[Γυναίκες] Σαλόνι ομορφιάς

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
μου αρέσει γιατί δίνει φωτεινότητα στο βλέμμα και πιο ωραίο σχήμα στο μάτι. αρκεί βέβαια να ταιριάξουν αρμονικά οι αποχρώσεις!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
https://www.youtube.com/watch?v=OLr7e7uMMYM με 2 αποχρωσεις πρασινου/λαχανι λεω.

ωστοσο με μια δοκιμη δε μου φαινεται ευδιακριτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
μπορείς να βάλεις άσπρη ή μπεζ σκιά με το πράσινο. να πω την αλήθεια πράσινο με πράσινο κάπως βαρύ μου πέφτει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
η απαλη φερνει προς το ασπρο με μια δοοση λαχανι.για να αποτυπωθει θελει πολλες φορες περασμα, νομιζω το πετυχα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Εμένα οι σκιές δε μ' αρέσουν γενικά, ειδικά πάνω μου, δε φοράω σχεδόν ποτέ. Και ό,τι βλέπω προτιμώ πιο πολύ αποχρώσεις φυσικούς, (καφέ, μπεζ κι έτσι) επειδή τα έντονα χρώματα μου χτυπάνε άσχημα, ειδικά στα σμόκι, που αν δε το' χει κάνει επαγγελματίας, να κάνει καλά σβησίματα δλδ, είναι λίγο φέιλ.
ΌΣον αφορά το λαχανί με πράσινο, γιατί δε το συνδιάζεις με λίγο μπεζ-χρυσό να δώσει και λάμψη ξέρωγω.

χμ επειδη θα πρεπει να ειμαι βαμμενη τουλ 9-10 ωρες λεω να βαλω διαφανη, λιγη πρασινη σκια, πρασινο μολυβι κατω κ εντονο κραγιον
Όχι πράσινο με έντονο κραγιόν. :(
Μου είχαν κάνει πράσινο μάτι και κοραλί/κόκκινα χείλη για μια φωτογράφιση και ήταν ΑΠΑΙΣΙΟ - πολλά χρώματα. :(
Ένα απαλό κραγιονάκι με μια μικρή γυαλάδα θα' ναι πιο κομψό θεωρώ. :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Και εγώ και η μαμά μου που τη χρησιμοποιεί πιο σπάνια απόλυτα! :P Ωραιότατη κάλυψη στις λίγες κοκκινίλες για κάθε μέρα, μεγάλος δείκτης προστασίας, γλυκούλα-πρακτική συσκευασία, ματ δέρμα. Με την έκπτωση βγαίνει γύρω στα 20 ευρώ και είναι μια χαρά για την ποιότητα της. Κάποτε σκοπεύω να δοκιμάσω και το μεικαπ γιατί διάβασα εξίσου καλές κριτικές. :)
Wait. Μιλάς για αυτή;
Φαίνεται καλή έτσι όπως τη βλέπω. Γενικά,είμαι πλήρως απογοητευμένη από την πούδρα που έχω γιατί αφήνει στάμπα(μπλιαχ) ενώ τη χρησιμοποιώ για ένα ομοιόμορφο χρώμα -τίποτα παραπάνω,τίποτα λιγότερο- και η δική μου σαν να μην έφτανε αυτό,είναι και compact που είναι πιο υψηλή κάλυψη νομίζω και νιώθω λες και φοράω make up.:sick: Ε,εν τέλει αποφάσισα μιας και ξεκίνησα να κοιμάμαι σαν άνθρωπος όσες ώρες πρέπει να χρησιμοποιώ λίγο κονσίλερ,ρουζ και αντηλιακή.:P
Χαχαχαχαχ για μένα πάντως είναι εντάξει. :P Πέρασε ένα πρωί από ένα μαγαζί, ζήτα τους να σου βάλουν ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ, δες πως θα σου κάτσει και αν σου κάνει την παίρνεις. Παίζει να υπάρχει ακόμα σε έκπτωση γιατί επειδή είναι αντηλιακή σειρά είναι επίκαιρο προιόν.
Γιατί που αλλού υπήρχε περίπτωση να σου βάλουν;:confused: Στο χέρι; Γιατί και στο χέρι να σου βάλουν χωρίς να το ζητήσεις συνήθως σου λένε να το δοκιμάσουν επανω σου.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μπλε.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
το ματι ισα ισα φαινεται. και το πρασινο που λεω δε θα το κανω εντονο γτ δεν μου αρεσει. γενικα δεν ειμαι των χρωματων,δη των εντονων, απλα λογω γαμου αρμοζει πχ ενα εντονο χειλη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Wait. Μιλάς για αυτή;
Φαίνεται καλή έτσι όπως τη βλέπω. Γενικά,είμαι πλήρως απογοητευμένη από την πούδρα που έχω γιατί αφήνει στάμπα(μπλιαχ) ενώ τη χρησιμοποιώ για ένα ομοιόμορφο χρώμα -τίποτα παραπάνω,τίποτα λιγότερο- και η δική μου σαν να μην έφτανε αυτό,είναι και compact που είναι πιο υψηλή κάλυψη νομίζω και νιώθω λες και φοράω make up.:sick: Ε,εν τέλει αποφάσισα μιας και ξεκίνησα να κοιμάμαι σαν άνθρωπος όσες ώρες πρέπει να χρησιμοποιώ λίγο κονσίλερ,ρουζ και αντηλιακή.:P

Γιατί που αλλού υπήρχε περίπτωση να σου βάλουν;:confused: Στο χέρι; Γιατί και στο χέρι να σου βάλουν χωρίς να το ζητήσεις συνήθως σου λένε να το δοκιμάσουν επανω σου.:P

Ναι αυτή! :) μην ξαναπώ ότι είμαι ικανοποιημένη γιατί μετά θα πρέπει να με προσλάβουν για προώθηση προιόντων οι Κινέζοι :P Και μια άχρηστη πληροφορία πρόσφατα είδα να την έχει κοπέλα που δουλεύει σε υψηλή θέση στο χώρο των καλλυντικών, κοινώς ξέρει τι παίρνει γιατί έχει ελέυθερη πρόσβαση σε όλα τα καλά πράγματα και βάφεται υπέροχα. :D

Ναι στο χέρι εννοούσα. Εμένα τουλάχιστον αν δεν το ζητήσω ή αν δεν εκφράσω αμφιβολία για το αν μου ταιριάζει το χρώμα δεν καταδέχονται να μου βάλουν στο πρόσωπο για δοκιμή κατευθείαν από μόνες τους. :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Baby lips έχει δοκιμάσει καμία; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Ναι αυτή! :) μην ξαναπώ ότι είμαι ικανοποιημένη γιατί μετά θα πρέπει να με προσλάβουν για προώθηση προιόντων οι Κινέζοι :P Και μια άχρηστη πληροφορία πρόσφατα είδα να την έχει κοπέλα που δουλεύει σε υψηλή θέση στο χώρο των καλλυντικών, κοινώς ξέρει τι παίρνει γιατί έχει ελέυθερη πρόσβαση σε όλα τα καλά πράγματα και βάφεται υπέροχα. :D
Ναι στο χέρι εννοούσα. Εμένα τουλάχιστον αν δεν το ζητήσω ή αν δεν εκφράσω αμφιβολία για το αν μου ταιριάζει το χρώμα δεν καταδέχονται να μου βάλουν στο πρόσωπο για δοκιμή κατευθείαν από μόνες τους. :confused:
Ωραία,το επόμενο καλοκαίρι.:P
Έχει βρει καμία ματ κραγιόν σε "καλοκαιρινές" αποχρώσεις;:redface: Αα,και φτηνά όσο μπορούν.:redface:
Baby lips έχει δοκιμάσει καμία; :P
Ε,όχι κάτι τρομερό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Ωραία,το επόμενο καλοκαίρι.:P
Έχει βρει καμία ματ κραγιόν σε "καλοκαιρινές" αποχρώσεις;:redface: Αα,και φτηνά όσο μπορούν.:redface:

golden rose! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
Kεραλοιφη με βαλσαμο ή βαλσαμελαιο, αμυγδαλελαιο ;)

Με βαλσαμέλαιο είναι αποτελεσματικότερη to my mind.:D
Κάνει. Και επίσης κάνει και για ευρυαγγείες.
Τυχαίνει να τις έχω κληρονομήσει από τη μαμά μου και βάζω κάθε βράδυ για να εξαλείψω ότι εμφανίζεται.
Απλώς θέλει σε καθημερινή βάση και χωρίς να το παραμελείς.
και αυτες τις αλοιφες που τις βρισκετε, τις φταχνετε σπιτι; τα ελαια πωλουνται σε καταστηματα με υγιεινη διατροφη κλπ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
και αυτες τις αλοιφες που τις βρισκετε, τις φταχνετε σπιτι; τα ελαια πωλουνται σε καταστηματα με υγιεινη διατροφη κλπ;
Κοίτα εγώ προσωπικά λόγω ότι μένω Κρήτη μπορώ και βρίσκω το λουλουδάκι που κάνει το βάλσαμο και το φτιάχνω μόνη μου. Διαφορετικά σε βιολογικά ζήτα βαλσαμέλαιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

whitelioness

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Porcupine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,867 μηνύματα.
οκ thankies
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
οκ σας ευχαριστω πολυ. εχει δοκιμασει καμια την αυτη την αντιλιακη?

ναι και είμαι απόλυτα ικανοποιημένη! :)

Προσυπογράφω κι εγώ. Υπέροχη αίσθηση αυτό το velvet. :)

Και τώρα θα εκφράσω παρόμοια απορία, λίγο πιο στοχευμένη. Έχω λιπαρό δέρμα χωρίς σπυράκια. Εμφανίζονται ελάχιστα στο μέτωπο λόγω ιδρώτα και φράτζας που αντιδρούν μεταξύ τους. Γενικά δεν χρησιμοποιούσα πολλά πράγματα για το πρόσωπο στο παρελθόν και έτσι έχω μικρή εμπειρία με τα προϊόντα ομορφιάς.

Έχω χρησιμοποιήσει, λοιπόν, δύο make up, ένα υγρό κι ένα compact. Το πρώτο ήταν το Nutritious Vita-mineral της Estée Lauder το οποίο μου ταίριαξε αρκετά. Δεν είναι πολύ βαρύ, προσφέρει μέτρια κάλυψη και φαίνεται αρκετά φυσικό. Το άλλο ήταν της shisheido το Sheer Matifying Compact και ήταν σκέτη αποτυχία επάνω μου γι' αυτό και δεν το χρησιμοποίησα ιδιαίτερα. Καθόταν πολύ βαρύ στο δέρμα μου και ακόμη και η πιο ανοιχτή απόχρωση έδειχνε αφύσικη επάνω μου τελικά.

Θα μπορούσα να πάω να πάρω πάλι το πρώτο, ωστόσο με τόσα που κυκλοφορούν θεωρώ ότι ίσως να βρω και κάτι παραπάνω. Το ζήτημα είναι ότι το έχω ρίξει στο διάβασμα καθώς στα καταστήματα οι πωλήτριες είναι εξειδικευμένες σε μια εταιρεία και σου πουλάνε μόνο κάτι από εκεί, δεν ασχολούνται με τις άλλες ή τι σου ταιριάζει. Έχετε, λοιπόν, καμία πρόταση για βάση-make up κατάλληλο για λιπαρή επιδερμίδα, να μην είναι βαρύ και να δίνει φυσικό αποτέλεσμα; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aba

Τιμώμενο Μέλος

Η Φωτεινή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,255 μηνύματα.
Προσυπογράφω κι εγώ. Υπέροχη αίσθηση αυτό το velvet. :)

Και τώρα θα εκφράσω παρόμοια απορία, λίγο πιο στοχευμένη. Έχω λιπαρό δέρμα χωρίς σπυράκια. Εμφανίζονται ελάχιστα στο μέτωπο λόγω ιδρώτα και φράτζας που αντιδρούν μεταξύ τους. Γενικά δεν χρησιμοποιούσα πολλά πράγματα για το πρόσωπο στο παρελθόν και έτσι έχω μικρή εμπειρία με τα προϊόντα ομορφιάς.

Έχω χρησιμοποιήσει, λοιπόν, δύο make up, ένα υγρό κι ένα compact. Το πρώτο ήταν το Nutritious Vita-mineral της Estée Lauder το οποίο μου ταίριαξε αρκετά. Δεν είναι πολύ βαρύ, προσφέρει μέτρια κάλυψη και φαίνεται αρκετά φυσικό. Το άλλο ήταν της shisheido το Sheer Matifying Compact και ήταν σκέτη αποτυχία επάνω μου γι' αυτό και δεν το χρησιμοποίησα ιδιαίτερα. Καθόταν πολύ βαρύ στο δέρμα μου και ακόμη και η πιο ανοιχτή απόχρωση έδειχνε αφύσικη επάνω μου τελικά.

Θα μπορούσα να πάω να πάρω πάλι το πρώτο, ωστόσο με τόσα που κυκλοφορούν θεωρώ ότι ίσως να βρω και κάτι παραπάνω. Το ζήτημα είναι ότι το έχω ρίξει στο διάβασμα καθώς στα καταστήματα οι πωλήτριες είναι εξειδικευμένες σε μια εταιρεία και σου πουλάνε μόνο κάτι από εκεί, δεν ασχολούνται με τις άλλες ή τι σου ταιριάζει. Έχετε, λοιπόν, καμία πρόταση για βάση-make up κατάλληλο για λιπαρή επιδερμίδα, να μην είναι βαρύ και να δίνει φυσικό αποτέλεσμα; :redface:

NORMADERM TEINT

MAKE UP ΓΙΑ EΞΥΓΙΑΝΣΗ ΤΗΣ ΛΙΠΑΡΗΣ ΕΠΙΔΕΡΜΙΔΑΣ ΚΑΙ ΜΑΤ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ



To πήρα πρόσφατα μετά από σύσταση μιας φαρμακοποιού και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Δε θυμάμαι να έχω δοκιμάσει πιο ελαφρύ προϊόν, με τέτοια υφή και αποτέλεσμα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Νηρηίς_

Πολύ δραστήριο μέλος

Η _Νηρηίς_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Εγώ ψάχνω σχέδια και πινελάκια-μανό για nail art. Βρήκα στα Hondos άσπρο στυλό και μαύρο μανό με λεπτή μύτη, θα ψάξω και για άλλα χρώματα. Τέλεια ενασχόληση. Βασικά το πήρα απόφαση (καθώς το ανέβαλα συνεχώς), όταν την Πέμπτη πήρα να κλείσω ραντεβού για μανικιούρ-πεντικιούρ και μου είπαν από Τρίτη. Ποιος ζεί ποιος πεθαίνει μέχρι την Τρίτη. Και έτσι πήρα όοοοοολα τα απαραίτητα προιόντα για την περιποίηση των νυχιών, αφού το είχα ψάξει ενδελεχώς στο διαδίκτυο με κείμενα και βίντεο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εγώ ψάχνω σχέδια και πινελάκια-μανό για nail art. Βρήκα στα Hondos άσπρο στυλό και μαύρο μανό με λεπτή μύτη, θα ψάξω και για άλλα χρώματα. Τέλεια ενασχόληση. Βασικά το πήρα απόφαση (καθώς το ανέβαλα συνεχώς), όταν την Πέμπτη πήρα να κλείσω ραντεβού για μανικιούρ-πεντικιούρ και μου είπαν από Τρίτη. Ποιος ζεί ποιος πεθαίνει μέχρι την Τρίτη. Και έτσι πήρα όοοοοολα τα απαραίτητα προιόντα για την περιποίηση των νυχιών, αφού το είχα ψάξει ενδελεχώς στο διαδίκτυο με κείμενα και βίντεο.
Βασικά,εγώ είχα το εξής θέμα: ήθελα ένα συγκεκριμένο χρώμα για σχέδιο το οποίο ενώ το είχα σε κανονικό μανό φοβόμουν να πάρω τo λεπτό πινελάκι και να το βάλω μέσα στο μανό που ήθελα και να κάνω το σχεδιο. Ε,δε συμφέρει πια όμως να έχω 300 μπουκάλια με λεπτό πινελάκι και άλλα τόσα με κανονικό πινέλο. Οπότε πάρε 1,2 με το λεπτό πινελάκι και μετά απλώς χρησιμοποιείς αυτά τα πινελάκια σε όποιο χρώμα θες. Πριν όμως φρόντισε,να το καθαρίσεις με ένα βαμβάκι που έχεις βάλει ασετόν για να μη σου αναμειχτούν τα χρώματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

L0uk0umas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η L0uk0umas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Παλαιό Φάληρο (Αττική). Έχει γράψει 282 μηνύματα.


Eκπληκτικό προιόν με πολύ καλά αποτελέσματα για να τον καθαρισμό προσώπου απο στίγματα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena

Πολύ δραστήριο μέλος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος. Έχει γράψει 888 μηνύματα.


Eκπληκτικό προιόν με πολύ καλά αποτελέσματα για να τον καθαρισμό προσώπου απο στίγματα! :)

και ότι σκεφτόμουν αυτόν τον καιρό να πάρω κ εγώ τέτοιες ταινίες (ή όπως λέγονται :P) καθώς είμαι αρκετά λιπαρή και έχω πολλούς πόρους στη μύτη και περιοχή ταφ γενικότερα...:/: είναι ακρηβές..; :worry:
βγάζουν και άλλες εταιρείες εκτός από τη νιβέα..; :hmm:δεν το έχω ψάξει ακόμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top