[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Χθές έκανα like στο attica η αλήθεια είναι!

Γενικά από MAC, αξίζουν τα κραγιόν πολύ, να ξέρεις.

Π.χ. αυτό ,
Ruby_Woo, top seller από κραγιόν της MΑC, αν και εγώ προτιμώ λίγο παραπάνω το Russian Red.

Tώρα από παλέτες MAC, νομίζω αυτή είναι αρκετά καλή , ειδικά αν είσαι into professional style περισσότερο.
Αλλά οκ δεν τρελαίνομαι και πολύ, προτιμώ The Balm σε παλέτες 100%.


Απλά μην πηγαίνεις μόνο για MAC, κακώς τα θεοποιούνε όλοι, έχει 5 καλά κομμάτια , ως εκεί.
Ούτε να ξοδεύεσαι τζάμπα.

Δές π.χ. το L'absolu Roses Cream, από Lancome , το έχω δοκιμάσει είναι τέλειο!

Και από foundation, το Teint Miracle Foundation, απλά έπικ!

Αυτά δεν χρειάζεσαι τίποτε άλλο νομίζω.

Μετά ρουζ , μπρόνζερ, highlighter κλπ, μπορείς να βρείς ανάλογα με τα γούστα σου και σε πολλές διαφορετικές τιμές. :bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Χθές έκανα like στο attica η αλήθεια είναι!

Γενικά από MAC, αξίζουν τα κραγιόν πολύ, να ξέρεις.

Π.χ. αυτό ,
Ruby_Woo, top seller από κραγιόν της MΑC, αν και εγώ προτιμώ λίγο παραπάνω το Russian Red.

Tώρα από παλέτες MAC, νομίζω αυτή είναι αρκετά καλή , ειδικά αν είσαι into professional style περισσότερο.
Αλλά οκ δεν τρελαίνομαι και πολύ, προτιμώ The Balm σε παλέτες 100%.


Απλά μην πηγαίνεις μόνο για MAC, κακώς τα θεοποιούνε όλοι, έχει 5 καλά κομμάτια , ως εκεί.
Ούτε να ξοδεύεσαι τζάμπα.

Δές π.χ. το L'absolu Roses Cream, από Lancome , το έχω δοκιμάσει είναι τέλειο!

Και από foundation, το Teint Miracle Foundation, απλά έπικ!

Αυτά δεν χρειάζεσαι τίποτε άλλο νομίζω.

Μετά ρουζ , μπρόνζερ, highlighter κλπ, μπορείς να βρείς ανάλογα με τα γούστα σου και σε πολλές διαφορετικές τιμές. :bye:

Το Russian red νομιζω ταιριάζει σε ζεστές επιδερμίδες Εν αντιθέσει με το ruby woo που ταιριάζει σε ψυχρές και το υπερλατρευω!


Απλά μερικές φορές ψωνίζω με βάση τι μαρεσει και όχι τι μου πάει.

Δλδ αυτό που λένε ότι άλλη απόχρωση πάει σε ψυχρές επιδερμίδες και άλλη σε ζεστές δεν το έχω καταλαβει ακόμη. Εμένα μου πάνε εξίσου. Μπορεί να ανήκω και στις δυο κατηγορίες τι να πω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Το Russian red νομιζω ταιριάζει σε ζεστές επιδερμίδες Εν αντιθέσει με το ruby woo που ταιριάζει σε ψυχρές και το υπερλατρευω!


Απλά μερικές φορές ψωνίζω με βάση τι μαρεσει και όχι τι μου πάει.

Δλδ αυτό που λένε ότι άλλη απόχρωση πάει σε ψυχρές επιδερμίδες και άλλη σε ζεστές δεν το έχω καταλαβει ακόμη. Εμένα μου πάνε εξίσου. Μπορεί να ανήκω και στις δυο κατηγορίες τι να πω....
Nαι ακριβώς! ^_^

Γενικά πάντως αν η επιδερμίδα σου έχει πιο ψυχρό τόνο,
σκέψου πως έτσι κι αλλιώς έρχεται καλοκαίρι και θα μαυρίσεις περισσότερο θές δεν θές,
οπότε ίσως η καλύτερη επιλογή , από όλες τις απόψεις σε αυτή τη περίοδο είναι το Russian Red!

Εγώ π.χ. το Russian Red δεν το έχω ακόμα.
Γενικά θέλω πρώτα να τελειώνω τα προιόντα που ήδη έχω και μετά να παίρνω κάτι καινούργιο.

Το βλέπω ότι είναι κρίμα να έχω πόσα καλλυντικά στην άκρη και να παίρνω καινούργια συνέχεια.
Δεν έχει νόημα και μετά πλέον μιλάμε για υπερκαταναλωτισμό!

Εξάλλου στο μακιγιάζ δεν χρειάζεται να έχεις 20 κραγιόν, αλλά να μην έχεις καλά πινέλα, μάσκαρα,
πούδρες κλπ.
Εγώ είμαι υπέρ του να έχω 2-3 προιόντα από κάθε είδος!

Το μόνο φέιλ μου είναι οι παλέτες τις οποίες τις αγαπώ και αγόραζα κατά κόρον και τώρα θέλω να τελειώσω μερικές σιγά σιγά που δεν είναι 100% καλές.

Πάντως αντικειμενικά, ότι πληρώνεις παίρνεις.

Ακόμα και στις σκιές, οι MUA δεν χτυπάνε με τίποτα σκιές του Dior
Oι οποίες απλά δεν παθαίνουν τίποτα, όσα χρόνια και αν περάσουν [οι σκιές δεν έχουν ημερομηνία λήξης, όπως τα foundation, concealer, κραγιόν ]

Όμως οι εταιρείες : Sleek και ειδικά The Balm, χτυπάνε σε μεγάλο βαθμό τις σκιές του Dior όπως και της Lancôme .
Επίσης βγαίνουν και πολύ πιο οικονομικές από άποψη ποσότητα/ ποιότητα.


Αλλά πολύ απλά εταιρείες σαν τον Dior και την Lancôme [oι καλύτερες κατά την άποψή μου ] ,
δεν τους ενδιαφέρει και τόσο να φεύγουν τα καλλυντικά τους.

Έχουν απίστευτα κέρδη από τα αρώματά τους. Τα οποία είναι crème de la crème! ;)

Ότι και αν κάνουν τα αρωματοπωλεία ,
όσο καλή ποιότητα αρωμάτων μπορούν να φτιάξουν με τη βάση του αυθεντικού αρώματος, δεν τα φτάνουν.

Οι αυθεντικές κολώνιες, lotion και shower gels των μεγάλων εταιρειών, είναι απλά άπιαστες μπροστά σε οποιαδήποτε κολώνια του απλού εμπορίου. <3


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Ηελλοω!

Έχει κάνει κάποια από σας θεραπεία κερατίνης στα μαλλιά;;;
Έκανα πριν 3 βδομάδες, επειδή μου την πρότεινε ο κομμωτής μου, καθώς με το καθημερινό ίσιωμα να μαλλιά μου έχουν ταλαιπωτηθεί πάρα πολύ, οπότε μου είπε να το δοκιμάσω για να αποφύγω το ίσιωμα.

Η αλήθεια είναι ότι περίμενα πολύ καλύτερα αποτέλεσματα, δλδ μεταξένια μαλλιά, που λάμπουν και είναι ΟΛΟΙΣΙΑ. Φυσικά είανι αρκετά ίσια και δεν χρειάζονται καθόλου ίσιωμα, αλλά μάλλον η δεύτερη εφαρμογή μετά από 3μηνο πουθα κάνω, θα έχει το αποτέλεσμα που έβλεπα στο internet.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Καλησπερα!
Μια φορά έχω κάνει και εγώ!
Και είχα ακριβώς το ίδιο με εσένα. Σίγουρα πιο ίσια μαλλια καμία σχέση δλδ με πριν αλλά εγώ ένα ισιωματακι που και που το χρειαζόμουν και πάλι.
Απογοητεύτηκα και δεν το ξανά δοκίμασα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ηελλοω!

Έχει κάνει κάποια από σας θεραπεία κερατίνης στα μαλλιά;;;
Έκανα πριν 3 βδομάδες, επειδή μου την πρότεινε ο κομμωτής μου, καθώς με το καθημερινό ίσιωμα να μαλλιά μου έχουν ταλαιπωτηθεί πάρα πολύ, οπότε μου είπε να το δοκιμάσω για να αποφύγω το ίσιωμα.

Η αλήθεια είναι ότι περίμενα πολύ καλύτερα αποτέλεσματα, δλδ μεταξένια μαλλιά, που λάμπουν και είναι ΟΛΟΙΣΙΑ. Φυσικά είανι αρκετά ίσια και δεν χρειάζονται καθόλου ίσιωμα, αλλά μάλλον η δεύτερη εφαρμογή μετά από 3μηνο πουθα κάνω, θα έχει το αποτέλεσμα που έβλεπα στο internet.
Χμ εγώ ξέρω ένα κομμωτήριο που κάνουν για 10 ευρώ θεραπεία κερατίνης και μια φίλη μου που την δοκίμασε,
έμεινε πλήρως ευχαριστημένη.

Ίσως έχει να κάνει με την ποιότητα της κερατίνης που σου έβαλε.

Και ναι πιστεύω πως θέλει τουλάχιστον 2-3 θεραπείες για να δείς διαφορά.

Εγώ σκέφτομαι να κάνω τα μαλλιά μου ελαφρώς πιο κόκκινα για το καλοκαίρι τώρα, πράγμα που θέλει ξεβαφή,
άρα εννοείται πως θα κάνω και θεραπεία με κερατίνη. Οπότε θα γράψω εδώ τα αποτελέσματα. <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Καλησπερα!
Μια φορά έχω κάνει και εγώ!
Και είχα ακριβώς το ίδιο με εσένα. Σίγουρα πιο ίσια μαλλια καμία σχέση δλδ με πριν αλλά εγώ ένα ισιωματακι που και που το χρειαζόμουν και πάλι.
Απογοητεύτηκα και δεν το ξανά δοκίμασα.


Χμ εγώ ξέρω ένα κομμωτήριο που κάνουν για 10 ευρώ θεραπεία κερατίνης και μια φίλη μου που την δοκίμασε,
έμεινε πλήρως ευχαριστημένη.

Ίσως έχει να κάνει με την ποιότητα της κερατίνης που σου έβαλε.

Και ναι πιστεύω πως θέλει τουλάχιστον 2-3 θεραπείες για να δείς διαφορά.

Εγώ σκέφτομαι να κάνω τα μαλλιά μου ελαφρώς πιο κόκκινα για το καλοκαίρι τώρα, πράγμα που θέλει ξεβαφή,
άρα εννοείται πως θα κάνω και θεραπεία με κερατίνη. Οπότε θα γράψω εδώ τα αποτελέσματα. <3

Εγώ υπέθεσα ότι φταίει το πολύ ταλαιπωτημένο μου μαλλί. Ίσως αν ήταν ένα τσακ πιο υγειές να φαινόταν πιο πολύ η διαφορά, αλλά κορίτσια, αν δείτε το μαλλί της φίλης μου που το έκανε 2η φορά, θα μείνετε άφωνες! ΟΛΟΙΣΙΟ, λαμπερό, χωρίς να πετάει τίποτα. Οπότε σίγουρα θα το δοκιμάσω και 2η.


Κερατίνη με 10€;:hmm:
Εμένα μου πήρε 40€ αντί για 60 λέει που θέλει το μάκρος των μαλλιών μου.
Που γενικά κερατίνες έχω ακούσει 100άρια που πληρώνουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Χμ εγώ ξέρω ένα κομμωτήριο που κάνουν για 10 ευρώ θεραπεία κερατίνης και μια φίλη μου που την δοκίμασε,
έμεινε πλήρως ευχαριστημένη.

Ίσως έχει να κάνει με την ποιότητα της κερατίνης που σου έβαλε.

Και ναι πιστεύω πως θέλει τουλάχιστον 2-3 θεραπείες για να δείς διαφορά.

Εγώ σκέφτομαι να κάνω τα μαλλιά μου ελαφρώς πιο κόκκινα για το καλοκαίρι τδώρα, πράγμα που θέλει ξεβαφή,
άρα εννοείται πως θα κάνω και θεραπεία με κερατίνη. Οπότε θα γράψω εδώ τα αποτελέσματα. <3

Ξεβαφη? Οξυζενε δηλαδή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Κοριτσιααα τα νύχια μου ξεφλουδιζουν παλι :/: Ξεφλουδιζαν πολύ έντονα τον χειμώνα αλλά πιστεύω ότι ήταν κυριως από το κρύο (εδώ στην ξενιτιά είχε πολύ πολύ χαμηλές θερμοκρασίες :P ), τώρα όμως; Βιταμίνες λέτε; Είναι σαν να γίνονται δυο στρώσεις και σπάνε εύκολα... Πολύ ενοχλητικό :/: Και δεν τα ταλαιπωρω κιολας, άντε καμία φορά να τα βάψω. Να πάρω κανένα βερνίκι να σκληρύνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Κοριτσιααα τα νύχια μου ξεφλουδιζουν παλι :/: Ξεφλουδιζαν πολύ έντονα τον χειμώνα αλλά πιστεύω ότι ήταν κυριως από το κρύο (εδώ στην ξενιτιά είχε πολύ πολύ χαμηλές θερμοκρασίες :P ), τώρα όμως; Βιταμίνες λέτε; Είναι σαν να γίνονται δυο στρώσεις και σπάνε εύκολα... Πολύ ενοχλητικό :/: Και δεν τα ταλαιπωρω κιολας, άντε καμία φορά να τα βάψω. Να πάρω κανένα βερνίκι να σκληρύνουν;
θα ταν σιγουρα καλυτερο να συμβουλευτεις καποιο γιατρο κ να κανεις καποιες εξετασεις αλλα μεχρι τωρα οριστε τι εχει βοηθησει εμενα,
jojoba oil εχω βρει ειναι το πιο αποτελεσματικο για ενυδατωση και περιποιηση νυχιων περα απο οποια κρεμα χεριων χρησιμοποιεις

συμπληρωματα διατροφης για μαλλια/νυχια, αυτο το καιρο παιρνω το cystiphane και βλεπω κανει διαφορα αλλα υπαρχουν τοσα αλλα

εχω διαβασει πολλες καλες κριτικες https://www.skroutz.gr/s/4826022/Pe...ail-Hardener-11ml.html?from=account_favorites αλλα με μετρο η χρηση του.
επισης το βαψιμο ποτε ποτε βοηθα τα νυχια γιατι τα προστατευει, αρκει να βαζεις κρεμα/λαδι γυρω γυρω ωστε να παραμενεουν ενυδατωμενα
τσεκαρε και λιγο τη διατροφη σου, τον τροπο ζωης, αγχος κλπ

that's all by me

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πολύ της μόδας τ ροζ -μοβ μαλλιά. Ξέρετε αν κρατάει η βαφή?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Πολύ της μόδας τ ροζ -μοβ μαλλιά. Ξέρετε αν κρατάει η βαφή?

Είχα κάνει κάποτε ροζ ανταύγειες (πάνω σε ντεκαπάζ όμως) και ξεθώριασε σχετικά γρήγορα, αφήνοντας ένα πολύ ανοιχτό πορτοκαλί πίσω. Για τα μοβ δεν έχω ιδέα τι παίζει, πάντως το ροζ σίγουρα θέλει πολλή φροντίδα για να κρατήσει έστω και ένα μήνα (για παραπάνω υποθέτω θέλει συνέχεια πέρασμα βαφή).

Εξαρτάται, βέβαια, και απο τη βαφή που θα πάρεις το πόσο θα κρατήσει. Εγώ που τα έχω δύο χρόνια πορτοκαλί σκέφτομαι να δοκιμάσω κάποιο χρώμα στα κάτω (μοβ, μπλε ή πράσινο) αλλά έχω τις αμφιβολίες μου για τη διάρκεια και την σταδιακή πρόοδο του χρώματος (έχω δει σε φίλη που έχει κάνει πράσινο πάνω σε ντεκαπάζ, να βγάζει πάνω στο μήνα ένα εμετικό χρώμα και δε μου άρεσε καθόλου).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.
Πολύ της μόδας τ ροζ -μοβ μαλλιά. Ξέρετε αν κρατάει η βαφή?

Εγώ είχα κάνει έντονες μωβ τις άκρες των μαλλιών μου και μου είχαν κρατήσει παααρα πολύ. Πάνω από μήνα και βάλε. Σε ξανθά μαλλιά όμως. Επίσης τα είχα βάψει όλα ροζ αλλά δυστυχώς το ροζ δεν κρατάει πολύ :( Μέσα σε καμία εβδομάδα ξεθώριασε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγώ είχα κάνει έντονες μωβ τις άκρες των μαλλιών μου και μου είχαν κρατήσει παααρα πολύ. Πάνω από μήνα και βάλε. Σε ξανθά μαλλιά όμως. Επίσης τα είχα βάψει όλα ροζ αλλά δυστυχώς το ροζ δεν κρατάει πολύ :( Μέσα σε καμία εβδομάδα ξεθώριασε.
σε εντονο κοκκινο δεν παιζεινα βγει;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
σε εντονο κοκκινο δεν παιζεινα βγει;:(

Εννοείς να περάσεις το ροζ πάνω απο έντονο κόκκινο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Η methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9,090 μηνύματα.

Δεν πρόκειται... :/ Είχα προσπαθήσει να κάνω παλι μωβ άκρες σε κόκκινα μαλλιά αυτή την φορά,και δεν έπιασαν καν. Φαντάσου το ροζ που είναι και ανοιχτό πως (δεν) θα φαίνεται :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Παιδιά ούτε στο πορτοκαλί πιάνει το ροζ. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zilda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Zilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,042 μηνύματα.
Κορίτσια, ψάχνω εταιρίες οι οποίες να μην κάνουν πείραματα σε ζώα. Με μια πρόχειρη μάτια και προς μεγάλη απογοήτευση μου, οι εταιρίες που μέχρι πρότινος αγόραζα όπως Estée Lauder, Clinique, Mac, κάνουν τεστ σε ζωάκια. Πως θα ξέρω αν κάποια εταιρία δεν κάνει τεστ. Υπάρχει κάποια διακριτική ένδειξη, σηματάκι στην ετικέτα που πρέπει να καταλάβω;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 874453

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κορίτσια, ψάχνω εταιρίες οι οποίες να μην κάνουν πείραματα σε ζώα. Με μια πρόχειρη μάτια και προς μεγάλη απογοήτευση μου, οι εταιρίες που μέχρι πρότινος αγόραζα όπως Estée Lauder, Clinique, Mac, κάνουν τεστ σε ζωάκια. Πως θα ξέρω αν κάποια εταιρία δεν κάνει τεστ. Υπάρχει κάποια διακριτική ένδειξη, σηματάκι στην ετικέτα που πρέπει να καταλάβω;
https://beautystars.gr/cruelty-free-vegan/:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top