Αεροπορικά εισιτήρια

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
My hype about the airport is destroyed.

Τι μας περασες αγαπητε, καμια Ευρωπαϊκη χωρα με συγχρονες υποδομες. Εδω ειναι Ελλαδισταν!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
Ποια σοβαρη αεροπορικη εταιρια θα επιλεξει το Μακεδονια για υπερατλαντικες πτησεις; :lol::lol::lol: (κατσε να φτιαξουν πρωτα εναν αεροδιαδρομο της προκοπης).
Ήρθε η ανάπτυξη :P
SkyGreece: Από τον Μάιο η σύνδεση Θεσσαλονίκης - Τορόντο
Πηγή
(αν και η πτήση θα γίνεται μέσω Βουδαπέστης αλλά το λένε υπερατλαντική πτήση :P:P:P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Ήρθε η ανάπτυξη :P
(αν και η πτήση θα γίνεται μέσω Βουδαπέστης αλλά το λένε υπερατλαντική πτήση :P:P:P:P:P)

Καλα η συγκεκριμενη εταιρια ειναι ανεκδοτο. Προς το παρον εχει ενα αεροπλανο, καπου 22 χρονων, κοντευει για πτυχιο και τωρα λεει θα παρει και δευτερο, τυπο που ολοι αποσυρουν. Συνεργασια με αλλες εταιριες μηδεν, πλανο μηδεν, μονο οτι θα εχει ψαλμους στο IFE λενε.

Μην κλεισετε εισιτηρια πριν καν ξεκινησει πτησεις (μην μεινετε κρεμασμενοι οπως με την Hellenic Imperial)

Παντως για να καταλαβετε ποσο καλα ξεκιναει το προτζεκτ, στα τελη του 14 αφησαν ενα τριμηνο-τετραμηνο του εργαζομενους απληρωτους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelliel

Περιβόητο μέλος

Η Nelliel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,061 μηνύματα.
Η Θεσσαλονικη θελει νεο αεροδρομιο, απο το μηδεν και σε τελειως διαφορετικο σημειο που να μπορει αξιοπρεπως να υποστηριξει μια κινηση περιπου 7-8εκ επιβατων και να συνδεει την Ελλαδα απο το Βολο και πανω με τα κυριοτερα Ευρωπαϊκα αεροδρομια.

Δυστυχως οπως τα λες πρεπει να γινουν. Θα πρεπει ομως πρωτα να τελειωσει το μετρο Θεσ/νικης :rolleyes::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Κοιτα αν σκεφθεις οτι η αποφαση για το που θα χτιστει το Βενιζελος, με την εναρξη λειτουργιας του αεροδρομιου, ειχαν μια διαφορα περιπου 40 χρονια, εχουμε μελλον για νεο αεροδρομιο στη Θεσσαλονικη

Το μετρο νομιζω για αλλη μια φορα σταματησε. Θα καταντησει αστικος θρυλος, οτι χτιζεται μετρο στη Θεσσαλονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Στα ερωτήματά σου, απάντησαν άλλοι. Θα σταθώ στο θέμα της βαλίτσας. [...]
3) Η βαλίτσα δεν είναι είδος της μιας χρήσης. Ελπίζω να μην τσιγκουνεύτηκες και να αγόρασες φτηνή. Είναι νόμος ότι "τη φτηνή βαλίτσα θα την πληρώσεις 3 φορές". Οι "οικονομικές" βαλίτσες σκίζονται και χερούλια, ροδάκια, φερμουάρ είναι ιδιαίτερα ευπαθή. (Μη βασίζεσαι στην ατάκα του οικονομικού βαλιτσά "ότι πάθει φέρτη και θα στη φτιάξω εγώ").
4) Η βαλίτσα μάρκας (και προφανώς ακριβή), πέρα από την ποιότητα κατασκευής και την αντοχή, έχει κι άλλα πλεονεκτήματα. Π.χ. βολικές θήκες, εύκολο άνοιγμα - κλείσιμο, υψηλές ρόδες για να περνάει άνετα και από νερά.

Νομίζω το πόσο αξίζει να πληρώσεις για μια βαλίτσα εξαρτάται από το πόσο συχνά θα την χρησιμοποιείς. Έχω την ίδια βαλίτσα από το 2009 αν δεν κάνω λάθος, με αμέτρητα ταξίδια τόσο αεροπορικά όσο και με ΚΤΕΛ και πραγματικά δεν έχει πάθει τίποτα. Είναι τεράστια, από τις πιο ελαφριές που υπάρχουν (παίζει άδεια να ζυγίζει 1-2kg), και την είχα χρυσοπληρώσει, αλλά τα έχει βγάλει και με το παραπάνω. Οποιαδήποτε άλλη δεν παίζει να άντεχε τόσο βάρος και τόσα ταξίδια.
Από την άλλη έχω και βαλιτσάκι hand baggage από τα lidl 20€ που το πήρα το Πάσχα του 2013 που ήμουν Γερμανία και για τα χρήματά του είναι εξαιρετικό. Βέβαια δεν το 'χω γεμίσει ποτέ πάνω από 12kg που ήταν ο περιορισμός της Αirfrance να δω αν θα αντέξει. Αλλά καμιά 8αριά ταξίδια τα 'χει βγάλει! :P

Και φυσικα το γεγονος οτι τα αεροδρομια πλην Βενιζελος ειναι για τα μπαζα, επιδρα αρνητικα και στον τουρισμο, καθως οπως λενε το αεροδρομιο ειναι η πρωτη κι η τελευταια εικονα που εχει ο ταξιδιωτης απο την πολη. Κυκλοφορουν αστικοι θρυλοι οτι η ουρα το καλοκαιρι με τα πολλα seasonal δρομολογια φτανει εξω απο το κτηριο των αναχωρησεων.

Το μόνο επαρχιακό αεροδρόμιο που 'χω επισκεφτεί είναι το cfu κι αν αναλογιστούμε το πόσο τουριστικός προορισμός είναι η Κέρκυρα, ανησυχώ για το πως θα είναι τα υπόλοιπα. :laugh: Έχει βέβαια το καλό (για τους τουρίστες, για τους μόνιμους κατοίκους όχι και τόσο) να είναι σχεδόν μέσα στην πόλη , οπότε η προσγείωση είναι πάντα εντυπωσιακή και περνάς από τον παραλιακό του νησιού για να βγεις στο κέντρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Το μόνο επαρχιακό αεροδρόμιο που 'χω επισκεφτεί είναι το cfu κι αν αναλογιστούμε το πόσο τουριστικός προορισμός είναι η Κέρκυρα, ανησυχώ για το πως θα είναι τα υπόλοιπα. :laugh: Έχει βέβαια το καλό (για τους τουρίστες, για τους μόνιμους κατοίκους όχι και τόσο) να είναι σχεδόν μέσα στην πόλη , οπότε η προσγείωση είναι πάντα εντυπωσιακή και περνάς από τον παραλιακό του νησιού για να βγεις στο κέντρο.

Ενταξει υπαρχουν πολλες ομορφες ιστοριες, ειδικα για το HER και το SKG την περιοδο του καλοκαιριου (ουτως ή αλλως το χειμωνα ειναι τρεις κι ο κουκος). Και πολλες φορες επειδη μπλοκαρει το συμπαν ειδικα στο Ηρακλειο με τους απειρους γερμανους και βρετανους τσαρτεραδες, οι καθυστερησεις περνανε και σε πτησεις απο ATH που τις εκτελουν τα ιδια αεροπλανα.

Οταν εφευγα απο Μακεδονια το αεροδρομιο ειχε εκεινη την ωρα 4 πτησεις. Στο σωματικο ελεγχο ειχε μαζεψει ουρα γιατι ειχε μονο δυο μηχανηματα. Οταν περνουσες απο αυτα, ξεκινουσαν αμεσως οι πυλες. Ο χωρος ομως ειναι ελαχιστος κι επειδη εκεινη την ωρα ετοιμαζοντουσαν να επιβιβαστουν για ενα MUC, φυσουνες δεν υπαρχουν btw, επρεπε να ανοιξεις δρομο με μασετα αναμεσα στον κοσμο για να πας στην επομενη πυλη. Οι ανακοινωσεις γινονταν απο τους υπαλληλους χωρις μικροφωνο, αν δεν ακουγες την εκατσες (και με καμια 200αρια ατομα γυρω σου δεν ηταν τοσο ευκολο), εμενα η πτηση μου αλλαξε πυλη και το ακουσα με την τριτη. Δεν ξερω, ισως πετυχα το αεροδρομιο σε ασχημη μερα, τι να πω. Αλλα χειμωνας και με ελαχιστες πτησεις και να πηξει ετσι, με κανει να τρομαζω για το πως ειναι το καλοκαιρι.

Ας μη σχολιασω καλυτερα την μεταφορα απο την πολη με ενα λεωφορειο με αραια δρομολογια που το παιρνουν κι ατομα ασχετα με το αεροδρομιο απλα επειδη ειναι εξπρες με αποτελεσμα ο κοσμος να κρεμεται απο τις πορτες. Καλα αν θες να βγαλεις και εισιτηριο μεσα στο λεωφορειο απλα την εκατσες.

Γενικα ολοι λενε οτι ο Βενιζελος ειναι ακριβος (βεβαια δεν ειναι αυτος ο λογος που δεν εχουμε υπερατλαντικα). Ωστοσο ειναι ενα συγχρονο αεροδρομιο, ανετο για τον επιβατη, με αρκετες επιλογες για φαγητο και λιγο χαζευτηρι, που δεν μαζευει ευκολα ουρες (κι εχω πεταξει σε high περιοδους, Χριστουγεννα, Πασχα, Αυγουστο κλπ) και με ευκολη (πλην τσιμπημενη) προσβαση στην πολη. Συν οτι σου δινει προσβαση χειμωνα καλοκαιρι σε ολα τα μεγαλα ευρωπαικα αεροδρομια και με αρκετα συμπαθητικες τιμες πολλες φορες. Στα προτυπα του LGAV ειχαν πει οτι θα εφτιαχναν το αεροδρομιο στο Καστελι, του οποιου η κατασκευη πλεον θυμιζει εντονα το μετρο της Θεσσαλονικης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Εντάξει πήγα, ήρθα, όλα οκ. Μικρό το αεροδρόμιο αλλά και αυτό του Βελιγραδίου στο ίδιο μέγεθος ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Γιατί οι πτήσεις από Θεσσαλονίκη είναι πολύ πιο ακριβές σε σχέση με άλλα αεροδρόμια? Βλέπω μια πτήση για Κρακοβία μέσα στον Ιούλιο, και για ακριβώς τις ίδιες μέρες η πιο φτηνή από Θεσσαλονίκη είναι 400 ευρώ, στην Αθήνα 300 ευρώ ενώ από Κωνσταντινούπολη είναι 160...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Με τι αερογραμμές?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Οτιδήποτε, τις πιο φτηνές λέω. Προφανώς η Κωνσταντινούπολη για παράδειγμα έχει περισσότερες αερογραμμές, αλλά μου φαίνεται τεράστια η διαφορά στις τιμές...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
Νομίζω έχει να κάνει με τους φόρους του κάθε αεροδρομίου, αλλά δεν ξέρω τίποτα παραπάνω και δεν έτυχε να το ψάξω ποτέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Γιατί οι πτήσεις από Θεσσαλονίκη είναι πολύ πιο ακριβές σε σχέση με άλλα αεροδρόμια? Βλέπω μια πτήση για Κρακοβία μέσα στον Ιούλιο, και για ακριβώς τις ίδιες μέρες η πιο φτηνή από Θεσσαλονίκη είναι 400 ευρώ, στην Αθήνα 300 ευρώ ενώ από Κωνσταντινούπολη είναι 160...

Γιατι μιλαμε για αλλες εταιριες που προσφερουν το ιδιο δρομολογιο. Ειναι σα να λεμε γιατι οι συνδεσεις κινητης ειναι πιο φθηνες στην Αγγλια; Η τιμη ενος δρομολογιου καθοριζεται αποκλειστικα απο τις εταιριες οι οποιες το εξυπηρετουν, εκτος αν ειναι αγονη γραμμη.

Οι εταιριες αυτες μπορει να εξυπηρετουν ειτε απευθειας ειτε με ανταποκριση. Οσο πιο πολλες ειναι και οσο πιο πολλες θεσεις προσφερουν σε ενα δρομολογιο τοσο χαμηλοτερες ειναι συνηθως οι τιμες και φυσικα οταν υπαρχουν δυο ή και παραπανω εταιριες που ανταγωνιζονται σε αυτο το δρομολογιο τοτε χτυπανε ακομα περισσοτερο τις τιμες. Για να σου δωσω ενα απλο παραδειγμα.

Αθηνα-Λονδινο σημερα πετανε

5 φορες η British για LHR
3 φορες η Aegean για LHR
1 φορα η EasyJet για LGW
2 φορες η Ryanair για STN

Συνολο 11 δρομολογια.

Θεσσαλονικη-Λονδινο σημερα

1 φορα η EasyJet για LGW
1 φορα η British για LGW

και μερικες μερες βαζει και η Ryan για STN

Δεν ειναι λογικο απο την Αθηνα να βρεις πιο φθηνα δρομολογια; Επισης σε αυτα που σου εβαλα προσθεσε και ανταποκρισεις που δινουν η Lufthansa, η Swiss και η Alitalia κυριως, για επιβατες μεταξυ Αθηνας και Λονδινου.

Επισης μη συγκρινεις ιδιωτικες εταιριες με την Turkish η οποια ακομα χρηματοδοτειται απευθειας απο το τουρκικο δημοσιο, οποτε μπορει και καινουρια αεροσκαφη να αγοραζει με απιστευτη ταχυτητα και τις τιμες να ριχνει στα ταρταρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Η σκέψη του να πάω Κωνσταντινούπολη για να πάρω το αεροδρόμιο από εκεί για μελλοντική πτήση σας φαίνεται λογική? Μένω Ξάνθη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Αναλογα ποση ωρα θα κανεις μεχρι να φτασεις στο Ατατουρκ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Η σκέψη του να πάω Κωνσταντινούπολη για να πάρω το αεροδρόμιο από εκεί για μελλοντική πτήση σας φαίνεται λογική? Μένω Ξάνθη.

Το μεγάλο πρόβλημα (γιατί φαντάζομαι μιλάς για οδικώς) είναι τα σύνορα που είναι πάντα απρόβλεπτα. Και θέλεις και μια ωρίτσα για το Ατατούρκ σίγουρα. Είναι σίγουρα λογικό από άποψη απόστασης αφού είσαι Ξάνθη, αλλά στην θέση σου θα άφηνα μεγάλο περιθώριο μεταξύ της υπολογιζόμενης άφιξης στην Κων/πολη και της πτήσης. Ένα 6ωρο-7ωρο σίγουρα, για να μην κολλήστε στα σύνορα και είναι να φτάσετε π.χ. 13:00 και φτάσετε 15:00 και το αεροπλάνο σου πετάει 17:00. Εγώ και όταν μπήκα και όταν βγήκα από Τουρκία επειδή ήταν high season και τα εκδρομικά έκαναν ουρά ατέλειωτη και τα τσεκάρανε ΟΛΑ, έφαγα 2,5 ώρες στον έλεγχο πηγαίνοντας και 1,5 επιστρέφοντας (και ήταν και 12:30 το βράδυ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Ισχύουν οι φοιτητικές εκπτώσεις για τα αεροπορικά εισητήρια;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepDreaming!

Δραστήριο μέλος

Η KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 634 μηνύματα.
Ισχύουν οι φοιτητικές εκπτώσεις για τα αεροπορικά εισητήρια;

Δυστυχώς όχι!Μεγάλο πρόβλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotists13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Παναγιώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,490 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν αυτό είναι το κατάλληλο θέμα,αλλά μιας και δεν ξέρω πού να απευθυνθώ γράφω την ερώτησή μου εδώ.Αύριο πετάω για Χανιά (:clapup:) με τους γονείς μου με τη Ryanair και έχει προκύψει ένα προβληματάκι.Η μαμά μου θέλει να πάρει μαζί της τη μασιά για τα μαλλιά αλλά δεν είμαστε σίγουροι αν επιτρέπεται.Στο ίντερνετ ψάξαμε αλλά δε βρήκαμε κάτι συγκεκριμένο.Απαντήστε όσο πιο γρήγορα μπορείτε,είναι επείγον!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δεν ξέρω αν αυτό είναι το κατάλληλο θέμα,αλλά μιας και δεν ξέρω πού να απευθυνθώ γράφω την ερώτησή μου εδώ.Αύριο πετάω για Χανιά (:clapup:) με τους γονείς μου με τη Ryanair και έχει προκύψει ένα προβληματάκι.Η μαμά μου θέλει να πάρει μαζί της τη μασιά για τα μαλλιά αλλά δεν είμαστε σίγουροι αν επιτρέπεται.Στο ίντερνετ ψάξαμε αλλά δε βρήκαμε κάτι συγκεκριμένο.Απαντήστε όσο πιο γρήγορα μπορείτε,είναι επείγον!!!!!
Εγώ πάντως την είχα πάρει και δεν αντιμετώπισα θέμα στον έλεγχο.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top