Phoebe, Youki

Βγάζω απ΄έξω προσωπικά την Corpse και τον Bill Slayer
άρα έχουμε 3 κακούς ρόλους σε 6 άτομα.

H 3άδα μου είναι :
Angie_Ann
Youki
Dark_Kronos

Ο ρουφιάνος νομίζω πως είναι μέσα και μια υπόθεση για κείνον, με οδήγησε σε αυτά.

Πήρα τα ποστ της Resident και δεν έχει αναφέρει τίποτα για youki πουθενά! Ούτε καν την υποψιάζεται!
Αντιθέτως είχε κολλήσει με μένα και σένα αρχικά. Έπειτα το γύρισε σε kakerlak και fantasmenos.
Σαφώς και η kakerlak είναι αθώα.

Δεν εξήγησα σωστά το ότι για μένα οι : Resident, youki και ο σιωπηλός παίκτης (dark kronos) ειναι δολοφόνοι με την angie ann τσιράκι.

Όταν έδωσα 3άδα εννούσα 3άδα κακών που υπάρχουν ΤΩΡΑ στο παιχνίδι.

Φυσικά και περιμένω να πάρω και τις ψήφους τους και όχι να με πείσουν για το αντίθετο.
Μαιστα...8 άτομα δεν ψηφίζουν Ρεζουλιν, από τα 8 η Ρεζουλίν έχει αναφέρει ως ύποπτη σε ποστ της μόνο τη Νεράιδα. Κι από τους υπόλοιπους 7 η youki η οποία ότι κι αν έχει πει μέχρι στιγμης το χει βασίσει σε στοιχεία είναι η ένοχη. Ιδίως δε η corpse και o slayer που ζήτημα να χουν κάνει ένα ποστ/ημέρα και ψηφίζουν με ελάχιστη αιτιολόγηση. Αυτούς τους 2 δε ειδικά εσύ τους βγάζεις και έξω από τους υποπτους.
Οοοοοκκκκκκκκκκ!!!


(Να πω μόνο ότι τη Δευτερα το βράδυ που κάνατε τον κακό χαμό με τις αλλαγές ψήφου κλπ η youki ήταν εκτός και μπήκε ξανα πολύ μετά τις 8. Το γεγονός ότι κάποιοι έστω και τελευταία στιγμή καλύφτηκαν - ίσως - με αλλαγές ψήφου δεν κάνει αυτούς αθώους κι εμένα ένοχη, ούτε και το ανάποδο βεβαιως.)

Να πω πως άκρη θα βρούμε ανάμεσα σε αυτούς που δεν ψήφισαν Resident στον πρώτο γύρο
Ναι ναι...είπαμε...κι όσοι άλλαξαν την ψήφο τους στο τέλος της ημέρας αθωόνονται.
Πάντως εγώ πιστεύω ότι μέσα στα 4 ονόματα που ανέφερε η Ρεζουλίν υπάρχει σίγουρα ένας που έχει κακό ρόλο.


Όπως είχα υποσχεθεί η ψήφος μου πάει στη Νεράιδα. Βεβαιως, αν συμβεί κάτι τραγικό θα αλλάξω την ψήφο μου.

Ψ: Όσον αφορά στην Ηρώ, δεν την έχω για 100% αθώα, αλλά αν είναι να την ψηφίσω για να βγει θα προτιμήσω να το κάνω σε μέρα που θα μάθω την ιδιότητά της.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Youki:
Όπως είχα υποσχεθεί η ψήφος μου πάει στη Νεράιδα. Βεβαιως, αν συμβεί κάτι τραγικό θα αλλάξω την ψήφο μου.

Γιατί Νεράιδα;


πς. έφυγααα- με έχετε κάψει λέμε :X :rtfm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
ΟΜΩΣ
Ο Φαντασμένος έδωσε και το δικό μου όνομα
Κι επειδή ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΙΜΑΙ, και επειδή δεν είμαι δολοφόνος... πιστεύω τελικά ότι ο Φαντασμένος δεν είναι ο ρουφιάνος
ΑΡΑ για μένα τελικά αθωώνεται ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ο Μπιλ

Ναι τι καλά να αθωώνεις και τους 2 σας!
Ενώ χτες έλεγες άλλα για τον Slayer:
Νομίζω όμως ότι θέλω να βγει ο Μπιλ σε μέρα που θα φαίνεται η ιδιότητα του
;)
Κακερλακ, το ότι ο Φαντασμένος δεν ήταν δολοφόνος, δεν σε κάνει αυτόματα αθώα γιαυτό πρόσεχε
Ρε Αναστασία τι άλλο θα πεις;



Και πάμε συνοπτικά να σου δώσω τους λόγους που σε ψηφίζω:
Με το καλημέρα σου, λες ότι δεν έχεις χρόνο και μας τονίζεις ότι σε πρηγούμενο γύρο είχες ζητήσει από τη ΣΕ να μη σου δώσει ρόλο.
Αφήσες υπόνοιες για μένα, λέγοντας πως δεν απαντάω στις κατηγορίες, ενώ έβλεπες πως δεν είμαι online.
Πρώτη ΕΣΥ έβαλες τζίνιες για το ότι η Αθηνά μπορεί να ήταν ρουφιάνα.
Έπειτα βγάζεις την ουρά σου απ΄έξω, λες πως για σένα είναι πιο ένοχη η kakerlak και τονίζεις -για να μη σου πει κανείς τίποτα όταν ανακοινωθεί ότι ο fantasmenos είναι πολίτης- ότι εσύ τον ψήφισες γιατί ακολούθησες το ρεύμα.
Φεύγει ο fantasmenos δίνει κι αυτός 2 ονόματα (ανάθεμά σας, μας τα χετε σπάσει τα νεύρα) και λες πως θέλεις να βγει ο Μπιλ σε μέρα που φαίνεται η ιδιότητα. Του δίνεις παράταση δηλαδή.;)
Και έρχεσαι σήμερα για να τον αθωώσεις τελείως.


Πιστεύω ότι κάπου εδώ θα σκάσει μύτη και η ψήφος της Ηρουλίνας σε μένα
Το γιατί τώρα, το αφήνω για αργότερα
Πραγματικά έχω μεγάλη απορία να δω τι θα σκαρφιστείς.
Καλά το φαντάστηκες. Για όλα τα παραπάνω είσαι ένοχη!

Άδικα μάλλον κατηγόρησα τη youki.

Kακή Επιρροή από μένα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Ένα πράγμα αν μπορείς να μου εξηγήσεις...
Γιατί για το ρόλο της Αθηνάς ως ρουφιάνα πείστηκες τόσο εύκολα και άρχισες να φτιάχνεις ρεύμα προς την Κάκερλακ; Ενώ ο άλλος που σύμφωνα με τα όσα ξέρουμε θα μπορούσε να είναι ρουφιάνος, ω τι σύμπτωση έδωσε το όνομά σου! Άρα δεν είναι...
Αυτό μόνο να μου εξηγήσεις κι αν είσαι πειστική μπορεί να αλλάξω πορεία πλεύσης.
Για την ώρα πάω στα καράβια μ
:giveup:
είπα ξέρω εγώ τι είμαι, δεν είπα ότι είσαστε υποχρεωμένοι να με πιστέψετε

Η Αθηνά ξεκίνησε με ένα όνομα κι έμεινε ΕΚΕΙ. ΕΝΑ ΟΝΟΜΑ την κακερλακ. Η εμμονή της Αθηνάς, σε βαθμό να θέλει να αυτοκτονήσει προκειμένου να μας στρέψει στην Κακερλακ ήταν αυτό που θεώρησα ότι είναι ικανό να είναι στάση ενός ρουφιάνου.
Στο παρελθόν, ως ρουφιάνα το έχω κάνει, και μου το τόνισε αυτό η Αθηνά
Μου είπε κάτι που προφανώς οι περισσότεροι δε θυμόντουσαν
ΟΚ με έπεισε... καλώς ή κακώς... δεν μπορούσα να φανταστώ ότι ένας δολοφόνος ή ένα τσιράκι θα αυτοκτονούσε με τέτοιο τρόπο... θεώρησα ότι ήταν ρουφιάνος.
Αποδείχτηκε όμως ότι ΔΕΝ ΗΤΑΝ... άρα?
ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕ? ΠΟΙΟΝ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΣΩΣΕΙ???

οσο γράφω αυτή τη στιγμή σκέφτομαι και αυτοαναιρούμαι
ΕΣΕΝΑ ΕΣΩΣΕ! Κι από πάνω, μας βάζεις και χέρι που την θεωρήσαμε ρουφιάνο γιαυτή της την ανιδιοτέλεια! ΕΣΕΝΑ!
Ενα καλό τσιράκι, (ή ένας άλλος δολοφόνος) θα αυτοκτονούσε για να σώσει το δολοφόνο και θα έδινε και κανα άλλο όνομα σκόρπιο που ήξερε ... Διάλεξε το φαντασμένο επειδή ήταν ΕΥΚΟΛΟ να μας πείσει ότι ο φαντασμένος ήταν κακός... ήταν σαν να λέμε τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμύδια

Τελικά Καλυψώ ξέρεις τι έκανες μόλις τώρα?
Μου άνοιξες τα μάτια... όσο έγραφα ξαναθυμήθηκα, ανέτρεξα στις σκέψεις μου
Πως είναι δυνατόν, ένα άτομο το οποίο θυσιάστηκε για να σε σώσει να μην πιστεύεις ότι είναι ρουφιάνος εφόσον είσαι αθώα πολίτης?
Προφανώς και δεν είσαι....

Ξανά λοιπόν στην καλή μας Καλυψώ η ψήφος μου
Δεν ξέρω πόσοι θα το δουν μόνο
Συνέχισε το κολπάκι του πόσο πολύ ένοχη με βρίσεις, απ ότι φαίνεται... τα καταφέρνεις περίφημα μιας που έχεις καλούς παίχτες να σε σιγοντάρουν


Ηρώ, δεν ξέρω αν είσαι δολοφόνος ή τσιράκι
Αυριο, πρώτα ο θεός, αν ζω (που δεν το νομίζω) θα είσαι στις προτιμήσεις μου
ΚΑΚΩΣ που ξέφυγα απ τις αρχικές μου σκέψεις

Καλυψω, Ηρώ, Ρεζιντεντ και συνεχίζουμε για το άλλο άτομο


edit
το καλό της υπόθεσης είναι ότι δε θα με δολοφόνησετε σήμερα που θα φανεί η ιδιότητα :P
προσπαθήστε λοιπόν σκληρά να καταφέρετε με τις ψήφους σας :P

Ηρώ... μόνο ΛΟΛ έχω να σου πω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Γιατί Νεράιδα;


πς. έφυγααα- με έχετε κάψει λέμε :X :rtfm:

Σορυ Καλυψούδι μου αλλά τα επιχειρήματα τέλος από μένα.
Πάντως επειδής σε εχω συμπαθήσει θα σου δώκω ένα χιντ. Η αιτιολόγηση είναι στα χτεσινά μου ποστ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ηρώ, δεν ξέρω αν είσαι δολοφόνος ή τσιράκι
Αυριο, πρώτα ο θεός, αν ζω (που δεν το νομίζω) θα είσαι στις προτιμήσεις μου
ΚΑΚΩΣ που ξέφυγα απ τις αρχικές μου σκέψεις

Καλυψω, Ηρώ, Ρεζιντεντ και συνεχίζουμε για το άλλο άτομο


Τι λες ρε παιδί μου; Και ψηφίσαμε και οι 2 μας τη συνδολοφόνο μας Resident ενώ μπορούσαμε να τη σώσουμε;
Κάπου δε σου βγαίνουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Τι λες ρε παιδί μου; Και ψηφίσαμε και οι 2 μας τη συνδολοφόνο μας Resident ενώ μπορούσαμε να τη σώσουμε;
Κάπου δε σου βγαίνουν.

εσύ ως τσιράκι δεν ήξερες ότι είναι η Ρεζ δολοφόνος.... γιατί να το ξέρεις????
Ξέρεις ένα δολοφόνο και τη νοσοκόμα
Η καλυψώ ήταν ή αυτή ή η άλλη... δεν κατάλαβα, γιατί να μην την ψηφίσει?

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ και κυριως ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΨΑΤΕ


Κι αφού δε μου βγαίνου, για εξηγησε μου εσύ, ΓΙΑΤΙ ΕΝΑΣ ΑΘΩΟΣ ΠΟΛΙΤΗΣ να σώσει ένα άλλο ΠΟΛΙΤΗ αν δεν είναι ο ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
εσύ ως τσιράκι δεν ήξερες ότι είναι η Ρεζ δολοφόνος.... γιατί να το ξέρεις????
Ξέρεις ένα δολοφόνο και τη νοσοκόμα
Η καλυψώ ήταν ή αυτή ή η άλλη... δεν κατάλαβα, γιατί να μην την ψηφίσει?

ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ και κυριως ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕ ΔΟΥΛΕΨΑΤΕ

Την παλεύεις ρε Αναστασία;
Δε θα βλεπα τι θα ψήφιζε ένα από τα 2 ονόματα που θα είχα στο πμ μου; Δε θα καταλάβαινα νομίζεις και θα ψήφιζα τη δολοφόνο και όχι μόνο αυτό, αλλά θα ξεκινούσα και κύμα εναντίον της;

Και όλα αυτά σε μέρα που δε φαίνεται ιδιότητα! Να λεγες ότι το κανα για ξεκάρφωμα, να το καταλάβω.
Το χεις χάσει το παιχνίδι Αναστασία γιατί στην προσπάθειά σου να μας κατηγορήσεις πέφτεις σε λάθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Την παλεύεις ρε Αναστασία;
Δε θα βλεπα τι θα ψήφιζε ένα από τα 2 ονόματα που θα είχα στο πμ μου; Δε θα καταλάβαινα νομίζεις και θα ψήφιζα τη δολοφόνο και όχι μόνο αυτό, αλλά θα ξεκινούσα και κύμα εναντίον της;

Και όλα αυτά σε μέρα που δε φαίνεται ιδιότητα! Να λεγες ότι το κανα για ξεκάρφωμα, να το καταλάβω.
Το χεις χάσει το παιχνίδι Αναστασία γιατί στην προσπάθειά σου να μας κατηγορήσεις πέφτεις σε λάθη.

Ηρώ τι λες??????
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ??????????????????????
το τσιράκι ΞΕΡΕΙ ΔΥΟ ΟΝΟΜΑΤΑ, ένα δολοφονο κι ένα της νοσοκομας
ΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΤΡΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Δε θα μπορούσε απλά ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΜ σου το όνομα της???
ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Ηρώ τι λες??????
ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΔΟΛΟΦΟΝΟΣ??????????????????????
το τσιράκι ΞΕΡΕΙ ΔΥΟ ΟΝΟΜΑΤΑ, ένα δολοφονο κι ένα της νοσοκομας
ΟΙ ΔΟΛΟΦΟΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΤΡΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ΤΡΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Δε θα μπορούσε απλά ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΜ σου το όνομα της???
ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ????

Aναστασία με τα ερωτηματικά και τα θαυμαστικά δε θα κερδίσεις τις εντυπώσεις, γιατί είναι ολοφάνερο ότι προσπαθείς για αυτές.

Σου ξαναματαλέω λοιπόν, ΑΝ ήμουν τσιράκι θα είχα 1 όνομα δολοφόνου σωστά;
Ε του π*υστη. Λες να μην καταλάβαινα ποιος είναι ποιος; Θα καταλάβαινα ή τουλάχιστον δε θα ψήφιζα, πόσο μάλλον να ξεκινούσα και ρεύμα από τον πρώτο γύρο για το άτομο που -έστω ένα από τα 2 ονόματα που είχα στο πμ μου- θα ψήφιζε.
Το καταλάβαμε ή να κάνω και κακά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Aναστασία με τα ερωτηματικά και τα θαυμαστικά δε θα κερδίσεις τις εντυπώσεις, γιατί είναι ολοφάνερο ότι προσπαθείς για αυτές.

Σου ξαναματαλέω λοιπόν, ΑΝ ήμουν τσιράκι θα είχα 1 όνομα δολοφόνου σωστά;
Ε του π*υστη. Λες να μην καταλάβαινα ποιος είναι ποιος; Θα καταλάβαινα ή τουλάχιστον δε θα ψήφιζα, πόσο μάλλον να ξεκινούσα και ρεύμα από τον πρώτο γύρο για το άτομο που -έστω ένα από τα 2 ονόματα που είχα στο πμ μου- θα ψήφιζε.
Το καταλάβαμε ή να κάνω και κακά;


Πλάκα κάνεις έτσι? κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις τι σου λέω.
Ξαναλέω για τελευταία φορά, είχες δύο ονόματα Χ και Ψ.
Ψήφισες R(ez) χωρίς να έχεις την παραμικρή πληροφορία για αυτή. Θεώρησες ότι είναι πολίτης και την ψήφισες.
Γιατί θα πρέπει να ξέρεις ότι το R είναι δολοφόνος και να μην το ψηφίσεις εφόσον έχεις μόνο το Χ και το Ψ στο πμ σου?

Κάνε τώρα και κακά

Επιπλέον, απάντησε μου, μιας που έχεις σφαιρική σκέψη και τα εξηγείς όλα ορθά, για ποιο λόγο η Ρεζιντεντ, μας έδωσε τον Φαντασμένο και την Κακερλακ, αυτοκτονώντας εφόσον αποδείχτηκε ότι δεν ήταν ρουφιάνος
Ποιος σώθηκε με την αυτοκτονία της αυτή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top