Κριτικές για ρούχα και παπούτσια

Anonyme

Δραστήριο μέλος

Η Anonyme αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας. Έχει γράψει 645 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Χορογράφος και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Αυτά που ανέβασα εγώ υπάρχουν σε πολλά χρώματα: ΜΑΎΡΟ, ΜΠΛΕ-ΜΟΒ, ΣΚΟΥΡΟ ΜΠΛΕ, ΚΟΚΚΙΝΟ, ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ, ΚΙΤΡΙΝΟ, ΓΚΡΙ, ΦΟΥΞΙΑ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.


Κορίτσια πώς σας φαίνονται για βάπτιση; Ποιο από τα δύο θα επιλέγατε; Κλείνω προς το φορμάκι γιατί πάντα φοράω μακριά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
To δεύτερο είναι πολύ ωραίο. Από πού είναι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Το πρώτο μου φαίνεται υπερβολικό, το δεύτερο απο την άλλη πολύ όμορφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.










Πώς σας φαίνονται οι φουστίτσες; Λέω αύριο να πάρω την μπλε. Τις έχουν σε προσφορά 7 ευρώ. Η μπλε και η μαύρη έχουν το πλεονέκτημα ότι φοριούνται και τον χειμώνα. Μαύρο αμάνικο πουκάμισο έχω ολόιδιο με αυτό της φωτογραφίας, απλώς είναι πιο πυκνό το ύφασμα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

artemis1996

Νεοφερμένος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 92 μηνύματα.
To δεύτερο είναι πολύ ωραίο. Από πού είναι?
Από το Brigitte boutique, θα το βρεις στο Facebook. Λέτε Ε; Μου έχει κάτσει στο ματι το πρώτο...:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Πήρα την μπλε τελικά (και όχι τη μαύρη), μιας και έχω μαύρο ασύμμετρο φόρεμα. Με 7 ευρώ ήταν μεγάλη ευκαιρία δεδομένου ότι αυτού του τύπου οι φούστες (μιλάω για αυτές που ανέβασα παραπάνω) πολλές φορές αγγίζουν και τα 20 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

meetmeinmontauk

Τιμώμενο Μέλος

Η meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 11,788 μηνύματα.
καιρό είχαμε να γράψουμε στο θεματάκι :D
πήρα πριν 1-2 μήνες αυτό :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
καιρό είχαμε να γράψουμε στο θεματάκι :D
πήρα πριν 1-2 μήνες

Ε, με τόσα γεγονότα στο πολιτικό σκηνικό:P και κυρίως με τα παίγνια της μεταδιδακτορικής διατριβής του κύριου Βαρουφάκη, πού να μείνει μυαλό για μόδα;:P

Πάντως, βρέ κορίτσια, εκείνο που δεν μπορώ να καταλάβω είναι οι καλοκαιρινές μπότες. Βλέπω στο μετρό, ας πούμε, γυναίκες με υπέροχα κομψα φορέματα και τη μπότα από κάτω και ξενερώνω. Δέχομαι ότι μπορεί να κάνω λάθος, αλλά δεν θα μπορούσα να διανοηθώ να φορέσω μπότες χωρίς καλσόν.:eek: Τις φοράω το χειμώνα με μίνι φουστα, με stretch τζιν παντελόνι ή με κολάν.:eek: Τα καλοκαίρι αρμόζει πιο πολύ να φοράμε πέδιλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
Κι εμένα με ξενίζουν οι καλοκαιρινές μπότες. Μερικές φορές συνδυάζονται ωραία με boho style, αλλά κ πάλι μέχρι Μάιο κ από Σεπτέμβρη ξανά. Γιατί να φοράμε μπότες όλο το χρόνο? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Κι εμένα με ξενίζουν οι καλοκαιρινές μπότες. Μερικές φορές συνδυάζονται ωραία με boho style, αλλά κ πάλι μέχρι Μάιο κ από Σεπτέμβρη ξανά. Γιατί να φοράμε μπότες όλο το χρόνο? :P

Εμένα μου αρέσουν οι μπότες το καλοκαίρι (πολλές φορές φοράω και αρβύλες με σορτς) απλά όχι σε όλους.:P

καιρό είχαμε να γράψουμε στο θεματάκι :D
πήρα πριν 1-2 μήνες αυτό :D

Έχω ένα παρόμοιο, πολύ όμορφο.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tabby

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Tabby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λιχτενστάιν (Ευρώπη). Έχει γράψει 935 μηνύματα.


κάτι απλό από την αγαπημένη "Carrie" :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Τέλεια και τα δύο παραπάνω φορέματα. Έχω τρέλα με το μπλε. Μου αρέσει σε όλες τις αποχρώσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.



 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BLUE SEA

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,898 μηνύματα.
Εγώ πήρα μια παντελόνα με πιέτες (σε μπλε χρώμα) με 5 ευρώ από Κινέζο. Τις είχε 14 ευρώ στην αρχή της εποχής και κρατήθηκα όλο το καλοκαίρι, για να ρίξει τις τιμές.
Εμένα μου αρέσει πάρα πολύ επάνω μου, αλλά όποιος/α με είδε με αυτή την μαντελόνα, μου είπε ότι δείχνω σαν να φοράω μια φούστα στο κάθε πόδι.:P Είναι αρκετά φαρδία, για να πω την αλήθεια, αλλά οι παντελόνες έτσι φοριούνται.:eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερινύς

Τιμώμενο Μέλος

Η Ερινύς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Παιδίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 17,739 μηνύματα.
Θα σου δίνει και ύψος (δεν το λέω υποτιμητικά, δεν ξέρω το ύψος σου :P ), και θα σε κάνει πιο...μεγαλοπρεπή. :P
Εμένα μ' αρέσουν οι πανταλόνες αλλά δεν θα τις φορούσα, αισθητικά στις άλλες όμως είναι πολύ εντάξει ρούχο γιατί πιστεύω ότι πηγαίνει στους περισσότερους σωματότυπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top