Αναβάθμιση στο κάρμα

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Το κάρμα αναβαθμίστηκε.
Σας αφήνω να ανακαλύψετε μόνοι σας τις νέες δυνατότητες ;)
Ελπιζω να σας αρέσουν, μιας και το δουλεύω σχεδόν 2 βδομάδες :)

Ο,τι ερωτήσεις σας αφορούν νέες δυνατότητες του κάρμα, κάντε τις εδώ. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
υποχρεώθηκα να ανοίξω πάλι το κάρμα μου για να δω τι παίζει :P


πολύ καλή δουλειά
εμένα δλδ μου αρέσει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Eγω τωρα το πρωτοανοιγω :P Δε το θυμομομουν καν οτι υπηρχε. Πολλη δουλεια επεσε, μπραβο Λια. Και αποτι βλεπω ασχετα με το αν το ειχα κλειστο εγω, οι ψηφοι απο αλλους καταγραφονται ετσι δεν ειναι ; (αν και στο οστορικο δε γραφει τπτ). Kαι μου κανει εντυπωση ποσοι ψηφοι εχουν πεσει. Μαλλον το χρησημοποιει πολυ συχνα ο κοσμος αποτι φαινεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Όχι δεν καταγράφονται αν το έχεις κλειστό επειδή δεν μπορούν να σε ψηφίσουν.

edit: Όταν κάποιος ξανά ανοίγει το karma του απλώς υπάρχουν οι ψήφοι που είχε δεχτεί πριν το κλείσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
A ναι ; Damn , αρα το χρησημοποιουν πααααρα πολυ, μια και εχω ενα σωρο ψηφους ενω δε πολυσυμμετειχα για καποιο διαστημα και ουτε το ειχα πολυ καιρο ανοιχτο.

ενιγουει, παντως ωραιο φαινεται. Το συμβολο που μοιαζει με 6 ή 9 τι ειναι ; το "e" ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Χεράκια είναι το 6 είναι το χέρι του -> :thumbup:
ενώ το 6 είναι το χέρι του -> :down:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Θενκς. Αλλη ερωτηση. Οι προηγουμενοι ψηφοι δεν επηρεαζουν το καρμα ; (γιατι μου φαινεται περιεργο να εχω ακριβως μηδεν ). Πως βγαινει ο μεσος ορος ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
δεν έχεις ακριβώς 0
εγώ σε βλέπω με 0,2 :P

βασικά θέλει ένα refresh το σύστημα του κάρμα επειδή ανοίξαμε μάλλον αρκετοί τώρα που το είχαμε κλειστό και δείχνει λίγο μπερδεμένο. αυτό μάλλον θα γίνει σύντομα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Και μπορούμε να αφαιρέσουμε ψήφους; :blink: (Δηλ, μπορούμε, μόλις μου αφαίρεσα ένα -5 :jumpy:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Και μπορούμε να αφαιρέσουμε ψήφους; :blink: (Δηλ, μπορούμε, μόλις μου αφαίρεσα ένα -5 :jumpy:)

τι εννοείς σου αφαίρεσες ένα -5? :hmm:
δεν μπορείς να αφαιρέσεις ψήφο που σου έχουν δώσει αλλά μόνο αυτές που ΕΣΥ έδωσες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
kajira... Βλέπεις ΔΥΟ στήλες?
ποιους ψήφισες και ποιοι σε ψήφισαν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
kajira... Βλέπεις ΔΥΟ στήλες?
ποιους ψήφισες και ποιοι σε ψήφισαν?


Μη μου δινεις σημασία, είμαι πολύυυυυυυυυυυυ ξανθιά! :redface::redface::redface:

Έβλεπα τις δικές μου ψήφους προφανως, αλλά νόμιζα πως έβλεπα όσους με είχαν ψηφισει.. :redface::redface::redface: (και μου φάνηκε και περίεργο φαντάσου να έχω πάρει τόσα 5άρια και να έχω τοσο χαμηλό κάρμα! :redface::redface::redface::redface::redface::P:P:P:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Βασικά η 2η στήλη είναι πόσες ψήφους έχει, όχι ποιοι την ψήφισαν. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
Ποιός είναι άραγε αυτός που ψήφισες με -5 και τώρα το πήρες πίσω;:hmm:

Επίσης να υποθέσω ότι η αντιφατικότητα βγαίνει με κριτήριο το τι διαφορές έχουν οι ψήφοι που δίνουμε μεταξύ τους; Ή αυτές που μας δίνουν;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε τώρα.. όλα θες να τα μάθεις κι εσύ! :D Πάντως μόνο δύο αρνητικές ψήφους έχω δώσει, όλες οι άλλες είναι +5, εκτός από μία μηδενική που είναι παντελώς αψυχολόγητη (ποιος ξέρει τι σκεφτόμουν τότε) και πλέον έγινε κι αυτή +5! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
τελικά είναι σημαντικό να μπορείς να δεις ποιους έχεις ψηφίσει και με τι....
κι εγώ άλλαξα κανα δυο ψήφους που ήταν κάτι χρόνια πίσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 868 μηνύματα.
Μα, να μην μπορείς να δεις ποιός σε ψήφισε με -5;;;; :angry: (:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Χμμ, πρέπει να μεσολαβεί ενα χρονικο διάστημα μεταξύ δύο ψήφων;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Μηπως ειναι καλο να βλεπουμε που εχουμε ψηφισει (αν και και ποιοι μας ψηφισαν) ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top