[Καπνιστές] Όσοι κάνετε στριφτά...

Τι καπνό χρησιμοποιείτε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 92)
  • Van Nelle

    Ψήφοι: 3 3.3%
  • Camel

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • Drum

    Ψήφοι: 3 3.3%
  • Marlboro

    Ψήφοι: 7 7.6%
  • Craven

    Ψήφοι: 13 14.1%
  • George Karelias and Sons

    Ψήφοι: 16 17.4%
  • Pall Mall

    Ψήφοι: 1 1.1%
  • Old Holborn

    Ψήφοι: 30 32.6%
  • Golden Virginia

    Ψήφοι: 12 13.0%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 3 3.3%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 3 3.3%

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
τι καπνο τι χαρτακια και τι φιλτρακια παιρνετε?

εγω ειμαι αναμεσα σε craven και old κιτρινο πιο πολυ και χαρτακια τα πολυ λεπτα τα ασημι ριζλα .φιλτρακια swan extra slim.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Old Holbordn, rizla γαλάζια, zwan extra slim.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
old holborn κίτρινο, rizzla ασημένια και φιλτράκια επίσης rizzla τα πράσινα.
Τα swan μου φαίνονται πολύ λεπτά και σαν να μην "τραβάνε"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Ρε παιδιά οταν βλέπω γυναίκα να καπνίζει στριφτό, ξενερώνω απίστευτα...

Τελείως ντεκαβλέ η εικόνα με το φιλτράκι στο στόμα και να στρίβει τον καπνό στο χαρτάκι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
εγω πιστευω αυτο για τα ριζλα οτι τραβας λιγοτερο καπνο. επισης υπαρχουν και τα glass τα χαρτακια που ειναι διαφανη με κυτταρινη και ειναι πιο υγειινα ας πουμε αλλα δε τα βρισκεις ευκολα

Ρε παιδιά οταν βλέπω γυναίκα να καπνίζει στριφτό, ξενερώνω απίστευτα...

Τελείως ντεκαβλέ η εικόνα με το φιλτράκι στο στόμα και να στρίβει τον καπνό στο χαρτάκι...

εγω γουσταρω πολυ αυτη την εικονα παντως! γουστα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,378 μηνύματα.
Ρε παιδιά οταν βλέπω γυναίκα να καπνίζει στριφτό, ξενερώνω απίστευτα...

Τελείως ντεκαβλέ η εικόνα με το φιλτράκι στο στόμα και να στρίβει τον καπνό στο χαρτάκι...
γούστα είναι αυτά....:)


εγω πιστευω αυτο για τα ριζλα οτι τραβας λιγοτερο καπνο. επισης υπαρχουν και τα glass τα χαρτακια που ειναι διαφανη με κυτταρινη και ειναι πιο υγειινα ας πουμε αλλα δε τα βρισκεις ευκολα
δεν τα έχω ξανακούσει...θα τα ψάξω όμως. Ταέχεις βρει σε περίπτερα κλπ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
ναι σε ενα συγκεκριμενο μαγαζακι(ψιλικατζιδικο δηλαδη,αλλα μια φορα εφερε και τελειωσαν και δεν ξαναφερε) στη θεσσαλονικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Ρε παιδιά οταν βλέπω γυναίκα να καπνίζει στριφτό, ξενερώνω απίστευτα...

Τελείως ντεκαβλέ η εικόνα με το φιλτράκι στο στόμα και να στρίβει τον καπνό στο χαρτάκι...

Και εγώ μια από τα ίδια.

Απίστευτη ξενέρα :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sleeping Beauty

Νεοφερμένος

Η Sleeping Beauty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
απλα καπνος καρελια χαρτακια ριζλα πρασινα και τα φιλτρακια σε κασετινουλα απο καραμελιτσες με γευση κανελλα απο starbucks..θεικο τσιγαρο..τα φιλτρακια εχουν τραβηξει ολη την γευση της κανελλας και ο καπνος εχει αρωμα βουτυρου και μαρεσει απιστευτα ως πατεντα...πια δεν μπορω να κανω κανονικο τσιγαρο...:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Όοοοταν, κιτρινο craven, rizla ασημι, swan extra slim. :smoke:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aligator21

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Golden Virginia πράσινο
Rizzla Θαλασσί
Swan slim (κίτρινο πακέτο) φιλτράκια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Larry Flynt

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Αν και παίρνω σπάνια:

Craven Μπλέ και Ρίζλα πράσινο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BAD MAIPH

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η BAD MAIPH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 301 μηνύματα.
Λογο της χαλια οικονομικης καταστασης καπνιζω drum γαλαζιο με χαρτακια rizla πρασινα και φιλτρακια swan extra slim. δεν ξερω αν ειναι σεξι ή οχι που κανω στριφτα(ο αντρας μου δεν εχει προβλημα) αλλα ειναι οικονομικοτερο απο τα κανονικα τσιγαρα.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
λοιποοον... :) καπνο εχω δοκιμασει μονο old holborn, κιτρινο, μπλε και πορτοκαλι...
τον πορτοκαλη (αρωματικο) που πηρα τελευταια φορα, δεν εχω καταληξει ακομα αν μου αρεσε... ενω γενικα μου αρεσε η ιδεα ενος αρωματικου καπνου, κατι με χαλαει στον συγκεκριμενο..:hmm::confused:
τωρα, απο χαρτακια rizla μπλε (λεω να δοκιμασω και τα ασημι) και φιλτρακια swan extra slim...

επειδη θελω να δοκιμασω κανεναν αλλο καπνο, ποια η γνωμη σας για:
craven extra dark virginia
golden virginia green
drum blonde
camel
karelia

???...

ή γενικα, τί εχετε να προτεινετε?...
βασικα θα ηθελα εναν οχι και παρα πολυ βαρη καπνο (ούτε και τελειως ελαφρυ βεβαια :P), με ωραιο αρωμα και καλη ποιοτητα....;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
craven extra dark virginia
golden virginia green
drum blonde
camel
karelia
Από 0-10 με 0 χάλια και 10 άριστο και με τη σειρά που τα παρέθεσες.
6
5
5
6
6

Προτείνω old holborn κίτρινο με σιέλ rizla χαρτάκι kai φίλτρο swan μαύρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
στον old holborn τον κίτρινο πόσο βάζεις έτσι από περιέργεια??...:P
τα σιελ τί διαφορά έχουν από τα μπλε??... και τα swan τα μαύρα είναι με άνθρακα??... δεν τα έχω πετύχει καθόλου...:hmm:

παρεμπιπτόντως δοκίμασα σήμερα karelia... μου άρεσε πολύ το κόψιμο του, αλλά μου φάνηκε πολύ ελαφρύς, δεν κατάλαβα γεύση... θα δούμε...:confused::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Μια εποχη που κοντεψα να εθιστω, και ακομα οτ κα φορα κανω τρακα, προτιμω craven (μπλε, τα αλλα χρωματα μονο εδω μεσα τα εχω δει, και μαλιστα πρωτη φορα στην ζωη μου ακουω οτι υπαρχουν), με ασιμη rizla και ειτε αφιλτρα ειτε με rizzla regular. Αλλιως, ο καλος ο τρακαδορος, ολα τα καπνιζει!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bopajgo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Bopajgo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 327 μηνύματα.
craven (μπλε, τα αλλα χρωματα μονο εδω μεσα τα εχω δει

έχω την εντύπωση ότι στην ελλάδα κυκλοφορούν δύο, ο craven extra dark virginia (ο μπλε που λες λογικά) και extra bright virginia...έτσι νομίζω τουλάχιστον...:hmm:

Αλλιως, ο καλος ο τρακαδορος, ολα τα καπνιζει!

μεγάλη αλήθεια!!..;):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Τί εχετε να προτεινετε?...
βασικα θα ηθελα εναν οχι και παρα πολυ βαρη καπνο (ούτε και τελειως ελαφρυ βεβαια :P), με ωραιο αρωμα και καλη ποιοτητα....;):P
Το κάπνισμα, ίσως να μην διαφέρει ιδιαίτερα από την απόλαυση ενός κρασιού, όποτε το κατατάσσω σε προσωπικό και υποκειμενικό επίπεδο. Θέλω να πω ότι μην διστάζεις να δοκιμάσεις μόνη σου ότι σου κάνει κλικ.

Προσωπικά από καπνό τέτοια εποχή προτιμώ camel, το θεωρώ καλοκαιρινό καπνό, αρκετά καθαρό (ειδικά σε σχέση με τον drum :P) και ωραία απλή γεύση (ενώ δεν είναι ελαφρύ, δεν σου καίει το λαιμό)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,319 μηνύματα.
Όντως ο καπνός camel,μου αρέσει και εμένα,και άνετα τον καπνίζω παρόλο που έχω συνηθίσει αφάνταστα τον old holborn
Όσον αφορά τα χαρτάκια...τα γαλάζια ή τα μπλέ(αν..και λάθος τα λένε μπλε..δεν ειναι μπλε) προτιμώ,διότι δεν έχουν πίσσα.Βέβαια..σβήνουν πιο εύκολα..αλλα είναι..πιο υγειηνά ας πούμε,και μου αρέσουν και καλύτερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top