Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.




 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christinelle

Πολύ δραστήριο μέλος

Η christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,873 μηνύματα.
Το πρώτο είναι τέλειο, αλλά είμαι σίγουρη πως είναι πανάκριβο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
Εχω κι εγω το ιδιο προβλημα με τα μαγιω και πραγματικα ΔΕΝ βρισκεις μεγαλο νουμερο στο σουτιεν!

Επειδη με τσαντιζει παρα πολυ το τριγωνακι ή οτιδηποτε ακομπαει στον σβερκο μου στη θαλασσα, ηθελα περσυ να παρω στραπλες!
Ελα ομως που ολα δεν ειχαν μια μπανελα να το στηριζουν ή ειχαν πολυ μικρα νουμερα! Τελικα βρηκα σε ενα μαγαζι τρυπα και το πληρωσα και 70 ευρω μονο το πανω.

σε μαγαζια τυπου h&m oysho κλπ δεν βρισκω ουτε για πλακα. στα Intimissimi περσυ που κοιταγα το νουμερο 4 μου ηταν μικρο! Μεχρι και η πωλητρια μου το πε!

τζιζους-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Εχω κι εγω το ιδιο προβλημα με τα μαγιω και πραγματικα ΔΕΝ βρισκεις μεγαλο νουμερο στο σουτιεν!

Επειδη με τσαντιζει παρα πολυ το τριγωνακι ή οτιδηποτε ακομπαει στον σβερκο μου στη θαλασσα, ηθελα περσυ να παρω στραπλες!
Ελα ομως που ολα δεν ειχαν μια μπανελα να το στηριζουν ή ειχαν πολυ μικρα νουμερα! Τελικα βρηκα σε ενα μαγαζι τρυπα και το πληρωσα και 70 ευρω μονο το πανω.

σε μαγαζια τυπου h&m oysho κλπ δεν βρισκω ουτε για πλακα. στα Intimissimi περσυ που κοιταγα το νουμερο 4 μου ηταν μικρο! Μεχρι και η πωλητρια μου το πε!

τζιζους-.-

Ρ-Α-Τ-Σ-Ι-Σ-Μ-Ο-Σ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.



Μια μέρα θα γίνει δικό μου! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Τέλεια, με γεια!!
Από πού;;

με λίγη καθυστέρηση,αλλά την πήρα από τα zara(20 ευρώ)...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Καλησπέρα κορίτσια!
Πώς σας φαίνονται αυτά τα παπούτσια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.
Καλησπέρα κορίτσια!
Πώς σας φαίνονται αυτά τα παπούτσια?

all time classic!:P
τα έχω απο Αμερική σε ασημί με κίτρινες και πορτοκαλί "γραμμές" :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Καλησπέρα κορίτσια!
Πώς σας φαίνονται αυτά τα παπούτσια?

Τα είχα σε όλο το γυμνάσιο :P Ανθεκτικά, κλασικά αθλητικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rakels

Δραστήριο μέλος

Η Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 720 μηνύματα.
Τα είχα σε όλο το γυμνάσιο :P Ανθεκτικά, κλασικά αθλητικά.
Κι εγώ τα είχα στο γυμνάσιο σε μαύρο χρώμα. Τώρα αποφάσισα να τα πάρω σε γκρι, μιας και δε μου κάνουν αυτά που είχα τότε!:redface:
Είναι τόοοοσο άνετα! (και τόσο ακριβά επίσης:P)
Κάποιοι τα θεωρούν χοντροπάπουτσα, αλλά διαφωνώ κάθετα με αυτή την άποψη.
Κάτι άλλο τώρα. Τα μαγιό madame shou shou σας αρέσουν? Εγώ έχω ξετρελαθεί και λέω να πάω να πάρω το κλασικό (lollipop)σε μπλε χρώμα (αδυναμίες είναι αυτές). Πληροφοριακά, κοστίζουν 108 ευρώ.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Noisette

Περιβόητο μέλος

Η Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 4,754 μηνύματα.








Όπως καταλαβαίνετε έχω να πάω σε μία πολύ επίσημη εκδήλωση ενός πολύ αγαπημένου προσώπου και θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας για τα παραπάνω φορέματα ή/και να μου προτείνετε άλλα... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Το 1ο. :redface: Πολλά like.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
το 1ο μου αρέσει περισσότερο :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Βρήκα ένα παρόμοιο μαγιό με αυτό που σας είχα δείξει και ρωτούσατε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SW-Estel

Νεοφερμένος

Η SW-Estel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
Βρήκα ένα παρόμοιο μαγιό με αυτό που σας είχα δείξει και ρωτούσατε.

Το 75Β σε ποιο νούμερο αντιστοιχεί έτσι όπως τα έχει μέσα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το τρίτο μ'αρέσει πολύ.^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

morphine

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η morphine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.
Το 75Β σε ποιο νούμερο αντιστοιχεί έτσι όπως τα έχει μέσα?

Πρεπει να ειναι το 34B. Κοιτα και εδω https://www.gwusagroup.com/bra-size-conversion-table.htm


Ξερει μηπως καποια καποιο σαιτ αντιστοιχο του αμαζον και ι-μπει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σεφ και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
75Β=34Β

Πρεπει να ειναι το 34B. Κοιτα και εδω https://www.gwusagroup.com/bra-size-conversion-table.htm


Ξερει μηπως καποια καποιο σαιτ αντιστοιχο του αμαζον και ι-μπει?

ali-baba express? σαν ebay....αλλά όλα Κίνα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 712911

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.








Όπως καταλαβαίνετε έχω να πάω σε μία πολύ επίσημη εκδήλωση ενός πολύ αγαπημένου προσώπου και θα ήθελα να μου πείτε την γνώμη σας για τα παραπάνω φορέματα ή/και να μου προτείνετε άλλα... :)

To 3o και το 4ο. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top