Περί back-up

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
για dropbox ανεβαινει πολυ ευκολα,
500mb για καθε φιλο σου που κανεις invite (και κανει εγγραφη και ανοιξει απλα μια φορα το dropbox)


εγω εκανα account,εβαλα με invite αλλα 2 mail που εχω,εκανα και καποια σκατοmail σε in.gr(και δεν τιθεται θεμα,πλεον τα mail επειδη δεν τα χρησιμοποιουσα για κανα 6μηνο εχουν διαγραφει και δεν εχω καποια κυρωση) και το εχω φτασει στα 6.5gb απλα

Αυτο παντως που λεει ο φιλος ο γιωργος ισχυει για αυτο και εγω εχω εκει τα αρχεια για την σχολη μου(παλια θεματα,σημειωσεις κομματων,εργασιες σε μαθηματικοφυσικες κτλπ)






Υ.Γ. για το sky drive μου εχει πει φιλος οτι αμα εχεις παλια hotmail σου δινει μεχρι και 25(ή 15)gb αρα οποιος εχει(5+++χρονια) να το κοιταξει μπας και
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Επίσης το dropbox ανέφερε κάπου στα Terms of Use πως σε οτιδήποτε ανεβάζεις τους παραχωρείς πλήρως τα όποια δικαιώματα έχεις. So, not using it, προτιμώ δικούς μου servers για backup...
Τους κράξανε γι αυτό και το φτιάξανε..
από εδώ
By using our Services you provide us with information, files, and folders that you submit to Dropbox (together, “your stuff”). You retain full ownership to your stuff. We don’t claim any ownership to any of it. These Terms do not grant us any rights to your stuff or intellectual property except for the limited rights that are needed to run the Services, as explained below.

We may need your permission to do things you ask us to do with your stuff, for example, hosting your files, or sharing them at your direction. This includes product features visible to you, for example, image thumbnails or document previews. It also includes design choices we make to technically administer our Services, for example, how we redundantly backup data to keep it safe. You give us the permissions we need to do those things solely to provide the Services. This permission also extends to trusted third parties we work with to provide the Services, for example Amazon, which provides our storage space (again, only to provide the Services).

Στην αρχή πράγματι έλεγαν οτι ήθελαν άδεια να κάνουν derivative works "για τα thumbnails" κατ αυτούς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
skydrive btw 7gb δινει καθαρα(χωρις δυνατοτητα να καλεσεις φιλους και να μεγαλωσει ο χωρος του οπως κανει το dropbox)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Υ.Γ. για το sky drive μου εχει πει φιλος οτι αμα εχεις παλια hotmail σου δινει μεχρι και 25(ή 15)gb αρα οποιος εχει(5+++χρονια) να το κοιταξει μπας και


Δεν πρεπει να ισχυει, εχω hotmail 10ετιας, μπηκα σημερα και μου δινει 7gb
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top