Μήπως ξέρετε; - Διάφορες, σκόρπιες απορίες

takos

Νεοφερμένος

Ο takos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
σε ευχαρηστω γιαννη..
ναι αλα καμια φορα , σηφονω θεμα
συνήθειας ειναι αλα πος μου βγενη. δεν γηνετε σηνεχια αλα διο φορες,
την πατησα, ενω οδηγω ευθεια κανονηκα, καπος βγενω προς δεξια..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
μπορείς να περπατήσεις ευθεία για μεγάλο διάστημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raf889

Νεοφερμένος

Η raf889 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 27 μηνύματα.
Παιδιά μηπως ξέρετε αν στα μπουζούκια αν και ειναι τα 6 άτομα φοιτητικό 120€ μπορουμε να παμε 7;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Δεν ταιριάζει απόλυτα στο θέμα, αλλά δεν ήθελα να δημιουργήσω νέο.
Είμαι σίγουρος ότι κάποιοι από σας είχαν ζωάκι. Κάποιοι από σας θα έζησαν και την απώλεια του ζώου.
Η ερώτησή μου είναι η εξής: τι κάνατε μετά το θάνατο του ζώου αναφορικά με το νεκρό του σώμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Δεν ταιριάζει απόλυτα στο θέμα, αλλά δεν ήθελα να δημιουργήσω νέο.
Είμαι σίγουρος ότι κάποιοι από σας είχαν ζωάκι. Κάποιοι από σας θα έζησαν και την απώλεια του ζώου.
Η ερώτησή μου είναι η εξής: τι κάνατε μετά το θάνατο του ζώου αναφορικά με το νεκρό του σώμα;
Συνήθως κάπου το θάβουμε...
Υπάρχουν αυτοί που ίσως έχουν κήπο και το θάβουν εκεί, άλλοι το θάβουν σε κάποια ερημική περιοχή. Ανάλογα, υπάρχουν και κάποιοι που είτε από το σοκ αν ο θάνατος ήταν ξαφνικός, είτε γιατί δεν είχαν ιδιαίτερο δέσιμο με το ζώο τους, το πετάνε στα σκουπίδια.
Και υπάρχουν και οι λίγοι που μπορούν να πληρώσουν τα χρήματα που ζητάνε κάποια νεκροταφεία ζώων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 892943

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Συνήθως κάπου το θάβουμε...
Υπάρχουν αυτοί που ίσως έχουν κήπο και το θάβουν εκεί, άλλοι το θάβουν σε κάποια ερημική περιοχή. Ανάλογα, υπάρχουν και κάποιοι που είτε από το σοκ αν ο θάνατος ήταν ξαφνικός, είτε γιατί δεν είχαν ιδιαίτερο δέσιμο με το ζώο τους, το πετάνε στα σκουπίδια.
Και υπάρχουν και οι λίγοι που μπορούν να πληρώσουν τα χρήματα που ζητάνε κάποια νεκροταφεία ζώων.

Σ' ευχαριστώ πολυ!
Με μια σύντομη αναζήτηση στο ίντερνετ, βρήκα ακριβώς τις ίδιες πληροφορίες που μου έδωσες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nansy.agel

Νεοφερμένος

Η nansy.agel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, η ερώτηση απευθύνεται κυρίως στα κορίτσια της παρέας. Λοιπόν θέλω να φτιάξω κρέμα σώματος και έχω ένα πλαστικό βαζάκι από κρέμα του εμπορίου, μήπως ξέρει κάποια/ος πως μπορώ να το αποστειρώσω? Γτ είναι πλαστικό και φοβάμαι μην λιώσει αν το κάνω με τον κλασικό τρόπο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το τζάμι του αυτοκινήτου από μέσα το πλένετε με ajax? Έχω προσέξει ότι υπάρχουν διάφορα σημάδια στο τζάμι πιθανό από μέσα και είναι πολύ σπαστικό, ειδικά τη νύχτα και αν βρέχει με εκνευρίζει πολύ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Καλησπέρα σας, η ερώτηση απευθύνεται κυρίως στα κορίτσια της παρέας. Λοιπόν θέλω να φτιάξω κρέμα σώματος και έχω ένα πλαστικό βαζάκι από κρέμα του εμπορίου, μήπως ξέρει κάποια/ος πως μπορώ να το αποστειρώσω? Γτ είναι πλαστικό και φοβάμαι μην λιώσει αν το κάνω με τον κλασικό τρόπο
Αν έχεις κάποιον γνωστό - συγγενή που να έχει κάνει μωράκι, ίσως μπορείς να το αποστειρώσεις με τον αποστειρωτή για τα μπιμπερώ. Αν και δεν νομίζω να λιώσει με το βράσιμο, δεν θα το βράζεις και για ώρες, λίγο θέλει.

Το τζάμι του αυτοκινήτου από μέσα το πλένετε με ajax? Έχω προσέξει ότι υπάρχουν διάφορα σημάδια στο τζάμι πιθανό από μέσα και είναι πολύ σπαστικό, ειδικά τη νύχτα και αν βρέχει με εκνευρίζει πολύ.
Καλύτερα όχι με άζαξ τα τζάμια του αυτοκινήτου, νερό με ξύδι και σκούπισμα με πανάκι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis123

Νεοφερμένος

Ο antonis123 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας, απο τον τιτλο θα νομιζετε οτι μπηκα σε λαθος θεμα αλλα εχω την εξης απορια... απο που πηραν το ονομα τους το ημιτονο και το συνημιτονο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chester20080

Περιβόητο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 5,444 μηνύματα.
Καλησπέρα παιδιά!! Μήπως γνωρίζει κανείς συγκεκριμένα από πού μπορώ να αγοράσω (είτε online είτε σε μαγαζί, κατά προτίμηση Θεσσαλονίκη) διάσημους πίνακες ζωγραφικής? Προφανώς αντίγραφα! Έχω δει κάποια σε καμβά, κάτι τέτοιο ψάχνω.. Πιο ειδικά, θα προτιμούσα, αν ξέρατε, έργα του Pollock, δεν τα βρίσκω πουθενά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Ξέρει κανεις/καμία που έχει δει πρόσφατα "ράδιο αρβυλα" αν ακόμα δέχονται σχολεία στο πλατώ? Παλαιοτερα το έκαναν Αλλά τώρα δεν ξέρω..θα πάμε Θεσσαλονίκη πενταημερη και σκεφτόμαστε να πάμε. .Επίσης που πρέπει να απευθυνθούμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δημοσιοκαφρος-γραφος

Διακεκριμένο μέλος

Ο Σωτήρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Δημοσιογράφος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 6,852 μηνύματα.
Ξέρει κανεις/καμία που έχει δει πρόσφατα "ράδιο αρβυλα" αν ακόμα δέχονται σχολεία στο πλατώ? Παλαιοτερα το έκαναν Αλλά τώρα δεν ξέρω..θα πάμε Θεσσαλονίκη πενταημερη και σκεφτόμαστε να πάμε. .Επίσης που πρέπει να απευθυνθούμε?

νομίζω πως δέχονται ακόμα αν θυμάμαι καλά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Psyco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Psyco αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 172 μηνύματα.
Και πώς να επικοινωνήσουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios332

Νεοφερμένος

Ο stelios332 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά.
Εδώ και χρόνια στο χωριό μου έχουμε καθιερώσει την μεγάλη παρασκευή να βάζουμε 1500-2000 τενεκεδάκια με φωτιά στους δρόμους κατά τηβ περιφορά του επιταφίου. Η καυστική ύλη που χρησιμοποιούσαμε ήταν πετρέλαιο. Το πετρέλαιο όμως εκτός του ότι καπνίζει μυρίζει και πολύ άσχημα.
Ψάχνουμε μία καυστική ύλη λοιπόν η οποία να μην εξατμίζεται εύκολα, να μην μυρίζει πολύ και είναι σχετικά οικονομική. Έχουμε σκεφτεί το παραφινέλαιο, αλλά ψάχνουμε και ιδέες για τιποτα άλλο να τα συγκρίνουμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gaspar

Περιβόητο μέλος

Ο Gaspar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,101 μηνύματα.
φωτιστικό πετρέλαιο kerosun
είναι λίγο πιο ακριβό απο το απλό πετρέλαιο άλλα δεν μυρίζει και είναι καθαρό.
δοκίμασε το πρώτα να δεις αν κάνει καλή καύση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stelios332

Νεοφερμένος

Ο stelios332 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Θα το δοκιμάσω! Ευχαριστώ! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aye

Πολύ δραστήριο μέλος

Η aye αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πωλητής/ρια. Έχει γράψει 862 μηνύματα.
Ξέρετε αν το algofren χορηγείται μόνο με συνταγή γιατρού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Claire Rentfield

Περιβόητο μέλος

Η Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 6,051 μηνύματα.
Ξέρετε αν το algofren χορηγείται μόνο με συνταγή γιατρού;
Χωρίς να είμαι 100% σίγουρη, πιστεύω πως μπορείς να το πάρεις και χωρίς συνταγή. Αντιφλεγμονώδες, αντιπυρετικό κλπ είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Χωρίς συνταγή το παίρνεις, απλά διάβασε στο ενημερωτικό την μέγιστη δοσολογία και το μεσοδιάστημα των δόσεων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top