• Σας ενημερώνουμε ότι η κατηγορία δεν αντικαθιστά σε καμία περίπτωση την επίσκεψη σας σε επαγγελματία ιατρό.

    Το σύνολο του περιεχομένου της κατηγορίας αυτής, όπως κείμενα, γραφικά, εικόνες, πληροφορίες που λαμβάνονται από δικαιούχους διαφήμισης, είναι καθαρά και μόνο για ενημερωτικούς σκοπούς και δεν προορίζεται να είναι υποκατάστατο για την επαγγελματική ιατρική συμβουλή, διάγνωση ή θεραπεία. Δεν αποτελεί υποκατάστατο ιατρικής εξέτασης, ούτε αντικαθιστά την ανάγκη για υπηρεσίες που παρέχονται από επαγγελματία ιατρό. Πάντοτε να ζητάτε τη συμβουλή του ιατρού σας πριν πάρετε οποιαδήποτε συνταγή ή φάρμακο. Μόνο ο ιατρός σας μπορεί να σας δώσει συμβουλές για το τι είναι ασφαλές και αποτελεσματικό για σας.

Θέλω να κόψω το κάπνισμα - Ημερολόγιο Απεξάρτησης!

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Σταμάτα ρε :P εδώ γράφουμε μόνο αληθινές προσπάθειες :P

Εγώ σε λιγότερο από μήνα κλείνω 1 χρόνο άκαπνη...
ΟΥΤΕ ΤΖΟΥΡΑ! :clapup:

Σόρρυ,με έπιασε η καφρίλα μου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δε χρειάζεται να ζητας συγγνωμη, νταξ είπαμε :P


απλά... αν διαβάσεις κι εσύ όλο το θεμα θα δεις κάποιους να εχουν κανει στα αλήθεια μια καλή και σοβαρή προσπάθεια... κυρίως... συνειδητή :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Έκοψα το κάπνισμα....για τα τελευταία 3 λεπτά!
:clapup::clapup::clapup::clapup::clapup:

Κι εμείς από 3 λεπτά αρχίσαμε! :clapup:
Δοκίμασε να τα κάνεις 6 μετά 12 μετά κανά μισάωρο... και μετά άρχισε να θαυμάζεις τον εαυτό σου που τα κατάφερες...κάπως έτσι καβατζάρεις όλη την εβδομάδα και μετά είναι θέμα απόφασης! :)

Έλα κι εσύ ALEX στην κλίκα των άκαπνων! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Κι εμείς από 3 λεπτά αρχίσαμε! :clapup:
Δοκίμασε να τα κάνεις 6 μετά 12 μετά κανά μισάωρο... και μετά άρχισε να θαυμάζεις τον εαυτό σου που τα κατάφερες...κάπως έτσι καβατζάρεις όλη την εβδομάδα και μετά είναι θέμα απόφασης! :)

Έλα κι εσύ ALEX στην κλίκα των άκαπνων! ;)

:hmm::hmm::hmm::hmm:
Βρε λεεεεεεες??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Αμέ! Γιατί όχι! Μακάρι να το είχα αποφασίσει κι εγώ όταν ήμουν 25, ...πόσα χρόνια υγείας θα είχα κερδίσει!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΑΙΡΗ2399

Νεοφερμένος

Η ΜΑΙΡΗ2399 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
σε ευχαριστω που απαντησες στο μην. μου. θα ηθελα να σε συγχαρω που καταφερεσ και εκοψες οριστικα το καπνισμα. συγουρα ειναι δυσκολη αποφαση αλλα αξιζει πραγματικα τον κοπο.επεισησ θα ηθελα να σε συγχαρω που εισουν η αφορμη να φτιαχτει μια τοσο ενδιαφερουσα σελιδα. εγω δεν ξερω αν θα τα καταφερω να το κοψω αν και εχω προβληματιστει πολυ. θα διαβασω ολο το θεμα και ελπιζω να βρω βοηθεια και δυναμη,οπωσ λεσ κ εσυ, να τα καταφερω.καλο βραδυ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Και είχα πει ότι μόλις απολυθώ από τον στρατό θα το κόψω αλλά μπααααα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΑΙΡΗ2399

Νεοφερμένος

Η ΜΑΙΡΗ2399 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
αγαπητη αλεξ δυστιχως δεν ειναι καθολου αστειο. εγω απο χθες σκεφτομαι συνεχεια την ακτινογραφια θωρακος που εβγαλα κ δειχνει οτι κανω βρογχιτιδα. η οποια ειναι σοβαρη παθηση.αν εξεληχθει την πατησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
αγαπητη αλεξ δυστιχως δεν ειναι καθολου αστειο. εγω απο χθες σκεφτομαι συνεχεια την ακτινογραφια θωρακος που εβγαλα κ δειχνει οτι κανω βρογχιτιδα. η οποια ειναι σοβαρη παθηση.αν εξεληχθει την πατησα.


Βρε έχεις 100% δίκιο,καθόλου αστείο δεν είναι!Το ρίχνω στο χιούμορ,τι να κάνω?

Αλλά όχι και αγαπητ-ή Άλεξ βρε Μαίρη!!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΑΙΡΗ2399

Νεοφερμένος

Η ΜΑΙΡΗ2399 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ναι αλλα αν εισουν στη θεση μου αγαπητε αλεξ θα το εβλεπες συγουρα θα το εβλεπες αλλιως το θεμα. δεν θελω να πεθανω πριν την ωρα μου κ μαλιστα με αργο θανατο απο βρογχιτιδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΑΙΡΗ2399

Νεοφερμένος

Η ΜΑΙΡΗ2399 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
ναι σορι το εγραψα λαθος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
ναι αλλα αν εισουν στη θεση μου αγαπητε αλεξ θα το εβλεπες συγουρα θα το εβλεπες αλλιως το θεμα. δεν θελω να πεθανω πριν την ωρα μου κ μαλιστα με αργο θανατο απο βρογχιτιδα.

Βρε Μαιρούλα δεν σε κορόιδεψα ούτε εσένα ούτε την κατάστασή σου,μην το παίρνεις στραβά!Σε συμπονώ και είμαι σίγουρος ότι όλα θα πάνε καλά.Απλά έτσι λειτουργώ εγώ,έχω το χιούμορ σαν προστασία,σαν ασπίδα.

Μην μου αγχώνεσαι και...κόψτο κι εσύ το ρημάδι!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΑΙΡΗ2399

Νεοφερμένος

Η ΜΑΙΡΗ2399 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
σας χαιρετω προς το παρον γιατι ειμαι στο internet καφε και πρεπει να επιστρεψω στο σπιτι μου καποια στιγμη, παλι ξεχαστηκα. αυριο που αρχιζει μια καινουρια μερα ελπιζω να μην αναψω πολλα τσιγαρα. αν το περιορισω σε 2-3 τσιγαρα την ημερα θα πετυχει αραγε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜΑΙΡΗ2399

Νεοφερμένος

Η ΜΑΙΡΗ2399 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 22 μηνύματα.
και καλα κανεις και λειτουργεις με χιουμορ. κανεις πιο ομορφη τη ζωη σου ετσι.και εγω συνηθως εκφραζομαι με χιουμορ απλα τωρα δεν μπορω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
αυριο που αρχιζει μια καινουρια μερα ελπιζω να μην αναψω πολλα τσιγαρα. αν το περιορισω σε 2-3 τσιγαρα την ημερα θα πετυχει αραγε?

Καπνίζει κάποιος άλλος στο σπίτι;
Αν ναι, μην ξαναπάρεις πακέτο και πες του να σου δίνει μόνο αν δει οτι το θες πάρα πάρα πολύ. Έτσι λογικά θα τα μειώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ δεν θυμάμαι από πότε έχω να καπνίσω, πρέπει να κοντεύει μήνας πάντως και νιώθω υπέροχα! (άσε που έχω αρχίσει να ξεχνάω πως ήμουν καπνίστρια.. δεν θέλω ποτέ πια να καπνίσω!) :clapup:

..και δεν το άναψα και με ολόκληρο χωρισμό-μετακόμιση!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
..και δεν το άναψα και με ολόκληρο χωρισμό-μετακόμιση!

ΑΥΤΟ είναι power!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κι εγώ... όταν είχα τη χρονιά που πέρασε τόσες απώλειες... μέσα μου χαμογέλασα κανα δυο φορές για το τσιγάρο που ΔΕΝ άναψα.....

ΓΕΡΑ ΡΕ!!! ΚΡΑΤΑ ΓΕΡΑ!!! δεν υπάρχει απογοήτευση στεναχώρια ή θυμός που να μπορεί να σε οδηγήσει στην καταστροφή του πραγματικού θέλω σου... απ τη στιγμή που ΘΕΛΕΙΣ να το κόψεις!!!
Τι θέλεις δλδ... σε συγκαταλέγω πλέον σε αυτους που το κόψαμε :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
άσε που έχω αρχίσει να ξεχνάω πως ήμουν καπνίστρια.. δεν θέλω ποτέ πια να καπνίσω!
Το ίδιο μου συμβαίνει κι εμένα! :)
Μπράβο σου! Κράτα γερά και μην ακούς τις κακές γλώσσες γύρω-γύρω... Εμένα μια συνάδερφος μου είπε κατάμουτρα πως σίγουρα θα το ξαναρχίσω. :mad: Σε ένα χρόνο θα τα ξαναπούμε μανδάμ! :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κράτα γερά και μην ακούς τις κακές γλώσσες γύρω-γύρω... Εμένα μια συνάδερφος μου είπε κατάμουτρα πως σίγουρα θα το ξαναρχίσω. :mad: Σε ένα χρόνο θα τα ξαναπούμε μανδάμ! :mad:
Όσα δε φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια :P
Να της δώσεις το καπέλο της να το φάει :D:P:D



Μπράβο σ' όλους κι όλες :clapup:
[Βάλτε κι εμένα μέσα... Λίγο είναι να μην καπνίζεις επί 18 χρόνια;; :P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Το ίδιο μου συμβαίνει κι εμένα! :)
Μπράβο σου! Κράτα γερά και μην ακούς τις κακές γλώσσες γύρω-γύρω... Εμένα μια συνάδερφος μου είπε κατάμουτρα πως σίγουρα θα το ξαναρχίσω. :mad: Σε ένα χρόνο θα τα ξαναπούμε μανδάμ! :mad:

ααααααα καλααααααααα
και μένα ξέρεις πόσοι μου είπαν...
"το έκοψες?... πόσο καιρό τώρα?? ... 3 μήνες? (4-5-6 όσοι ήταν την κάθε φορα..) α καλα... έτσι κι ένας κουμπαρος μου (θείος ξάδερφος whatever) αλλά τελικά το ξαναάρχισε.. να δεις θα το ξαναρχίσεις και συ"

πάντα σκεφτόμουν... αυτο ακριβώς.. ναι καλα... κάτσε και θα δουμε...
να ταν η ζήλια ψώρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top