Τι θα έκανες αν....

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τα χαπια μου. τπτ αλλο δεν χρειαζομαι περισσοτερο για να ζησω:)

τι θα εκανες αν η κολητη σου σου αποκαλυπτε οτι εχει λεσβιακες τασεις και σε βλεπει ερωτικα;:confused: :confused:
σιγουρα θα παθενα σοκκκκκκκ!!!!!!!!!!!!!! δεν θελω να το σκεφτομαι...
μου εχει τυχει παντος... τεσπα

αν ειχες ξεμεινει σε ενα ξερονησι κ μπορουσες να παρεις ενα τηλ ποιον θα επερνες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
σιγουρα θα παθενα σοκκκκκκκ!!!!!!!!!!!!!! δεν θελω να το σκεφτομαι...
μου εχει τυχει παντος... τεσπα

αν ειχες ξεμεινει σε ενα ξερονησι κ μπορουσες να παρεις ενα τηλ ποιον θα επερνες?

θα παιρνα στην αεροπορια να ρθουν να με παρουν.:P

τι θα εκανες αν ειχες παει στο σπιτι μιας φιλης σου και καποιος σου εκανε σεξουαλικη παρενοχληση;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
θα παιρνα στην αεροπορια να ρθουν να με παρουν.:P

τι θα εκανες αν ειχες παει στο σπιτι μιας φιλης σου και καποιος σου εκανε σεξουαλικη παρενοχληση;

Θα έφευγα από το σπίτι και θα το έλεγα την άλλη μέρα στη φίλη μου.

Τι θα έκανες αν οι φίλοι σου όταν είχαν νεύρα σου μιλούσαν τσαντισμένα χωρίς να φταις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Θα έφευγα από το σπίτι και θα το έλεγα την άλλη μέρα στη φίλη μου.

Τι θα έκανες αν οι φίλοι σου όταν είχαν νεύρα σου μιλούσαν τσαντισμένα χωρίς να φταις;

θα εδειχνα κατανοηση...εχω μπολικο απο αυτο.:P

τι θα εκανες αν εμενες απληρωτη για 6 μηνες;:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
θα εδειχνα κατανοηση...εχω μπολικο απο αυτο.:P

τι θα εκανες αν εμενες απληρωτη για 6 μηνες;:worry:
Θα άλλαζα επάγγελμα :P :P :P :P :P :P :teasing: :rofl: :rofl: πλάκα κάνω... μάλλον μια καταγγελία πλέον (αφού την είχα πατήσει κάποτε και δεν έκανα τίποτα)..

Τι θα έκανες αν σου δινόταν η ευκαιρία να πας ένα ταξίδι σήμερα; Ποιος θα ήταν ο πρώτος σου προορισμός;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Ισλανδία!!! Ελπίζω να πάω κάποτε

Τί θα έκανες αν το έτερον σου έστελνε μήνυμα και σε αποκαλούσε Κώστα/Δήμητρα ενώ σε λένε Γιώργο/Μαρία??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
θα τον αποκαλουσα και γω με αλλο ονομα

τι θα εκανες αν εχανες το τρενο για αθηνα;

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
θα τον αποκαλουσα και γω με αλλο ονομα

τι θα εκανες αν εχανες το τρενο για αθηνα;

:P

Θα αρχιζα να τρεχω:P(θα επαιρνα κτελ)

τί θα εκανες αμα βαριοσουν;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σέξ


Τι θα έκανες άμα ένοιωθες ότι γερνάς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Σεξ..
Τι θα έκανες άμα πέθαινες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Σεξ..
Τι θα έκανες άμα πέθαινες :P


Θα σε παρακολουθώ απο κει κάτω:devil: :devil: :devil:



Τια θα έκανες άν κάποιος άσχετος ρωτούσε παντού για σένα και το μάθενες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
θα τον σκότωνα
τι θα έκανες αν σε βάζαν στο κελί :P ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
θα βιωνα μια εμπειρια :P

τι θα εκανες αν ησουν σε μια πτηση και συνειδητοποιουσες οτι χανετε υψος και πεφτετε;:confused::confused::confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stalitsa

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μιμιλού!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 949 μηνύματα.
Όσο παρανοϊκό κ αν ακούγεται.. θα φώναζα το όνομα κάποιου αγαπημένου μου ανθρώπου κ ας μην ήταν εκεί να μπορέσει να με βοηθήσει....


Τί θα έκανες αν βρισκόσουν σε ένα πλοίο μεσοπέλαγα που άρχιζει να βουλιάζει???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
θα ειχα εξοπλιστει με σωσιβιο απο την αρχη που θα ανεβαινα στο καραβι ετσι ωστε αν βουλιαζε να ημουν ετοιμη για να πεσω στη θαλασσα..οχι να τρεχω τελευταια στιγμη σαν τρελη για ενα σωσιβιο.:hehe: :hehe: :hehe: :hehe:

τι θα εκανες αν ησουν μεσα στο σπιτι σου και κοιμοσουν και ξυπνουσες μεσα σε φοβερους καπνους και φλογες και εβλεπες οτι επιασε φωτια...και δεν μπορουσες να ξεφυγεις απο πουθενα;:confused: :confused: :confused: και σου μεναν μολις λιγα λεπτα πριν λιποθυμησεις απο την καπνια:confused: :confused: :confused:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
θα ξυπνούσα τον άντρα μου θα έσπαγα τα τζάμια του σπιτιού και θα έβγεναμε έξω, αλλιώς θα προσπαθούσα πρίν λυποθυμήσω να βγάλω τον άντρα μου έξω όσο μπορούσα και για μένα άν προλάβενα θα έβγενα, αλλιώς θα τηληγόμουν με μια βρεμένη κουβ'έρτα και θα σκεπαζόμουνα με αυτήν. Αν δεν κατάφερνα να βγάλω τον άντρα μου θα έβρεχα για εκείνον την κουβέρτα και θα τον σκέπαζα προσπαθώντας εγώ να απομακρύνω όσο αντέχω τις φλώγες.

Τι θα έκανες άν προχωρόντας έβρησκες ένα 500αρικο ευρώ γεμάτο με κόπρανα σκύλων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
θα το επαιρνα, με η χωρις γαντια (δε διακινδυνευω να το αφησω μονο του "για λιγο") , θα το επλενα, θα το στεγνωνα, θα το σιδερωνα, μπορει να του κανα και περμαναντ, και ειτε θα το ξοδευα ειτε θα το εβαζα στην τραπεζα. μαλλον ομως θα αγοραζα επιτοπου αεροπορικα εισητηρια.


τι θα εκανες αν ΧΑΝΟΝΤΑΝ οι βαλιτσες σου οταν εσυ πας για 2μερο καπου, για ΣΟΒΑΡΟΥΣ επαγγελματικους λογους, και σε ενημερωνουν οτι οι βαλιτσες ειναι στην κινα και θα ερθουν σε 2 μερες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
τι θα εκανες αν ΧΑΝΟΝΤΑΝ οι βαλιτσες σου οταν εσυ πας για 2μερο καπου, για ΣΟΒΑΡΟΥΣ επαγγελματικους λογους, και σε ενημερωνουν οτι οι βαλιτσες ειναι στην κινα και θα ερθουν σε 2 μερες?
:knife::knife::knife::knife::kill::kill::kill::kill::wall::wall::wall::wall::wall::'(:'(:'(:'(

Aυτά! τα 2 πρώτα σε όποιον κατακαημένο ήταν στο...διάβα μου και τα υπόλοιπα στο ξενοδοχείο που θα κατέληγα.... να ψωνίζω εκ νέου ρουχαλάκια, παπουτσάκια και λοιπά απαραίτητα...


Τι θα έκανες αν ήσουν υποχρεωμένη/ος να κάνεις κάτι και δεν ήθελες και για να το κάνεις θα έπρεπε να πεις ψέμματα στο...έτερον ήμισυ [που δεν θέλεις να το κάνεις] γιατί η αλήθεια θα σήμαινε τρελούς καυγάδες [ενώ δεν υπάρχει λόγος...]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
θα το έκανα χωρις να του το πω.....

τι θα έκανες αν είχες διαβασμα, ενω θα ήθελες να πας έξω για καφέ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Θα πήγαινα για καφέ:redface:

Αν περνούσες απέναντι απο τον δρόμο και κάποιος πατούσε λακούβα και σε έκανε λουτσα;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top