Πώς αισθάνεστε;

Χαμόγελο

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημοσιογράφος. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
Τριγύριζα πολλή ώρα στον ήλιο :wacko:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
ωχ κατάρα :(
κουράγια :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Βαριέμαι απίστευτα. Μάλλον θα πάω πάλι για ύπνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πειναω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Είμαι λίγο ζαβλακωμένη απο τον ήλιο..και λίγο χαρούμενη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Άσχημα... :(
Χρειάζομαι μια αγκαλιά :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
ζατί φρουφρού μου?
13.653, γι αυτό...
Ούτε η άλλη τα πήγε καλά, όποτε... θκατά είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
13.653, γι αυτό...
Ούτε η άλλη τα πήγε καλά, όποτε... θκατά είμαι.
σε ποιά μαθήματα χαντακώθηκες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
σε ποιά μαθήματα χαντακώθηκες?
Φυσική και μαθηματικά που είναι και βαρύτητας (9,5 και 10,3)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Φυσική και μαθηματικά που είναι και βαρύτητας (9,5 και 10,3)
δατς νοτ γκουντ..... πάντα βέβαια υπάρχει και άλλη ευκαιρία, και που ξες, μπορεί να περνάς σε καμιά σχολή που τελικά να σου αρέσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
δατς νοτ γκουντ..... πάντα βέβαια υπάρχει και άλλη ευκαιρία, και που ξες, μπορεί να περνάς σε καμιά σχολή που τελικά να σου αρέσει.
Η μόνη σχολή μέσα στους στόχους μου τώρα πια είναι το γεωλογικό... αλλά οριακά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
μια χαρα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
Φρικη,φρικη,φρικη !!!!!!!!!! Δεν αντεχω αλλο. Δεν θελω τιποτα , μονο να μεινω μονη μου.Δεν θελω να μου τηλεφωνησει κανενας:| :| :| :| , θελω να βαλω τερμα την μουσικη , " να ταξιδεψω με τις νοτες και να κλαψω,να κλαψω,να κλαψω μεχρι να στερεψουν τα δακρυα. Ποσο ν'αντεξω αλλο ??????? Αδειασα,βαρεθηκα,σιχαθηκα τα ιδια και τα ιδια. Ποτε να μην ειμαι "αρκετη", παντα να υπαρχει κατι ακομα που ΠΡΕΠΕΙ να κανω. Για να μην στεναχωρησω κανεναν. Εγω θα τα καταφερω , οπως παντα ,γιατι ειμαι δυνατη,ειμαι σκληρη , αντεχω . Εθαψα τρεις φιλες μου και την μανα μου. Την εβλεπα να λιωνει σιγα-σιγα αλλα εγω ειμουν η δυνατη της οικογενειας .Τι να γινει...???? Η δικη μου ταμπελλα , αυτη που μου εδωσαν χωρις να με ρωτησουν αν την θελω , αν μπορω να τη σηκωνω μια ζωη, εγραφε : " ειμαι βραχος , καθηστε ολοι επανω μου , μην ανησυχειτε, ΕΓΩ ειμαι εδω!!! Η Μαρια , υποδειγμα κορης,συζυγου,νοικοκυρας,αδελφης. Τα κανει ολα, αρκει να μην σας στεναχωρησει,να μην δει κανενα να κλαιει , να κανει τα χατηρια ολων. Κι ενα ωραιο πρωινο....ΞΑΦΝΙΚΑ...τι κριμα που αρρωστησε !!! Πως εγινε αυτο ;;; Επαθαν τα νευρα της ; Την κακομοιρα ! Κουραγιο Γιαννη μου , τι να κανουμε αυτα εχει η ζωη , εχεις μια γυναικα αρρωστη. Που θα παει , θα συνελθει...!!! Ναι, θα συνελθω. Αλλα βραχος δεν θα ειμαι πια για κανεναν !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΟΝΟ για τα παιδια μου!!!! Και σ'οποιον αρεσω, κι οποιος θελει να ειναι μαζι μου , να ειναι! Οχι επανω μου ομως , διπλα μου. Διπλα στην Μαρια που η ταμπελλα της γραφει:
" ΜΑΡΙΑ. " Σκετο,ξερο και χωρις περιτυλιγμα κ χρυσες κορδελλες. Μας τελειωσαν !!! Δεν ηταν χρυσες , ηταν ψευτικες και δεν της θελω αλλο , γιατι μ'επνιξαν. Οχι ευχαριστω , δεν θα παρω !!! Η μαννα μου ειναι " εδω " , την " κουβαλαω " μεσα μου !!!! Δεν χρειαζεται να παω να την βρω πριν της ωρας μου! Εχω κι αλλες επιλογες οπως ειχε κι εκεινη βεβαια...αλλα...δυστυχως για μας, διαλεξε κατι που μας πονεσε πολυ , αλλα μας διδαξε κιολας !!!

" Η μητρικη αγαπη ειναι σαν τον αερα. Τον εχεις συνηθισει τοσο , που δεν τον προσεχεις. Ωσπου να κοπει η παροχη !!! "

ΥΓ. " Γι' αυτο να ' χετε το νου σας , οσο ειναι ακομα καιρος "

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Είμαι εξαντλημένη..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.

ghelly

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,188 μηνύματα.
:yawn::yawn: Αυτό το εμότικον τα λέει όλα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εμ,καλα...πονανε λιγο ματακια.
αυριο πρεπει να σηκωθω πρωι και δεν εχω καμια ορεξη.
γαμω το μαθημα μου μεσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
μιαχαρα λιγο ανχωμενη για το μαθημα οδηγησεις αυριο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κιεγω αυριο πρωι ακριβως αυτο εχω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top