Τι κάνετε όταν έχετε τα νεύρα σας;

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Εκείνη τη στιγμή ακριβώς κάνω κάτι να ξεχαστώ, εντελώς να ξεχαστώ όμως, ακούω μουσική, διαβάζω, γράφω, βλέπω μια εκπομπή και αποφεύγω να επικοινωνώ με τον κόσμο. Επειτα αφού τα νεύρα και η νευρικότητα περάσουν, ξαναφέρνω -έστω με το ζόρι καμμιά φορά- την αιτία που μου προκαλεσε τα νεύρα, το ερμηνευω, αν χρειαστεί το συζητάω κλπκλπ μέχρι να το σκέφτομαι και πλέον να μη με θυμώνει

αν ειναι καποιος μπροστα μου τον βριζω και χωρις να φταιει...
κλείνω με δύναμη την πόρτα φωνάζοντας συγχρόνως ένα "άστο διάολο γαμώτο σας βαρέθηκα"
βαράω ντουλάπες, , κρεβάτι, το πουφ μου, τον τοίχο, πετάω βιβλία και παλιά είχα σπάει με αυτόν τον τρόπο τα κινητά μου και μια ρακέτα που μόλις την είχα αγοράσει.

Κάτι τέτοιες αντιδράσεις κορίτσια πρέπει σιγα σιγά να μάθετε να τις κοντρολάρετε...
Φιλικά το λέω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SICX

Διάσημο μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Δεν κανω τιποτα, απλα σκεφτομαι τον λογο για τον οποιο νευριασα
και στεναχωριεμαι που δεν μπορεσα να αντιδρασω αλλιως!

^ το ιδιο...χωρις να στεναχωριεμαι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Γυμναστική,lol.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Γυμναστική,lol.


εάν ήμουν σαν και σένα θα ήμουν ο επόμενος Σβαρτζενεγκερ. Λ ο Λ


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Με βοηθάει :P
Όχι κάτι χαλαρό, έχω μια κασέτα με χορό έντονο και τέτοια και εκτονώνομαι. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xrisopsaro

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Κάτι τέτοιες αντιδράσεις κορίτσια πρέπει σιγα σιγά να μάθετε να τις κοντρολάρετε...
Φιλικά το λέω

εγω προσωπικα θεωρω πως εχω κανει φοβερες προοδους σε θεματα διαχειρισης θυμου...ειμαι και ημουν πολυ νευρικια...παλιοτερα τα επερνα με το παραμικρο πχ γιατι μετακινησες το ποτηρι...εμαθα λοιπον να μην δινω σημασια...πλεον θα νευριασω πολυ εντονα σπανια...βεβαια συχνα νευριαζω για μικρα θεματακια αλλα σε σημειο που μπορει να σου πω κατι και να νομιζεις οτι κανω πλακα(βοηθαει να λες αστειες ατακες πχ "θα σου ριξω καμια και θα πας απο 'κει που ρθες"...γελαει ο αλλος γελας κι εσυ) και μετα θα ξεχαστει στο δευτερολεπτο...αν νευριασω ομως πολυ θα πρεπει να κρυφτουν οσοι ειναι γυρω μου!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,963 μηνύματα.
Πλέον όλος μου ο θυμός βγαίνει σαν λύπη και την περισσότερη την κρατάω μέσα μου.

...και είναι ώρες που πραγματικά και κυριολεκτικά με πνίγει το ρημάδι το δίκιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
ακούω μουσική τέρμα ή κλαίω στο μπάνιο ή βαράω/παίζω πιάνο....αναλόγως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chiyo

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Chiyo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος και μας γράφει απο Ολλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 949 μηνύματα.
είπαμε τέρμα μουσική, κλαίω πολύ και παιζω/ βαράω το πιάνο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

mariagezz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 239 μηνύματα.
λέω κακίες, κλαίω,ακούω μουσική, ξεσπάω σε λάθος ανθρώπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Τα κραταω μεσα μου (ετσι εχω συνηθισει απο μικρος)

Αν και εχω ακουσει οτι δεν ειναι καλο αυτο,πρεπει να ξεσπας καπου (αυξανετε η πιθανοτητα για εγκεφαλικο)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
Τα κραταω μεσα μου και οταν φτασω στο αμην ξεσπαω στο αγορι μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bettina

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η bettina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 189 μηνύματα.
Δυστυχώς , τα κρατάω μέσα μου αν και είμαι αρκετά οξύθυμη, έχω κάνει πολλές ασκήσεις ψυχραιμίας..Αν φτάσω τώρα στο αμήν, θέλω να περπατάω με τις ώρες....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

moxa15

Διάσημο μέλος

Ο moxa15 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 3,327 μηνύματα.
βρίζω,βαζω στο τερμα και ακουω μουσικη,τρεχω στο διαδορμο,παιζω μπασκετ

αλλα -δυστυχώς- πλέον στην πληθώρα των περιπτωσεων

τα κραταω μεσα μου....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

somebody

Νεοφερμένος

Η somebody αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.
Βαζω νταπστεπιες, ουρλιαζω, κατεβαζω χριστοπαναγιες, βριζω(στην καλυτερη) αυτον που μου φταιξε-ή κι αυτον που δε μου φταιξε-και κανω το ενα τσιγαρο μετα το αλλο. Και κλαμα αμα λαχει, να ξεδωσουμε. Μετα ηρεμω, τις περισσοτερες φορες.:ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

λιλ αιθεροβάμων

Νεοφερμένος

Η λιλ αιθεροβάμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
παω μια βολτα, ακουω μουσικη στο mp3 και κλαιω.. Πραγματικα ομως το κλαμα με χαλαρωνει απιστευτα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κώτσιος

Νεοφερμένος

Ο Κώτσιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Οταν εχω τα νευρα μου ή θα πιασω το τηλεκοντρολ και θα το σπασω ή θα ερχομαι βολτες περα δωθε με αποτελεσμα να σπασω επισης τα νευρα οποιου βρισκεται στο χωρο, βριζω λιγο για να ξεθυμανω και στην τελικη των περιπτωσεων καβαλαω το ποδηλατο και κοβω βολτες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vassonoff

Δραστήριο μέλος

Η vassonoff αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 426 μηνύματα.
Κλαιωω...:'(:'(:'(:'(:'(
και σε επομενο σταδιο βαζω τερμα την μουσικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tzenaki_m

Νεοφερμένος

Η τζενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 106 μηνύματα.
μουσικη...καμια βολτα με ποδηλατο ή μιλαω μ φιλο κλτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Κλείνομαι στο δωμάτιο μου κλαίω και δίνω μπουνιές στο μαξιλάρι μου :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top