Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Καλησπέρες!

Λοβ δεν θα σχολιάσω καν το γεγονός ότι με έβαλες να είμαι η Λουνα. :pfff:

κατα τα άλλα..





καρδούλες.


πς. τι στο καλό, νόμιζα ότι είμαι η μόνη μαζί με την αδελφή μου που το βλέπαμε αυτό :X
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
απογοητευεται ολοι σας!!!


καταρχας



@μπορατ:εισαι ο δευτερος διπλα απο αυτον με τα γυαλακια, δηλαδη βρισκεσαι αναμεσα σε γιωργο(πρωτος) και ρασκαλ (τριτος)
διπλα απο το ρασκαλ ειναι η κοπελα σου η λουνα(καλυψω) η οποια αλλαξε θρησκεια και για χαρη σου να ξερεις)
μετα ειναι ι εουχενια δηλαδη η νινιναου η κοπελα του γιωργου
μετα κιντο δηλαδη σιντ
προτελευταια με το μαυρο μαγιω η μπουρου και τελευταια εγω :D

τωρα:

@moon:


εισαι η γυναικαρα με το ασπρομαυρο φορεμα στη μεση και ο αριστερος σου ειναι το φλερτ σου δηλαδγ ο σιντ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moonlight

Διάσημο μέλος

Η moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,767 μηνύματα.
love :kissing::thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Οσοι μενετε Αθηνα εισαστε ηρωες! 5 μερες σε αυτην την πολη και πραγματικα τρελαθικα... Δεν ξερω τι εχει αλλαξει απο την τελευτεα φορα, αλλα ρε παιδια, αυτη η κατασταση δεν παλευετε...!!!

Home sweet home! Ροδο σ'αγαπω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

<<ΝΙΚΟΛ>>

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νικόλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κάλυμνος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 201 μηνύματα.
εντάξει κρόνε μου παλεύετε............:whistle:

τι σε χάλασε τόσο;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Δε μου αρέσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Αλλά η κοπέλα μου μου αρέσει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Δε μου αρέσω.

Ούτε εμένα!!! Και σε αυτή τη φωτογραφία είναι καλος.. Σε κάτι άλλες να δεις!!:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
απογοητευεται ολοι σας!!!


καταρχας



@μπορατ:εισαι ο δευτερος διπλα απο αυτον με τα γυαλακια, δηλαδη βρισκεσαι αναμεσα σε γιωργο(πρωτος) και ρασκαλ (τριτος)
διπλα απο το ρασκαλ ειναι η κοπελα σου η λουνα(καλυψω) η οποια αλλαξε θρησκεια και για χαρη σου να ξερεις)
μετα ειναι ι εουχενια δηλαδη η νινιναου η κοπελα του γιωργου
μετα κιντο δηλαδη σιντ
προτελευταια με το μαυρο μαγιω η μπουρου και τελευταια εγω :D

τωρα:

@moon:


εισαι η γυναικαρα με το ασπρομαυρο φορεμα στη μεση και ο αριστερος σου ειναι το φλερτ σου δηλαδγ ο σιντ!
ρε γιατί βάζετε τόσο διασκεδαστικό υλικό όταν εγώ λείπω ; :mad::mad::mad:
καταρχήν ο μπόρατ και ο ράσκαλ μοιάζουνε σαν να πόζαρουνε μετά την λήξη της τελετής που τους ένωσε με τα δεσμά του γάμου στην Τήλο . Ο μπόρατ θα μπορούσε να διαφημίζει τουλάχιστον μηχάνημα τηλεμάρκετιγκ για σφιγτούς κοιλιακούς αλλά ο ράσκαλ απλα όχι την κουνάει μια μόνο αχλαδιά - ολόκληρο δάσος έχει μαζευτεί πίσω του και ανεμίζει περήφανα . Το μόνο που σώζει τον αδρισμό του είναι ότι ίσως με το αριστερό χέρι κάνει αυτό που προέτρεπαν τον Κωνσταντάρα σε μία γνωστή ταινία , στην Καλυψώ που είναι δίπλα του , γιατί και αυτή φαίνεται ξαφνιασμένη εκτός και αν φταίει απλώς το ότι το τοπ του μαγιώ είναι ένα νούμερο μικρότερο από το σωστό - ποιος είναι ενδυματολόγος σε αυτή την σειρά , κύριοι σας ρωτώ
Η νινινάπώςτηνλένετέλοσπάντων έχει το σύνδρομο της κοπέλας που ψήλωσε πολύ στην εφηβεία και καμπουριάζει απελπισμένη , επίσης τα χαρακτηριστικά της είναι σαν αρχαίο άγαλμα , το οποίο θα ήτανε καλό αν δεν μιλούσαμε για κούρο .
Όσο για τον σιντ , ο οποίος παρεπιμπτόντως δεν φοράει ποτέ μπλουζάκια με ερπετά μόνο αν είναι λακόστ , είναι φτυστός ο γιος του γύφτου πωλητή πορτοκαλιών που παρκάρει παράνομα πριν από το οάκα , αυτή η μύτη που ξεκινάει τρία χιλιόμετρα πριν από τα φρύδια και έχει πάχος όσο η περιφέρεια της γεωργίας βασιλειάδου , αυτό το μαλλί που λούζεται μόνο από τις ρομαντικές σταγόνες της βροχής , τα φρύδια που έχουνε σμιλευτεί με τσιμπιδάκι και το βλέμμα του <<ξέρεις ποιος είμαι εγώ ρε ; όχι ; ούτε εγώ ξέρω>> , όλα αυτά με συγκλόνισαν . Έχω να καταγγείλω ότι είχε αντηλιά την ώρα της φωτογράφησης και η αριστερή μου με παρενοχλούσε σεξουαλικά .
Η μπούρου είναι σαν αγοροκόριτσο σε αμερικάνικη ταινία που στο τέλος της ταινίας αφού τα έχει φτιάξει και έχει χωρίσει ένα ρεμάλι , έχει εκτιμήσει τα πνευματικά προσόντα του λούζερ της γειτονιάς , έχει πιάσει μια συμμορία ή έχει κερδίσει σε κανέναν άκυρο διαγωνισμό στο τέλος προβάρει το πρώτο της μπικίνι στον μπαμπά της δειλά , ο οποίος παθαίνει τριπλό εγκεφαλικό . Το τέταρτο θα το πάθει , όταν την δει με στρινγκ .
Η βικ βικ δεν πολυκολλάει με την φωτογραφία είναι σαν κάτι ξέμπαρκους που χώνονται τελευταία στιγμη για να κλέψουνε κάτι από την δόξα των υπολοίπων και όλοι είναι πολύ απασχολημένοι για να ασχοληθούνε μαζί της . Ένα πίρσιγκ στην μύτη , όχι ταπεινό , από αυτούς τους χαλκάδες που έχουνε και οι ταύροι θα την αναδείκνυε περισσότερο όπως με πληροφόρησε ο προσωπικός στυλίστας του προσωπικού μου στυλίστα .

Στην δεύτερη φώτο είμαι ελαφρώς καλύτερος αν και φαίνεται σαν να έχω φάει χαστούκι από την μία και να γύρισα και από την άλλη στωϊκά . Όσο για την μουν , τι να πω , γυναικάρα , πάντα ήτανε διεργετικά τα κολλάρα στις γυναίκες , μην αναζητήσετε σημειολογία πίσω από αυτό , θα απογοητευτείτε και δεν κάνει χρονιάρες μέρες . Από την άλλη μια καλύτερη βαφή μαλλιών που καλύπτει τις ρίζες , μια δίαιτα και η αφαίρεση αυτού του πιθηκιού από αριστερά της δεν θα κρινόντουσαν άσκοπα σε καμία των περιπτώσεων .

π.σ. στην δεύτερη φώτο , πάνω ο δεύτερος από αριστερά είναι ο ρεμπ , ο πρώτος από δεξιά είναι ο Αντωνάκης , αριστερά του ο Δεσμώτης και αριστερά ο πίθηκος είναι ο Όττο
Από κάτω τα δύο κοριτσόπουλα αριστερά είναι κορπς και εδάδ (εδάδ με τις κοτσίδες , όσο ναι είναι πιο θυληκιά για την ακρίβεια λιγότερο αγοροκόριτσο) , ανάμεσα τους ο γόης ο Γκαντέμης , ο Τζιρότ στο κέντρο με τις ανταύγειες , δεξιά του η Μαντρουγκάντα , δεξιά της η καλυψώ , και στην κάτω σειρά η πρώτη από δεξιά η μουν . Εγώ ήμουνα ο βοηθός φωτογράφου και εκείνη την ώρα έξυνα την μύτη μου ανενόχλητος γιατί αυτό είναι το καλό όταν δεν είσαι στο προσκήνιο : είσαι αυτό που θες , δεν θες αυτό που είσαι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ρε γιατί βάζετε τόσο διασκεδαστικό υλικό όταν εγώ λείπω ; :mad::mad::mad:
καταρχήν ο μπόρατ και ο ράσκαλ μοιάζουνε σαν να πόζαρουνε μετά την λήξη της τελετής που τους ένωσε με τα δεσμά του γάμου στην Τήλο . Ο μπόρατ θα μπορούσε να διαφημίζει τουλάχιστον μηχάνημα τηλεμάρκετιγκ για σφιγτούς κοιλιακούς αλλά ο ράσκαλ απλα όχι την κουνάει μια μόνο αχλαδιά - ολόκληρο δάσος έχει μαζευτεί πίσω του και ανεμίζει περήφανα . Το μόνο που σώζει τον αδρισμό του είναι ότι ίσως με το αριστερό χέρι κάνει αυτό που προέτρεπαν τον Κωνσταντάρα σε μία γνωστή ταινία , στην Καλυψώ που είναι δίπλα του , γιατί και αυτή φαίνεται ξαφνιασμένη εκτός και αν φταίει απλώς το ότι το τοπ του μαγιώ είναι ένα νούμερο μικρότερο από το σωστό - ποιος είναι ενδυματολόγος σε αυτή την σειρά , κύριοι σας ρωτώ
Η νινινάπώςτηνλένετέλοσπάντων έχει το σύνδρομο της κοπέλας που ψήλωσε πολύ στην εφηβεία και καμπουριάζει απελπισμένη , επίσης τα χαρακτηριστικά της είναι σαν αρχαίο άγαλμα , το οποίο θα ήτανε καλό αν δεν μιλούσαμε για κούρο .
Όσο για τον σιντ , ο οποίος παρεπιμπτόντως δεν φοράει ποτέ μπλουζάκια με ερπετά μόνο αν είναι λακόστ , είναι φτυστός ο γιος του γύφτου πωλητή πορτοκαλιών που παρκάρει παράνομα πριν από το οάκα , αυτή η μύτη που ξεκινάει τρία χιλιόμετρα πριν από τα φρύδια και έχει πάχος όσο η περιφέρεια της γεωργίας βασιλειάδου , αυτό το μαλλί που λούζεται μόνο από τις ρομαντικές σταγόνες της βροχής , τα φρύδια που έχουνε σμιλευτεί με τσιμπιδάκι και το βλέμμα του <<ξέρεις ποιος είμαι εγώ ρε ; όχι ; ούτε εγώ ξέρω>> , όλα αυτά με συγκλόνισαν . Έχω να καταγγείλω ότι είχε αντηλιά την ώρα της φωτογράφησης και η αριστερή μου με παρενοχλούσε σεξουαλικά .
Η μπούρου είναι σαν αγοροκόριτσο σε αμερικάνικη ταινία που στο τέλος της ταινίας αφού τα έχει φτιάξει και έχει χωρίσει ένα ρεμάλι , έχει εκτιμήσει τα πνευματικά προσόντα του λούζερ της γειτονιάς , έχει πιάσει μια συμμορία ή έχει κερδίσει σε κανέναν άκυρο διαγωνισμό στο τέλος προβάρει το πρώτο της μπικίνι στον μπαμπά της δειλά , ο οποίος παθαίνει τριπλό εγκεφαλικό . Το τέταρτο θα το πάθει , όταν την δει με στρινγκ .
Η βικ βικ δεν πολυκολλάει με την φωτογραφία είναι σαν κάτι ξέμπαρκους που χώνονται τελευταία στιγμη για να κλέψουνε κάτι από την δόξα των υπολοίπων και όλοι είναι πολύ απασχολημένοι για να ασχοληθούνε μαζί της . Ένα πίρσιγκ στην μύτη , όχι ταπεινό , από αυτούς τους χαλκάδες που έχουνε και οι ταύροι θα την αναδείκνυε περισσότερο όπως με πληροφόρησε ο προσωπικός στυλίστας του προσωπικού μου στυλίστα .

Στην δεύτερη φώτο είμαι ελαφρώς καλύτερος αν και φαίνεται σαν να έχω φάει χαστούκι από την μία και να γύρισα και από την άλλη στωϊκά . Όσο για την μουν , τι να πω , γυναικάρα , πάντα ήτανε διεργετικά τα κολλάρα στις γυναίκες , μην αναζητήσετε σημειολογία πίσω από αυτό , θα απογοητευτείτε και δεν κάνει χρονιάρες μέρες . Από την άλλη μια καλύτερη βαφή μαλλιών που καλύπτει τις ρίζες , μια δίαιτα και η αφαίρεση αυτού του πιθηκιού από αριστερά της δεν θα κρινόντουσαν άσκοπα σε καμία των περιπτώσεων .

π.σ. στην δεύτερη φώτο , πάνω ο δεύτερος από αριστερά είναι ο ρεμπ , ο πρώτος από δεξιά είναι ο Αντωνάκης , αριστερά του ο Δεσμώτης και αριστερά ο πίθηκος είναι ο Όττο
Από κάτω τα δύο κοριτσόπουλα αριστερά είναι κορπς και εδάδ (εδάδ με τις κοτσίδες , όσο ναι είναι πιο θυληκιά για την ακρίβεια λιγότερο αγοροκόριτσο) , ανάμεσα τους ο γόης ο Γκαντέμης , ο Τζιρότ στο κέντρο με τις ανταύγειες , δεξιά του η Μαντρουγκάντα , δεξιά της η καλυψώ , και στην κάτω σειρά η πρώτη από δεξιά η μουν . Εγώ ήμουνα ο βοηθός φωτογράφου και εκείνη την ώρα έξυνα την μύτη μου ανενόχλητος γιατί αυτό είναι το καλό όταν δεν είσαι στο προσκήνιο : είσαι αυτό που θες , δεν θες αυτό που είσαι



καταρχας ο μανουελ(ρασκαλ) δε χουφτωνει την λουνα (καλυψω) γιατι θα του κοψω τα ποδαρια εγω και ο νικο(μπορατ) θα κανει επιθεση!
κατα δευτερον η βικο(μπουρου) ειναι η πρωην του κιντο (σιντ) που την κερατωσες οντως:mad:



υ.γ. λουνα ασε ταγορι μου ησυχο:P
στον νικο σου εσυ! μπορατ δειξε λιγο πυγμη! :whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
δεν μπορείς να δείξεις στον Έρωτα τον σωστό δρόμο , γιατί απλά είναι τυφλός


αφού μεπαρενοχλεί η διπλανή μου , δεν φταίω εγώ :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
Εγώ είμαι πολύ πιο ομορφόπαιδο απ' αυτό το πράμα.

Καλέ σε αυτή τη φώτο είναι έκτρωμα! Για δες και την κάτω, για δεςςςς :P:P

η βικο(μπουρου) ειναι η πρωην του κιντο (σιντ) που την κερατωσες οντως:mad:

Το είχα ξεχάσει αυτό!!!:mad: Φτού σου σιντ :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Έγω έχω έρωτα με τούτο εδώ το παλικαράκι :redface: Απο το τσικιτίτας τον είχα σταμπάρει...


Εγώ είμαι πολύ πιο ομορφόπαιδο απ' αυτό το πράμα.


ασχημος ο Μαρκο??:confused:

δε νομιζω...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
Καλέ σε αυτή τη φώτο είναι έκτρωμα! Για δες και την κάτω, για δεςςςς :P:P



Το είχα ξεχάσει αυτό!!!:mad: Φτού σου σιντ :P:P
ήτανε απλά ένα στιγμιαίο λάθος
θες να βγούμε στα μεσημεριανά να το συζητήσουμε σαν άνθρωποι ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
ήτανε απλά ένα στιγμιαίο λάθος
θες να βγούμε στα μεσημεριανά να το συζητήσουμε σαν άνθρωποι ;

Αν θές εσύ να πάς να απολογηθείς..
Και μετά ίσως να πάρω και εγώ τηλέφωνο, μπορεί και όχι όμως.. Με πλήγωσες πολύ,να το ξέρεις Σιντ!
Εσύ να πάς πάντως... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
όταν έκανα περιοδεία με το <<σχολείο>> και τον <<τρόπο>> και το <<κορίτσι του μάη>> και πήγαινα με 10 γκρούπις , σου άρεσε ;
τώρα που η μεγαλύτερη θαυμάστρια μου είναι η περιπτερού και το μεγαλύτερο event που μας καλούνε είναι να σχολιάσουμε τους υποψήφιους για γιουροβίζιον σε κανάλι με εμβέλεια τα 10 χιλιόμετρα , μου θυμήθηκες την μονογαμία . Λες και εσύ άφησες ποτέ τεχνικό ήχου παραπονεμένο


π.σ. το παραπάνω είναι απόσπασμα από την ομιλία που θα δώσω στο σταρ τσάνελ - μήπως να το κάνω πιο θεατρικό , τζουτζούκα ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερωφίλη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,648 μηνύματα.
ζουτζούκα ;
αρ ΓΙΟΥ τοκινγκ του μι;; :D:D

Ποιόν τεχνικό μωρέ;; Μιλάς και συ που δεν άφησες κομπάρσα για κομπάρσα;;
(καλά το πάς)

Βρε λοβ, επειδή δε τα θυμάμαι και πολύ καλα.. Έκανα τίποτα με τον Μάρκο τουλάχιστον;; Η έτσι τζάμπα μου βγήκε το όνομα με κάτι τελευταιους σαν το Κίντο (ΣΙΝΤ);;:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

self-instructive depressing

Περιβόητο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 6,397 μηνύματα.
δεν είχες αφήσει ήσυχη ούτε την αρσενική μύγα στο στούντιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 6 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 14 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top